Dr. Devlet Bahçeliye, AÇIK MEKTUP.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ekim 2018, 02:57:40


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 16
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dr. Devlet Bahçeliye, AÇIK MEKTUP.  (Okunma Sayısı 45811 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 14 Eylül 2010, 19:52:31 »

MHP'yi 1969 öncesi MHP'ye (yani CKMP'ye) döndürebilmek
CHP'yi 1938 öncesi CHP'ye döndürebilmek

Bence hangisini yapacağımıza artık topyekün karar vermemiz gerekiyor.


İkiside olsun gardaş, bizim işimiz siyaset yapmak değil, TÜRK KILMAKTIR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsızcı Gülcan TÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« Yanıtla #11 : 14 Eylül 2010, 20:03:58 »

Türkçülük her zaman var olacak bir düşünce yapısıdır, Türk milletinin seçkin insanlarının yaptığı, onların yaşamak için uydukları kuralların toplamıdır. Böyle insanların o partilerin içerisine yerleşmesi ile dediğiniz tarihlere kolayca dönülebilir. TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 14 Eylül 2010, 20:32:56 »

MHP'yi 1969 öncesi MHP'ye (yani CKMP'ye) döndürebilmek
CHP'yi 1938 öncesi CHP'ye döndürebilmek

Bence hangisini yapacağımıza artık topyekün karar vermemiz gerekiyor.


İkiside olsun gardaş, bizim işimiz siyaset yapmak değil, TÜRK KILMAKTIR.

İşte ağabey (muhtemelen büyüğümsün, bu yüzden ağabey diyorum) Türk kılarken siyasi partileri ve içindekileri de Türk kılmamız gerekiyor.

Siyaset yapmağa da meraklı değilim ama, içimizden biri yapmadıkça meydan namerdlere kalıyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2010, 20:41:04 »

Kagan_Bahadir, Türkçülerin içerisinden siyaseti yapacak adam çıkacaktır elbet, onlarda bu partilerin içerisinde neresinde olursa olsun görev yapacaklar ama partinin tüzüğü Türkçü fikre aykırı olmayacak bizim dileğimiz bu.
Bu böyle olursa zaten kaygı kalmaz, Türklüğün yönetilmesinin de önü açılmış olur, bir partiyi alıpta diğeri es geçilecek olurmu? Türkçülerin her yere her makama gelmesi her tarafı Türk etmesi gerekir, demek istediğim bu.

Yaşımda 46 oldu gardaş. Sırıt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2010, 20:46:58 »

Umarım bu iyi niyetli ve dostane mektubu bir şekilde okuyabilirde, düşüncelerini tekrar gözden geçirir. Ancak Tengiz kandaşımın sözlerinde de bir hayli haklılık var ve bu mektubun amacına ulaşması çok zor. Umarım birgün tüm ülkücü soydaşların kanı kıpırdamaya başlar ve birer Kürşat olarak aramıza dönerler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
TURKCUOZGUR
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 72


« Yanıtla #15 : 14 Eylül 2010, 21:22:52 »

MHP SOKAKLARDA OLMASI GEREKIRKEN SIMDI SESSIZ. NEDIR BU? BU OCAKLARI BOSALTAN BAHCELIDIR. IYI OLMAZMIYDI SIMDI BU PKKLILAR SOKAKLARDA OLACAGINA MHPLILER SOKAKTA OLSAYDI. YAZIK MHP'YE ARTIK TURKUCULUK YAPSIN. MHP GERISINDEN VEFA BULAMAZ. ISTE COGU GITTI FETULLAHCI OLDU YAZIK


Y.N.: Türkçemize dikkat ederek yazalım. Büyük harf kullanımından kaçınalım. Bozkurt Asena
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 14 Eylül 2010, 22:27:49 »

12 Eylülde Bozkurtların Devrim mahkemelerinde ki en büyük suçu; Devletin askeri var, Polisi var size ne oluyorda adam öldürüp ortalığı karıştırıyorsunuz olmuştur.

Devletimizin Askeri var, polisi var çıkıpta adam avlamak bizim işimizmi?  Türkçüler aldıkları bilgi ile bilinçlenerek bulundukları çevrelerde her arkadaşını, dostunu fikren bu ülküyle tanıştıracak.

Vatan bizden can isteyeceği zamanı, bizden iyi bilir. İşte o an geldiğinde bir canımız var karşılığı olanı alır, seve seve veririz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULUBUDUN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 122


Bir Türk, cihana bedeldir.


« Yanıtla #17 : 14 Eylül 2010, 22:53:08 »

MHP'nin yükselişi ancak ve ancak özüne dönüşüyle mümkündür. CHP'yi eski haline döndürmek artık çok güçtür. Chp tam bir komünist yuvası halinde şu anda. Ayrıca bu insan müsvetteleri kendilerini ATATÜRKÇÜ olarak tanıtıp daha atamızı tanımamaktadırlar. ATATÜRK'ün milliyetçi, turancı söylemlerinden haberleri dahi yoktur ve millet te bunları ATATÜRKÇÜ sanmaktadır. MHP Türkeş'i yüceltmekten vazgeçip ATATÜRKÇÜLÜK nasıl olur onu da göstermelidir! TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 14 Eylül 2010, 22:55:46 »

Türk yurdu ne zaman ki Türk olmayanlar tarafından yönetildi, o zaman millet olarak çöküşe geçtik, o zaman geriledik. Esir olduk, gelinlik kızlarımız cariye, yetişmiş yiğitlerimiz köle oldu!

Türkiye Cumhuriyeti adını taşıyan bu ülke de Mecliste bulunan partiler içerisinde bir tane Türk parti başkanı var ki; neden bu hallerde olduğumuzun en açık göstergesidir! O parti de ne yazık ki ''1000 yıllık kardeşlik'' söyleyecek kadar gafil ve aymaz durumdadır. Keza, geçmişlerinde yapmış oldukları hatalarını da  ortaya dökmeye gerek yoktur! ''1000'' yıllık kardeşlik türküsü söyleyenler acıdır, gidip kürt bölgelerinde miting yapamamaktadırlar.

Titreyin ve kendinize gelin! Soyu bozuk olanları içinizden temizleyin, Arap Arvasi'nin Türk çocuklarının beyinlerini yıkadığı saçmalamalarını toplatıp yakın! Türk soyluların hepsine din, inanç gözetmeksizin aynı mesafe de durun! Tabi, Türk milletinin milliyetçileri iseniz... Yoksa, ümmet bataklığında arap milliyetçiliğine hizmet edecekseniz; hay hay buyrun devam edin...

Kaplumbağa hızında dahi olsa Türkçüler bir gün elbet bu ülkenin yegane söz sahipleri olacaktır! Bizler, Türk milletinin menfaatine olması için uyarı ve ikazda bulunmanın yanı sıra; Türk soylu gençlerin yazık edilmesinin önüne geçmek istiyoruz!

Takdir, her zaman yüce Türk milletinin olacaktır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #19 : 14 Eylül 2010, 23:32:06 »

 AKP'nin üst üste iki kez iktidara gelmesinden ve referandum paketinden çoğunluk olarak çıkan 'Evet' yanıtından anlaşılıyor ki MHP'nin silkelenip kendisine gelmesi gerekmektedir. Milliyetçi-ümmetçi kimliğinden sıyrılarak, Türkçülüğü ön plana çıkarmak durumundadır. Bunun için de öncelik olarak partinin bünyesinde bulunan kürt, laz, arnavut.. gibi etnisitelerden kurtulması; ardından da ümmetçilik bayrağını elinden bırakması gerekmektedir. Çünkü, farklı farklı etnik gruplarla, Türkçülük Davasını geride bırakan ümmetçilik zihniyetiyle Türkçülük yapılmaz. Türkçülük; bir olgudur, bir yaşama biçimidir. Türkçü olmanın da ilk şartı Türk olmak, ardından da varsa yoksa Türklük için çalışmaktır. Bu yüzden milliyetçiliğin merkez partisi olarak adlandırılan MHP, bir an önce etrafında olup bitenlere karşılık olarak, tabir-i caizse günahlarından arınmalıdır.

Biz Türkçüler, Atatürk'ün ve Hüseyin Nihal Atsız'ın düşünceleri etrafında gönül birliği etmiş insanlarız. Bu yüzden de biz Türkçüler için, Türkçülüğe yön veren; Atatürk ve Nihal Atsız'ın düşünce ve fikirleridir. Geride kalan kişiler ve düşünceler, bizler için yalnızca teferruattır. Bu düşünceleri bilmek için önce okumak, ardından da anlayabilmek için sevmek lazım. Yani kısacası, Türklüğün ve Türkçülüğün kurtuluş bileti öncelikle Türk'ü sevmektir. Varsa yoksa Türklük için çalışmaktır. Bu sebepten ötürüdür ki MHP, Türkçülüğün bekası için; kürtleri, zazaları, lazları.. bi kenara bırakıp, Türk'ü sevmeli ve Türklük için çalışmalıdır.

Tavsiyem şudur ki; MHP kendi içinde öncelikle bir güzel mıntıka temizliği yapmalı, ardından da kimin düşüncelerine biat edeceğine iyi karar vermelidir. Yoksa her şey; aynı tas, aynı hamam, aynı su üçlemesiyle devam edip gider..Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 16
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.088 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.