KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN BOZKURTLARA ÇAĞRIDIR!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Temmuz 2020, 10:13:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN BOZKURTLARA ÇAĞRIDIR!  (Okunma Sayısı 8524 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 03 Mart 2011, 13:22:32 »

Bin yıllardır benliğine sahip çıkması nedeniyle varlığını sürdüren Türk milleti son yıllarda içten ve dıştan gelen legal veya illeğal olsun dış düşüncelerin etkisinde kalarak bu özelliğini yitirmektedir, Kan’ca Türk olan Bozkurt soyundan gelen çocuklarımızın Kominizm, Faşizm, Ümmet kardeşliği ve Bilinçsiz olarak içerisinde yer aldıkları Ülkücü, Alperen adlı oluşumlar içerisinde gözle görülebilecek kadar aleni şekilde Türklüklerinden uzaklaştırılmaktalar. Bu çocuklarımıza Türkçülüğü Gayrı meşru, Allahsız, İnançsız mış gibi göstererek bir Türkçülerden uzak tutmaya çalışıyorlar, GERÇEKTE İSE BİZİM BU KARDEŞLERİMİZLE Kan bağımız dolayısıyla olan ilişkimiz dışında onların ne dinleri ile yada başka bir Kan dşındaki düşünceleri ile bir alakamız olmamakla birlikte yeri geldiğinde bu düşünceleri için bile aynı safta kendileri ile birlikte düşmalarına karşı yer tutacağımızı bilmelerini isteriz. Biz Türkçüyüz, Türklük bizim Tabumuzdur, Türkün Tabuları da dolayısıyla bizim tabularımızdır fakat Türklüğü arka plana atmayanlar için bu dediklerimiz geçerlidir.
Bize Görüş olarak en yakınımızda olanlar bütün cihanın bildiği gibi Ülkü ocaklarında ki Türk soylu Bozkurtlardır, bizim bu kardeşlerimize karşı olan tutumumuz içlerinde barındırdıkları Etniklerdir, bilhassa şimdilerde biraz azalma görülse de ümmet kardeşliği çerçevesi içerisinde kürt Piçlerini içlerinde barındırarak onları kardeş kategorisine almalarınadır. Biz Türkçüler Ülkücüyüz, Türk Ülkücüleriyiz, bir kürt asla Türk ülkücüsü olamaz veya başka bir etnik gurubun adamı Türk ülküsünü güdemez.

 Bütün Türk düşmanlarının Türk çocuklarının aralarına tarihten gelen Kanlarının hayata yaptığı etkiyi azaltacak fikirleri çeşitli düşünceler içerisinde yerleştirmeye kalkışsalar da biz bunların üstesinden gelmeyi kucaklaşarak önleyebiliriz. Kendisine Türk diyen, Türk kanı taşıdığını söyleyen her kimseyi düşüncelerinden ötürü dışlamayarak BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİ’ nin temeli olan Türk çocuklarının birliğini sağlamalıyız.

Ülkücü Kardeşlerim biz Türkçüler Öcü değiliz, aramıza sızan düşmanlarımız bizleri sizlerin inançları doğrultusunda dinsiz gibi göstererek bir birimize düşman olmamızı sağlamaktalar, Biz kimsenin dinine, imanına karışmayız, bizde önem kan’dadır, kanı Türk olan kişinin hangi din olursa olsun savaşımında bizde varız. Bir olan atalarımızın (Alparslan, Fatih, Başbuğ Atatürk, H.N. Atsız vs.) bizlere bırakmış oldukları bu Güzel vatan Topraklarını, bu güzel Türkçemizi ve bu güzel soyumuzun bozulmasını elimizden tutarak, bize sırt vererek gelin birlik olarak engelleyelim, Türk’e Düşman olanları güldürmeyelim.

Türklük var olan en yüce mertebedir, başka hiçbir düşünce görüş, inanış bu ulu gücün önüne geçemez diyen Türk çocukları kendilerinden olanlar ile Kucaklaşmakta vakit kaybetmemeli, Türklüğü hak ettiği saygınlığa yeniden kavuşturmak için var gücü ile savaşmalıdır. Tanrı Türk soylu’lara Kut versin, ALAŞ

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Yürekli-kam  03 Mart 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2011, 13:34:28 »

Gerçekten çok çaşıt türedi. İnternet çıktı çıkla bütün herkes Türkçü olmaya başladı. Ümmetçi Türkçü, Göktengri Şeriatçısı Türkçü, Yahudi Türkçü (Musevi Türkçü değil), Nazici Türkçü, Şeriatçı Türkçü, Din Düşmanı Türkçü. Kısaca saymakla bitmez. Özellikle bu insanlar çok güzel din maskesi altına bürünürler.  Adamlar facebook profiline koyuyor Başbuğ Atatürk'ün resmini sonra ise sabah akşam dine küfür ediyor. Başka yaptıkları hiçbir şey yok. İsrail, Amerikan sempatizanlarını saymıyorum bile. Sonra insanların hakkımızda ne dediklerini gayet iyi biliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı Gülcan TÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« Yanıtla #2 : 03 Mart 2011, 13:48:26 »

Bozkurtluk dil'de değil, Kandadır, Türk soyundan olanların Kendilerine döneceğinden hiç kuşkum yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2011, 18:14:36 »

Türk soylulara çağrımızı içeren bu başlığımız gene ortada kaynayarak  hiç olacak, hiç olmasına izin vermeyin kandaşlar Sinirli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #4 : 03 Mart 2011, 18:23:44 »

Bir çok sitede paylaşmak gerek Kam ağabey. Gerçekten ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2011, 18:28:36 »

Umarım bu güzel çağrıya kulak veren ülkücüler olur. Ama biliyorumki, kendilerine ülkücü diyenler, Başbuğ Türkeş'den vazgeçmeyecek, hedef turan, rehber kuran diyorsanız gelin diyecekler, ırkçılık diniimzde günahtır, kürtler 1000 yıldır kardeşimizdir diyecekler.,
Kameçem, bu çağrı ile  ülkücülerin içinde ki gerçek bozkurtların gelmesini istediğini biliyorum. Umarım bu çağrı ile gerçek bozkurtlar doğru yolu bulur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
isenbike
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 433


TÜRK'SEN ÖĞÜN,DEĞİLSEN İTAAT ET!!!


« Yanıtla #6 : 03 Mart 2011, 19:56:44 »

Benim çevremde ülkücü oldukça çok. Onlara ben ''Türkçüyüm'' dediğim zaman; '' bizde Türkcüyüz, ne farkımız var ki!'' diyorlar. Ama hiç bir bilgisi olmayan ülkücüler de siz ''ataistsiniz'' diyorlar.
Açina teyze bir konuda size katılmıyorum. Irkçılık günahtır, 1000 yıldır k.rd kardeşim diyen bir ülkücü görmedim. Belkide benim çevremdekiler öyle, Akp li kişilerden çok duydum. Irkçılık günahtır diye.
Kam abi güzel bir yazı yüreğine sağlık...

T.T.K
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Koştur Türk kızı ak yeleli deli tayları, Asenasız aşılmaz ulu Tanrı dağları!!!
shaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 137« Yanıtla #7 : 03 Mart 2011, 20:11:38 »

İsenbike, sen nerede yaşıyorsun merak ettim, uzaydamısın. Daha 1 yıl önce bu çakallar kalkıp 1000 yıllık kardeşlik mitingi yapmadı mı? Benim kanla rengini almış bayrağımın yanına kalkıp, masa örtüsü bozması tuvalet kağıtlarını bayrak niyetine açmadılar mı? Hatta ve hatta o çakalların lideri olacak şahıs da destek vermedi mi o mitinge? Irkçılık günahtır demeyen ülkücüye şimdiye kadar rastlamadım. Hira dağı kadar müslüman olan bir zihniyet, elbetteki kur'an-ı kerim'i kendine rehber alacaktır ve diyecektir ki din kardeşliği vardır, her türlü ırkçılık günahtır. Ama en büyük günahı da onlar yaparlar biliyormusun; bizler kan, ırk, soy kardeşliği yapıyoruz, sadece Türk ve Türk'ün bekaası diyoruz, ama onlar da islam faşizanlığı yapıyorlar. Müslüman olsunda çamurdan olsun diyerek. Sen bu söylemlere rastlamadınsa eğer etrafındaki insanlar ülkücü değilmiş senin. Gülümseme

Bilgi konusuna gelince; ülkücülerin hepsi bilinçli olarak der Türkçüler ataist diye meraklanma sen. İşte islam faşizanlığının bir örneği de budur.

Ne yaparsın ki ağzı olan konuşuyor. Sadece konuşmak için konuşan adama da ben adam demem.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ÜZ TÜRK'ÇÜYÜZ ATATÜRKÇÜ'YÜZ BAŞBUĞUMUZ ATATÜRK, YOL GÖSTERİCİMİZ NİHAL ATSIZ... TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN... ARKASINDA OLMASAYDI ŞANLI BİR MAZİ BU MİLLETTEN ÇIKAR MIYDI BÜYÜK BİR "GAZİ"
SonOsmanli03
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2011, 20:33:35 »

Evet çoğu ülkücü kürtler din kardeşimiz, ırkçılık haram falan filan der de tamamına yakınının da bu söylemi lafta kalır. Sırf bu zamana kadar böyle dendiği için demiştir oda. O kardeşlikçi ülkücülerin kaçı kızını kürde verir. Dibinde kürt komşu ister. O ülkücüler bilirki kardeşimiz dediği kürtler kendilerini tuvaletteki cisim kadar sevmez. Bizim yapmamız gereken bu ikiyüzlülükten kurtarmaktır onları. Buda kolay değil tabi. Tabuları yıkmak kolay değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
shaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 137« Yanıtla #9 : 03 Mart 2011, 20:58:14 »

Tanrıdağlı, yaptığın açıklamaları inanarak yap, etrafına bakmayı bilmiyorsan o zaman gözündeki at gözlüklerini çıkart. Ülkücülerin çoğunun ya dayısı, ya yengesi, ya damadı, ya da gelini kürt kökenlidir. Şöyle bir partinize bak bakayım, o kadar vekilin yarısından çoğu kürtle kol kola, aynı sofrayı paylaşan, din kardeşim diyerek, 1000 yıllık mitinglerde kol kola kürt marşı söyleyen şerefsizlerdir. Masal anlatıyorsun ama anlattığın masal büyükler için olsun, karşında 10 yaşında bebe yok. Bak hepimiz yetişkiniz ve senin masallarına karnımız tok.

En çok güldüğüm de nasıl becerebildinse bütün çapulcuları aptal ve cahil yaptın. Öyle dendiği için demişlerdir Peynir Peynir Peynir yani diyorsun ki onlar bize kandırmaca yapıyorlar, yoksa akıllı adamlardır, hepsi bozkurt soyludur. Unutma insanın sözü değişir ama özü aynı kalır. Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK'ÜZ TÜRK'ÇÜYÜZ ATATÜRKÇÜ'YÜZ BAŞBUĞUMUZ ATATÜRK, YOL GÖSTERİCİMİZ NİHAL ATSIZ... TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN... ARKASINDA OLMASAYDI ŞANLI BİR MAZİ BU MİLLETTEN ÇIKAR MIYDI BÜYÜK BİR "GAZİ"
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.