MHP DE ALLAH TANRIYI KOVDU
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 17 Kasım 2018, 04:27:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 21 22 [23]
  Yazdır  
Gönderen Konu: MHP DE ALLAH TANRIYI KOVDU  (Okunma Sayısı 135435 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TÜRKÇÜGÖKHAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 352


%100 Türk!


« Yanıtla #220 : 09 Ocak 2017, 23:28:08 »

MHP hakkında bu zamana kadar onlarca yorum yaptık fakat bazı Türkçüler yine bildiğini okuyor. Şunu artık o kalın kafanıza sokun. İp ne kadar milliyetçiyse MHP'de o kadar milliyetçidir. Teşkilatına k*rd'ü ve diğer etnik piçleri alanların milliyetçilikten bahsetmeye hakları yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir.
Boran
ATSIZCI

ileti Sayısı: 10.338


« Yanıtla #221 : 09 Ocak 2017, 23:29:46 »

  Valla ben bile artık; Bahçeliyi laik milliyetçi diye savunmuyorsam düşünün , ne boktan bir adammış.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
leooel
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #222 : 10 Ocak 2017, 01:00:00 »

Aslında gayet açık yazmıştım ama okumadan cevap yazıldığı için anlaşılamamış heralde ben fikrimi söylerken,
Bahçeli özelinde söylemedim zaten. Bahçeli hem söylemleri ile hemde liderlik vasıfları ile partiye bişeyler kazandıran biri değil, tam tersi zarar veren bi etken o yüzden dikkate almaya gerek yok.

Ülkücü teşkilatlar da aynı geneli boş işlerin peşindeler bilgisiz çoğu neyi savunduğunun farkında bile değil, bunların da bir değeri yok parti sözcüsünün ağzından ne çıkarsa onun propagandasını yapıyorlar, hepsi çıkar peşinde değersiz amaçsızlar.

Benim üstünde durduğum, son 10 senedir akp hükümeti tarafından televizyonlarda sosyal medyada gazetelerde akla gelebilecek her alanda, her türlü baskının, bilinçli bir şekilde yürütülmesine rağmen, milliyetçilik duygusuyla hiçbir şekilde ödün vermeyen, son seçimlerde %12 - 5.5 milyon kişiden bahsediyorum. Bu kişilerin çoğu Türkçü olmayabilir ama milliyetçi oldukları kesin. Bu nüfus ne kadar artarsa biz Türkçüler içinde o kadar gelecek için umut var diyorum.

Önceliği milliyetçilik olan birine Türkçülüğü anlatmak kolay - ümmetçi birine Türkçülüğü anlatmak ise imkansız. Artık sağlam devletler milliyetçilik ile oluşuyor, diğer türlü din merkezli devletler yok olmaya mahkum.

İmla: "TÜRK" sözcüğü küçük yazılmaz!
Baturgan
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.304


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #223 : 11 Şubat 2017, 19:04:44 »

Peki şimdi Bahçelinin Mhp'si ne durumda? O dönem Allah, Tanrıyı kovmuşdu, şimdi ise iyice Allahsızlaşdı MHP.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
TÜRKÇÜGÖKHAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 352


%100 Türk!


« Yanıtla #224 : 12 Şubat 2017, 16:25:36 »

Düne kadar MHP'nin Allah'ı Amerika idi, şimdi ise kim olduğunu hiç bilmiyorum. Eminim, neye inandıklarını artık onlarda bilmiyorlardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir.
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.295


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #225 : 08 Mart 2017, 22:42:03 »

MHP
Bitti Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Omurtag
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 4


« Yanıtla #226 : 05 Ocak 2018, 00:09:43 »

Sn.ASENA01,
 Dinin kullanılarak Türk'e nasıl zarar verildiği konusunu biraz açarsanız,cevabım olabilir.
 Ama Türklüğe zarar verebilecek her yapı ve düşünce karşısında Türkleri aydınlatmak bilgilendirmek ve doğrusunu göstermek de Türkçülerin çalışma alanlarından biri olmalı.Bir nesene bir takım zararlılar tarafından kötü yolda kullanılıyor olabilir,bu o nesnenin kötü olduğu anlamını taşımaz.
Ayrıca bir Türkçünün kendisi inanmasa bile Türk milletinin benimsediği inançlara saygılı olması Milletine de saygılı olması anlamına gelir.
 Türklerin inançlarına savaş açan yada onu herhangi bir zeminde aşağılayan bir düşünceyi kabul etmek en azından benim için imkansızdır.
 MHP nin sadece yasalar çerçevesinde siyaset yaptığını söylemek istemiştim.Galiba yanlış ifade etmişim.Ayrıca Mhp nin içler acısı bir durumda olduğuna katılmıyorum.
 Mecliste grubu var.
 Son girdiği seçimlerde(yerel)başarılı sayılabilecek ölçüde oy ve sonuç aldı.
 Ama Mhp Türkçü bir parti olduğunu iddia etmiyor.
 Bu mhp nin içinde Türkçülerin olmadığı anlamına gelmez.

 Mhp nin milliyetçilik anlayışı tartışılabilir,tartışılıyor da...
Türkçülerin Mhp ile ilişkisi seçmen ilişkisinin ötesinde olacaksa Türkçülerin siyaset yapmak üzere Mhp teşkilatlarına kayıt yaptırıp,partili olarak çalışmaları ve partide etkili olmaya çalışmaları gerekir diye düşünüyorum.
        Türkçü kendi inanmasa bile milletin inancına saygı göstermeli diyorsunuz da, Mhp nin anlayışında gayri-müslim ya da başka
mezhepten Türk,Türk'ten sayılmıyor. Yani diğer inanıştan Türklere saygı gösterilmiyor. Ve de İslamın bir tür Arap afyonu olduğu
gerçeği de göz ardı ediliyor. İslam geleneği bir tür Araplaştırma siyasetidir. Bakınız Cennet ehli Arapça konuşacakmış ve de namazda
Türkçe dua kullanılamaz. Peygamberin şu sözleri de gayet açık, amcasına hitaben:
      "Kendilerinden bir kelime istiyorum. Eğer söylerlerse, bütün Araplar o kelime sayesinde kendilerine uyacak, bütün Acem(gayri Arap) o kelime sayesinde onlara(Arap'a) cizye ödeyecek: Lâ ilâhe illallah diyecekler."


            Türk halkı afyonu fena halde yutmuş, insanları uyandırmak lazım...
         
       

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
OzderHan35
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4


Hüseyin Nihal ATSIZ


« Yanıtla #227 : 17 Şubat 2018, 00:43:11 »

Ben birçok partinin Masonlar tarafından yönetildiğini düşünüyorum.Ülkenin tüm önemli kademelerinde politikacılar,siyasetcilerin büyük bir bölümümnün masonluğa bilinçli olarak hür ve özgür masonlara çalıştığını düşünüyorum.Bunun yanı sıra tüm medya kurum ve kuruluşlarıda masonların hizmetinde olduğunu düşünüyorum.Ne akp’si Mhp’si CHP’si İYİ’si kimse kızmasın TÜRKÇü bir partide gelse başındaki adam mason tehditlerine boyun eğdikten sonra suikast korkusu olduktan sonra o adamı da kendi saflarına çekerler bir şekilde...Ben ülkemizi komple yahudilerin yönettiğini düşünüyorum,hatta dünya ekonomiside dahil.Adamlar satranç oynar gibi oynuyorlar bu yeni dünya düzeni oyununu 2850 elo’luk bir satranç oyuncusu gibi ince ince işliyorlar.Mason locaları kapatılmadan,masonlar tespit edilip yok edilmeden,bizim Türk milleti cahil kaldığı sürece,okumadıgı sürece,ilim bilimde çığır açmadığmız sürece,şu ermeni kürt tohumlarından ülke temizlenmedigi sürece...Büyük orta doğu projesi Türkiye Eş başkanıyım diyene oy atan bir millet olduğu sürece.Kimse kızmasın TÜRKÇÜLÜk falan biraz lafta kalır arkadaşlar...Ben onjektifim dünyayı yöneten bir güç var,ülkemizin her kalesinde adamları var..M.İ.T. İçinde TÜRK ajanlarından çok mossad,kgb,mi5 ajanları vardır eminim.Atatürk’ün Gençliğe Hitabe ayaklanması olmadan çok zor.Ümmetçiler ele geçirdi ülkeyi..Din kisvesi altında toplmumu ortadoğu bataklığına sürüklüyorlar.Hitler gelse nerden katletmeye başlıcağını şaşırır içimiz dışımız hain ben ülkemizin halini hiç iyi görmüyorum.10 yıla kalmaz ismini bile değiştirmeye kalkarlar ülkenin onlara göre sadece TÜRK yaşamıyor çünkü bu ülkede.Anadolu islam Cumhuriyeti gibi bir isim önerebilirler.Amaçları TÜRK’leri asimile etmek,araplaştırmak,TÜrK kavramını kaldırmak.Andımızdan sonra,TÜRK barolar birliği ismi de rahatdız etmiş adsmları değiştirme girişiminde bulunmak istiyorlar.Askerlerimizin Göktürkçe TÜRK brovelerine de yasak gelmiş,bozkurt işaretinede yani TÜRK kelimesi ve TÜRK olan herşey hükümeti rahatsız ediyor.Bunlara oy verenler nasıl verebiliyor,neden veriyor anlamadım...Bu ülkede iktidar olmak istitorsan cahil kesime hitap edecek ve dini motifler kullanacaksın.Aksi taktirde hep mualefet kalınılır..Ya da bir seçenek daha var bu toplum aydınlatılmalıdır,bu da eğitimle olur.Ben umutsuz değilim,ancak olan bitenide görüyor,anlıyorum.Ülkemizin durumu içler acısı..TANRI TÜRK’ü korusun.Şahsi düşüncelerim katılırsınız,katılmazsınız saygı duyarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gök Girsin,Kızıl Çıksın...
AttilaHunTürk
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.506


« Yanıtla #228 : 17 Şubat 2018, 17:44:23 »

Ben birçok partinin Masonlar tarafından yönetildiğini düşünüyorum.Ülkenin tüm önemli kademelerinde politikacılar,siyasetcilerin büyük bir bölümümnün masonluğa bilinçli olarak hür ve özgür masonlara çalıştığını düşünüyorum.Bunun yanı sıra tüm medya kurum ve kuruluşlarıda masonların hizmetinde olduğunu düşünüyorum.Ne akp’si Mhp’si CHP’si İYİ’si kimse kızmasın TÜRKÇü bir partide gelse başındaki adam mason tehditlerine boyun eğdikten sonra suikast korkusu olduktan sonra o adamı da kendi saflarına çekerler bir şekilde...Ben ülkemizi komple yahudilerin yönettiğini düşünüyorum,hatta dünya ekonomiside dahil.Adamlar satranç oynar gibi oynuyorlar bu yeni dünya düzeni oyununu 2850 elo’luk bir satranç oyuncusu gibi ince ince işliyorlar.Mason locaları kapatılmadan,masonlar tespit edilip yok edilmeden,bizim Türk milleti cahil kaldığı sürece,okumadıgı sürece,ilim bilimde çığır açmadığmız sürece,şu ermeni kürt tohumlarından ülke temizlenmedigi sürece...Büyük orta doğu projesi Türkiye Eş başkanıyım diyene oy atan bir millet olduğu sürece.Kimse kızmasın TÜRKÇÜLÜk falan biraz lafta kalır arkadaşlar...Ben onjektifim dünyayı yöneten bir güç var,ülkemizin her kalesinde adamları var..M.İ.T. İçinde TÜRK ajanlarından çok mossad,kgb,mi5 ajanları vardır eminim.Atatürk’ün Gençliğe Hitabe ayaklanması olmadan çok zor.Ümmetçiler ele geçirdi ülkeyi..Din kisvesi altında toplmumu ortadoğu bataklığına sürüklüyorlar.Hitler gelse nerden katletmeye başlıcağını şaşırır içimiz dışımız hain ben ülkemizin halini hiç iyi görmüyorum.10 yıla kalmaz ismini bile değiştirmeye kalkarlar ülkenin onlara göre sadece TÜRK yaşamıyor çünkü bu ülkede.Anadolu islam Cumhuriyeti gibi bir isim önerebilirler.Amaçları TÜRK’leri asimile etmek,araplaştırmak,TÜrK kavramını kaldırmak.Andımızdan sonra,TÜRK barolar birliği ismi de rahatdız etmiş adsmları değiştirme girişiminde bulunmak istiyorlar.Askerlerimizin Göktürkçe TÜRK brovelerine de yasak gelmiş,bozkurt işaretinede yani TÜRK kelimesi ve TÜRK olan herşey hükümeti rahatsız ediyor.Bunlara oy verenler nasıl verebiliyor,neden veriyor anlamadım...Bu ülkede iktidar olmak istitorsan cahil kesime hitap edecek ve dini motifler kullanacaksın.Aksi taktirde hep mualefet kalınılır..Ya da bir seçenek daha var bu toplum aydınlatılmalıdır,bu da eğitimle olur.Ben umutsuz değilim,ancak olan bitenide görüyor,anlıyorum.Ülkemizin durumu içler acısı..TANRI TÜRK’ü korusun.Şahsi düşüncelerim katılırsınız,katılmazsınız saygı duyarım.


Kandaşım çok umutsuzsun. Bu kadar umutsuz olma. Masonlar da tahminimce o kadar büyütülecek bir yapı değildir. Elbette birçok kritik yerde etkileri vardır ama güçlerinin de bir sınırının olduğu gerçek. Her şeye güçleri yetmez, her şeye karar veremezler. Zannımca abartılmış bir güçtür. Abartılmaları da işlerine gelmiştir.

İnsanoğlu gizemli konulara ilgi duyar. Sırlar, gizli örgütler, gizli yapılar her zaman ilgisini çeker, merak uyandırır. Birileri de insanın doğasındaki bu merakı ve eğilimi kendi lehlerinde kullanmaya kalkışır. Masonlar da zannımca bu ilgiyi kullanıyor ve toplumun bu psikolojisini bildiği için kendilerine hem katılım olması için uğraşıyor hem de kendilerinin yenilmesi imkansız bir güç olduğu algısını yaratmaya çalışıyor. Bunun için de büyük ihtimal başta youtube gibi internet sitelerinde mason karşıtı izletileri kendileri de yüklüyor. Amaçları karşıt bir düşünceyle kendilerini çok güçlü, çok etkili bir yapı olarak gösterip birilerinin ilgisini çekmek ve karşıt düşüncedekileri korkutup pasifize etmektir. Kitaplarda, internet sitelerinde yazanlara fazla önem vermemek gerek. İzlediğim ve okuduğum kadarıyla hepsi aynı tür konulardan bahsediyor ve çoğu iddia niteliğinde.

Siyasette de her kesimden insan olur. Menfaatçisi de vardır, masonu da vardır, yabancı istihbarat servislerinin çalışanları da vardır, milliyetçisi de bölücüsü de, vatanseveri de haini de vardır. Siyaset işi, toplumu ikna edenin kazanmasıyla ilgili olduğu için hak eden mi orda olur hak etmeyip halkı ikna eden mi bilemeyiz ama siyaset ile sorunlar çözülmez, gelişim gerçekleşmez. Biz Türkçüler siyaseti bir kurtuluş reçetesi olarak göremeyiz, amacımız zihniyeti değiştirmek olmalıdır.

Umutsuz olma kandaşım. Mason localarını ileride kapatırız de, limanları yabancılar aldıysa ileride alırız onları de, Türk parasının değerini artıracağız de, terör örgütlerini imha edeceğiz de. Umutsuz olma kandaşım, birilerinin planı varsa bizim de planımız olsun. Bu bir mücadele, kaybetme ihtimalimiz olsa bile tarafımız belli olsun ama ben kazanan taraf olacağımızı düşünüyorum eğer inancımızı kaybetmezsek, çok çalışır ve olan biteni sorgularsak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Böriler
Ziyaretçi
« Yanıtla #229 : 17 Şubat 2018, 18:41:27 »

Bize,ışık tuttun ağabey var ol.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 ... 21 22 [23]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.057 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.