Zamanımız da Türkçü kimdir, amacı nedir.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Ekim 2020, 16:30:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Zamanımız da Türkçü kimdir, amacı nedir.  (Okunma Sayısı 8126 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 02 Nisan 2011, 15:27:08 »

Zamanımız da Türkçü kimdir, amacı nedir.

Ben Türkçüyüm diyen kişinin önce gözlerine bakacaksın, oralarda bir yerlerde kurt bakışı olmalı onu görmelisin, ilk intiba bu olmalı.

Türkçü safkan temiz olmalı ve yüreğindeki kuvvetin bileğinde de olması, onu yeri geldiğinde tam anlamıyla kullanmasını bilmesi gereklidir. Yüreği Türklük aşkıyla dolu, ırkına kedi, düşmanına Bozkurt kesilmelidir. Türkçü Türk’ten olur mantığı ile kendisine Türkçü sıfatını yakıştıran enciklerin zamanımızda sanal alemin kahpe duruşu ile sağa sola ermeni politikası ile o kanın verdiği hareketleri normal olarak yapabilenin Türk bile olamayacağını bilmemiz lazım. Türkçü kan yapısı itibarı ile mert, hayata duruşu dik ve aleni olur. Sanaldan Türkçüyüm diyenlere katiyetle inanmamak, onları yüzünü görmediğin adamın kişiliğini ve ırkını bilemeyeceğini var sayarak önemseyip, güvenmemek  lazım.

Şahsen görüp tanıdığımız kişiliksiz, toplumda yeri olmayan, evinden dışarı çıktığında oturabilecek bir sandalyesi bulunmayan aşağılık, iğrenç ve bir o kadarda çevrelerince itilmiş şahısların sanal alemde Türkçülük yaptıklarını biliyoruz. Bunlar kan olarak Türk bile değillerken Türkçü kesilip Türk çocuklarına kötü örnek olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Yılların vermiş olduğu ezikliği içlerinde yaşayan bu şahsiyetsiz kişilikler bütün hınçlarını yanlarında kandırabildikleri birkaç kişi ile birlikte hasbel kader açtıkları üç kuruşluk sitelerde sağa sola saldırarak, Türkçülüğe gerçekten hizmette bulunanları kızdırıp kendileri ile çatışmaya çekip sitelerine yapabilecekleri üç beş üyenin hesabını düşünmekteler. Bu kişilerde namus ve şeref dediğimiz biz Türklerce kutsal olarak görülen mevhumlar bulunmaz, bunlar Namussuz ve şerefsizdirler.

Gerçek Türkçüler bu yola baş koymuş, çalışmaları ile kendilerini ön plana çıkarmış, korkusuz, yürekli ve gözünü asla budaktan sakınmayan kişilerdir. Günün 24 saati bunlara bu davaya hizmette yetmez, ailesinden ayırabildiği zamanın tümünü Türkçülüğe ayırır.

Türkçülük siyasi bir hareket değildir, Türkçülüğe siyaseti yamamak isteyenler kendi partilerinin partizanlığını yapan kişilerdir, Türkçü ülküsünün peşinde koşar, amacı Türk çocuklarını benliğine döndürmektir, bunun karşılığında ilerdeki zamanlarda her mevkide bir Türkçü olacağını bildiğinden Türklüğün düşmanlarına karşı tedbiri de bu vesileyle almış olduğunu bilir. Türkçülük bir tepkiden doğan hareket değildir, Ülkemizde bütün hareketler Türkçülüğe karşı yapılmaktadır, Türklüğe düşman olan kesimin ilk yapmış olduğu olay Türkçünün tabularına saldırmak ve içten içe bunu bitirmek amacını güder, Türkçü bunu bilir ve tedbirini de Türk çocuklarına gerçekleri vererek alır.

Türkçülük hayal değldir, elle tutulur gözle görülür ibareler ile doludur, örneğin Türkçü olabilmenin en büyük etkeni Türk olmaktır, Türkçü ise yaşam tarzını Türklüğün yaşamasına endekslemiştir, Türkçünün varlığının nedeni Türk olduğuna göre Türkçünün varlığı ve hedefi de hayal olmaktan çıkar çünkü Türklük vardır ve Türkçü de bu varlığın idamesi için çalışır, demekki Türkçülük bir hayalden ibaret olmamaktadır. Türkçünün Turan ülküsü de hayal değildir, şu an Turan aslına bakarsanız kurulmuş bir şekilde bizleri bekliyor lakin Türk ırkının sahip olduğu toprakların idaresi, yönetimi Türk soylulardan oluşmadığı için bu biraz gecikecek gibi duruyor, bir gün Türklerin bu ülkelerde iktidara geldiğini var sayarsak, Turan iki saatlik iş olmuyormu? Turan ellerinde ki milletimizin hayalı olan Kızılalma şu an hayal olmaktan çıkmış kendisine uzanacak elleri beklemektedir.


Amacı Türk milletine ihanet olan kişiler işte burada devreye girerek Türkçülüğü hafife alan söylemleri ile Türkçülerin arasına fitne ve fesat karıştırarak milleti bu kutlu davadan yaptıkları eylemler ile soğutmaktadır. Bazı kendisinin varlığından şüpheli Türk çocukları da gereksiz bir bağlılık hissi ile bu gereksiz insanlara yakınlaşma hissi duyuyorlar, kişilikleri gelişmemiş olan bu Türk çocukları aslına bakarsanız Türk düşmanı olan kişilerden bu davaya daha çok zararı olan kesimdir, Türklüğe hizmet dururken Düşmana hizmet anlaşılacak durum değldir. Bütün Türklerin ve Türkçü olmak için uğraşan Bozkurtların asıl dikkat etmeleri gereken kişiler bu sınıfta olanlardır çünkü Türk düşmanlarının Türkçülere zarar vermek amaçlı kullandıkları  silahların başında bu kişiler gelir.

Şuna çok dikkat etmek gerek kandaşlarım, kendisine Türkçüyüm diyen birisi eğer birilerinin Türk olduğunu bile bile ona küfür, hakaret, veya bazı yaftalar yapıştırıyorsa kesinlikle bırakın Türkçü olmasını O Türk bile olamayacağı gibi aslen Türk düşmanı ya bir ermeni, ya bir kürt  veya Türklerden göt acısı olan bir piçin ta kendisidir. Türk her nerede nasıl olursa olsun bizim tabumuz olmalıdır, Türkçü olan şahsa Türk’e saygı, sevgi, hürmet ve Fedailik yakışır, bunlarda bir eksiklik varsa ondan uzak durmak ve gereğini yapmak bize düşer.


Bir Türkçü parti kurulup ta onun iktidara gelmesi gerçekten hayalinde ötesindedir ama bir Türkçünün bir siyasi partinin başına gelmesi hiç te hayal değildir, şu an amaç bu, Türkçüleri çoğaltmak ve onların bir yerlere, bu ülkeyi yönetecek kudrette bir yerlerde gelmelerini sağlamak. Biz ne kadar çok çalışır Türk çocuklarına yönelirsek işte o kadar bu hedefe yakınlaşmış oluruz, bu uzak hadef te değildir. Belli başlı makamlara gelecek Türkçü görüşten insanlar kesinlikle bu milletin iyiliği için çalışacaklardır işte bunun için biz Türkçü savaşçılar bu makamlara gelecek Türk çocuklarını buralardan yetiştirmek mecburiyetindeyiz, bizim amacımız çıkalım da kendimize bir paye biçelim değil, bizim payemiz işte bu Türk soylular olacaktır. Biz bu durumda Türkçü camianın gerçekten Türkçülerden ibaret olması için elimizden ne geliyorsa onu yapmayı kendimize amaç edineceğiz, Türklük Türk çocuklarının elleri üzerinde yükselecektir, bunun başarılması da Türkçülerin  candan ve samimiyetle çalışmalarına bağlıdır.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA

Yürekli-kam  02 Nisan 2011  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
tolgar48
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2011, 21:21:22 »

"Bir Türkçü parti kurulup ta onun iktidara gelmesi gerçekten hayalinde ötesindedir ama bir Türkçünün bir siyasi partinin başına gelmesi hiç te hayal değildir, şu an amaç bu, Türkçüleri çoğaltmak ve onların bir yerlere, bu ülkeyi yönetecek kudrette bir yerlerde gelmelerini sağlamak."
Kandaş bu hedef doğrudur.
Bu hedefe nasıl ulaşılacak plan ve proğram nedir?
Bunu sağlamak için şu an öğrenim gören lise ve yüksek okul öğrencisi olan kardeşlere ulaşıp onları donanımlı hale getirmek gereklidir.
Ülkü Ocakları - Türk Ocağı gibi bir yapılanma düşüncesi varmıdır.
Otağın düşüncesi nedir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne Mutlu Türk Doğmak. Türk İçin Yaşa, Türk İçin Çalış, Türk İçin Savaş
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2011, 21:30:07 »

Tartışmaya açık olmakla beraber Türkiye'de hiç kimse böyle bir sorumluluk altına girmek istemiyor.Benim anlayışıma göre de bundan sonrada hiçbir adım atılmaz.Temsiliyet gücü sıfır medya gücü sıfır sermayesi olmayan bir fikriyat parçalanır bölünür.Bende bugün bunları anlatmaya çalışmıştım ama oss ygs lys ibo köçekler büyüme hızı derken kaynadı gitti.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2011, 21:34:42 »

          Türkçülüğe bakışı ve bir Türkçünün nasıl olması gerektiğini mükemmel bir makale ile anlatmış Kameçemiz.  Ancak bugünün şartlarında hangi siyasi parti Türkçü bir siyasetçiyi lider yapmak ister? işte bunun yanıtı beni çok düşündürüyor. Ya da herşeyiyle Türkçü ülküleme ve söylemlere sahip bir parti bugün ne kadar oy alabilir? Bunun yanıtınıda üzülerek veremiyorum. Uzun vadede yetişecek Türkçü gençlerin kilit kadrolarda yer almaları hepimizin emeli. Buda en az bir 10 yıl demek. Oysa önümüzdeki seçimlerden sonra Türk isminin anayasadan çıkarılması süreci hızla işleyecek.
         Mustafa Kemal ATATÜRK Anadoluya geçtiğinde yanında ona inanan bir avuç insan vardı ve Türklük bilincini dalga dalga tüm ANADOLU ya yayarak bir mucizeyi gerçekleştirdiler. Sanırım bende bugünlerde böyle bir mucize bekliyorum. Hayal kurmak da yasak değildir bu ülkede umarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2011, 21:37:15 »

Amacımız her ilde resmi olmasa da gayrı resmi olarak şahsen Türkçülerin birbirlerini tanımaları, bir birlerine verdikleri güven sonrasında yapacakları düzenli toplantılar ile çevrelerinde bulunan yaşça küçük okumakta olan bozkurtlara ulaşarak onları Atsızla tanıştırmak ve Türkçülükle buluşturmaktır. şimdiki vazifemizi bu olarak görüyoruz.
Otağ denince sanmayın ki arkadan birilerinin desteklediği bir oluşum, Hayır!!  biz kendi yağımızla kavrulan, kendi halinde yüreğinde Türkçülük ateşi yanan Türk çocuklarıyız, ne parti kurmaya maddi gücümüz var nede büyük bir örgütlenmeye. Buradan çıkacak olan Bozkurtlar bunu yapmaya adaydır, biz onlara manevi olarak güçlerin en büyüğü ile destekçileriyiz, canımızı esirgememek için antlıyız bu yolda. Maddi olarak bir ilde teşkilatlanmak kolay gibi görükse de bu bilinen Türkçülerin aynı kentte olmamaları nedeniyle bir işe yaramayacaktır, her ilde örgütlenmek lazım buna da bizim finans yetmez.
Bunları konuşmak çok acı ama gerçek bu. Adana da bir dernek açmak için adı sanı belli olan bir dernek, sırf açıp işletmek bizim için büyük para, bu maddi gidere ben yetişemem diyorsam bu otağdan da kimse yetişemez anlamı taşır bu. İşte bunun için olan gücümüzün yani bir oluşum var ederek harcayacağımız gücün katları ile çalışıp kandaşlarımıza ulaşmaya bakıyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk eri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 146


Ben bir Türk'üm! Dinim, cinsim uludur!


« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2011, 21:51:20 »

''Ben Türkçüyüm diyen kişinin önce gözlerine bakacaksın, oralarda bir yerlerde kurt bakışı olmalı onu görmelisin''
Ne doğru bir söz. Kanında kırıklık olan yada yufka yürekli sahte Türkçüler ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü atamıyorlar o kurt bakışını etrafa.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve Milletim, Tanrı'nın kırbacıyız...
tolgar48
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 12« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2011, 21:51:42 »

 ORDA HAN kandaş; Benim bu konuda otağa bir teklifim olacak lobi sistemi gibi işleyen ticari bir faliyet ile ekonomik bir güç sağlanarak bu hedefe ulaşılabilir dünyanın her yerinde Türk var. Sermaye Gücü medya gücü eğitim gücü güvenlik gücü bu şekilde oluşturulabilir. bu hayal değil. sadece hayatı nı bu dava için ortaya koyacak bir birlik bunu başarabilir.Otağda bulunan ekonomist arkadaşlar bu konu hakkında biraz kafa yorsun. Örneğin BİM mağazaları nasıl yapılandı? Böyle bir sistem Türkiyede ve diğer Türk cumhuriyetlerinde bizler tarafından neden sağlanamasın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne Mutlu Türk Doğmak. Türk İçin Yaşa, Türk İçin Çalış, Türk İçin Savaş
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2011, 22:06:55 »

Bende 24 saat bunları düşünüyorum tolgar kardeşim.Radikalliğin zamanı çoktan geldi.Bu otağda her konuda akılcı fikirler üreten harika makaleler çıkaran kandaşlar var.Direk yaratılsın bayrağı biz dikeriz.Sancak gözde gözükür her zaman diyoruz ama hayalci oluyoruz daha sonra.Bugün harekete geçmez isek eğer 15 yıl sonra gurur duyduklarımızda yanımızda olmayacaklar.Türkiye'ye kilitli bir konu hali alacak.Destek bulmak çok kolay sadece başımıza lider lazım.Demokrasi ve Türkçülük yanyana duramaz,particilikten ve siyasetten de bir insan çıkaramayız.Fikir üretmeliyiz,boş oturmak yerine.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Türk eri
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 146


Ben bir Türk'üm! Dinim, cinsim uludur!


« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2011, 22:11:55 »

''Demokrasi ve Türkçülük yanyana duramaz''
Bu sözünü biraz daha açar mısın kandaşım, neden duramaz?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve Milletim, Tanrı'nın kırbacıyız...
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2011, 22:20:43 »

Ben Türkçülük ve Demokrasi'nin yanısıra sivil hükümet yönetiminide Türkçülük ile eşleştiremiyorum.Siyasi geçmişi neredeyse olmayan bir toplum olarak hep bir Başbuğ'un örgütlenmesinde hareket eden bir toplumdur Türk Milleti.Rar militarizm,askeri bir gövde ve altında sivil bir yapının olacağı yerde ben Türk insanının mutlu olacağını savunuyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.24 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.