ATATÜRK ALEVİ BEKTAŞİ AİLENİN ÇOCUĞUDUR.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Haziran 2018, 23:59:41


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6
  Yazdır  
Gönderen Konu: ATATÜRK ALEVİ BEKTAŞİ AİLENİN ÇOCUĞUDUR.  (Okunma Sayısı 13933 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Genç Metehan
ŞAH İSMAİL TÜRKTÜR
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 16


KIZILBAŞ ALEVİ BOZKURT


« Yanıtla #30 : 07 Ekim 2013, 18:33:46 »


  Dikkatinizi çekerim Facebookta BERKAY GÖZÜBENLİ ağabeyimiz var.


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Kızılbaşlık özel soydur diyor. Kendisi saf kan Türk ağabeyimizdir. Türkçülüğün en güzelini Berkay ağabeyimiz yapıyor. Kızılbaşlar olarak ağabeyimiz etrafında kenetlendik. Hani diyorsunuz ya facebookta diğer Türkçülere inanmayın diye. Berkay ağabeyimizle yazışında görün Türkçülük nasılmış. Biz Türkçülüğü ondan öğrendik.  Türklüğün özü Kızılbaşlıkla başladı. Aşina kızılbaşları dünyaya getirdi. Aşinanın ruhu Ali ile geri döndü. Sonra değişik Türk hakanlarına hulul etti. En son Atatürkle geldi ve dünyadan çekildi. Kızılbaşlık Türklüğe ait özel bir soydur. Kızılbaşlığa düşmanlık etmek Türklüğe hakarettir. Yavuz Kızılbaşlara kılıç çekerek hayatının en büyük hatasını yapmış Türklüğü bölmüştür. Şah ismail Hatayi'in Türkleri katlettiği masaldan öteye gitmez. Şah ismail sadece Osmanlı ajanlarını ve esirlerini idam etti. Otağda belirgin bir Kızılbaş Alevi düşmanlığı var buda sizin Sünnici olduğunuz izlenimi veriyor. Şah ismaili o kadar eleştirdinizde Göktürklerle Karahitaylar savaşırken neden iki boy eleştirilmiyor?


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRKLER BİRLEŞSİN
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 07 Ekim 2013, 18:43:34 »

Gerçekten Hz. Ali'nin Türk olduğunu iddia etmeyecek kadar aptal değilseniz art niyetlisiniz. Üçüncü bir ihtimal yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 07 Ekim 2013, 19:01:13 »

Hiç öyle bir şey olmadığı halde Sah Ismail'e hakaret var diyor, Aleviler dışlanıyor diyor. Bu kelimenin tam anlamıyla provokasyon değil mi? Ortalığı karıştırmak, Alevi soydaşları Türkçülük dışına itmek değil mi? Bu ajanlardan burnuma hiç temiz kokular gelmiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YABGU
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 860


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #33 : 07 Ekim 2013, 19:01:36 »

AtaTürkün melani oldugu yanlız bir kaynakta oda atıfla geciyor agzından tek bir görüs yok bu konuda ikincisi otağda bir çok kez Osmanlı nekadar bizimse Safevilerde bizimdir diye bir cok konu acildi siz istiyorsunuzki Osmanoğullarını Tümden silelim Alevili yanlızca ögreti olarak görüyorum tavsiye nitelinde aynı Hanifeli gördgüm gibi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

0707
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 389


« Yanıtla #34 : 07 Ekim 2013, 19:14:29 »

Ooooo, Alevi kandaşımız gelmiş. Hoş gelmiş sefa getirmiş. Hazır müzmin Sünni(!) mehepeli(!)otağımıza zat-ı şahaneleri teşrif etmiş, otağımızın itibarını yükseltmişken(!) bir kaç soru soralım eğer lütfedip cevap verirlerse:
-Sabiha Gökçen hakkında ne düşünüyorsunuz? Kendisi kaçıncı dereceden katil?
-Başta Kamer Genç olmak üzere Sezgin Tanrıkulu ve Hüseyin Aygün olmak üzere 1937' den beri adı Tunceli olan ilimizin adını Dersim olarak değiştirmek istemektedir. Siz bu konuda neler düşünüyor sunuz?
-Yine Tuncel'indeki göndere çekilmiş pkk bayrağı hakkında ne düşünüyorsunuz? Orasının bir Kürdistan eyaleti olması hakkında neler düşünüyorsunuz?
-Semah ayinlerini "DÜŞKÜN" dediğimiz özgürlük savaşçıları diye tabir edilen pkknın siyasi kanadı bdpli vekillerinin yapması hakkında ne düşünüyorsunuz?
-Cem vakfı başkanınız sayın cia çaşıtı akil adamlarımızdan olan İzzettin Doğan hakkında neler düşünüyorsunuz?...

Buraya biz Aleviyiz Sünniler hastirsin gitsin diye konu başlığı açan mı dersin. Dersimin hesabını siz Sünni Köpeklerden soracağız diye başlık atan mı dersin. Sünni otağınızı Antalya'dan siber saldırıya uğramıştır, kapıdan kovsanız bacadan gireriz diye gelen mi dersin. Adresini veremeyecek kadar korkak olup adres peşinde koşan mı dersin. Bizi mehepeli diye yaftalayıp Türk'ün simgesi olan Bozkurta Köpek diyip bize köpekçiler diye tabir eden mi dersin. Dahası da olan birçok konuda gelip şuursuzca salyalarını saçanları hastir ettiğimiz doğrudur.
 Bu otağda mezhepçilik yapmanın yasak olduğunu yöneticiler tarafından defalarca yazıldığı halde dışarıdan bize havlamaya gelen yağının bu yasağı deldiğini be hemen hastir edildiğini de göreceksin. Bizler kellemizi koltuğumuza almış serdengeçti olma yolunda giden Türkçüleriz. Bunuda zamanla öğreneceksin....  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yüce Türk Milleti
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 60« Yanıtla #35 : 07 Ekim 2013, 21:45:30 »

Buraya gelen aleviler mezhepçilik yapılmasına karşı ama, kendileri Türkçülükten çok alevicilik yapıyorlar. Türkçülükte mezhepçilik yoktur .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Her şey Türk'e göre Türk için Türk tarafından."
Basbug Tong Yabgu
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 171


Barbar Türk


« Yanıtla #36 : 08 Ekim 2013, 11:21:38 »

Aslında Şah İsmail'in öldürdüğü Özbekler'de Papua Yeni Gineliydi... Başbuğ Atatürk'te Ortodoks aslında... Hadi herşeyi geçtim, sen soytarı mısın? Arap Ali'nin Aşina'nın ruhu ile ne alakası var? Dalga mı geçmeye geldin otağa? Sen Türkçülüğü Atsız Ata'nın kitaplarını okuyarak öğrenseydin sanırım otağa böyle soytarılık yapmaya gelmezdin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türke karşı gelmek Tengri'ye karşı gelmektir!"

Başbuğ Tong Yabgu (Kuzeyin Efendisi)
Basbug Tong Yabgu
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 171


Barbar Türk


« Yanıtla #37 : 08 Ekim 2013, 11:40:27 »

Arap Ali'yi Türk yapma modasıda yeni çıktı. Yanlış anlamayın ama Ali bizim başbuğların otağ bekçiliğini dahi yapamaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türke karşı gelmek Tengri'ye karşı gelmektir!"

Başbuğ Tong Yabgu (Kuzeyin Efendisi)
KIZILBAŞ BOZKURTLAR
ALİ TÜRKTÜR
azgın bir orospu olduğundan atıldı
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 7


KIZILBAŞ TÜRKMEN


« Yanıtla #38 : 11 Ekim 2013, 16:22:19 »

Prof. Ortaylı, 'Pek çok İttihatçının özgün tarikatlara girdiği biliniyor. Atatürk de girmiş olabilir' dedi

Yunan araştırmacı Christos Retoulas'ın AKŞAM gazetesinde önceki gün yayınlanan röportajında 'Kemalist laikliğin Vahdet-i Vücud felsefesi etrafında şekillendiği, Atatürk'ün Alevi/Bektaşi kökenlerden gelen bir Melami olduğu ve tarikatları Nakşileri durdurmak için kapattığı' şeklindeki yorumları tartışılan başlıklardan biri oldu.

Akşam'dan Şenay Yıldız, konuyu tarihçiler ve Alevi/Bektaşi dernekleri temsilcilerine sordu, onlar da yanıtladı...

BU HABERE DİKKAT! İNGİLİZCE EĞİTİMİNE DAMGASINI VURAN MUCİZE YÖNTEM HANGİSİ? TIKLAYIN!
Prof. Dr. Cengiz Güleç: Laik Cumhuriyet'e destek verdiler
Atatürk'ün Bektaşilikle ilgisi olduğu söylenir ama Melamilik kısmını röportajda okudum. Tarikat bağı olmasa dahi, Kurtuluş Savaşı'na Alevi/Bektaşi çevrelerin çok destek verdiğine bakarsak, herhalde onun laik bir ulus-devlet yaratmayı hedefleyen modernist projesini öngördüler. İlginç gelen Osmanlı'dan günümüze kadar Türklerin Müslümanlığına bakış açısı ve Cumhuriyet ideolojisinin Vahdet-i Vücud felsefesi etrafında ele alınması.

Cem VakfI BAŞKANI İzzettİn Doğan: İpuçları Nutuk'ta var
Neden Alevi Anadolu 16. 17. yüzyıldan sonra Sünnileşti mesela? Osmanlı'daki Medreselere Mısır El Ezher Üniversitesi'nden binlerce Sünni ulema getirilmiştir. Medreselerde Sünni eğitime başlanması Osmanlı'nın kaderini değiştirmiştir. Melamilik için adap kuralları ve karşılıklı saygıya dayanan, Aleviliğin bir uygulama biçimi diyebiliriz. Atatürk'ün Aleviliği/Bektaşiliği ile ilgili ipuçları zaten Nutuk'ta da var. Ama kimse görmek istemedi. Bana da birçok mercii tarafından 'Atatürk Alevi miydi?' diye soruldu. Bunun üzerinde durmadık. Neden? Çünkü Atatürk gibi insanlar Aleviliğin, Bektaşiliğin, Sünniliğin çok üstünde insanlar.

Tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı
Üzerinde düşünülmesi gereken saptamalar
Retoulas'In saptamaları çok enteresan. Atatürk'ün Melami olduğu konusu da öyle. Pek çok İttihatçının Bektaşi, Mevlevi, Melami gibi özgün tarikatlara girdiği biliniyor. Atatürk de Jön Türk. O da tabii girmiş olabilir.Vahdet-i Vücud konusundaki yorumları da üzerinde düşünülmesi gereken saptamalar.

Tarihçi-yazar Gürkan Hacır: Atatürk'ün Melami olduğu doğru
Retoulas'ın Atatürk'ün Melami olduğu yönündeki tespitlerine katılıyorum. Ama bir düzeltme yapmak istiyorum: Retoulas Atatürk'ün annesinin Selanik'te Mevlevi dergahlarına gittiğini söylüyor. Oysa, araştırmalarıma göre annesi Bektaşi, babası Mevlevi'ydi. Melamilik de bunun bir üst tarikatı gibi.Evet okuyun cahil bozkurt kandaşlarım. Senetler ortada . Atatürk Bektaşi bir ailenin evladıdır. Öz be öz TÜRKTÜR. KIZILBAŞ ALEVİLER Türklüğün özüdür. Muhammetle Ali zahiride amca çocukları olabilir. Aslında Ali Türktür. Araplara inmiş bir Türk ruhudur Ali. Ali'nin Türk olduğuna kanıt halifeliği zamanında Türklere karşı savaşan Arap Ordularını Horasan'dan geri çekmiş tek bir Türk'e kılıç çektirtmemiştir. Türkleri katleden Muaviye yandaslarına karşı savaşmıştır. Ali'nin 11 evladıda Türk dostudur. Zahiren Arap özde Türklerdi. Ali yandasları bugüne kadar Türk e asla ihanet etmemiştir. Tabi içimizdeki Alevi ismini kullanan komünistler hariç. Biz Türkmen Alevileriz. Artık Otağ'da mezhep ayrımına son vermeye sizi davet ediyoruz. Yetti artık otağ'dan Alevi kandasları attığınız. Utanmıyorsunuz Mezhepçilik yapmaya . Ben küfürlü konuşmuyorum. Adam gibi söylüyorum. Hakan Aktaş ismini piyasaya sürmüşsünüz. Hakan Aktaş değilim. Yüzlerce Alevi kandaş otağınızdaki mezhepçi ayrımınızı Ali'ye edilen küfürleri okuyor. Sabrımız taşıyor. Kızılbaşız Türküz. Türkün özüyüz. Sabrımız taşarasa yemin ederiz otağı başınıza yıkarız.Sünnicisiniz. Otağ yönetimi tümden Sünni.Bunu belli etmemek için adınıza Türk Müslümanı Tengrici adınızı takmışsınız. Kendinizden utanın !   Sadece konuya dahil olmak için üye oldum. Otağ üyeleri siz sünnicilik yapıyorsunuz. Alevi Irkdaşlarınızı gördüğünüz yerde Otağ'dan uzaklaştırmanız başlı başına mezhepçiliktir. Onbinlerce Türkmenin katili Yavuz şerefsizini Türk kahramanı(!) olarak sunuyor Şah ismail hakkında paylaşım yapmak isteyenleri engelliyorsunuz. Yazıklar olsun size. Sünni bloklaşma içine girdiniz. Alevi isminden ürker oldununuz. Kızılbaş cümlesini gördüğünüz yerde kudurup saldırıya geçiyorsunuz. Türkçü Turancı Otağ facebook sayfasında Şah ismail'e gavat yazıldığı doğrudur. Bu alçak hakareti yapanların hesap vermesi yakındır. Sizler Türkçülüğün yüz karaları Sünni sahtekarlar Hepinize yazıklar olsun. Çaldıran savaşını kazansaydık Anadoluda Ümmetçilik yok olacaktı. Araplaşma olmayacaktı. Türklük şuuru zirve yapacaktı. Ümmetçinin daniskası Yavuz p.çine Türk sultanı diyebiliyorsunuz. Demekki Sünnisiniz. Mezhepçiliği asıl siz yapıyorsunuz. Alevi Kızılbaş Irkdaşlarınızı otağ'dan uzaklaştırmaya doymadınız mı ? Bu sizin Sünnici politika yaptığınızı gösteriyor. Tüh size gerçekten yazıklar olsun otağınıza yöneticilerinize. Küfürden başka birşey bilmezsiniz. Tanrı Otağınızı başınıza yıksın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALEVİ KIZILBAŞ TÜRKMEN
KIZILBAŞ BOZKURTLAR
ALİ TÜRKTÜR
azgın bir orospu olduğundan atıldı
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 7


KIZILBAŞ TÜRKMEN


« Yanıtla #39 : 11 Ekim 2013, 16:26:34 »

Ümmetçi MHP den farkınız yok. Cevap veremeyince Dersimi hesaba katarsınız. Dersimde k.rtler kadar Kızılbaş Türkmenlerde zarar gördü. Gözünüz mezhepçilğe bürünmüş. Sünniler gelmiş burda Türkçülük(!) yapıyor. Oda küfürle hakaretle. Atsız'ın agzından bir küfür çıktığını duydunuz mu ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALEVİ KIZILBAŞ TÜRKMEN
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.08 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.