ASIL DÜŞMAN İÇİMİZDE. SENTEZCİ, ÜMMET ÇAPULCUSU PİÇLER.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Eylül 2020, 20:53:52


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ASIL DÜŞMAN İÇİMİZDE. SENTEZCİ, ÜMMET ÇAPULCUSU PİÇLER.  (Okunma Sayısı 3987 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 11 Temmuz 2011, 18:20:27 »

ASIL DÜŞMAN İÇİMİZDE. SENTEZCİ, ÜMMET ÇAPULCUSU PİÇLER.

Türk dünyasını derinden sarsan yozlaşma hareketlerinin maksimum derecede sorumlusu Çapulcu ümmet çakallarıdır. Bunların din yollu söylemlerinin ilk hedefi Türk çocuklarını benliklerinden uzaklaştırmaktır, benliğinden ayrı kalan kişiyi her melanete sürüklemek tabi ki çok basit olacaktır.

Her yerde bu çakallardan bir sürü bulunmakta, zaten bunlar sürüler halinde dolaşmaktadırlar, Her ilde belli ad’da cemaatler ile kuruluş olmuş, bu kuruluşlar belirli semtlerde  ve mahallerde ev veya iş yeri tarzında yerlerde ağabey veya abla adı altında toplantılarda Türk çocuklarının beyinlerini yıkamaktalar.

Tek tek te çirkef fikirlerini yutturmaya çalıştıkları yerlerin başında Paylaşım siteleri gelmektedir, burada tuzaklarına düşürdükleri daha tam olarak bilinçlenmemiş olan Bozkurtları bu çirkefe çekerek bataklıklarına gömmektedirler.

Bu paylaşım sitelerinde Türklüğün ongunlarını kullanarak kendi pis emellerine hizmet edecek yavruları güya rezil fikirleri Türklüğün geleceği açısından önemliymişcesine  kandırarak yanlış yola gitmelerine ve bu yanlış fikirlerinin savunucuları yapmalarına neden olmaktadır, nedir bu Ongunlar. Türklüğün simgesi Bozkurt, bu Bozkurtun erkeği Börütecene, dişisi Asena, genel adlar bu oluyor.

Paylaşım sitelerindeki Ümmet piçi olan Asenalar..  Geneli evde kalmış  ya miyadı geçmiş, ya Fason, ya arızalı ya da az kullanılmış mustamel dinci guruhtan oluşmaktadır, bunlar hem pis emellerini bilgisiz Börülere kakalamaya uğraşırlarken bazen de kendilerini sanaldan tatmin edecek birkaç kendileri gibi sanal piçi ara sıra lazım olduğunda kullanmaktalar ve bu fahişelerin geneli de Asena adını kullanıyorlar. Asena bizim için Kutsal bir ad’dır bunu bilen bu din bezirganları bu adı kullanarak Asena adına aşık olan Türk Börülerini kendilerine çekip pis emellerini onlara yutturmaktadırlar.

Türklüğün tarihini bin yıla indirgemeye çalışan, islamdan önce sanki Türk yokmuş gibi bilgileri her yerde futursuzca kullanan ve Türklüğün İslam ile şereflendiğini söyleyecek kadar ileri giden şerefsizler, Türklüğün önünde ciddi tehlike oluşturmaktalar.

Alparslan Türkeş denen gayrı meşrunun (Hüseyin Feyzullah) Türklüğü İslam ile sentezlemesinin ardından ( Hüseyin Feyzullahın 1969 mhp kongresinden sonra bu partiden Tanrıyı kovup yerine allahı getirmesi ve Bozkurt olan Türklüğün amblemini üç hilale taşıması) Anadolu Türklerinin yanlış istikamete yol alması hızlanmıştır, Önceleri Bozkurtlar denen gurup daha sonraları Türk İslam ülkücüleri gibi garip bir ad ile anılmaya başlamıştır. Biz millet olarak fazlaca mankurtlaşmaya meyilli olduğumuzdan kim nerede ne yaparsa, kim nerede ne derse ona inanıp güya Türklüğün neferliğini yapıyormuşcasına ( kendisi öyle zannediyor) ümmet piçlerinin devamına katkı sağlamaktalar. İşte bu sentezin zehirli meyvelerini yiyen Bozkurtlar Türklüğün karşısında en ciddi sorunu teşkil ediyorlar.

Vebalı Sivrisineğin (Ümmet kardeşliği fikri)  bataklığa ileriki yıllarda çıkması umudu ile gömdüğü yumurtlar maalesef  bizim Börülerdir.

Şerfsizler ( Ümmetçiler) ile uğraşmak kolay olmasına kolay da Türklüğünün farkında olmayarak Türklüğe sentezleme ile  darbe vuran börülerimize nasıl bir çare bulunabilir gerçekten bilmiyorum, bizim kollarımız ümmet piçlerinin ki kadar uzun değil ve bizim söylemlerimiz bu kardeşlerimizin bazılarında nefes bulsa da bir çoğunda yanıtsız kalarak bize karşı cephe almalarına bile neden olabilmeltedir.

Ey Türk genci Titre ve kendine dön, ümmetin piçlerinin pis nefesinden uzaklaş, Türklük kesinlikle sizin ellerinizde düştüğü yerden kalkarak arşa yükselecektir, bunun farkında olmayarak yapacağınız her hatanın karşılığında hak ettiğiniz ceza kesilerek yüzünüze fermanınız Türk soylularca okunacaktır, Türk milleti bazılarının sandığı kadar aciz değildir, ya kendinize döneceksiniz, ya döndürüleceksiniz.

Yürekli-kam  11 Temmuz 2011 Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2011, 21:15:57 »

 Andam emegine saglik yine yaralarimizi desifre etmissin. Bütün meselede bu konuda. Ümmet köpekligi öyle bir hastalikki,ne kansere benzer nede vereme,tam bir veba. Bulastigi adami zemzem suyunlada yikasan arindiramazsin. Ümmetin müzmin köpekligini Türkcülük zanneden capulcu ümmetcilere ne anlatirsak anlatalim,zehiri almissa iflah olmaz. Cünkü bastan korkutulmus. Ya tapinacaksin yada Tamuda gavur ...  gibi yanacaksin. Ümmetci icin ne Türklügün nede fani dünyanin bes paralik degeri yoktur. O nedenle Türkcüler bir elin parmaklarini gecmez. Ugraslarimizin nafile oldugunu bizde biliyoruz. Nasrettin hoca misali ,gölü mayaliyoruz ,ya tutarsa ümidiyle.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Temuçin
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 54« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2011, 02:33:30 »

     Herşey Emevilerle başladı. Biz Emeviler zamanında kanla islamiyete geçtiğimizde aslında herhangi milletle hiçbir ilgisi olmayan ve hiçbir kültüre karşı olmayan ve zarar vermeyen islamiyet Emeviler'in Arap ırkçılığı ve islamiyeti saptırması yüzünden namaz Arapça kılınmıştır. Oysa Farslar islamiyete geçtiğinde son peygamber Kur-an'ı Farsça vermesini emretmişti. Zaten Kur-anda'da biz onu anlayasınız diye Arapça indirdik diyor. Öyle namaz kılarken Arapça kılmaya falan gerek yok. Son peygamber zaten Araplara ben sizden değilim siz bendensiniz dediği bellidir. Araştırırsanız zaten son peygamberin Arap olmadığı ve Türk olduğuda ortaya çıkar. En son yazdığım cümleyi  hangi kaynaktan okuduğumu unuttum. Son peygamberin hem evi vardı. Ayrıca Türk çadırı kullanıyordu. Türk atına biniyordu.1. Göktürk devleti yıkılıp esir alındığında büyük bir milletin yıkıldığını söyledi ve çok kederlendi. Öntürklerden konu dışı şöyle bir bilgi daha sunayım. Çinliler Çin seddinin yapılmasını Türklerden istemiştir. Kurandaki bir ayette bunu doğrulamıştır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.219 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.