İslam Ümmeti çöktü!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 05:53:11


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: İslam Ümmeti çöktü!  (Okunma Sayısı 3678 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« : 10 Ekim 2019, 01:03:47 »

Suriye harekatımız ile bir kez daha görüldü ki islam ülkeleri Türkiye'nin karşısındadır.

İran karşı çıkıyor. Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, bütün arapları çatısında toplayan Arap Birliği operasyonumuza, sınırlarımızı savunmamıza karşı çıkıyor.


İslam birliği nerede?
Hani islam kardeşliği?
Bir kez daha yaşayarak görüyoruz ki "islam kardeşliği, islam ümmeti" sözleri içi boş, gerçeği yansıtmayan bir hayalden ibarettir. Türkiye için Büyük Türk Birliğinden başka çözüm yolu da yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2019, 14:38:36 »

"Arapların yüzyıllar boyunca devlet kuramamaktan doğan bölücülükleri, aile ve şahıs menfaatını her şeyden üstün tutan ayırıcı tabiatları, dedikoduculukta son dereceyi bulan ahlâksızlıkları Peygamberin ölümünden sonra hemen kendisini göstermiş, hatta onun sağlığında bile akrabası ve damadı Ali ile, Peygamberin evdeşlerinden Ayşe hakkındaki dedikodular büyük sarsıntılara yol açmıştı. Ayrılık ve bozgunculuk Peygamberin ölümüyle ve ilk önce onun en yakın arkadaşları arasında başlamış devlet başkanlığı ihtiraslarının doğurduğu kavgalar, Müslümanlığı parçalayarak mezhep savaşlarına yol açmış ve yirminci yüzyıla kadar Müslümanlar, birbirini tekfir eden ayrı gruplar halinde bir ölüm dirim savaşı yapmışlardır.

 

Arapların devlet kurmaktaki kabiliyetsizliğinin ve siyasi ahlâksızlığının en kesin tanığı, peygamberden sonra Arap devletinin başına geçip “Hulefâ-i Raşidin” (Ergin ve üstün halifeler) adını alan (yıl: 632-661) ve hepsi de, daha hayatlarında Peygamber tarafından Cennetle müjdelenen dört kişiden üçünün (Ömer, Osman, Ali) suikastlerle öldürülmesidir ki böyle bir rezalet, Bizans’tan başka hiçbir devletin tarihinde gösterilemez.
Müslüman kardeşliği, kanlı savaşlara en ufak bir etki yapamamıştır. Çünkü yüzyılların getirdiği gelenekler dinden daha kuvvetlidir ve tarihi mukadderat korkunç bir şeydir.

 Böyle olduğu halde bizdeki din mütaassıpları bugün hâlâ İslam kardeşliği kurulabileceği kuruntusu içinde esrimiş (sarhoşlaşmış) , kendi geçmişlerini, büyüklerini inkâr sapıklığına düşmüşlerdir.


Balkan Savaşında topyekün ihanet eden Arnavutlar, Birinci Cihan Savaşında topyekün ihanet eden Araplar Müslüman değil miydiler?

 İngiliz casusu Lavrens’in altınlarını alınca, Medine’yi savunan Türk askerlerine karşı İngilizlerle birlikte saldıranlar Müslüman Araplar değil miydi? Bu Arapların başında Peygamber soyundan gelen Şerif ailesi, yani sonradan Irak ve Ürdün tahtlarına geçen adamlar bulunmuyor muydu?

 Bugünkü nesiller, tarih kitaplarında okumadıkları için bilmezler: Birinci Cihan Savaşının sonunda Türk ordusu Suriye cephesinde bozulunca Türk esirlerini öldürenler, altın yuttuklarını sanarak öldürdükleri ve bazen diri Türklerin karnını deşenler hep bu din kardeşimiz Araplardı. Daha acıklısı da, İslam halifesi olan Türk padişahına ihanet eden Şerif ailesinin fertleri Şam’a girerken, bu Araplar, Türk tutsaklarını, Anadolu evlatlarını, koyun keser gibi boğazlıyarak Peygamber soyundan gelen şeflerine kurban etmişlerdi.

 Bütün bu vahşet Arap Milliyetçiliği adına yapılıyordu. Arapları kendilerinden asla farklı tutmayan, Peygamber soyudur diye bilakis onlara üstün değer Türklere karşı bu cinayetler sırf kıral olmak ihtirasıyla gözü dönen adamlar, İngiliz altınlarıyla satın alınmış dindaşlarımız Araplar tarafından yapılıyordu.
Kıbrıs’ta Türkleri yok etmek için çalışan Rumlara Müslüman Mısır’ın silah yardımı yaptığı radyo tarafından resmen açıklanmıştır.
 Bugün ise Arap dünyasında Türk düşmanlığı umumileşmiştir. Arap milliyetçiliği, kendilerinden Filistini koparan Yahudilere ve Araplar Yahudilerden dayak yerken kendilerine yardım etmeyen Türklere düşmanlık düşüncesi üzerinde kurulmuştur. Okullarında Türk düşmanlığı aşılanmaktadır.
 İslam birliği ve kardeşliği kuruntudur. Dinin baş unsur olduğu çağlarda bile gerçekleşmemiştir. Bundan sonra, araya bu kadar ihanet ve düşmanlık girdikten sonra asla gerçekleşmeyecektir. Gerçekleşecek olan birlik İslam Birliği değil, Adalar Denizinden Altayların ötesine kadar Türk Birliği olacaktır."

Alıntı:  NİHÂL ATSIZ tarafından 1964 yılında yazılmış makaleden  alınmış kesitlerdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2019, 23:39:00 »

                                                        *ÜMMET BİRLİĞİ BOŞ BİR HAYALDİR*
BİR BİRLİĞİN OLUŞMASININ TEMELİNDE, ÖNCELİKLE BİR KİMLİĞİN, YÜZYILLARDAN ARINIP GELMİŞ ORTAK BİR DURUŞUN ESERİ bulunması gerekir.

Oysa, İslam ülkeleri incelendiğinde; TÜRK 'ün önderlik ettiği dönemler dışında; TOPYEKÜN SERGİLENEN BÖYLESİ BİR ONURLU DURUŞ YOKTUR!

Çok gerilere değil sadece son yüzyıla bakıldığında; sınırları CETVELLE ÇİZİLMİŞ ülkeler, o ülkeler içinde bin çeşit ayrışmalar, din adı altında yüz çeşit mezhep ayrımları, birbirini boğazlamalar... vb. görülmektedir.

TÜM DÜNYAYA SÖZÜNÜ GEÇİRMESİ HAYAL EDİLEN ÜMMET'İN, daha kendi içinde ORTAK İLKE VE PRENSİPLERİ bile yoktur. Birinin ak dediğine, yanı başındaki hemen kara diyebilmektedir. Bırakın bunları, dinin temel direği sayılan namaz kılınış şekilleri bile kabul edilen 4 hak mezhep arasında birbirinden farklıdır. Kuran-ı Kerim tefsirleri ve yorumları  ülkeden ülkeye, mezhepten mezhebe bile  ciddi farklılıklar sergilemektedir.

İslam Birliği (ÜMMET), öncelikle İslamiyet’in ortak bir duruşu, kimliği ve ilkeleri ortaya konulmadan sadece boş bir hayaldir. Bu hayal ile insanlarımız özellikle TÜRK DÜNYASI sömürülmek ve oyalanmak istenmektedir.

Müslüman dünyası ortak sorunlarına geçtiğimiz yüzyıl içinde;  TEK BİR GERÇEKÇİ ÇÖZÜM ÜRETEMEDİĞİ gibi; kanın ve gözyaşının, haksızlığın ve cehaletin önünü de alamamışlardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2019, 22:15:39 »

                                              İSLAMİYET DEDİKLERİ ARAPLIK
Emeviler ve Abbasiler döneminde sarık, cübbe, sakal, yerde ve elle yemek, kadınların haklarını kısıtlayıcı kimi uygulamalar gibi Kuran’da yer almayan birçok husus “Peygamber sünneti” diye, ibadet gibi halka benimsetilmiştir. Bu yutturmacanın en önemli sebeplerinden biri Arapların adetlerinin, kadına bakış açılarınının dinselleştirilerek Arap olmayan Müslümanları da Araplaştırmaktı. Eğer bu örf ve adetler dinsel kisveye sokulup kitlelere sunulmuş olmasaydı, kimse Arapların bahsedilen örf ve adetlerini benimsemeyecekti. Fakat kitlelere, “Arap örf ve âdeti” başlığında değil de “Peygamber sünneti”, “sevap kazanmanın yolu”, “İslam’ın şartı” tipi başlıklarla sunulan bu uygulamalar, Arap olmayan milletlerin Araplaştırılmasını sağlamıştır. Bugün Türkiye’deki birçok cemaatin hatta “milliyetçi” olarak kendilerini niteleyen çevrelerin bu örf ve adetleri, Araplardan bile daha şiddetle savunması, Arap kavmiyetçiliğinin bu taktiklerinde ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Abbasi döneminde kaleme alınan Buhari, Müslim gibi Ehli Sünnet’in benimsediği hadis kitapları, yine aynı dönemde kurulan ve yayılan Hanefilik, Şafilik, Malikilik, Hanbelilik gibi mezhepler Arap kavmiyetçiliğini kitlelere “sünnet” ve “sevap” nitelendirmeleriyle yutturmuşlardır. Ne yazık ki kitleler, Kuran’da geçmeyen binlerce izahın, nasıl “din” diye yutturulduğunun ve bu yutturmaların önemli bir kökeninin Arap örf ve adetlerinin dinselleşmesi olduğunun farkında değiller.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
erkincankut
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 6


« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2019, 13:12:12 »

Osmanlı birinci dünya savaşında 1916 yılında hicazda şerif hüseyin yemeğinde de seyit idris önderliğindeki araplara tarafından arkadan vuruldu...ümmmetizmin çöktüğü yıl 1916 yılıdır  bu gidişle bütün araplar türkiyede toplanıp Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yeni Türkiye vatandaşı yapılacak..Türkiyenin sonu yeni türkiye YENİ ARABİSTAN olacak türkiye nin sonu ANNELİESE MİCHEL gibi olacak...arap sorunu...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2019, 12:46:34 »

                                                  ARAPÇA'YI KUTSALLAŞTIRAN İSLAMİYET
Halkların yıllarca din konusunda cahil kalmasının en önemli sebeplerinden biri, Kuran’ın Türkçeye ve diğer dillere tercüme edilmemesidir. Böylece din, Arapların ve Arapça bilen küçük bir azınlığın tekelinde kalmıştır. Halka, Kuran yerine ilmihal kitaplarındaki din öğretilmiş, halk da ilmihal kitaplarında okuduğu bilgilerin birçoğunun Kuran’da olup olmadığını tespit edemediğinden, gerekli çıkarım ve eleştirileri yapamamıştır. Ayrıca mezheplerden ayrılanlara da despotça ceza uygulamaları konulmuş, böylece tahrif edilmiş ve Araplaştırılmış “İslam” korumaya alınmıştır. Hıristiyanlığın Ortaçağ’da İncil’in Latince’den başka dile çevrilemeyeceğini savunan, dinini mezhepçi papazların ellerine teslim eden zihniyetiyle, Kuran’ı başka dillere çevirttirmeyen, böylece “dini” mezhepçi ufak bir azınlığın tekelinde tutan zihniyet benzerdir.
Arap kavmiyetçiliğinin etkisi altındaki mezhepçi anlayış; “Arapçanın cennet dili ve kutsal olduğu” şeklindeki hadislerle, diğer milletleri sömürüde en önemli unsur olan dil hâkimiyetini kurmaya çalışmış ve büyük oranda başarılı olmuşlardır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2019, 19:32:24 »

                                              TÜRKLERE HAKARET EDEN HADİSLER
"Size ilişmedikçe siz de Türklere ilişmeyiniz. Çünkü severlerse sizi soyarlar. Sevmezlerse sizi gebertirler."
Hadis kaynağı: Suyuti-Lealil Masnua 1/440

Yıllarca aynı dinin mensubu olmalarına rağmen Türkler ve Araplar bu tarz hadisler yüzünden birbirlerine düşman olmuşlardır. Araplardaki Türk karşıtı sözler ve Peygamber’e ait olduğu bilinen “hadisler”deki bu çirkin sözlere rağmen ne yazık ki birçok Türk din adamı bile tüm bu hadisleri gözlerden kaçırarak Arapçı İslam anlayışına şiddetle sahip çıkmışlardır.  İslam anlayışında Türkler hakkındaki bilinen en meşhur hadislerse, Türkleri kötü bir toplum olarak bilinen Yecuc-Mecuc olarak gösterenlerdir:
"Küçük gözlü, kırmızı yüzlü ve suratları kalın deriden yapılmış kalkanlara benzer Türklere (Yecuc-Mecuc’e) karşı savaşlar yapmadıkça hüküm günü gelmiş olmayacaktır."
Hadisin kaynağı: Buhari, K. Cihad; Müslim, K. Fitan

Hayvani, vahşi, medeniyetsiz bir yaratık şeklinde tarif edilen Yecuc-Mecuc’un kim olduğu hakkında ayrı görüşler çıkmıştır. Fakat temel kaynaklardan olan Buhari ayrıca Taberi, Bağdadi, Belhi, Beyzavi, Nesefi, Nüveyri, İbni Kesir gibi itibar edilen kişiler, Yecuc-Mecuc’un Türkler olduğunu savunmuşlardır. Kimi hadislerde, Yecuc-Mecuc’un Hz. Adem’in rüyasında gördükleri sonucu akan spermlerden oluştukları gibi skandal açıklamalar vardır. İnsanların en hayırlısının Araplar olduğuna dair hadisler bile vardır (Bakınız: İbni Arrak, Tenzihuz Şeria Fil Merfua).
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2019, 16:27:40 »

Avrupa ve ABD gibi ülkelerde bile her Müslüman milletin(ırkın) camiisi, mahallesi, gittikleri kahvehaneleri yada lokalleri ayrıdır.
Bırakın aynı camiilere gitmeyi bir Arapla Türk kolay kolay anlaşamaz, bir Pakistanli ile Türk kolay kolay arkadaş olamaz, çünkü hiç bir yönleri birbirine benzemez,  kültürleri, ahlakları başkadır. Üstelik inandıkları din olan İslamiyet bile birbirine zıtlıkları olan farklı biçimlerdedir.
Bir Pakistanlıyı, Arabı, Nijeryalı Müslüman zenciyi bir yana koyun, aynı ülkeden olan Müslüman k.rtlerle bile kahvehaneler ve gidilen mekanlar ayrılmıştır.
Şimdi bu hiristiyan ülkelerde bile camilerini, mahallelerini ayırıp hic bir yönden anlaşamayan Müslüman topluluklar nasıl olacak da "islam birliği" denilen masalı el ele verip hayata geçireceklerdir?
Acaba bizim "Islam Birligi" rüyasi ile yatıp kalkan saflar ve mankurtlar gibi araplar ya da diger müslüman topluluklar da bu birligi istiyorlar mı? Böyle bir amaçları, çabaları, düsünceleri var mıdır? Hayır, kesinlikle yoktur. İslam birliği ve ümmetçilik, yalnızca ülkemizdeki saf Müslümanlara anlatılan koca bir yalandır.

Bu tür propagandaların asıl amacı hedef şaşırtmaktır. Türk milletinin dikkatini ve enerjisini başka yönlere çekmektir. Ve bir yerde basarmışlardır..! İslamcılar, tarafından uyuşturulan milyonlarca Türk hala bunun hayali ile zamanlarını ve enerjilerini boşa harcamaktadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2019, 16:08:42 »

                                         İSLAMİYET DEDİKLERİ...                                     
 “İslam” diye ortaya konulan din, insanoğlunun uydurmacı karakteriyle ürettikleri bir yapı arz etmektedir. “İslam”, insan yaşamını zorlaştırma, karartma, insan doğasıyla çatışır hale getirme ve kadınları toplumdan soyutlama şeklinde yasaklardan yapılmıştır. Bu dinsel kurallar, yüzlerce hadis ve fıkıh kitaplarıyla yaşamı, bilgiyi ve uygarlığı dejenere etmişlerdir. Müslümanlar uygarlığa katkı sağlamak şöyle dursun, kendi içlerinde bile ciddi kargaşalar çıkarmışlar ve alevi-sünni savaşlarını başlatmışlardır. Bugün bile derin ayrılıklar ve çatışmalar içinde olan bu dinin insanlara birlik içinde yaşama vaadinde bulunması olanaksız ve hatta gülünçtür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 597« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2019, 21:18:36 »

* Cuma namazı çıkışlarında binlerce kişi ile filistin için gösteri yapıp abd ve İsrail'e meydan okuma çığlıkları atarken,  Kerkük-Musul'daki Türklerin bağımsızlığı için, Azerbaycan'a ait olup ermeni işgali altında olan geniş eyaletler için, Doğu Türkistan'daki Kandaşlarımız için o Müslümanlardan 5-10 tanesi bile yan yana gelmiyor. Kaldı ki o işgal altında kalmış olan Türkler de Müslümandır, ancak Türk mazlumlara Müslümanların gözleri kör oluyor!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.239 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.