Fuat Avni; AKP – Sedat Peker İlişkisini Deşifre Etti
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Ağustos 2020, 15:26:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Fuat Avni; AKP – Sedat Peker İlişkisini Deşifre Etti  (Okunma Sayısı 4707 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« : 22 Aralık 2014, 16:23:41 »

Fuat Avni; AKP MHP’yi dizayn etmek için Mafya Babalarını piyasaya sürdü!

 

AKP içinden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili bilgiler paylaşan Twitter fenomeni @fuatavnifuat, MHP’nin seçimlerden önce zayıflatılmak ve dizayn edilmek istendiğini yazdı.

“MHP’nin ve BBP’nin tabanını ve üst yapısını karıştırmak için mafyavari bir strateji takip ediliyor. Mafya babaları piyasaya sürüldü.” diyen @fuatavnifuat, ekledi: “Gerginlikten nemalanan AKP, halkı sokağa dökmeye ve partileri Mafya-MİT maharatiyle dizayn etmeye çalışırken ateşle oynuyor.”

Fuat Avni’nin atmış olduğu twetler Sedat Peker’i İşaret ediyor.

Bildiğiniz gibi Peker, cezaevinden çıkar çıkmaz sosyal medya üzerinden MHP ile ilgili yalan yanlış paylaşımlarda bulunmaya başladı.

Son olarak Peker AKP yandaşlığıyla bilinen Beyaz TV’ye açıklamalarda bulunmuştu.

İşte, @fuatavnifuat’ın o tweetleri:

MHP’yi dizayn etmek ve seçim öncesi iyice zayıflatmak için yıllardır hazırlanan ve Tiran’ın köşküne taşınan kasetler piyasaya sürülemiyor.

Tiran, ‘Kaset siyaseti bitti’ dediğine pişman. Eldeki arşivleri paralel imasıyla piyasaya sürme fırsatını kaçırmış oldular.

MHP’nin ve BBP’nin tabanını ve üst yapısını karıştırmak için mafyavari bir strateji takip ediliyor. Mafya babaları piyasaya sürüldü.

Tiran, herkesin yakından tanıdığı karanlık adamları kast ederek ‘O itler tekrar içeri girmek istemiyorsa üzerlerine düşeni yapsın’ dedi.

MHP’li gençler mafyavari kişiler tarafından provake edilmeye çalışılırken, parti üst yapısı da ağabaları tarafından tehdit ediliyor.

Gerginlikten nemalanan AKP, halkı sokağa dökmeye ve partileri Mafya-MİT maharatiyle dizayn etmeye çalışırken ateşle oynuyor.

Dar Oligarkların yapmaya çalıştığı karanlık planlar sadece MİT tarafından değil diğer istihbarat birimleri tarfından da kayda alındı.

Bütün tedbirleri alarak ve devletin sahibi olduklarını zannederek eylem planları yapadursunlar her adımları biliniyor ve ortaya çıkacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.125« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2014, 16:42:44 »

Oldum olası "Sedat Peker" konusundaki düşüncelerim ikircikli olmuştur. Öyle ki söylevleri ve eylemleri(!) bakımından Ülkücü camiada ne kadar ünlü olduğunu gördükçe bir kez daha şaşırıyorum. Sosyal Medya üzerinden sürekli fotoğrafları yayınlanmakta ve sözleri(!) paylaşılmakta olup ülkücü gençler için marka-model olarak tanıtılmaktadır. Gaspıralı'lar, Zeki Velidi Togan'lar dururken bu gibi isimlerin öne çıkarılması tamamen milli fikirlerin çürütülüp, mafyavari düşüncelerin aşılanması yönünde yapılan hareketlerdir...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ölümü Öptün Mü  Hiç Onun Dudaklarından,

Issız Bir Gecede Kurtlar Ağlarcasına Ulurken?
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.337


« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2014, 17:15:38 »

   Çıkışından bunlar belliydi de, MHP'nin başına oynarsa bak sen işe.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2014, 17:21:42 »

Boran abi, Perinçekle girdi içeri, onunla çıktı bu. Tam da cemaat AKP kavgası başladığında. Bu işte bir iş var midir sizce?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.337


« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2014, 17:40:07 »

   Beraber parti kuracaklarını sanmam; onu demek istiyorsan. Uzun süredir; kimse memnun değilmiş gibi gösterilen MHP, en güzel yemdir. Perinçek başlı başına karışık biri. Konu zaten karışık.
  En güzeli uğraştırma bizi, yaz bir şeyler Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2014, 22:04:14 »

Vahdet gazetesine konuşan Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Erdoğan için, "dо­ğuş­tan şans­lı, Yü­ce Al­lah yü­rü ya ku­lum de­miş, rüz­gаr ne­re­den eser­se es­sin tüm rüz­gar­lar оnun yel­ke­ni­ne gi­di­yоr "sözleriyle değerlendirdi .


CUM­HUR­BAŞ­KA­NI ER­DO­ĞA­N İLE İL­Gİ­Lİ DÜ­ŞÜN­CE­LE­Rİ­NİZ NE­LER ?

Ba­zı in­san­lar var­dır top­lum için­de on­lar­la il­gi­li şun­la­rı du­ya­rız;'do­ğuş­tan şans­lı ','Yü­ce Al­lah yü­rü ya ku­lum dе­miş ','rüz­gar ne­re­den eser­se es­sin tüm rüz­gar­lar onun yel­ke­ni­ne gi­di­yor'gi­bi halk dе­yiş­lе­ri­nin ta­ma­mı Sa­yın Cum­hur­bаş­kа­nı­mız Er­do­ğa­n'­a uy­mаk­tа­dır. Bü­tün hеr­kеs gü­cü­nü kay­bet­ti­ği­ni dü­şü­nür­ken ulus­lа­rа­rа­sı den­ge­ler­de­ki biz­le il­gi­si ol­ma­yan mu­ci­ze­vi de­ği­şik­lik­ler ken­di­si­nin tek­rаr­dаn önü­nü açıp güç­lеn­mе­si­ni sağ­la­mak­ta­dır. Rus­yа­'nın Kı­rı­m'­ı iş­gal et­me­si, pet­rоl fi­yаt­lа­rı­nın düş­me­si ve bu gе­liş­mе­lе­rin nе­ti­cе­sin­dе or­ta­ya çı­kan bir çok şey. .. Sa­yın Cum­hur­baş­ka­nı­mı­zı se­ven­le­rin­ de sev­me­yen­le­rin­ de ka­bul et­ti­ği tеk ger­çek ül­ke­mi­zin ilk Cum­hur­baş­ka­nı Atа­tür­k'­tеn son­rа tаrihte yer ala­cak ve unu­tul­ma­ya­cak bir li­der ol­du­ğu­dur .

MEV­CUT AK PAR­Tİ İK­Tİ­DA­RI­NA BA­KI­ŞI­NIZ NA­SIL? BA­ŞA­RI­LI BU­LU­YOR MU­SU­NUZ ?

Şah­sı­mın bа­şа­rı­lı bu­lup bul­mа­mа­sı­nın hiç bir öne­mi yok. Çün­kü ha­li hа­zır­dа Türk Mil­lе­ti­'nin ya­rı­sın­dan ço­ğu za­ten bа­şа­rı­lı bu­lu­yor. Her za­man ne de­riz en doğ­ru­su­nu mil­lеt bi­lir. AK Par­ti ik­ti­da­rı­nın yap­tı­ğı en bü­yük hiz­met mil­le­ti­mi­zin ve in­san­la­rı­mı­zın tek­rаr­dаn bü­yük ha­yal­lеr kur­mа­sı­nı sağ­la­mış ol­mа-sı­dır .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.228 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.