Allahın gücü mukadderse neden resmen Muhammedi korumadı?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 09:01:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Allahın gücü mukadderse neden resmen Muhammedi korumadı?  (Okunma Sayısı 2436 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.270


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 06 Haziran 2014, 12:52:37 »

İslamın peygamberi Hz Muhammed Mekkeden Medineye hicret adı altında islam düşmanlarından korkup canını kurtarmak için kaçarken ki amacı neydi?

Allah kendi elçisini neden bir kovuğa saklama ihtiyacı duymuş onu orada korumuştur, Allahın gücü hz Muhammedi o duruma düşmeden korumaya yetmiyormuydu acaba. Yüce allah ol der, olur, öl der ölür, biz böyle duyduk atalarımızdan, o yaratıcı ve yok eden değilmidir ki Muhammed bir mağarada düşmanlarından saklanmıştır, o düşmanlar daha mekkedeyken Muhammedin ardına düşmeden evvel yüce allah ölün lan dese ölmezlermiydi!

Gerçekler bazen birilerine dokunuyor, alın size Atatürk ile uğraşacağınıza bu sorulara cevap verin,

 Allahın gücü mukadderse neden resmen Muhammedi korumadı?

Allahın çok sevdiği kulları olan islamın halifeleri (bildiğimiz 4 tane)neden bunların üçü camide namaz kılarken gene islama inananlar tarafından şerefsizce katledildiler, Neden allah onları o durumdayken korumadı?

Günümüzde islam dinine inananlardan başka hunharca katledilen başka dine ait olanlar çok azınlıkta, hıristiyanlar arasında yok denecek kadar az, Allah islam olanlaramı kızgın acaba yoksa ortada yanlış giden bişeyler mi var. Binyıllardır islamcılar Dünyada her pisliğin çıban başı olurken başka dinlerde nedense bu da yok, arap yarımadasını görüyoruz, barış asla olmadı (Osmanlı hakimiyeti içerisi hariç) her zaman pislik içerisindeler, her zaman bir birleri ile savaşıyor, dünyada mazlumlara şerefsizce saldırıyorlar, kendi içlerinde canice mezhep ayrılıkları sonucunda her pisliği yapıyor gebe kadınları kesiyorlar, bunlar yapılırken kudretli güç nerede, ne yapıyor peki.

İslam dini hoş görü dini falan değildir, Kuranı okuyanlar bilirler, her ayetin sonucunda allahı tala ya karınca yağdırır insanların üzerine, ya ölüm akıtır nehirlerinden, ya büyük ateşlerde yakar milletleri, ölüm ölüm ölüm sadece ölüm var islam dininde.

Atatürke karşı muhalefet yaparak bazılarına yağdanlık olan gazetecilere Kapak olsun bu sorular!!!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Gazan Han
Deli Bozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.410


İLHANLILAR


« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2014, 13:52:58 »

Akit gazetesi yazarları  ; okuyunda boyun uzun ölçüsünü alin. Feysbuk akit gazetesi sayfasi hemen her gün Ataturk'e satasan paylasimlar atiyor , o gazeteye üye olan dincilerde Ata'ya laf atan yorumlar yazıyorlar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Börübey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 6


« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2015, 10:58:29 »

Ötügen19 esenlikler dilerim...

SORU: İslamın peygamberi Hz Muhammed Mekkeden Medineye hicret adı altında islam düşmanlarından korkup canını kurtarmak için kaçarken ki amacı neydi?
CEVAP: Hicret bir yerden başka bir yere göç etmektir. Tıpkı atalarımızın göçebe hayat yaşaması gibi... Türkler çin tarafından dağıtıldığında Ata Kürşad ve 40 cerisi de kaçmaya, kurtulmaya çalışmışlardır. Eğer yapacakların o kaçma dediğin olayı hakkıyla kapatacak ise kaçabilirsin. Osmanlı bizansın dibinde el bebek gül bebek büyüdüğünü mü sanıyorsun? Amacı orada ki baskıdan ezilmeden başka bir yerde güçlenerek geri dönmekti ve öyle de oldu.

SORU: Allah kendi elçisini neden bir kovuğa saklama ihtiyacı duymuş onu orada korumuştur, Allahın gücü hz Muhammedi o duruma düşmeden korumaya yetmiyormuydu acaba. Yüce allah ol der, olur, öl der ölür, biz böyle duyduk atalarımızdan, o yaratıcı ve yok eden değilmidir ki Muhammed bir mağarada düşmanlarından saklanmıştır, o düşmanlar daha mekkedeyken Muhammedin ardına düşmeden evvel yüce allah ölün lan dese ölmezlermiydi!
CEVAP: İslam inancına göre o zamanın dinini yayma görevini verdiği insanları istese göğe de kaldırırdı ancak insan denilen canlı o tebliğcinin göğe yükseldiğini gördüğünde Allah'a inanmayı bırakıp o peygambere tapacaklardı. Allah insanların kendisine iman etmesini istiyor.
Nitekim Allah Hz. İbrahim ateşe atılırken ne dedi? "Yakma!" ve Hz. ibrahim günlerce o ateşte yanmadan kaldı. Demek ki derse oluyor muş Göz Kırp
Hz. İsa'yı göğe çıkardı ve ne oldu hristiyanlarda güya Allah'ın oğlu...

SORU: Allahın gücü mukadderse neden resmen Muhammedi korumadı?
CAVAP: Resmen koruduğu ve savunduğu olaylarda meydana geldi; Hz. Muhammed'e gece suikast düzenleyen kişiler Hz. Muhammed'in evine girdiler ancak onu yatakta yatarken göremediler. Allah peygamberini onların göremeyeği şekilde gizledi ve Hz. Muhammed evden çıkmayı başardı.
Bir miraç hadisesi vardır. Müslümanlar bu hadiseye tam manası ile iman ederler. Ben müslüman Türk olduğum için bende inanırım. Hadiseyi bilmiyor olabileceğin ihtimaline karşı özetle aktarayım. Hz. Muhammed filistin de bulunan mescid-i aksaya gelir (burak adında bir merkep ile) sonra buradan gökyüzüne ve islam inancına göre 7 kat semaya çıkar, bu iniş ve çıkış esnasında cenneti ve cehennemi görür. Sabaha karşı da tekrar döner. O zamanın putperestleri (müşrikler) Hz. Muhammed'e sorarlar (alaycı bir tavır ile) "eeee muhammed bugün hangi hikaye var anlat bakalım" diye...
Hz. Muhammed'de anlatmaya başlar. Mescid-i aksadan gökyüzüne çıktım der, o anda bir putperets dur ben oraya gitmiştim kaç kapısı var oranın? diye sorduğunda Hz. Muhammed buna hiç dikkat etmemiştir. İşte Allah Hz. Muhammed'in önünden mesafeleri kaldırıp mescid-i aksayı ona göstermiştir.

SORU: Allahın çok sevdiği kulları olan islamın halifeleri (bildiğimiz 4 tane)neden bunların üçü camide namaz kılarken gene islama inananlar tarafından şerefsizce katledildiler, Neden allah onları o durumdayken korumadı?
CEVAP: Çok sevdiği denilemez! Allah'ın en çok sevdiği kulu aynı zamanda peygamberi Hz. Muhammed'dir. ki bunu Hz. isa bile söylemiştir.
Bırak halifeleri Yahudiler yeryüzünde en çok peygamber katli yapmış olan kavimdir. Yani Allah dilediğini korur dilediğini korumaz. Dünya da yaygın olan 3 dinde de Allah'ın üstünlüğü kabul edildiğine göre bence bunu sen Allah'a sor emin ol cevabını alırsın.

SORU: Günümüzde islam dinine inananlardan başka hunharca katledilen başka dine ait olanlar çok azınlıkta, hıristiyanlar arasında yok denecek kadar az, Allah islam olanlaramı kızgın acaba yoksa ortada yanlış giden bişeyler mi var. Binyıllardır islamcılar Dünyada her pisliğin çıban başı olurken başka dinlerde nedense bu da yok, arap yarımadasını görüyoruz, barış asla olmadı (Osmanlı hakimiyeti içerisi hariç) her zaman pislik içerisindeler, her zaman bir birleri ile savaşıyor, dünyada mazlumlara şerefsizce saldırıyorlar, kendi içlerinde canice mezhep ayrılıkları sonucunda her pisliği yapıyor gebe kadınları kesiyorlar, bunlar yapılırken kudretli güç nerede, ne yapıyor peki.
CEVAP: Allah insanı yarattı ve çoğalmalarını sağladı ve bu çoğalan insanlardan kavimler meydana getirdi. Bunların içerisinde biz TÜRKLER de var.
Ya hz. Muhammed'in sözü (hadis) ya da Allah'ın sözü (ayet) olması lazım tam olarak hatırlamıyorum. Diyor ki; Eğer siz birbirinize düşüp de içinizde savaş çıkarırsanız, Allah size ceza olarak kafirleri musalllat eder. gibi bir söz vardı. Hem Osmanlı'nın arap yarım adasında ki son dönemlerinde sultn Aldülhamid Han şöyle demiştir. "Osmanlı bu topraklardan çekildikten sonra artık buralarda kan ve savaş bitmeyecektir." İslam dinini kullanarak yobaz nesil yetişmesine sebep olanlar yok değil tabii ki vardır. İnsanların beyinlerini yıkayıp dünya ya sadece Allah'a ibadet ederek yaşamak gerektiğini düşünmeye başlayan cahil müslümanlar fen, dünya ilimlerini, buluşları, araştırmaları bırakarak sadece Allah'a yönelmişlerdir. Asıl olan ise hem dünyada yaşayabilmek ve güçlü olabilmek için ilim,fen,coğrafya,tıb,uzay,matematik gibi alanlarda çalışmalar yapmalıydılar.

DÜŞÜNCEN: İslam dini hoş görü dini falan değildir, Kuranı okuyanlar bilirler, her ayetin sonucunda allahı tala ya karınca yağdırır insanların üzerine, ya ölüm akıtır nehirlerinden, ya büyük ateşlerde yakar milletleri, ölüm ölüm ölüm sadece ölüm var islam dininde.

DÜŞÜNCEM: İslam dini hoş görü dinidir. Bunu da şu örnekte anlayabiliriz. Hz. Muhammed'in amcası olan Hamzayı şehid eden vahşidir. Bir köledir ve azad olabilmek için bunu yapmıştır. Araplarda köleler erkeklerden olurdu ancak avrupanın karanlık çağlarında köleler kadınlardan olurlardı.
Amcasını çok seven hz. Muhammed sırf vaahşi müslüman olduğu için kısas yapmamıştır. Düşünsene biri amcanı öldürecek ve o öldüren kişi Tam anlamıyla bir Türk ve Türkçü olacak şekilde asimile olacak ve sen onu affedeceksin! Bence affetmez kafasına sıkardın. Ama o öldürmedi...

İslam'ın %10'u haramdır. %90'ı helaldir.
Domuz yeme (Kendi pisliğini yiyen ve eşini kısmanmayan bir hayvandır. Türkler aile yaşamına önem veren tek eşli bir millettir.)
İçki içme (Aklın başından gidip diğer insanlara zarar verebilirsin, üzebilirsin, kendine ve ya ailene zarar verebilirsin)
Yalan söyleme (İnsanları kandırma, doğruyu söyle ve dürüst ol) Türklük duasında da var aynısı...
Hırsızlık yapma (İnsanların mallarını haksız yoldan elde etmeye kalkma o onları kazanabilmek için emek sarfetti, emeğine saygılı ol)
Evlilik olmadan karşı cinsinle ilişki yaşama (Dikkat ederseniz avrupa ve amerika gelişmiş söz çağdaşlar her türlü teknoloji ellerinde ancak aile hayatları yok denecek kadar az, hayvanların bile kendi içlerinde hiyerarşisi var. Bir ömür beraber yaşamayacağın biriyle ilişki yaşarsan aile kavramı ortadan kalkıp insan maymun iştahlı olmaya başlar ve Bilge kağan yine Türklük duasında "Türk'ü maymun iştahlı yapma!" Nikahsız şekilde birbirleriyle yaşayan erkek ve kadınlar en ufak problemlerden dolayı kolayca ayrılıyorlar toplumun temeli çökmüş oluyor. Üreme azalıyor ve genç nesilde düşüşler yaşanıyor. Discovery Channel diye bir kanalda "Benim lanet kedim" diye program var kediler hakkında bilgi sahibi edinilebiliyor. Beraber yaşayan çiftlerin kedileri birbirleriyle kavga ettikleri için eğer kedi eğitmeni bu sorunu düzeltmezse ayrılacaklarını söylüyorlar. Bir kedi için bir aile yok olabiliyor.)
M. Kemal Atatürk ülkesi için hayatını feda etmiş yüce Türk atalarında biridir. Onun yapmış olduğu stratejiler ve yönlendirmeleriyle Türkiye Türkleri bugünkü rahatlığa kavuşmuşlardır. Onun Türklüğüne ve Türkçülüğüne laf edecek adamın sülalesinde ki tüm dişileri sikeyim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tolga Akgöz
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 661


Kinimizin şiddetiyle gebereceksiniz!


« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2015, 13:17:20 »

Börübey, 3 sorum olacak:

1- Bir Türkçü hoş görülü olmalı mıdır?

2-Allah, insanların hayatına müdahale edebiliyorsa -Hz.İbrahim'in yanma olayında olduğu gibi- Kuranda geçen kader olayı geçersiz olmuyor mu?

3- Garanik olayında şeytan, Allah'tan nasıl hızlı davrandı?

Allah'ın emirlerinin yarısını saymışsın ama diğer yarısını saymamışsın. Bu din konusunu ne kadar çok kazarsan kaz bir sona gidemezsin, sorular soruları doğurur, herkesi tatmin edebilecek cevabı bulamazsın. Müslümanlık, Türklerle alakası olmayan bir dindir. Müslümanlığın orasından bir parça burasından bir parça alınarak Türklere uygun bir din haline getirilmiştir. Hz. Muhammed, Ömer, Ali, Osman, İbrahim bunların söylediklerini veya yaşadıklarını bizler örnek alamayız. Bir Türkçü ırkını dinden üstün tutmalıdır diyorsunuz fakat sürekli din konusunda "ümmetçiler" gibi konuşuyorsunuz. Din konusunda bu kadar hassas olmamanızı öneriyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Vatan, bize kılıcımızın ekmeğidir.
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.975


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2015, 13:32:43 »

Burası din tartışma platformu değil baylar. Konu kilitlenmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.255 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.