Skandal yobazlık! Gelin adayı 3, damat adayı 5 yaşında!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Ağustos 2020, 22:47:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Skandal yobazlık! Gelin adayı 3, damat adayı 5 yaşında!  (Okunma Sayısı 2054 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan Ulas Türk
Ziyaretçi
« : 29 Ocak 2012, 19:59:52 »

Suriyeli Halid beş yaşında. Nişanlısı Hala ise üç. Çocukların aileleri onlar için nişan töreni yaptı, hatta minikler aileleri tarafından alınan nişan yüzükleri birbirlerine taktılar.

Aileleri, çocukların kendi iradeleriyle davrandıklarını öne sürüyor ve önümüzdeki 10 yıl evlenmeyeceklerini söylüyorlar. On yıl sonra bu çocukların hala çocuk olacaklarını umursamadan...Halid'in babası Cuma Gulf News'e yaptığı açıklamada, "Halid ya da Hala gelecekte fikirlerini değiştirebilir, ama bizim bu aşamada yaptığımızdan mutlu olduklarını biliyoruz. Halid, Hala ile evlenebilmek için 15 yaşına basmayı bekliyor" diyor.Aileler tatil sırasında çocuklarının birbirlerine aşık olduğunu anlatıyor. Halid tatilden döndüklerinde aşkından hasta bile olmuş! Cuma, "Halid bana ve annesine Hala ile kalmayı ya da onun buraya getirilmesini istediğini söyledi" diyor. Ancak, aile, normal yetişkinler gibi bunu çok küçük yaşta görülebilen çocukluk aşkı vakası olarak görmeyip ciddiye alıp Hala'nın ailesini aramış.İddiaya göre, Hala da Halid ile aynı durumdaymış. Bunun üzerine üç ve beş yaşlarındaki çocuklarını nişanlamaya karar vermişler.Cuma, 20 yıllık evliyken karısı ilk ve tek çocuğu Halid'e hamile iken ve hamilelik sorunlu geçerken Halid'i beş yaşında istediği kişiyle nişanlamaya ve 15 yaşına geldiğinde evlendirmeye yemin ettiğini iddia ediyor.Suriyeli Halid beş yaşında. Nişanlısı Hala ise üç. Çocukların aileleri onlar için nişan töreni yaptı, hatta minikler aileleri tarafından alınan nişan yüzükleri birbirlerine taktılar.

 Aileleri, çocukların kendi iradeleriyle davrandıklarını öne sürüyor ve önümüzdeki 10 yıl evlenmeyeceklerini söylüyorlar. On yıl sonra bu çocukların hala çocuk olacaklarını umursamadan...Halid'in babası Cuma Gulf News'e yaptığı açıklamada, "Halid ya da Hala gelecekte fikirlerini değiştirebilir, ama bizim bu aşamada yaptığımızdan mutlu olduklarını biliyoruz. Halid, Hala ile evlenebilmek için 15 yaşına basmayı bekliyor" diyor.Aileler tatil sırasında çocuklarının birbirlerine aşık olduğunu anlatıyor. Halid tatilden döndüklerinde aşkından hasta bile olmuş! Cuma, "Halid bana ve annesine Hala ile kalmayı ya da onun buraya getirilmesini istediğini söyledi" diyor. Ancak, aile, normal yetişkinler gibi bunu çok küçük yaşta görülebilen çocukluk aşkı vakası olarak görmeyip ciddiye alıp Hala'nın ailesini aramış.İddiaya göre, Hala da Halid ile aynı durumdaymış. Bunun üzerine üç ve beş yaşlarındaki çocuklarını nişanlamaya karar vermişler.Cuma, 20 yıllık evliyken karısı ilk ve tek çocuğu Halid'e hamile iken ve hamilelik sorunlu geçerken Halid'i beş yaşında istediği kişiyle nişanlamaya ve 15 yaşına geldiğinde evlendirmeye yemin ettiğini iddia ediyor. (ALINTI)

Iste özenilen Arap kültürü bu olsa gerek, SAPIKLIK!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.23 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.