Osmanlı sülalesi şeriatçılarlar elele!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Nisan 2020, 14:12:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Osmanlı sülalesi şeriatçılarlar elele!  (Okunma Sayısı 12583 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onbaşı Yamtar
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 446« : 26 Ekim 2010, 10:12:27 »

Gazetelerde Jet Fadıl’ın cüppe giymesiyle haber olan Uluslararası İnsanlığa Hizmet Sempozyumunda çok da fazla dikkat edilmeyen bir haber vardı;

Son Osmanlı da KATILDI
İsmailağa Cemaati Lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, Osmanlı hanedanının lideri kabul edilen 2. Abdulhamit’in torunu Harun Efendi’nin yakın ilgisiyle karşılandı. Harun Efendi, Ustaosmanoğlu’nun bir an olsun elini bırakmadı.”


Bugüne kadar Başbuğumuz Atatürk ve devrimleri ile ilgili tek söz söylemeye cesaret edemeyen, sürekli cumhuriyetten yana olduklarını söyleyen kanı bozuk hanedan üyeleri Türkiye’deki siyasi ortamın değişmesini fırsat bilip, kendi tatlı canlarını rahat ettirmek için asırlarca bu milletin kanını emen dedeleri gibi yine memelektten bir parça koparma kokusu aldılar ki gelip şeriatçılarla elele dolaşıyorlar.

Kendi çapında Ortadoğu’nun liderliğine oynayan tayyip’in, kutsal emanetleri kullanıp islam halifeliği makamını yeniden canlandırma planları olduğuna eminim. E tabii bunun için de her kemik atana kuyruk sallamada usta olan rezil osmanlı’yı kullanacak olması aşikardır.

Beyinsiz şeriatçıların “ecdadımız” diye bahsettikleri bu kanı bozuk sülalenin adını önümüzdeki günlerde daha çok göreceğiz.
Başbuğumuz Atatürk keşke Türk’ün acıma duygusunu bunlara göstermeyip, Rus Çar Ailesi Romanovlar’a yapılan gibi bunları da kurşunu dizdirip tüm haşeratın köklünü kazısaydı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
hun_turk58
or-ok-on
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2010, 00:38:11 »

 Tersi olsaydı şaşardım. Osmanlı2nın torunu kalkıp Anıtkabir'e ziyarete gidecek değildi ya. Son zamanlarda, ülkedeki dinci etkinliğin artması ve karşı devrimin sonderece güçkazanmasından iştahlanıp, kendilerince kuruntulara giriyor olabilirler. Belki bu hanedan üyelerini sık sık şurda burda,şunu bunu yaparken görüp duymaya başlarız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
İLTERİŞKAĞAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2010, 17:15:47 »

Alıntı
Belki bu hanedan üyelerini sık sık şurda burda,şunu bunu yaparken görüp duymaya başlarız.

Osmanlı Hanedanının artık gündem de olması,
Başkentin İstanbul'a taşınacağının yavaş yavaş dillendirilmesi,
Anayasa değişiklikleri veya yeni bir Anayasa,
Milli Güvenlik Siyaset Belgesinin değiştirilmeye başlanması,
Güneyimizde yeni kurulan besleme devletçik,
Büyük Ortadoğu Projesi ve bunun gibi birçok ince nokta aslında nereye gittiğimizi gösteriyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
atilapars
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2010, 20:23:04 »

Bunlar'ın belgeseli vardı izlerken anladımki saltanatlarını kaybetme'nin  öfkesi yüzlerinden okunuyor.Hala ülkeyi kendi malları gibi görüyorlar dedelerimizin toprakları, herkes bizim toprağımızda diye düşünüyorlar.Düşünsenizi devam etse hepsi yan gelip yatarak yaşayacaklar,KULLARINI YÖNETECEKLERDİ.Çok koymuş omalı Atatürk'yaptıkları, büyüksün Atatürk.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
turatbek_aytmatov
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2010, 20:37:48 »

AtaTürk aynı zamanda Karamanoğlu balası idi. Bu nedenle atalarının öcünü devşirme Osmanlıdan almış Yazgı dönüp dolaşıp zulmü tokatlamış Osmanlıyı yine bir Karamanoğlu balası Başbuğ Gazi Mustafa Kemal yerle bir etmiştir. Eline sağlık Atam!!! Devşirme Osmanlıyı yerle bir ettiğin için. Kanı İngilizlerle kırılmışların ise bu ülkede işi yok, sıkıyorsa iktidar olsunlar kan kustururuz. Yok artık öyle Etrak-ı bi İdrak diyerek Türkleri ezdiğiniz günler geride kaldı. Ant olsun Çingiz'in, Hulagu'nun tinine ant olsun kutsallarınızla beraber toprağa gömer Temir (Timur) Kağan gibi ezeriz başınızı!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2010, 21:41:45 »


Beyinsiz şeriatçıların “ecdadımız” diye bahsettikleri bu kanı bozuk sülalenin adını önümüzdeki günlerde daha çok göreceğiz.
Başbuğumuz Atatürk keşke Türk’ün acıma duygusunu bunlara göstermeyip, Rus Çar Ailesi Romanovlar’a yapılan gibi bunları da kurşunu dizdirip tüm haşeratın köklünü kazısaydı.


Osmanliyi ecdat olarak kabul etmiyorsun etmeyebilirsin ama bu kin ve nefret nerden ileri geliyor cok merak ediyorum,

Senin alttan alta Osmanlı'yı övüp yad etmenin yanı sıra ''ama iyi yanları da vardı'' sözlerinde ki sevgin nereden geliyor?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2010, 21:48:49 »

Tarihe olan merakim dan zaferlerine olan hayranligimdan.

Tarihe olan merakını, tarih okuyarak; Türk'ün dahil olduğu tarihi inceleyerek pekiştirmiş olsaydın; Osmanlı'ya saygı duysan bile; sevmeyen birisine ''Bu kin ve nefret neden'' diye sormazdın.

Biraz da devşirme tarihi yerine Türk tarihi okumanı öneririm...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2010, 22:03:34 »

Kusura kalma Irktas ben Türkcülük adina tarihe sövmem tarihi de Alp Er Tunga dan beri kabul ederim , din adina cengiz Han a sövenler le Osmanliya sövenlerin benim gözümde degeri aynidir.

daglargibi,  Türkçülük adına tarihe sövmez ya da reddetmezsen; Türkçülüğünden taviz vermiş olmaz mısın?

Din adına Cengizhan'a sövenler ile Osmanlı'ya sövenlerin gözünde aynı olmasının benimle ne alakası var? Hatırlarsan başka bir başlıkta da bana ''mezhepçi'' imasında bulunmuştun, tespitinin ve düşüncelerinin yanlışlığını sana göstermek için aile mezhebimin dolayısı ile benim de mezhebimin farklı olduğunu sana söylemiştim... Teşhislerinde hep yanılıyorsun, istersen bir daha benimle ilgili tespit de bulunmaya kalkma... Çünkü; hemen her başlık da bir çok konuda karşı karşıya gelmemizi ülkücülüğü üzerinden atamadığına bağladığımı bende dile getirmek zorunda kalacağım ve de bunda yanılmayacağım.

Türkçülük ülkülemine uygun değilse, sen yapmazsın ama ben o tarihe de o tarihi yapana da saygı duymam!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GökTürk.çe
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 62


Deli Kurt


« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2010, 22:18:33 »

daglargibi,

Türkçüler'in Osmanlı'ya olan nefretinin nedeni Osmanlı'nın Türk'ü diğer ırklardan aşşağı görmesi, sürekli Türk'e kötülük etmesi ve Türkçü büyükleri zindanlara kapattırması, Orta Asya Türkleri'yle sürekli savaşması, Arap'ı bizden üstün görmesi, Arap kültürünü yaşaması ve zorla yaşatmaya çalışmasıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vatan ne Türkiyedir Türkler\'e, ne Türkistan; vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan!
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2010, 22:24:54 »

Elbette ülkücülük ten geldim burdakilerin cogu gibi fakat ülkücü düsünceye düsüncem uygun olsa burda degil gider ülkücü lerin forumun da yazardim , ben fikirlerime uygun oldugu icin burdayim atilmadigim sürede burda kalirim.  Ben senin sahsina karsi  yazmiyorum burda yazarken fikirler aciisndan yaziyorum , benim senin senin benim sahsim la ne sorunun olabilir düsünce ve fikirler acisindan tartisiyoruz, mezhepcilige gelince alevi mezhepciliginin de hanefi  mezhepciliginin de karsisindayim. Isteyen alevi olsun isteyen hanefi ha o zaman sorabilirsin sen osmanli cimisin diye hayir degilim ben osmanlici degilim  Osmanli yi Türk tarihinin bir parcasi olarak kabul ediyor sövenlere cevap verip övdügüm yerlerin den bahsediyorum.

Mesele, benim hakkımda yaptığın tespitlerinin hep yanılgı içerisinde olmasına rağmen; her ne kadar kendini öyle nitelemesen bile dile getirmediğim üzerinden atamadığın Türk-islamcı ülkücülük tespitimin doğruluydu...

Birisinin düşüncelerine katılmayabilirsin, beğenmeyebilirsin bu çok normaldir. Lakin, birilerinin bütün beğenmediğin fikirlerini inanç potasında değerlendirip onun tespitini koyamazsın. Bunu bir kere yaptın hatırlarsan Yavuz ve Şah İsmail ile alakalı bir konuda benimle ilgili... Onun üstüne de bugün din sebebi ile Cengiz Han'a laf söyleyen kişiler ile Osmanlı'ya söyleyenlerin gözünde aynı olduğunu, cevap olarak bana yazarsan; ''Din olayı da ne alaka?'' cevabını benden alırsın...

Buranın eskilerinden birisi olarak; hakaret olmadığı müddetçe kimsenin otağ'dan uzaklaştırılmadığını en az benim kadar iyi biliyorsun.

Hülasa; yukarıda da dediğim gibi;  Türkçülük ülkülemine uygun değilse, sen yapmazsın ama ben o tarihe de o tarihi yapana da saygı duymam! Ki, bugün verilecek ufak tavizler yarın büyük tavizlerin kapısını açar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.065 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.