Kuran evrensel DEĞİLDİR !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Nisan 2020, 12:35:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kuran evrensel DEĞİLDİR !  (Okunma Sayısı 5865 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
IrkçıFilozof
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« : 09 Ağustos 2011, 21:44:11 »


                       Kuran Evrensel DEĞİLDİR !.
                                                                             

Kur-an  Türk ırk'ından bahsetmez.Ayetlerinde hiçbir evrensellik yoktur.Ortadoğu,arap yarımadasından başka coğrafi bilgi yoktur içerisinde.Ve sadece israiloğullarına takmıştır kafayı.Ama bizim Türk'ler'in bir sevinç ve övünç kaynağı var o da şu;Peygamber Türk'ler sizinle savaşmadıkça sizde onlarla savaşmayın. Bu söz yüzünden sevinen zır cahil adamlar tanıyorum.Adam diyorki bak işte peygamber efendimiz nasıl sayıyormuş Türkler'i. Arkadaş sözü iyi okursan adamın resmen Türkler'e karşı garezi var.Bakın, Türk'ler sizinle savaşmadıkça diyor,peki savaşmak istersek ? Yani pis arapları,hayvanları yok etmek istersek ? Demekki o zamanda güzelce karşılığını verin diyor.Şimdi etki doğal olarak tepkiyi doğurur,ancak bunu 'peygamber' sıfatlı birinin söylemesi çok ilginçtir.

Kur-an evrensel değildir,bizzat kendi içinde yazıyor bu.Bakınız; ENAM SURESİ:92.AYET ''Mekke ve civarını UYARMAN için sana bu kitabı indirdik.''
Bir başka ayet de ise;  ''Kuranı sana arapça indirmemizin sebebi MEKKE ve CİVARINDAKİLERİ uyarabilmen içindir.''  ŞURA SURESİ:7.AYET

Ve çok sevgili kuran allah’ı şöyle diyor bir başka ayet’te,

‘’Eğer onu yabancı dilde bir kuran yapsaydık diyeceklerdi ki;arap olana Arapça olmayan bir kuran iner mi hiç ?Ayetlerinin bizim dilimizde olması gerekmezmiy di ? FUSSİLET SURESİ:44.AYET

Yani araplar’ın itiraz hakkı var,Arapça olmadan olmaz diyebiliyorlar.Bu bir pazarlık değil mi ? O halde bende Türk’çe insin istiyorum.Arap dilinden tercüme kitabı kabul etmiyorum diye itiraz hakkım var,sonuçta Allah  arap’a torpilmi geçiyor ?

Ve burada da açıkça söylüyor neden indiği;

‘’Kitabı sana kendi aralarında ihtilafa düşen bir KAVMİ,uyarmanın dışında hiçbir sebeple indirmedik.’’ NAHL SURESİ= 64.AYET

Ve peygamberin daha birçok hadis’i ,birçok kuran ayeti tamamen çelişkilerle doludur. Türk ırkımızın saflığı bu yüzden bozuluyor.Araplar gibi çelişki içindeyiz…

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Biz TÜRK'ler, TANRI soyuyuz. TANRI, TÜRK evladını özel yaratmıştır.

Ve her zaman bizim yanımızdadır ! Düşmanlar unutmasın.
İLTERİŞKAĞAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2011, 21:50:11 »

Müslüman olmayabilir peygamberi de sevmeyebilirsiniz. Bu bizim sizi eleştirmemiz için geçerli bir neden değildir. Çünkü biz sizin kanınıza bakar Türk ise karşılıksız severiz. Hal böyle iken sizin müslümanlığı seçmiş milyonlarca Türk'ü sırf inancına göre eleştirmeniz samimiyetiniz ile doğru orantılı olacaktır.

Üye olduğum bir yılı aşkın süredir sayısız kişini kaybına yol açan; Açılmaması konusunda ısrarla uyarılan yapılan "din" içerikli bu konunu kaldırılmasını yönetici kandaşlardan rica ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2011, 21:55:46 »

Hangi propagandanın nerede ne zaman ve nasıl yapılacağını öğrenene kadar yasaklısın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULAK_ KURT
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 443« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2011, 21:59:06 »

Irkçıfilozof,

Biz hepimiz Türk'ü severiz, inancına bakmadan.

Dini konular  gerçekten İLTERİŞKAĞAN  Beyin dediği gibi zarar veriyor. Sizin iyi niyetinize kuşku yok. Alevilerle ilgi bir çok haksızlık zamanında yapılmış olabilir.  Ama unutmayın ki Atatürk'den sonra hiç Türkçü bir lider gelmedi.  

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İdirmava
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 69« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2011, 23:40:29 »

Site yöneticisinden ricam üye alımlarından önce adayları bir sınava tabi tutup IQ seviyelerini ölçsünler. Irkçı filozof gibi IQ seviyesi yerlerde bir canlının Türkçülük mücadelesinde yararından çok zararı var. Böyle canlılara Türkçülük'ün değil Sosyal Darwinizm'in ihtiyacı vardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2011, 23:58:53 »

İdirmava Normal Bozkurtlarımızın bir kaç iletilerinde o dediğin ne ise anlıyoruz da böylesi götlerin ne mal olduklarını neden se geç anlıyoruz, onun içindir ki beklemek bu gibi durumlarda beklemek en iyi ilaç gibi, sizin dediğiniz durumlarda yanılma payımız yüksek olmaktadır kandaş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2011, 00:49:00 »

Kandaşlarım dini soydaşlarımız neden abartarak otağa getiriyorlar.Bizler Türklük esas alınarak isteyenin dinine bir söz laf söylemeyiz,söyletmeyiz.Kanımla Türk'üm ve sonra inançlar,fikirler olması gerekmiyormu?Neden bu didişmeler,ümmetçi yada ataist bir Türk topluluğu değiliz.Bizler sapına kadar Türkoğlu Türk'üz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
İdirmava
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 69« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2011, 00:49:46 »

Kam kandaşım, Irkçı Filozofun iletilerini başından beri takip ediyorum adamın doğru düzgün konuştuğu yok. Türkçülük namına tek bir katkısı yok. Aksine kandaşlarımın kafasını karıştırmakla görevlendirilmiş bir çaşıt gibi. Saygılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2011, 00:59:39 »

Ağabeylerimiz daha çok yardımcı olurlarsa çaşıtlar konusunda bizlere,çünkü yoğun bir iş temposunda çalışıp,otağa girdiğimizde göremiyoruz bunları.Tanrı Türklerin yardımcısı olsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2011, 01:20:06 »

Arızalı tipleri takip etmek sizlerin değil, yönetimin işidir. Bütün üyeler yönetim tarafından ilk yazdığı iletisinden itibaren takip edilmekte, gösterdiği samimiyetinin belirleyici olduğu faydalı veyahut zararlı ayrımına tabi tutulmakta, zararlı olanlar akabinde uzaklaştırılmaktadır. Bazıları kendisine tanınan müsamahayı tek iletide bitirirken bazıları da elinde olmayan sebeplerden dolayı devirdiği çamlar dolayısıyla son ana kadar es geçilmektedir.

Amacımız Türkçülüğü geniş kitlelere yaymak ve  insanları bilgilendirmektir. Amacımıza zarar veren kim olursa olsun aramızda barınamayacağı gibi, bu çizgimizden de hiç bir suretle eş, dost, hısım akraba dinlemeden taviz vermeyiz. Ki, dediklerimin ispatını otağ'ın eski konularını karıştıran herkes yasaklanmış üyelerden görebilir.

Özetle; aslolan amacımız Türkçülük'tür, Türkçülük yapacağız!

Hassasiyetlerimizi herkesin bilmesi için konuyu kaldırmıyor sadece kilitliyorum!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.088 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.041s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.