Gelelim sadede
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 15:02:32


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gelelim sadede  (Okunma Sayısı 8377 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« : 10 Nisan 2010, 01:37:46 »

......................
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2010, 01:58:48 »

Kendine has bir adamsın URALTU,seni kimse anlayamaz,sendeki o volkanı kimse göremez ve küfrederler sana ümmetçi piç diye,ben anlıyorum seni CAN KANDAŞIM ben anlıyorum seni,Türke küfredenin Türkçü olabildiği bir ortamda seni anlamak güç olsada ben seni anlıyorum.
Senin şaman ayinleri yaptığın günleride hatırlıyorum  otağımızda dün gibi,Türklüğe din işlerinin karıştırılmasına haykırdığın anlarıda anımsıyorum,SEN KANDAŞIM URALTU benim nezdimde haklısın,alevilik diyerek,sünnilik diyerek ayırım yapanlara lanet olsun Türkün içerisinde.Biz dinci değil allahına kadar Türküz Türkçüyüz bunun ötesi yok.
Az bişey karşı çıksak 80 öncesinin olayları ile karşı karşıya geleceğiz kendini bilmezler yüzünden,Maraş olaylarını unuttukmu?,Ya Çorumu? işte bunlar Türkün içerisinde ayrımcılık yapan şerefsizlerin eserleridir,Allah demeye kızan itlerin biz aleviyiz neden muhammedi övüyorsunuz demelerinede köpekler bile kıçlarıyla gülerler bunu bile bilmeyecek kadar aciz olanlara ne diyebilirizki.

Uraltu seni kınıyorum senki bilginle Otağımızda Bilge Başkurt olmuş birisin, neden ki küfredersin sana yakışırmı bu?.Bir Türke kandaşlarına küfüretmek yakışırmı URALTU.Bir bilgeye küfür yakışırmı uraltu? sen söyle ben anlayım kandaşım,Yoksa bilginmi tükendi,aczmi kaldın koca Türk.Yakışmadı sana.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İlteriş Kutluk Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 397


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2010, 02:01:48 »

VAR OL REİS...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2010, 02:18:33 »

Kam kendimi tutmakta zorlanıyorum Gökler bile kınadı beni kandaşım atalarımın ruhlarının önünde yine mahçup düştüm hala olmadı yok yok olmadı bu hayır hayır hazır değil diyorlar onları duyar gibiyim sana ne diyebilirim.Düşman sesi dinleyen sağa sola dönüp duran kulaklarım öne düştü bir kurt gibi vıyaklıyor öfkemi kınıyorum burda inimde kendimi yargılıyorum davama gölge düşürmekten korkuyorum Tanrı ülgenden korkuyorum düşmanlarımdan değil Kam.
Öfke benim silahım ama kontrolsüz bir silah silah değildir bir asker olarak bunu iyi bildiğim halde onu kontrol etmeyi tam anlamıyla başaramamışım hala insani vasıflar gösteriyorum bütün Türklerin şaha kalktığı güne denk gelmeden önce başarmalıyım kısas yaptım ama yakışmaz kam haklısın kandaşım.Sanırım ne Türkler ne ben henüz şaha kalkmadık ama çok yakınız. Tanrı bana yardım etsin Türkünü korusun ve Yüceltsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2010, 02:21:38 »

URALTU , YÜREKLİ-KAM şahsım adına gitiğiniz yolda başım yolunuza kurban varolun saygılarda sevgilerde benden..........
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2010, 02:37:49 »

Ama düşündümde küfür değil ortalık karıştığında ustası olduğum şeyi kullanmam gerekiyor bunlara pusat evet evet pusat.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2010, 03:10:55 »

Ah kam kandaş bir bilsen derdimi tasamı şöyle yüzyüze oturup ateşin başında bir demleşseydik ege yada akdenizin sularına gece çökmüş ay gökte bin mızrak yükselmiş dalgalara bakan bir yamaçta bir kaç kadeh parlatıp hafif esriyerek söyleşseydik (Gerçi ihtiyarlar benim şişenin kafasını kopardı burnumda tütüyor bazen ama zevk veren şeyler bana hayal artık gerçi az da içmedim asker maaşı nereye gitti sanırlar) şu deliyi daha iyi anlardın.
Bir gün ine bir girdim Bilge başkurt olmuşuz.Tıpkı 10 yıl hain peşinde koşarken postallarımı palaskamı çıkarıp koyunca bir nehrin kenarına eve dönüp te ihtiyarı merdiven çakmak için elinde testere Bulgaristandaki Pir'in evinin çatısından gelme ağaçları önüme koyduğu o cuma günü gel bakalım nereye bundan kaçış yok dediği gün önümde sırıtırken bulduğum gün  gibi 10 yıl sırt çantası taşıyan omuzlarıma milyon kez daha ağır yük koyduğu o gün gibi çaktınız o rütbeyi oysa çeri olmak vardı.Sadece kendinden ve pusatından sorumlu kayıp bir ruh bir şehit bilinmez bir gazi.istediği gibi halktan ve sıradan küfreden ama çakal işte denilip geçilen.pek kınanmıyan bir iolmak daha huzurluydu.
ben sadece çeri olucam sanırdım çocukken.başımın böyle belada olduğunu ne bileyim.
Ona göre yetişdirmiştim kendimi Bilge olmakda nerden çıktı hiç anlıyamadım kaşla göz arası çaktı o ihtiyar bu nu bize ayrıca sizlerde kavim kandaşa bir selam verip esenlik dilemek için girdiğimiz şu otağda bana aynısını yaptınız.Keşke çeri olaydım tanrı türklük için döğüşüp bir yerlerde kurşunlanan bir çeri kılaydı beni.
ihtiyar şehitliği unut dedi.Sen ölmiyeceksin sağ kalacaksın arkadaşlarını teker teker gömeceksin sen kocayıp sağ kalacaksın ve benim gibi ihtiyar olacaksın yanlız kalacaksın acundan bıkacaksın tanrı ibrahime verdiği ömrü verdi sana tanrı işi oğul karşı gelsen beğenmesen ne eden dedi.
Keşke çeri olaydım keşke herkez beni bilecek olmasaydı,keşke sadece kendimden sorumlu olaydım dağlarda ne güzeldik insanlıktan çıkmıştık hah haa sadece biz vardık ve sevgili kürt militanlar.her gece birimizi yerdik ne güzeldi.İzliler ordan oraya uçarken barut kokusunun keskinliği burnumda tütüyor şimdi kandaş.
Ne aile ne de böyle bir dünya karmaşık şey vardı omzumdaki sırt çantasını arar oldum ve diyorlarki bana durdaha hiç bişeysin hele vakit gelince gör rahat geyiremiyeceksin bile.
neyse kandaş Türk yazgısını kabul etmelidir.ihtiyarın ilk öğrettiği şey buydu.
Ruhu bile düşümüze girmez oldu gayrı yer altındamı göktemi niçin artık gece söyleşmezler benimle bilmem.
Ama çaktılarda gittiler kandaş ömrün ola anlıyacaksın şimdi belki bu deli ne diyor diyebilirsiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #7 : 10 Nisan 2010, 03:22:42 »

Baksana  İLTERİŞ geldin ama yüzünü göremedim beni bağışla kandaş onca yolu teptin izmire geldin bir seni görmeye gelemedik narlı dereye kusurumuza bakma elbette yakın olucaz bunu bil.Sen böyle olduğun sürece elbette kandaşım.Ki böyle kalacaksın bu senin yazgın bana öyle geliyor.Şunu sormam lağzım sana sakalın çıktımı henüz 16 tısında bir koç yiğit olduğunu biliyorum sakalın çıktıysa bir deyi ver şu kurda seyrekmi?kumralmısın seni görür gibi oluyorum en önlerde çarpışırken tuğumu taşıyordun ne niye sordun diye sorma sen bi söyle hemde burdan söyle aslanım alnından öpüyorum yiğidim.Gök Tanrı seni korusun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2010, 03:24:42 »

Kandaşım senin için ne isteyeceğimi bilemiyorum ben Türk tanrısından o en iyi ne varsa sana onu versin.
Kam ölme sakın daha acunda döğüşeceğiz esen ol kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #9 : 10 Nisan 2010, 03:38:58 »

Neyse yatıp zıbaralım artık uykusuz kalınacak çok geceler binitlerde geçirilecek nöbetli geceler Türküğünden vazgeçmiyecek biz ileri çağ Kurtlarını bekliyor henüz yapabiliyorken rahat yataklarda uyuyalım iyi geceler esenlikler beğler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.308 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.