Araplar ve TÜRK'lere yaptıkları hainlikler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Aralık 2020, 03:38:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Araplar ve TÜRK'lere yaptıkları hainlikler  (Okunma Sayısı 13172 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« : 31 Ağustos 2009, 17:36:56 »

Araplar Türkler'in dostudur diyenlere:

-Bildiğim ilk şerefsizlikleri Emeviler'le başladı. Anadolu'da fetihler yaparak orada bulunan başta Türkler olmak üzere milyonlarca insana yapmadıkları zulüm kalmamıştır. Hatta onların zulmünden kurtulmak için İslamiyeti seçenleri müslümanlıktan caydırmışlardır.(Çünkü; onlardan gayrimüslim oldukları için vergi almak daha karlıydı.) Ayrıca Emeviler şu an Hakk'ın gönderdiği İslamiyetle hiçbir ilgisi olmayan yobaz, bağnaz ve hurafelerle dolu sözde İslamiyetin temellerini atmışlardır.
-Osmanlı döneminde ise 16. yüzyılda Kuzey Afrikada'ki Türk izlerini silmek için İspayollarla birleşerek Hayrettin Paşa'ya saldırmışlardır.
-Osmanlı'nın çöküş dönemlerinde (19. yüzyıl) sonları) yine Kuzey Afrika'da Kavalalı önderliğinde çoğunluğu Araplar'dan oluşan bir ordu düşene bir darbe de biz vuralım diyerek çöküşü hızlandırmıştır.
-Kurtuluş Savaşı sıralarında şavaştan çıkan yaralı askerlerimize saldırdıklarını ve Arabistan'da bulunan Türkler'e yaptıkları zulümleri ise zaten herkes bilir.
-Yakın zamanlara gelecek olursak Saddam Hüseyin Irak'ta bulunan birçok Türkmen kardeşimizi katletmiştir. Ve hala Türk kardeşlerimiz Irak'ta olsun Arabistan'da olsun birçok çile çekmektedir ve ikinci sınıf insan muamelesi görmektedir.
-Bir de Başbakan Erdoğan'ın Davos'ta 120 bin İsrailli turist kaybını hiçe sayarak, boş bir hamasette bulunarak Arapları savunuşuna teşekkür olarak Filistin başbakanı birkaç ay öncesinde ziyarete gittiği Kıbrıs Rum Kesimi'nde şu demeçte bulunmuştur: "Kıbrıs'taki Türk baskısına karşı her zaman Rumların yanındayız." Her ne kadar sonra inkar etse de biz yemedik. Çünkü ne halt olduklarını çok şükür bunca olandan sonra anladık.

Türkler, 751 talas savaşından bu yana din kardeşimiz deyip her yardımına koştuğu Araplar'dan bu iyiliklerin karşılığını fazlasıyla almıştır(!)
Abbasiler'in Türkler'e olan yakınlığının, sevgisinin(!) ise tek açıklaması şudur: Çünkü Türkler'e muhtaçtılar. Belki de şu an hala bizim sayemizde varlar.
Benim bildiklerim bu kadar daha varsa lütfen ekleyiniz.
Esenlikler kandaşlarım...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AdsızHan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 5« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2009, 18:31:01 »

Araplar İslam'ın ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra birbirleriyle taht kavgasına düşmüş, büyük kanlı savaşlar yapmıştır. Sahip oldukları dinin peygamberinin torunu kendi yanlarına çağırıp daha sonra acımasız işkencelerle öldüren bir millet, peygamber torununa böyle davranan bir millet eline fırsat geçtiğinde bize ne yapar diye düşünmeden edemiyorum. Gerçi bunun örnekleri 1. Dünya Savaşı'nda sıkça görülmüştür. Araplar,  İngilizlerin çıkardığı, Osmanlı Askerlerinin karnında altın vardır yalanından yola çıkarak Mısır'a giden Osmanlı ordusundaki binlerce kişinin karnını parçalayarak öldürmüştür.

Arapların din altında empoze ettikleri şeylerin dilimize ve kültürümüze verdikleri zarar ise Arapların ne kadar zararlı bir millet olduğunun açık bir göstergesi.

Osmanlının kavm-i necip dediği bu araplara kavm-i hain dersek hiçte yalan söylemiş olmayız...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk düşmanlarına, Türkçülüğü sapıtanlara karşı
inadına Atatürkçülük, inadına Türkçülük...
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2009, 18:33:57 »

Haklısın kandaş
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2009, 19:36:38 »

Aşşalık bir ırkı islam bile insan vasfı verememiştir hayranlarına ve taklitçilerine acıyorum
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
Turkuvaz
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 47« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2009, 21:32:20 »

Filistin ve Yemen cephelerinde ingiliz desteğiyle Osmanlı askerinin birçoğunu şehit ettiler.Bir kaç yıl önce izlediğim bir belgeselde şehit olan Osmanlı askerlerinin tüfeklerini oldukça pahalı fiyatlara antika diye satıyorlardı Yemende.Kana ekmek doğramak bu olsa gerek.Araplar Türklere en çok zarar veren milletlerin başında gelir.Türk İslam birliği diyorlar bi de,arkamızı döndüğümüz an kuyumuzu kazanlarla mı kurulacak bu birlik?Türkün Türkten başka dostu yoktur.Adsızhan andama katılıyorum İslam Peygamberinin torununa bunları yapanlar bize neler yapmaz ki?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2009, 22:20:22 »

ARAPLARA GÜVENMEK Mİ...SAKIN HA... OSMANLI BU HATAYI YAPTI SONUNUCUNDA NELER OLDUĞUNU BİLİYORUZ..ŞİMDİ ARAPLARIN HALİNİ GÖRÜYORSUNUZ OSMANLI İMP. NUN ADALETİNİ MUM İLE ARAR OLDULAR...DAHA DA BETER OLSUNLAR...TANRININ İZNİYLE BİDE PETROLLERİ BİTSİN BU ARAPLARIN HALİNİ GÖZLERİMLE GÖRMEK İSTİYORUM..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2009, 22:32:01 »

SİZCE ATALARIMIZ KENDİLİĞİNDEN Mİ İSLAMİYETİ KABUL ETTİLER.Bİ DÜŞÜNÜN YENİ BİR DİN ÇIKMIŞ KARŞINIZA % KACINIZ HEMEN DİN DEĞİŞTİRİRSİNİZ....BİZ HRİSTİYAN KATOLİKLERE KIZIYORUZ AMAA İSLAMİYETİN ATALARIMIZA YAPTIKLARINI GÖREMEMİŞİZ HEP, BENİM ASLIM İLK MÜSLÜMAN OLAN ÇİĞİL TÜRKLERİNDEN GELİYOR, ARAŞTIRDIKÇA ARAPLARIN NASIL BİR MİLLET OLDUĞUNU GÖRDÜM...KAFAMA TAKILAN TEK KONU NEYDİ BİLİYOR MUSUNUZ DEĞERLİ KANDAŞLARIM...1) NEDEN BÜTÜN PEYGAMBERLERİN ORTADOĞUDA OLDUĞU 2) NEDEN BİZ TÜRKLERE HİÇ PEYGAMBER GÖNDERİLMEDİĞİ... SİZİN HİÇ AKLINIZA GELDİ Mİ BİLMEM AMA..BENİM KAFAMA TAKILIYOR İNANIN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TuranSavaşçısı
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2009, 23:59:32 »

Kandaş, peygamber; azgın yoldan çıkmış milletlere toplumlara gönderilir. Bunların en büyük örnekleri de ibraniler ve araplardır. Ama şu da kesin bir gerçek Hz. İbrahim ve ondan sonraki tüm peygamberler Türk soyludur. Yani o azgınlara gönderilen peygamberler bile onlardan değil. Neden Türk olduklarını açıklamama gerek bile yok. Eminim Sümerlerin Türk olduğunu ve Hz İbrahimin Sümerli bir rahip olduğunu biliyorsunuzdur. Daha sonra musevi bir devletin başına geçmiş; o ve Hz Muhammed'e kadar uzanan asil soyu ibrani ve arapları asırlarca doğru yola getirmeye çabalamıştır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2009, 00:37:57 »

KANDAŞLAR, HEPİNİZ DOĞRU ŞEYLER YAZMIŞSINIZ. SIKI BİR MÜSLÜMAN OLARAK HEP SÖYLÜYORUM Kİ BU ARAPLAR ADAMI DİNDEN BİLE SOĞUTUR. YAŞAMLARI ORTADA DEĞİL Mİ ANDALAR KENDİ IRKLARININ MUHTAÇ OLDUĞUNU ORTALIĞA YAYAN SONRADA İNGİLTERE DE BİLE FUTBOL TAKIMI OLAN BUNLAR DEĞİL Mİ? BÖYLE İSLAM, BÖYLE DİN , HATTA BÖYLE İNSANLIK OLUR MU ? BUNLARIN HERŞEYİ SAFSATA. EVET PEYGAMBER SOYUNUN EN BÜYÜK YAĞISI HEP BUNLAR OLDULAR. KENDİ ELLERİYLE YAPMADIKLARI KALMADI. DEVRİNİN EN BÜYÜĞÜNE HY ALİ YE SAVAŞ AÇTILAR BUNA RAĞMEN İ,MDİ Kİ ÜMMETCİLERE BUNLARI ANLATAMAZSINIZ. YAZIK Kİ NE YAZIK BUNLARDAN TÜRK'E ESENLİK BEKLEYENLERE...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2009, 04:33:39 »

Arap ile dindaşlık bile inanın zor bir sınav dindar olupta arap ile aynı kabeye yönelmek  bence azap olmalı  pis bir varlık arap
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.225 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.