Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => TÜRKÇÜ, Ümmetçi Tartışmaları => Konuyu başlatan: Gökşad üzerinde 11 Mayıs 2011, 14:50:58Konu Başlığı: Kastamonu’da Başbakana Suikast Emniyetin Tezgâhımı?
Gönderen: Gökşad üzerinde 11 Mayıs 2011, 14:50:58

Kastamonu’da Başbakana Suikast Emniyetin Tezgâhımı?

Derin cemaatin sesi Emrullah Uslu bir hafta önce Taraf gazetesinde ki köşesinde yazdığı yazıda PKK, nın başbakan Erdoğanʹa yönelik eylemler düzenleyeceğini yazdı.


Emrullah Uslunun yazısından sonra derin cemaatin derin PKKʹlıları ! IMAM Emrullahı yalancı çıkarmadılar ve başbakanın konvoyunu yaylım ateşine tuttular. Acilen ateşte bir polis memuru yaralanırken bir polis memuru da şehit oldu.


Uzun süre Amerika’da kalan FBI ve CIA  ile yakın ilişkiler kuran, her şeyi önceden bilen adam olarak ün yapan komiser  Emrullah Usluʹnunun başbakana yönelik PKK eylemini bir hafta önceden bilmesi bunu köşesinde yazmasına rağmen polisin tedbir almaması kafalarda soru işaretleri doğurdu.


Başbakanın konvoyda olmadığı ve miting alanından helikopterle ayrıldığı bilinmesine rağmen PKKʹnın böyle bir eylem düzenlemesi kuşkuyla karşılanırken kimi çevrelerde olayın PKKʹnın işi olmadığı polis içerisindeki bir grup tarafından gerçekleştirildiğini iddia ediyorlar. Ortada suikast girişimi falan olmadığını söyleyen bu görüşlerinde ısrar eden insanlar, bilindik bazı (?) kişilerin polis otolarının geçtiği yere taciz ateşinde bulunduğunu ölen ve yaralanan polislerin tamamen bir kazaya kurban gittiklerini söylüyorlar.


Suikast girişiminin başbakana puan kazandırmak için polis içerisindeki Fethullah Gülen grubuna bağlı birimler tarafından planlandığı da gelen bilgiler arasında.

HABER 9