SİYASAL İSLAMCI-KÜRT DAYANIŞMASI
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Temmuz 2018, 16:19:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: SİYASAL İSLAMCI-KÜRT DAYANIŞMASI  (Okunma Sayısı 7543 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Tuva
Türkçü - Turancı BOZKURT
******
ileti Sayısı: 1.301


« Yanıtla #10 : 15 Aralık 2017, 09:52:36 »

Bu dayanışmanın altında Türk düşmanlığı yatıyor ve bu birliktelik de halifeliğin kaldırıldığı zamana dayanıyor. Halifeliğin kaldırılması gerekti ve kaldırıldı. Halifelik kaldırılınca yabancı soylular içimize bir Truva atı sokmaya karar verdi. Bu at islamcılıktı ve tarikatlardı. Bu Truva atının içinde de krtler saklanmışlardı. Haçlıların piyonu görevini üstlenen bu topluluk Türk Devletini parçalamaya ant içmişti.

Marshall yardımları, sağ-sol gibi gereksiz ithal ideolojik akımlar, komo tehlikesine karşı yalancı işbirliği, sosyalizm masalları, Nato kandırmacası, din elden gidiyor telaşesi, tarikatların batıl safsatalarına inanan saftirikler ve bunların üstüne sentezci vatikan uşakları ve kültürel yıkımcı misyoner faaliyetleri.

Hepsinde kullanılacak eleman ise krtlerdi. krtler yeri geldi islamcı oldu, yeri geldi sol örgütlerin argümanı oldu. Onlar 32-33 kez isyan edip bunun sayısıyla övünürken bizim saftirikler bu ihanetleri görmezden geldi. Onlar içlerindeki zehri akıtacak zamanı kollarken bizimkiler uykuya devam etti. Onlar bombalar patlatır, mayınlar döşerken , Türk milletinin canına kast ederken bizim ahali onları kardeş gördü.

Terörü destekleyenlere, Türk Bayrağını yakanlara öfke duyacağına sempati besleyen alçakları da gördü bu memleket. Açıkça yaptıkları düşmanlığı, namaz kılanları da var deyip hoş görenler oldu bu memlekette.
İhanetten ders çıkaramayanların hayrını göremeyeceğimizi biliyoruz. Bu ihanete tekrar uğrayacaklarını biliyoruz. Bir insan hiç mi ders çıkarmaz işte ben bunu anlamıyoruz.

Bu ihanetleri cunhuriyete bağlamak yersizdir. Tamam demokrasi hainle vatanseveri aynı kefeye koyup aynı hakkı vermiş olabilir, kısmen yetersiz gelmiş ve işimize yaramamış olabilir ama unutulmamalı ki cumhuriyeti kuran kadro ve felsefe de Türkçüydü ve o zamanki ruh hali, cumhuriyetin Türk'ün kurtuluşu olduğu yönündeydi.

Ancak kusurları olan bir sistem ilk çoklu partili döneme geçtiğinde patlak verdi ve haçlı işbirliği tarikatların kullanabildiği kesimlerle seçimde başarılı oldular. Tarikat illeti tamamen bitirilmeden, tarikatçı islamcı kesim hesap edilmeden girişilen bir seçimin bu tür hadiselere meydan verebileceği öngörülmeliydi ama olmadı.

Aynı taktiği Sovyetlere karşı Orta Asya ülkelerinde tarikatlaşma taktiğiyle deneyen abd de bu islamcı hareket sayesinde kısmen başarılı oldu. Bu taktik her müslüman toplulukta denendi. Çünkü kandırmaca büyük, oyun ve plan elverişli ortama sahipti. Din ile uyutulan milletler yönlendirmeye maruz kalıyor, hipnotize ediliyordu. Çünkü fakirliğin ve sömürünün olduğu dünyada umudunu kaybetmiş kitleler cennet hayaliyle yanıp tutuşmuş bu dünyayı boşvermiş ve her türlü milli değerini ikinci plana atmıştı. Bunlar siyonist-haçlı karışımı evanjelistlerin kandırmacasıydı ve işe yaramıştı.

Bu islamcılığa zıt olarak gelişen kominist-sol tehlikesi de küçümsenecek cinsten değildi. İşin ilginç yanı bu sol-komunist yapıların içine de krtler doluşturulmuş, sol hareketlerin dayanağı da krtlere yapılan sözde baskı ve zulümler olmuştu. Aslı astarı olmayan yalanları kendilerine felsefe edinen soytarılar sapkınlık ve ahlaksızlıkları Türk ırkına empoze edip Türk ırkını zehirlemeyi kafalarına koymuşlardır. Bunu yaparken de sembol isimler olarak hep malum kitleyi kullanmışlardır ve ne yazık ki baya bir destekçi bulmuşlardır.

Bir de bunlara modernleşme çılgınlığı altında türlü sapkınlıkların olduğu bir düşünce eklenmiştir ki bu da batıcılık olarak önümüze servis edilmiştir. Osmanlı yıkılırken sunulan :

Osmanlıcık
Batıcılık
Ümmetçilik

gibi akımlar kısır bir döngü olarak karşımıza şimdi bile .çıkıyor ve kurtuluş bu saçmalıklarda aranıyor.

Halbuki asıl kurtuluş ve aydınlanma aklı, mantığı, bilimi ön planda tutan, doğanın gerçek kanunlarına göre hareket edip savunma refleksi olarak beliren ve gelişimi hedefleyen Türkçülüktedir. Esas aydınlamayı sağlacak olan ve bu ülkeyi ileri götürecek, zenginleştirecek, huzuru verecek ve kalplerdeki boşluğu dolduracak olan Türkçülüktür.

Türkçülük ne materyalizme karşı çıkar ne de soyut olanı dışlar. Türkçülük gelişimi hedefler. Sadece biraz bencildir ve her şeyden önce Türk'ün menfaatini düşünür ama bu bir kusur değil, bizim doğrumuzdur. Bu kadar da olsun yani.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.052 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.