Dr. Devlet Bahçeliye, AÇIK MEKTUP.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Haziran 2020, 21:23:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 16
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dr. Devlet Bahçeliye, AÇIK MEKTUP.  (Okunma Sayısı 52208 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 14 Eylül 2010, 17:09:42 »

Sn. Dr, Devlet Bahçeli, geçirmiş olduğumuz referandumda şimdiye kadar izlemiş olduğunuz yolun yanlışlığı ve biz Türkçülerin de bunu devamlı bir şekilde hatırlatmamız doğru çıkmıştır, siz malesef tarihin her safhasında olduğu gibi soyunda karışıklık olanlar ve kardeşlerimiz dediğiniz etnik itler tarafından kalleşçe bu seçimde de arkadan vuruldunuz.

Sn. Bahçeli, genel başkanı olduğunuz M.H.Partisini 1969 yılının öncesi düşüncelerine çekebilirsiniz, bu yapılandırma size kesinlikle kut kazandıracaktır, hali hazırdaki durumda görüldüğü gibi Türklüğün hayrına yapılacak olan her işte içinizdeki şerefsizler tarafından devamlı kancıkca vurulmaktasınız. Bu şerefsizler: kürt ara ırkının gelişmemiş aklı şeyinde olan bacılarından döllenmeler, Türkleştirmeye çabaladağınız Laz, Gürcü, Arap, Boşnak, Çeçen, Çerkez vs. etnisitelerdir.

Sayın Genel  Başkan, Türk tarihinin Türklüğe hizmeti olan kutlu isimleri içerisinde hala yer alabilme şansınız vardır, bu isimler arasında yer almak veya ihanet gurupları arasında yer alarak tarih tarafından lanetlenmek te sizin elinizdedir. Alparslan Türkeş'in Türklüğe ettiği zulmün faturasını 40 yıldır ödediğimiz yeter, bu kırk yıl zaman içerisinde kendinize yol seçtiğiniz sentez FOS çıkmıştır, bunu en az bizim kadar sizde görmektesiniz. Türk islam sentezinin neye yaradığı her seçimde partinizin üzerindeki etkisi gizli kapaklı görülmekte ise de, bu Referandumda alanen meydana çıkmıştır niyetleri. Bu ümmetçi guruhun Türklüğü islam için kullandıklarını anlamayacak kadar saf olamazsınız, bu kesimin inandığı dinin kurucularının çocuklarının Türk milletine olan vafalarını nasıl ödediklerini Yemen'de, Mısır'da, Trablus'ta ve nihayetinde Filistin'de gördük. Sn. Bahçeli bu görüşün temelinde bu vardır, bunlar kendi çıkarlarını önde tutarak düşünürler her şeyi, örneğin bunların ataları kendi makamları için, halifelerini kalleşçe inandıkları dinin gereği olan namazlarını kılarken öldürmüşlerdir ki Biz Türklere mi acıyacaklar, sizin gibi bir Türkü hayda, hayda arkadan vururlar, şekil a da görüldüğü gibi.


Sn. Dr, Devlet Bahçeli, Asla sizden bizim bir beklentimiz ya da rant işimiz olamaz. Sizin yapacağınız iyiliğin hedefi Türklük olacaktır, biz Türkçülerde böyle bir yapılanmaya her zaman desteğimizi kanımız ve canımızla vermeye hazırız. Devamlı arkadan vurulduğunuz Ümmetçileri, sentezcileri yalaka takımını ve ciğeri beş para etmez kansız etnikleri partinizden temizlediğiniz anda bu partinin ve Türklüğün yaşayan gerçek lideri olmak sizin için hiç de zor değil, ben de inanıyorum ki sorun OY' sa; Kanı Türk olanların partisi olacağınızdan zerre kadar kuşku duymuyorum ve bu durumda partilerinde lideri siz olacaksınız.


Ülkenin buhranlı geçen şu günlerinde biz Türkçülerin de sözlerine kulak vereceğini umuyorum. Bizim için kulak verip vermemenizin asla bir önemi yok ama Türkiye'nin geleceğinin önemi had safhadadır. Çünkü vatan karanlığa doğru hızlı adımlarla ilerlemektedir. Buna dur diyecek biz Türkçülerin haricinde yalnız sizin Türk soylu gençliğiniz var, Sn. Bahçeli Ne mutlu Türk Doğana deyin ve Türklüğün geleceğine yön verin, Türklük bu günlerde Her Türk soylunun gücüne ihtiyaç duymaktadır, Esenlikle TTK.


yürekli-kam 14 Eylül 2010
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İLTERİŞKAĞAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2010, 17:22:24 »

Devlet Bahçeli bu görüşlere değer vermelidir. Aksi taktirde, kendisi ve ekibi kısa sürede görevi bırakmak zorunda kalacaktır.

Referandum, ona olan son destekleri de bitirmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2010, 18:07:46 »

sn. Yürekli-kam, bu mektubu MHP'ye gönderdiniz mi?
Ben Devlet Bahçeli'nin bu görüşleri olumlu karşılayacağını düşünmüyorum. Hatta bu mektubun dalkavuklar tarafından, Bahçeli'nin eline dahi ulaşmadan imha edilmesi de mümkündür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2010, 18:13:41 »

        Türk'ün kutlu sesine, dilek erleri olan Türkçülere kulak vermeyip kendilerine milliyetçilik adı altında yol-yordam uyduranların; yaptıkları hesaplar içinde Türklüğü yok sayanların başına neler geldiğini, ne gibi hezimetlerle karşılaştıklarını tarihten tecrübe ediyoruz. Türk elinden Türk kanunu dışına çıkanlar başarılı olamamış; Türkçülerin uyarılarına aldırmayanlar yine Türklüğün kendisine zarar vermişlerdir.
        Türkçü fikir önderleri kutsal görevleri olan yönetime uyarıcı ve töreci tavırlarıyla tarihin her döneminde üzerlerine düşen görevleri ne pahasına olursa olsun başarabilmişlerdir.
        Sayın genel başkan umuyorum ki aymazlık etmeyecek, yanındaki yabancı kanlıları derhal görevden uzaklaştırıp sentezci fikirlerden camiayı arındıracaktır. Çünkü, temelinde Atsız Ata'ların, Nejdet Şançar'ların, Önkuzuların emeği, kanı ve ülkülerinin olduğu Milliyetçi Hareket camiasının bu saatten sonra yeniden yükselişinin başka yolu bulunmamaktadır. Her şey Türk'e göre, Türk için, Türkçe yeniden düzenlenmek zorundadır.

Atsız öldü diye sevinen itler, sandınız mı  ki tini de yok oldu? Ellerine sağlık Yürekli Kam Ağabey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2010, 18:20:44 »

Domuz huy değil tüy değiştirir. Umarım Bahçeli beni yanıltır.

Kaleminize sağlık Yürekli-kam beğ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onural
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 106« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2010, 18:32:44 »

 Mhp  nin ümmetci tabanı,  Bahçeli nin Chp ile yakınlaşmasını  sol ile  birlikte hareket etmeye başlaması neticesi Akp ye kaymışdır. Burdaki zihniyet Chp ve sola karşı tavır almıştır.Olay bir paradoksdur. Bahçeli için yukarı tükürse bıyık aşağı tükürse sakal durumu.1969 öncesine Mhp yi çevirse dinci taban  geri dönmemek üzere Mhp den kopacaktır.Bence kopsun yerlerini biz alabiliriz.
  Türk çülerin parti arayışında olduğu bölümde Mhp de ve Chp de hakkımız olduğunu surekli belirttim.şimdi Mhp içinde yer alıp söylemi 1969 öncesine cevirmenin tam zamanıdır. Bahçeli Nihal Atsız  ataya daha yakın dır. Kardeş mardeş lafları belkide siyaset gereği söylenmiş laflardır.Din istismarı sürekli prim yapmış, istismar edenlere sürekli rant sağlamıştır. Bu iş uzun yoldur. Ekip işidir. Akp   özellikle öğrencilere sahip cıkmış gibi görünerek gurbetde tahsil yapmaya çalışan öğrencileri yedirip içirip barındırıp beyinlerini yıkayarak toplum psikoloji unsuruyla  oy deposu haline getirmiştir.  Bu cocukların aileleriyle beraber tabiki. Akp nin diğer partilere göre  referandumda harcadığı 40 misli parayı nasıl bulduğunu sorduğumda cevap inanılmaz ; Allah verdi.Türk çülük aynen akp takdiğiyle aşılanmalı , Türk öğrenciler, Türk genci yalnız bırakılmamalı.Türk soylunun Türklüğü savunur hale getirilmesine çalışılmalıdır. Türk töresi din gibi, nefes gibi kalplere işlenmelidir.Esen kalın. KURT

Türk çülük değil, Türkçülük. Yuluğ Tigin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2010, 18:52:36 »

   Kameçe çok güzel bir mektuptu. Umarım MHP üst yönetimi bu çağrıya kulak verir. Bu sonuçlardan sonra eğer MHP kaybettiği oyları geri almak için Muhsin YZICIOĞLU misyonunu üstlenirse, hiç yorulmasın direk gitsin AKP ye katılsın. MHP de biraz olsun sağduyu ve ileri görüş varsa TÜRKÇÜLERİN çağrısına kulak verir.
      Bu ülkede seçmen için 3 ana öge vardır. 1- Türkçülük  2- İslamiyet 3-kürtçülük. Hiç istemesekte , islam ve kürtçülük bugün Türkçülüğün önüne geçmiştir.Kitlelere liderlik yapan partiler şu gerçeği akıllarından çıkarmalılar. Kominizm, Liberalizm,halkların kardeşliği zırvaları Türk seçmenine hiç bir şey ifade etmemektedir. Bu gerçek yıllardır TİP, TKP, ÖDP gibi particiklerin aldığı oylardan bellidir. Kürtçülük ise  sadece g. doğuda ve batıda göç almış kürt yerleşim bölgelerinde taraftar bulmaktadır. Siyasi islam bugün 11 kasım 1938den beri yürütülen yanlış politikalr sonucu zirve yapmıştır.
        Bu gerçekler ışığında, Atatürkçü çizgiden ne zaman uzaklaşşsa chp oy kaybına uğramıştır. Tıpkı pazar günkü halk oylaması sonuçlarında olduğu gibi. Kemal KILIÇDAROĞLU milliyetçi çizgiden son sürat uzaklaşmış, kürtlere şirin görünme uğruna partisini yenilgiye hazırlamıştır. Kürtlerden oy kapma uğruna ülke geleceğini karanliğa itmiştir. Ne yaparsa yapsın bundan sonra hiç bir parti kürtlerden oy alamaz. Çünki onların bir partileri var zaten.
         Tıpkı chp gibi mhp de bu ayrımı iyi yapmalıdır. B u saatten sonra hızla islamiyet için çalışsa bile asla bu kesimden oy alamaz. İslami kesimin de bir partisi var. Bu yüzden mhp özüne dönmeli ve tabanından hızla uzaklaştırdığı TÜRKÇÜLERLE barışmalı ve içindeki fethullahçıları ve TÜRK olmayan köstebekleri derhal uzaklaştırmalıdır. Yoksa hem kendileri hem ülkemiz gittikçe karanliğa gömülmek üzeredir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #7 : 14 Eylül 2010, 19:06:56 »

   Kameçe çok güzel bir mektuptu. Umarım MHP üst yönetimi bu çağrıya kulak verir. Bu sonuçlardan sonra eğer MHP kaybettiği oyları geri almak için Muhsin YZICIOĞLU misyonunu üstlenirse, hiç yorulmasın direk gitsin AKP ye katılsın. MHP de biraz olsun sağduyu ve ileri görüş varsa TÜRKÇÜLERİN çağrısına kulak verir.
      Bu ülkede seçmen için 3 ana öge vardır. 1- Türkçülük  2- İslamiyet 3-kürtçülük. Hiç istemesekte , islam ve kürtçülük bugün Türkçülüğün önüne geçmiştir.Kitlelere liderlik yapan partiler şu gerçeği akıllarından çıkarmalılar. Kominizm, Liberalizm,halkların kardeşliği zırvaları Türk seçmenine hiç bir şey ifade etmemektedir. Bu gerçek yıllardır TİP, TKP, ÖDP gibi particiklerin aldığı oylardan bellidir. Kürtçülük ise  sadece g. doğuda ve batıda göç almış kürt yerleşim bölgelerinde taraftar bulmaktadır. Siyasi islam bugün 11 kasım 1938den beri yürütülen yanlış politikalr sonucu zirve yapmıştır.
        Bu gerçekler ışığında, Atatürkçü çizgiden ne zaman uzaklaşşsa chp oy kaybına uğramıştır. Tıpkı pazar günkü halk oylaması sonuçlarında olduğu gibi. Kemal KILIÇDAROĞLU milliyetçi çizgiden son sürat uzaklaşmış, kürtlere şirin görünme uğruna partisini yenilgiye hazırlamıştır. Kürtlerden oy kapma uğruna ülke geleceğini karanliğa itmiştir. Ne yaparsa yapsın bundan sonra hiç bir parti kürtlerden oy alamaz. Çünki onların bir partileri var zaten.
         Tıpkı chp gibi mhp de bu ayrımı iyi yapmalıdır. B u saatten sonra hızla islamiyet için çalışsa bile asla bu kesimden oy alamaz. İslami kesimin de bir partisi var. Bu yüzden mhp özüne dönmeli ve tabanından hızla uzaklaştırdığı TÜRKÇÜLERLE barışmalı ve içindeki fethullahçıları ve TÜRK olmayan köstebekleri derhal uzaklaştırmalıdır. Yoksa hem kendileri hem ülkemiz gittikçe karanliğa gömülmek üzeredir.


Ellerine sağlık abla, bana edecek laf kalmadı, düşündüklerimi yazmışsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #8 : 14 Eylül 2010, 19:31:21 »

Bütün dünya da ırkçı partiler çıkıştadır. Irkçılığın en yakıştığı ırk ise şüphesiz Türklerdir. Kesinlikle olması gereken MHP'nin ilk çıkış dönemine dönmesidir. Mektubunun her sözcüğüne katılıyorum. T.T.K.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 14 Eylül 2010, 19:48:59 »

MHP'yi 1969 öncesi MHP'ye (yani CKMP'ye) döndürebilmek
CHP'yi 1938 öncesi CHP'ye döndürebilmek

Bence hangisini yapacağımıza artık topyekün karar vermemiz gerekiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 16
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.126 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.