Veysel Top Makaleler!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Kasım 2018, 17:30:55


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24
  Yazdır  
Gönderen Konu: Veysel Top Makaleler!  (Okunma Sayısı 70565 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.292


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #220 : 08 Nisan 2016, 22:25:30 »

Bu makaleler, Türkçünün aydınlık yolunda ışıktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #221 : 12 Ocak 2017, 09:55:29 »

TÜRK DÜŞMANLARININ BAŞI GÖRÜLDÜĞÜ YERDE EZİLMELİDİR!

Ülke yangın yeri falan değil, olması gereken günleri yaşıyoruz bu günlerde. Çünkü!
TÜRK MİLLETİ RAHATA  ALIŞMAMALI.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın 7 Haziran seçimlerinden sonra iç ve dış düşman mihraklara karşı olan tutumu Türklüğün ebedi olması konusunda olumlu gelişmedir.

İnsaniyetperverliğin köpeklik olduğu hususunda hem fikirsek Türkiyenin Erdoğan sayesinde sınırlarımız içinde ve dışında yaptığı atraksiyonları desteklemek zorundayız.

GÖK BİLGE ATSIZ'ın izinden yürümeye çalışan bir Türk ırkçıları inanıyoruz ki Türk milleti savaşmadığı an yok olmaya mahkumdur.
Ülkemizin savaşa girmemesi için çırpınan kesim kimdir, ağzından demokrasiyi, barışı düşürmeyen kişiler kimlerdir bunu iyi bilmeliyiz ki tavrımız, duruşumuz onlara karşı belirli olsun.

Şimdilerde Şanlı TSK kime karşı savaşıyor, araplarla kürtlere değil mi?

De ki bunların hiç suçu yok biz savaş açtık.

Bunlar bizim tarihi düşmanlarımız değil mi? Başlarını her an ezmek gerekmiyor mu?
Bunlarla barış içinde yaşanılır mı? yaşasak ne olur, yaşamasak ne olur diyebilir miyiz?

Ülke yönetimini ellerinde bulunduranlar bu şerefsizlere, şerefsizliklerine karşı savaş açtılarsa kale gibi arkasında durmalıyız.

Aşağıdki şeytan üçgeni son iki yüz yılda büyük Türk milletinin gelişimini etkilemiştir.
İngiliz, Arap
İngiliz, kürt
İngiliz, Arap, kürt
İçimizde yer alan diğer etnik ihanet gurupları dışında bunlara karşı savaşmak Türkün önceliği olmuştur.

Türklere karşı Koçgiri kürt isyanı, Osmanlı imparatorluğunun dağılmasından sonra Mart 1918- Haziran 1921 yılları arasında Sivas'ın Zara, İmralı, Suşehri, Hafik, Kangal, Gürün ve Erzincan'ın Kuruçay, Kemah,Refahiye ilçesi, Tunceli'nin bazı ilçe ve köylerinde Alevi inançlı Kürt asıllı topluluğun bağımsızlık için başlattığı bir ayaklanmadır. İstanbul da bulunan Kürt Teali Cemiyeti'nin aldığı karar doğrultusunda,
bağımsız bir Kürdistan kurulması için çalışmaya başlanmıştı. Alınan karara uyan ve uygulayan Koçgiri bölgesine rağmen diğer Kürt illeri bu kararı uygulamamıştı. Koçgiri aşireti reisi Alişan Bey ile kardeşi Haydar Bey ve Gülağaoğullarından Mehmed İzzet, Naki, Hasan Askeri, Kazım ve Alişir Efendi yönetmiştir.

Türklere karşı şıh saİT isyanı.(Dönemin adıyla: Genç Hâdisesi, Şubat - Nisan 1925), Güneydoğu Anadolu'da merkezi yönetime karşı girişilen geniş çaplı Zaza-Kürt aşiretlerin destek verdiği Hilafet taraftarı ayaklanma.

Türklere karşı Dersim isyanı, 1937-38 yıllarında Türk milletine karşı Tunceli ilimizde ki zazalar ile kürtlerin ayaklanması.

Ve pkk, yüce Türk milletine karşı kürt isyanı.

Şanlı Türk ordusunun her nasıl olursa olsun bu düşman güruha karşı olan savaşımını desteklememek vatana ihanettir, Asla barış, asla dostluk, asla kardeşlik. Böylesi güruhun görüldüğü yerde başları ezilmelidir!


Biz Türkçüyüz, Türkçülük nedir? Türklüğü yükseltmek onun fedaisi olmak değilmidir. Türkçülük şu an sanal aleme sıkıştırılmış orada kim olduğu belli olmyan asosyal karekterler tarafından kesinlikle yozlaştırılmaktadır.
Türkçülük kısaca Atsızın izinden gitmek, Atsızcı Atsızın kılıcı olabilmek, bunun için uğraş vermektir.

Reelde bütün siyasiler, kendisine  milliyetçiliğin lideri diyen Devlet Bahçeli de dahil bütünü Atsız atanın adını ağzına almaktan tırsarlarken hiç sevmediğimiz Tayyip Erdoğan onun şiirini milyonlarca kişinin önünde okuyorsa en azından saygı duymak gerektir buna, sessizce izlemek gerek karşımıza alarak hakaret etmek değil.
Kendisine Türkçü diyen avanakların particilik yapmaları nedeniye (chp yada mhp ) Atsız şiiri okudu diye Tayyibe saldırmaları kısaca bok yemektir.
Atsızı Türkçülerden başkası (İnanın bana her Türkçü de değil) tanımazken Tayyibin bu şiiri okuması nedeniyle şimdi milyonlarca kişi Atsızı araştırmaktalar.

Recep Tayyip Erdoğan'ın Fettullah piçi ile savaşı eğer doğruysa bu Türklüğe çok büyük hizmettir ve bunu asla bir Türkçü gerçekleştirebilecek durumda da değildi şu an.
Recep Tayyip Erdoğan'ın kürt piçleri ile savaşını da görüyoruz, dünü unutmayın bu günü yaşayın!
Recep Tayyip Erdoğan'ın arap piçlerine karşı açtğı savaşı da görüyoruz, desteklememiz lazım onu bu savaşda, o yapmasa bunu kim yapabilirdi ki İNSANİYETPERVERCİLER mi?
Recep Tayyip Erdoğan'ın yüz yanlışı bir doğrusunu götürmemeli...O doğruya destek vermeliyiz çünkü biz Türkçülerin kaybedeceği bir şey yok!!

Komünizm tehlikesine karşı Alparslan Türkeş denen zat Türk'ü Türk'e kıydırtırken o bir hedef peşindeydi de kürt piçleri Türkleri kıyarken Bahçeli denen zevat ne peşinde acaba şu anlarda?
Türk milliyetçiliğinin semada süzülmesi gerekirken ayaklar altında sürünmesinin nedeni ne ki?
Tabi ki sensin BAHÇELİ!! Suçlu.
Türklüğün ahını kimse kaldıramaz heleki arkasına üç beş çapulcuyu alan harami asla.
Senin ne kişiliğini ne de politikada ki siyasetini hiç sevmedim, seni her zaman Türk şuuruna aykırı buldum.


Şehit olmak göz gelişi bir terim değildir, vatanı milleti uğruna olunan bir şahadet geride kalan binlerce vatan evladının garantisidir.
Ne kadar çok şehit o kadar bekadır,  sahipsiz toprakların vatan olduğu nerede görülmüştür. Biz Türk milleti olarak devlet uğruna (vatan, Bayrak) ölümü göze almaktan asla imtina etmeyiz.

Hiç sevmediğim Osmanlıların en hoşuma giden yönlerinden ilki bütün savaşlarında Türkleri kullanmaları olmuştur, böyle ki Türkler islamın kabulünden sonra yozlaşmaya başlamışsa da 600 yıllık Osmanlı iktidarı zamanında savaşçı yönlerini kaybetmemişlerdir.
Şimdilerde ülkemize hain, kahpe pusularda şehitler veriyoruz, bu aslen olması gerekenmidir yoksa olmaması gereken bir şey mi?
Bence öncelikle iç düşmanların böylesi kahpe vuruşları karşısında dökülen kanlarımız heba oluyor, bunun tam tersi olsa Recep Tayyibin yaptığı gibi inlerini başlarına yıkarken vereceğimiz şehitler daha mantıklı olurdu. Tayyip Erdoğanın kürt açılımı esnasında verdiğimiz şehitlere yanmamak elde değil. Cumhur Başkanının 7 haziran seçimlerinin ardından yapmış olduğu kürt temizliği, kürtlerin yerleşim birimlerini başlarına yıkma eylemin de verdiğimiz o kadar şehite rağmen Türkçüler tarafından desteklenmeli, gördüğüm o ki bir kaç bedbaht hariç Bütün Türkçüler JÖH ve PÖH ile bu taaruzda gurur duyuyor. İşte şahadet böyle yerlerde olmalı, gerekenin gerektiğinde yapılacağı zamanlarda.

Türk için ara renk yok, yanlış yanlıştır, doğru doğru.
Biz dün Recep Tayyip Erdoğan ile mahkeme kapılarında canhıraş boğuşurken de doğrularını söylemekten kendimizi alı koymuyorduk bu günde yanlışlarını söylemekten çekinmeyeceğiz.

İç siyasi dengelerin dış duruşu engellemesi Türklük için faciadır, sırf Tayyipten gıcık alıyoruz diyerek ermeniyi savunacak kadar ermenileşmiş olan piçleri karşımıza almaktan da korkmayız., sırf particilik yapacağım diyerek Tayyip Erdoğanın Türklük hayrına atacağı adımın karşısında olacaklarla da davamız olur. Atatürk'ün izinden Tavizimiz olmaz, Laf da Atatürk'ün askeri değiliz, onun reel anlamda savaşçısıyız biline. Her kim olursa olsun Başbuğumuza hakaret edecek kişinin imkan dahilinde başını ezeriz,
Yüce Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyetin o gün ki ruhunu benimsiyor şimdi ki cumhuriyet den hoşlanmıyor, antidemokrat olarak demokrasinin de Türk milletinin hayrına olmadığı için karşısındayım., Benim gibi düşünmeyenlere elbet de saygı duymuyorum.

-Ülke uçurumdan yuvarlandı aşağı doğru son sürat iniyor.
-Kaptan RTE
-Bunu kim taşıdı buraya? Göt kılı kömürcüler ile avantacılar. Bunların sayısal oranı %50.
-Diğer %50 kim peki, Vatan severler mi? ASLA.. Bunların pek çoğu Atatürk'ü kendisine paravan yapmış lünpenlerdir, geneli CHP içerisinde yer alır,  bir kısmı etnik piçlerdir, birazı da biziz. Biz bütün partiler içerisinde aslında varız, onlarla ruh olarak biriz de onlar bizimle bir değil. bilinçsiz tüketicler  Sırıt
-İlahi bir güç çıktı RTE yi o çok sevdiği koltuğundan indirdi diyelim (Tanrı hiç bir milleti bir cahilin yönetimi altına almasın, bundan dünya etkilenir) Bu uçurumdan ülkemizi Bahçeli mi çıkartacak, buna kargalar bile kıçlarıyla güler. Kılıçdaroğlu mu pehhhh...
-Ülke demokrasi ile yönetildiğine göre başka seçenek de kalmadı ki, çünkü başka parti yok ortalarda, RTE hepsini halletti, en son MHP içerisinde ki kaynamayı da sona erdirerek Bahçelinin koltuğunu kurtaran da oydu. YANİ?
-Görülen o ki bakınız AKP demiyorum RTE bayağı bir zaman daha bizim gündemimizi oluşturacak.
-İçeride ve dışarıda düşmanlarımız, TÜRK DÜŞMANLARI ortada, kim oldukları biliniyor ki RTE bu düşmanlarımıza düşman dediği sürece onun bu sözüne muhalefet etmeyeceğiz. FETTOŞ ile olan savaşında RTE nin yanında saf tutacağız. kürt piçleri ilke olan uğraşında tam destek sağlayacağız, anlayana DEVRAN dönmek için vardır.

yürekli-kam  Veysel TOP 12/1/2017
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #222 : 12 Ocak 2017, 10:24:42 »

Anlayana elbet dönecek bu devran.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #223 : 16 Mart 2017, 08:49:50 »

GÜLEN VE HAREKETİ ÜLKEYİ TESLİM ALMA NOKTASINA GELDİ.

Emperyal piçlerin karınları asla doymaz, onlar kudurmuş köpek gibidir. Nerede güçsüz bir toplum var ama onların bilmedikleri zenginlikleri varsa oraya kesinlikle yumulurlar, usul usul içten
içe farkettirmden ve kanlarını emmeye başlarlar
Yüce Türk milleti islamı kabülünden sonra bunlarla o kadar yüz yüze gelmiştir ki kah kucağımıza oturmuşlar bazen de kucakalrına oturtmaya çalışmışlardır bizi.
Türkler saf görünümlü Barbarlardı ki bunu anlayamadıkları için hep bize karşı mağlup olmuşlardır, içimize o kadar hain sokmuşlar bizden o kadar hain çıkarmışlar ama sonuç her zaman nafile olmuştur onlar için.
Hainin adı bazen İçing Katun bazen Sadettin Köpek bazen Vahidettin bazen de saidi nursi veya FETTULLAH GÜLEN olarak çıkar karşımıza.
Fettullah Gülen, engereğin diğer adı.
Hain müslüman,
İçimizden beslenen yılan,
Karakteri meczup sinsi,
Bukalemun islami hareketin mucidi,
kürt,
FETTOŞ.
F.Gülen hareketi 1984`lü yıllara kadar bir cemaat olarak (tartışılır da olsa) kabul edilebilinir. Dönem itibariyle oluşan -sosyal boşluğu- çok net ve mükemmel değerlendirerek, genelde Ünüversite gençliğini hedef kitle olarak seçmişler, toplumsal duyarlılığı ‘siyasallaşmadan!’ –Türk ve İslam- ruhunun ayağa kaldırılması olarak harekete geçirmişlerdir. Bu hareketleriylede oldukca sempati toplayarak, kısa sürede güçlenmişlerdir...Cemaatlaşma süreci de bu noktada bitmiş ve holdingleşme süreci başlamışdır. Bu süreçde –yönetim kurulları- oluşturulmuş bu kurullar da ulusal ve uluslar arası stratejiyi belirlemişlerdir.Bu noktada da  F.Gülen devrede çıkarılmış, ABD devreye girmişdir. F.Gülen’in se  etkinliği kullanılmışdır. Kullanılıyor!
DİKKAT EDİLİRSE FETTOŞ SİYASETİN İÇERİSİNDE DANS ETMEYE PEKAKANIN EYLEMLERİNİN ARDINDAN BAŞLIYOR.

Dini cemaat altında giriştiği bütün olayları başarıyla sürdüregelmiş bu adam Şimdiye kadar ki Türk siyasetçilerinin üstün alçaklığı nedeniyle bu günlere kadar gelebilmiş, kendisi içerisinden çıkmış birisi tarfından da alt edilerek gerekli çöplüğüne gönderilmiştir.

Karşımıza milli ve manevi bir cemaat gibi çıkan bu sinsi yılanın gerçek yüzünü biz Türkçüler on yıllardır haykırıyorduk lakin her zaman olduğu gibi bizi uçlarda gören zihniyetin aymazlığı nedeniyle ön görümüz dinlenmedi. neticede Türkeş gibi adamlarında zaman itibarıyla göklere çıkardığı bu şerefsiz GÜLEN VE HAREKETİ ÜLKEYİ TESLİM ALMA NOKTASINA GELDİ.

Yüce Türk miletinin son elli yılda dilenci durumuna getirilmeside bu hareketi çok güçlendirdi.
Türk insanı duygusaldır!.. Acınacak halde de olsa,başkalarına acır!.. İçinde bulunduğu şartların muhasebesini de muhakemesini de yapmaz-yapamaz.  Birde, kullanacağınız kelime ve kavramları ‘Allah,Resululla ve Sahbelerle’ Süsleyip, cümleler kurarak insanlara bire bir, toplu halde, görsel ve yazılı medya aracılığıyla hidap ediyorsanız, insanımızı istediğiniz gibi sömürür ve yönlendire bilirsiniz. Yanlış veya doğru, biz böyle bir Milletiz.

Bu oluşum, Milletimizin bu halinde de mükemmel bir şekilde yararlanmışdır.

Ülke içinde ve ülke dışında açmış olduğu okulları, yurtları, kursları ve leri...birer ‘hayır kurumu’ gibi  göstermiş, malesef, halkda da böyle bir algı ve kabül görmüşdür. Halkı bire bir uyarmadığınız sürece de, bu algının dışında bir bakış açısı oluşmamakdadır.

Açılan okullar, kurslar ve lerler in...tamamı ticari maksatlarla yapılmış ve çok iyi de gelir getirmekdedir. Yurt dışında açılan okullar ‘Türk Okulları!’ olarak anlatılmışdır.  Oysa ki bu okullar ‘İngilizce’ eğitim yapan okullardır. Bu okullarda yetiştirdikleri Türkce öğretilen‘papağanlarla’da Türk Milletinin ruhu okşanarak soyguna zemin oluşturmuşlardır.Bunda da çok, çok başarılı olmuşlardır. Hatta bu papağanlarla devletin televizyonunda ‘Türkce Olumpiyatı’ adı altında kendi propogandasını, devlete yaptırmakdadırlar. Devlet, kim ki?!..

Türk İnsanının ruh halini çok iyi bilen bu oluşumun önderleri, sahip oldukları Tv lerle de mahşeri sahneleyerek,cennet ve cehennemi pazarlamadan da haya etmiyorlar. Oluşturdukları bu pazarın da % 98 ine hakimler. Sermayesiz ve hertürlü krize karşı da asla sarsılmayacak, hatta krizlerde daha çok karlı çıkacak bu pazarın da  % 98 ini kontrol altına almışlardır. Pazarlama işlerini de en mükemmel bir şekilde yapmaktadırlar! Elinizdekini bize verin! Allah da size Cennet verecek!...

Bu halleriyle de Orta Çağ Avrupasında Papazların Endüljans uygulamalarını,günümüz Türkiyesi de, Müslüman- Türk İnsanına uygulayan Papazlık rolünü bire-bir üslenmişlerdir.

(Endüljans: Orta Çağ Avrupasında Papazlar, dindar hıristayan halka para ve gayri menkulleri karşılığında ceneti satmalarıdır. Bunun karşılığı olarak da yazılı belgeler verilmişdir. O dönemde  kiliseler ve mensupları, kadrolar çok zengin olmuşlar. Devlet idaresi üstünde de mutlak hakimiyet kurmuşlardır. Halk sa ellerindeki, satın aldıkları cennetin tapusunda! başka bir şeye sahip değildir! Bu döneme çok  kan akıtılarak son verilmişdir! Ama SON VERİLMİŞDİR!)

Bu oluşum, elbetde bir hayır kurumu değil.Her yer ve şartda yaptıkları gibi,bu konuda da hileyi ve takkiyeyi hatasız yaparak, hırsızlık ve soygunu da gönüllülük esasına ve yasal zemine oturtmakdan da oldukca başarılı ve mükemmeldirler!..

Kurguları, ‘Asr-ı Saadet’ üzerine!..Yaşantılarıysa ‘Zaman-ı saadet’ Vaad ettikleriyle! aldattıkalarıysa zamanın zülmüne ve sefaletine tabii olarak yaşamaya devam edeceklerdir!...
Bir hayır kurumu değil.Sahtekarlıklarına hayır ve hizmet kılıfı giydirecek kadar hayırsız, hayasız,haysiyetsiz ve yüz yılın en moderin soyguncularıdır!
Durum özeti kısaca bu

Elbetde oluşumu başlatan Gülendir. Cemaatlaşma aşamasında da Gülen vardır. Holdingleşme aşamasında Gülen devredışı bırakılmışdır. Ama misyonunda da en verimli bir şekilde yararlanmışlardır.Yararlanılıyor da...Bu aşamada Holding, Gülen’in yakın varlığında korkduğunda, Gülen’i ABD de mecburu ikamete tabii tutmuşdur!
Bu sahtekarlar, hakim oldukları medya ve tv lerle, açmış oldukları okularda okuyan öğrencilerin uluslararası olimpiyatlarda hep ‘birincilik kazandıkları’ propogandasını yaparlar!..Bu okullar paralı, özel ve İngilizce eğitim yapan okullardır.
Uluslar arası başarıları, doğru mu? Hayır!
Yaptıkları tam bir sahtekarlıkdır ama, her işde olduğu gibi, bu sahtekarlıklarını da kamufile etmekden oldukca mahirdirler.

Bu sahtekarlar, hakim oldukları medya ve tv lerle, açmış oldukları okularda okuyan öğrencilerin uluslararası olimpiyatlarda hep ‘birincilik kazandıkları’ propogandasını yaparlar!..Bu okullar paralı, özel ve İngilizce eğitim yapan okullardır.

Uluslar arası başarıları, doğru mu? Hayır!
Yaptıkları tam bir sahtekarlıkdır ama, her işde olduğu gibi, bu sahtekarlıklarını da kamufile etmekden oldukca mahirdirler.

İçimizdeki hainin başı ezildi , en azından bir elli yıl daha palazlnmazlar gibi görünüyor

NE MUTLU TÜRK DOĞANA,
Göktürk Beyi, Veysel TOP
turkcuturanci.com   11 aralık 2016
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #224 : 04 Nisan 2017, 19:48:08 »

Atsız ata Türkeşten daha dindar birisiydi

Evet sesimizi pek çıkartmaz olduk ya Çapulcuların kıçları başları oynamaya başlamış, Türklüğü islam ile sentezledikleri yetmiyormuş gibi şimdi de Türkçülüğü islama yamamaya çalışıyorlarmış!

Hiçbir Türkçü Türkeşi sevmez çünkü o yıllardır söylemlerimize döktüğümüz gibi islamı Türklükten yeğlemiş işte bu günlerin, ülkenin yüce Türk milletinin bu karanlık günlerinin başımıza gelmesine vesile olmuştur.

Sanal ağdan gıdalanan bazı Türkçü geçinen tipler yanlarına hasbel kader gelmelerini sağladıkları Türk çocuklarının beyinlerini kendi sikilmiş, sıçmık fikirleri ile doldurarak Gök Bilgemiz Atsızın güya dinsiz olduğunu, onun fikirlerinin islama uymadığını, Atsızın yolundan gidenlerin islam düşmanı olduğu gibi paranoyakça düşüncelerine kapılmaların neden oluyorlar.

Atsız ata Türkeşten daha dindar birisiydi çünkü o hiçbir zaman Türkeş gibi siyon yıldızının altında poz vererek fotoğraflanmadı.

Türklük ne bir gölgedir altında serinleyecek, nede bir dağdır mağaralarında inlenecek. Türklük kandır, Türklük yüksek bir mertebedir, Türklük bulanmaz, bulandırılamaz ki asla hiçbir manevi güç ile de kıyaslanamaz, isterse bu islam olsun. Biz insanları dinlerine göre değil kanlarına göre yargılarız, hangi dinden olursa olsun farketmez Türkten başkasına ne saygı duyarız nede onu severiz, anladınız siz onu!!!

12 eylülün o karanlık dönemeçlerinde Türk Türk ile kıyasıya bir ölü kalım savaşına girdiyse bu pek çok yerde din yüzünden, mezhepçilik yüzünden olmuştur. Din işlerini siyasi emtia yapmaya kalkışılırsa islmamın bin yılı aşkın siyasi tarihinde de gördüğümüz gibi kimsenin burnu boktan kurtulmaz, İslam ile bir ülke, bir millet yönetilemeyeceğine göre bu ne şuursuzluktur ki Türklüğün kaderini, geleceğini bir dine bağlayabiliyorlar. İnananlar için islam yada başka bir din manevi bir güçtür, o gücü yanında hissettiğinde ırkın cihan hükmeder, ya ırkın olmazsa herhangi bir milletin kölesi olursun, kölesi!!

Bu ne salakça bir fikirdir ki insanlara islamı tanımazsan Müslüman olmazsan sadece Türk olamazsın denilebiliyor. Bu düşünce hangi kanalizasyonda üretilmiştir şaşıyorum. Zorunlu din tercihi, kandırılabilecek zavallıları mankurtlaştırma çabası, . Şu çok iyi bilinmeli ki Türkün Türkten başka hiçbir şeye ihtiyacı yoktu, yedi bin yıllık tarihi boyunca inandığı başka dinlerle de başarılara ulaşırken olmadı da. Kıçı dururken kimse ağzından şıçmasın yani!!
Türk yüce bir ırkın adıdır, Türkü Türkten başka kimse yüceltip şahikalara eriştiremez. Türk elini attığı herşeyi değerlendirir tıpkı islam dini gibi. Türkler olmasaydı bin beşyüz yıllık islam şimdilerde Arabistan çöllerinde birkaç bedevinin inandığı bir din olarak kalırdı, bundan hiç kuşkum yok!!

Yıl 1926,  İslamın sancaktarı, islam ile yönetilen suudlar Hz. Muhammedin mezarını yıkıp ortadan kaldıracaklar, O Hz. Muhammed ki kutsal kitap olan Kuranın indirildiği son elçi, son peygamber değil mi? Yüce Türk ‘’ATATÜRK’’ ün verdiği korku ile bu atraksiyondan vaz geçen araplardan daha beteri olan içimizdeki Atatürk düşmanı dinciler, islamcılar var. İşte bu adamlar islamı göğe yükselterek Türklüğü aşağılamaktalar, anlatmaya çalıştığım mesele İslam olmazsa Türk olur da Türk olmazsa islam biraz zor olur, yahu İslamın Hac’cı kabe taşlarla örülmüş sıradan bir mabet yeri iken Türk sultanı ‘’BAYBARS’’ tarafından ilk defa güzel, düzgün bir örtü ile kaplattırılmamışmıydı da şimdilerde Türküm derken öncesinde islamı eklettirmeye çalışan avanaklar var aramızda, NE OLURSAN OL, ÖNCE TÜRK OLACAKSIN!!  Çocuklarımızı önce bu fikir ile yetiştireceğiz..

   Diğerleri tarafından Türkçülere neden devamlı gıpda ile bakılmıştır biliyormusunuz. Türkçülük yüksek irtifadadır, herkes oraya kadar yükselemez, Gerçek Türkçünün ülküsü tamdır, araştırır, irdeler sonrada onu ziyadesiyle benliğine emdirir ki saçma sapan lakırdılar onun beynini bulandıramaz. Şimdi şu ülkücü dediğimiz gerçek Ülkücü biziz de sadece kendilerine Ülkücülüğü sıfat edinmiş müptezeller var ara sıra dağınık yerlerde, aramızda dolaşıyor bunlar. Gerçekten Türkçülüğe özenti içerisinde olan Türk çocuklarına bunlar tarafından kanca atılarak başta söylediğimiz çirkef düşüncelerini empoze etmeye çalışıyorlar, çokça başarıyorlarda, belli bir yaşa gelene kadar bu Börüler beyinleri sikik şekilde sağda solda kendilerine ülkücü diyerek kolpa , kolpa dolanıyorlar, Bunlardan sokakda yürürken ‘’ALLAHUFAKBAR’’ diye aniden bağıranlarına da şahit oldum.. İşte din mevhumunun içine girdiği her bünye böylesi bir atraksiyon göstermeye müsait oluyor..

Dini kullanarak aslı inkar etmeye kalkışıldığında ortaya absürt gerçekler çıkmaktadır.
Örneğin Başbuğ denilen Türkeşi ele alalım, Türklüğü kan bağından çıkartarak şuura bağlayıp, İslam ahlak ve fazileti demiştir ve bir zamanlar birçok Türk çocuğu bu sözlerin ardından gözü kapalı vatan, millet savunması için kominist kurşunları ile bir göz damlası gibi toprağa düşerek şehit olmuşlardır da bu büyük sözün kahramanı Türkeş ‘’AYZIT’’ adlı kızını sünnet bile olmamış bir ingilize ‘’PETER HALL’’ vererek onunla evlendirmiştir. Şimdi merhum Türkeşin yaptığı bu eylem İslam ahlak ve faziletinin neresine sığar?

Türkçülük, büyük bir öğretmendir; üreten bir güçtür, sakıngan ve korkak kimselerin değil, ruhu özenli, yüreği güçlü, kişilik kurucu, kişilik kazandırıcı, yüksek umutlu kimselerin yürüdüğü idealdir. O, umudu ve sabrı asla tükenmeyen kimselerin kararlılığıdır; çünkü nerede bir Türk varsa, kalp orada atar. Türklüğü yaşatmanın ve onu korumanın onuru üstün gelir. Kim olduğundan ve tarihinden habersiz yaşayan ölüler, insan olmak için bir yudum nefese muhtaç hale getirilmişler, Türklüğe adanan bu kutlu mücadeleyi anlamaları mümkün değildir diyerek bu yazıma son veriyorum
Tanrı Türkü korusun
Yürekli-kam 04/04/2017
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #225 : 18 Nisan 2017, 20:14:36 »

Takdir-i ilahi

Takdir-i ilahi böyle bir şey olmalı demek ki, o ilah bir millete zorla taktirlerini sunuyor da binlerce yıldır böyle ayaktayız. Düşünsenize teknoloji çağında bu kadar cahil, bu kadar vurdumduymaz bir nesil nasıl ayakta kalabiliyor.

Türk milleti özüne döndüğünde 10 Kasım 1938 yılının ardından duraksayan hakimiyetinin yaklaşık  80 yıllık arasından sonra 17 nisan 2017 bir miladdır çünkü demokrasi denen illet bu tarih itibarı ile çöpe atılmıştır. 80 yıldır Demokrasi denen rezilliğin yüce Türk milleti üzerindeki etkilerini biliyoruz, yakın tarihimiz olduğu için yaşadık bunları.

Canlıların vücudunda bulunan hastalıklı hücreler  bedene zarar vermek için bünyenin en zayıf olduğu anı beklerler, güçlü milletlerin içerisindeki etnik gurupların da bu zararlı hücrelerden farkı yoktur, kendilerini gösterebilmek için sinsi bekleyişlerinin güçlü benlik karşısında her zaman suskun kalması kaçınılmaz olmuştur.  Bu günden sonra Türk eli başında bir Türk soylusu oldukça asla içerisinde ki zararlı organizmalara karşı bitkin düşmeyecektir.

Bu günkü Cumhuriyeti ben bir Türkçü olarak asla benimsemedim, bu günkü demokrasi anlayışından her zaman nefret ettim, Benim özlemim Atatürk cumhuriyetinedir,  bu millete başkaldıranın başının ezildiği o görkemli günleredir, Hatırlayınız; şıh sait isyanının ardından kurulan İstiklal mahkemelerini ve sonuçlarını, hatırlayınız; dersim isyanı ve seyit rıza denilen alçağın başına gelenleri. Oysa şimdi ki İnönü cumhuriyetinde demokrasi adı altında imralıda ki kahpe tohumunu on yıllardır pensler gibi besliyoruz özlemim Atatürk cumhuriyetinedir ki aslolan hainin başı gecikmeden ezilsin!

Tarihteki Türk devletlerine bakacak olursak dört tarafının düşmanla çevrili olmayan tekini dahi göremeyiz, atalarımız bu tehlikeyi Kağanlık sistemini yerli yerine oturtarak bertaraf etmeyi başarmışlardır.  Yaklaşık 1500 yıl evvelinden gelen şu söze bakarmısınız
"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş. Dört taraf hep düşman imiş. Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tabi kılmış. başlıya baş eğdirmiş ,dizliye diz çöktürmüş. Doğuda Kadırkan ormanına kadar, batıda demir kapıya kadar kondurmuş."''
Aynı günü yaşamıyormuyuz, sadece bir Bumin Kağan, bir Atatürk eksik değil mi. 16 Nisanda ki yönetim tarzı ile bu cendereden çıkabilmemiz mümkünmüdür? Tabi ki değil. Bu Referandum Türklük üzerine gökkuşağı gibi çökmüştür, atalarımızın izinden gidebilirsek Türklüğün gerçekten kurtuluşu için bir ışık oldu 16 nisan. Düşünsenize devletin başına Türk soylu bir baba yiğidin geçtiğini, aman tanrım sanki bir rüya gibi ama olmayacak bir şey değil bu.

 Türk yaradılışı  itibari ile vatanını namusu saymıştır, inanın bana bütün milletlerde bunun bilincinde, zannetmesin ki kimse Türk bir diktatörün elinin altında kevaşe olacaktır, olmaz asla olmaz gök çöker inanırım yer yarılır inanırım ama Türk esaret altında yaşamaz, desinler ki oğuz boyu kul olmuş işte buna inanmam. Demirden dağları eriten ben, yokluk da Açinadan doğan ben, birkaç soysuzun odun kömür, makarna şeker gibi satılmışlığına mı kurban gideceğim, olacak şeymidir bu. Türk Türk gibi yaşamasını bilmeli olmuyorsa, Türklüğünü yaşayamıyorsa it gibi gebermelidir. Bilin ki gereken yapılacaktır.

Türklüğü kullanmaya çalışan bazı gerizekalı sanal ahmaklar her yerden yırtık dondan fırlama misali bulunabildikleri her ortamda ileri geri konuşmaktan çekinmiyorlar çünkü Türklük üzerine en küçük bilgileri olmadığı gibi bir sorumlulukları da yok, oturdukları sandelyeden önlerine aldıkları klavye ile ağızlarına geleni söylemekten kendilerini alıkoyamıyorlar. Siz ey Türk kırıntıları Türklüğe zararsınız, ne tarih bilirsiniz ne edep kuş kadar beyninizle Türk düşmanlarının piyonu olmakdan öte geçemiyorsunuz siz. Önce düşüneceksiniz, irdeleyip öğreneceksiniz  bu yeteneğiniz olacak ki  sonra sorgulayabilesiniz!!
Kişilere bağlı bir yaşam tarzı esarettir, yüce Türk ırkını kişilere endeksleyerek ah vah demek de ne oluyor. Yok olduk bittik demek sizin gibi enbesil mahlukların ne haddine.  Türk kişisinin yüce olduğuna onun varlığının acun üzerinde garantör olduğuna inanmıyormusunuz, Türk yoksa dünya yok bilmiyormusunuz bunu, Türkün bütün milletlerin üzerine çökmüş karabasan, Demirelli, çelik bilekli olduğundan kuşkunuz mu var ki bir kıçıkırık karşısında öldük bittik mahvaolduk diyebiliyorsunuz ey ahmaklar.

Dünyaya 4 kez hükmetmiş Türk
16 Nisan 2017 tarihinde kendisinin günü birlik duygularını sadece bir kişi karşısında galibiyet ile tatmin etmek uğruna Türklüğünü yozlaştırmak için  Türk düşmanlarınca onlar tarafından kirli emellerine alet edilmekten kurtulup bir silkelenmesi zamanıdır  şu an, ahlayıp puflama zamanı değil. Kan olarak Türk olduğunu  düşünen bundan emin olan herkes dik duracak, kendisi için aslen bir gürcünün  inadına hayır oyu vermiş olsa bile EVET ÇIKAN BU SONUCUN EN SONUNDA Kağanlığa gidebileceğini, bunun için uğraş vereceğinin bilincinde  mutlu olması, bundan sonraki savaşımında bir hedef için yaşayacağının bilincini taşıması aslen ne kadar önemlidir.

17 Nisan itibarı ile Elveda demokrasi, elveda insan hakları, elveda İnönü cumhuriyeti
Yaşayacak Türkiye, Yaşatacağız seni Türkiye, yaşatacağız seni büyük Atatürk cumhuriyeti.
Herkes bilsin şunu ki bundan sonra kimse kendi kafasına göre belediye otobüsüne Molotof atarak Serabımızı yakamayacak, hiçbir kürt piçi bundan böyle anadilde eğitim, özgürlük diyemeyecek, pekaka denen it sürüsü bundan sonra Türkiye sınırları içinde burnunu dahi sığındığı delikten dışarı çıkartamayacak, APO  DENEN İT tıkıldığı delik de geberecek. Benim inancım değil realite bu, gerçekleşecek olan bu, bu topraklarda etnisite atık hizmetçi, o bir kapı kulu kapı köpeği. Sığındıkları demokrasi cahil Türk milletince yok edildi, sıra şimdi kendilerinde, soyları kurutulacak..

Ayrışma başladı artık, şimdi onlar kazandı biz kaybettik öyle mi?
Kanına inanmayan, kanına güvenmeyenler böyle düşünebilir de Türk soylular kendisinden emindir, Türk asla kaybetmez, Devletinden emin olmazsa yerine yenisini kurar. Ve haykırır biz  ‘’TÜRKÜZ LAN’’ der!!

VATAN SAĞOLSUN, BİZ SAĞOLMASAKDA OLUR

yürekli-kam turkcuturanci.com 18 Nisan 2017
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #226 : 30 Haziran 2017, 20:35:52 »

Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!

İnsanalara verilebilecek en ağır mahkumiyet cezasını idam olarak biliyoruz, Bazı insanları öldürmek bazen o kişiye mükafat  dahi olabiliyor, bence insana verilecek en ağır ceza yarı aç olarak ömrünün sonuna kadar bir hücrede tek başına mahkum edilmesidir ki yaptığının ne kadar kötü olduğunu anlayarak kısa zamanda öleceğini bile bile  gebermesidir.
Türkiye gibi 5. sınıf adaleti olan ülkelerde ben idam cezasına resmen karşıyım, bizim gibi ülkelerde adi suçlara idam cezası verilmez, cezalar tamamen siyasidir ve verilen cezanın hakkaniyet sınırları içerisinde olacağıda %100 kuşkuludur.

Amerika, Hollanda, Belçika gibi ülkelerde yaşıyorsak yani bizim adalet sistemimiz o ülkeler seviyesindeyse ( Bu saydığım ülkelerde tamamen ırkçı bir sistem vardır) eğer, idam cezasından yana kesin  tutum içerisinde olurum çünkü bu ve benzeri ülkelerde ceza evinde mahkum olan kişiler için bile adalet mevcuttur, bu ülkelerde bazı suçları işleyenlerin anında katledilmesi gerekmekte.

Mesele şimdiki Türkiye ve onun adalet sistemi içerisinde idam cezası!
Normal şartlarda şöyle bir düşünelim şu an ceza evlerimizde yatan yüz binlerce kişi var, bunların tamamı suçlumudur? değil tabi ki.
Suçu ağır, hafif farketmez suçsuz bir kişinin idam cezası alarak mahkum edilip infaz edilmesi!!!
Polis yanlı, Hakim yanlı, savcı yanlı, gardiyan yanlı, celllat yanlı!! Şu an Türkiyede idam cezasından yana değilim

Dedik ya normal şartlarda bebek katillerine, çocuk istismarcılarına, vatan hainlerine, bayrak tecavüzcülerine, kul hakkını yiyenlere (Egemen Bağış, Muhammer güler) ve Türk soyundan olmayıp iç işlerimize karışarak kargaşa çıkarmak benzeri suç işleyenlere idam haktır!

Şu an Türkiiyede idam cezası olsaydı eğer bilin ki bir tek kürt pekakalı asılmazdı, kim asılırdı peki dediğinizi duyuyor gibi oluyorum, ASILACAK KİŞİLER  ATATÜRKÇÜLER OLURDU!!!! Atatürke hakeret edenlerin alkışlanarak tebrik edilip bırakıldığı bir adalet sisteminde, kürt pekakalının ayağına gidilerek koftiden mahkeme kurup beraat ettirildiği bir adalet sisteminde Türkçüler Atatürkçüler idam edilirdi bak bundan zerre kuşkunuz olmasın, yediğim cezalar neticesinde kendimden biliyorum işin akışını..

Benim fikrime göre güncel yaşadıklarımız içerisinde;  sınırlarımız dahilinde bölüğü düşmanlar tarafından baskına uğrayarak tek şehit veren yüzbaşıyı, alay komutanını, tümen komutanını, genel kurmay başkanını asan adalet sisteminden yanayım.
Benim fikrime göre güncel yaşadıklarımız içerisinde;  sapık çocuk tecavüzcüsünün, bu sapık bu işlemi bir kurum adına ona bağlı yapıyorsa o kurumun  baş sorumlusunu, o kurumun bağlı olduğu bakanı asacak adalet sisteminden yanayım.

Türkün töresinde idam cezasının yeri apayrıdır, yerine, kişisine göre idamın şerefli olanı bile vardır.
Şerefsizleri altı harlanmış kazanda kaynayan suya atarak idam cezası gerçekleştiriliyorsa da, Yaptığı eylemin cezasını töre idam olarak değerlendirdiği için katledilmesi elzemleşen Türkün kanı asla toprağa akıtılmazdı!!
Düşünebiliyormusunuz şu an ki Türkiye cumhuriyeti adalet sisteminde idam cezası olsaydı eğer kimler asılmış olacak, ortalık kimlere kalacaktı. En başta genel kurmay başkanımız İlker Başbuğ gitmişti vatana ihanetden, ardından aksakallı paşa, onun ardından Engin Alan paşa, Mustafa Balbay, Prof. Dr. Mehmet Haberal kimler kimler pekiiii bunları asanlar kim olacaktı?

İşte bakınız canlı örnek Komutanın birliği başıbozukluktan dolayı bir zaman evvel yedikleri yemekten zehirlenmişti, o olayda şehit de verildi, aradan çok bir zaman geçmeden işte dün yeni bir haber aynı birlikteki askerler tekrar zehirlenmiş.
Benim düzenimde benim adalet sistemimde bu birliğin komutanına tek soru dahi sormadan idam cezası verilmesi haktır!!

Namus cinayetlerinde kadın erkek farketmez isterse kişi yüz kişiyi katletsin idam cezasına karşıyım, devlet bu kişileri belli bir zaman sonra kendi lehinde kullanabilir.
Düşünce suçu eyleme dökülmemişse idama karşıyım!
Vatana ihanet seviyesine ulaşmamış siyasi hareketlere verilecek idam cezasına karşıyım!
Bir yabancı uruklunun işlediği suç Türk soylu bir hainin işlediği suçun en az beş katı değilse idamına karşıyım! Yani Vatan Bayrak meselesinde benim adalet sistemimde Türk soyundan olanlar, Türküm diyenler çok dikkatli olmak zorunda!
Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!

Tanrı Türkü korusun

NE MUTLU TÜRK DOĞANA

yürekli-kam  Veysel TOP
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #227 : 03 Eylül 2017, 13:46:31 »

Sürgüne yollandığım Antakyadan Adana ya geldiğim sıralardı sanal ağda Türkçülükle tanışmam. Türkçü birkaç tane site  vardı o zamanlar ve başlarında kendilerini allah ilan etmiş müptezeller herkese hakaretler yağdırıp orijinal küfürler ediyor kafalarına göre davranıyorlardı. İşte biz sanal ağda Türkçülüğe bunlar ile adım attık. Oralarda Türkçülüğe bir katkımızın olmayacağını bildiğimiz için dedim ki ben bir yer açayım, otağ olsun, herkes gelsin orada buluşalım, bilgi alış verişi yapalım, tanışalım kaynaşalım ve yüce Türk milletini Türkçülük mevzusunda aydınlatalım, açacağımız yer Türkçülük okulu olsun ve işte bu düşünceler doğrultusunda Türkçü Turancı Kurt İni turkcuturanci.com’u kurdum, tarih 4 ekim 2008..

Otağı açtığım andan itibaren öğrendiğim tek şey Türkçülüğü sadece Atsızdan saf olarak biliyormuşum ki daha sonraları zaman ilerleyip de gelip gidenler artıkca bunun böyle olmadığını öğrendim, Türkçülük ilk evvel içinde ki pislikleri temizlemekmiş, on yıla yakındır hala başladığım yerde saymaktayım, bunlar yokettikce ürüyorlar, öldürdükce çoğalıyorlar.

CELLAT UYANDI YATAĞINDAN BİR GECE

TANRIM DEDİ BU NE ZOR BİLMECE

ÖLDÜKÇE ÇOĞALIYOR ADAMLAR

BEN TÜKENMEKTEYİM ÖLDÜRDÜKÇE

Sonradan karar değiştirdim

TÜRKÇÜLÜK BİR BIÇAĞIN İKİ KESKİN TARAFI GİBİ, YA BIÇAĞI TUTMAYI BİLECEKSİN YADA KANINI SON DAMLASINA KADAR TOPRAĞA VERECEKSİN!

 ve Otağın fonsiyonunu sadece Türkçü eğitimine yönlendirdim, bu yolda da asla taviz vermedim.

Otağın tek kötü yanı Alışkanlık yapması, girince çıkamıyor o an yapılması gerekli işleri erteliyorsun, iyi yönlerini saymaya kalksam sayfalar dolusu yazı yazmak lazım, bir tanesini söylemek gerekirse buraya yeni gelen kanı Türk olan kişinin Türklük hakkında ki yazılanları okuduğunda  koltuğunun kabararak işte budur demesi diye düşünebiliriz. Otağ ile ilgili sizin bilginizin olmadığı işler var bunlardan birisi de bana gönderilen mesajlar ki bunları okurken yüreğim kabarıyor, mutlu oluyor, gurur duyuyorum!

Turkcuturanci.com Türkçülük yolunda zik zak yapmadan yoluna devam ediyor, edecektirde kimse buna engel olamaz. Ben asla burada ben bilirim edasına bürünmedim hep yeni gelen kandaşlarımdan bişeyler öğrenmeye çalıştım, hala çalışıyorum da. Burada birlik ve beraberlik olmalı bunun inşası için emek veriyorum, maddi yönden zararları olsa da Türklük açısından baktığımda kazançları bakımından çok karlıyım. Türkçülük zor iş, meşakkatli uğraştır biz bunu bile bile yola çıktığımız için alıştık artık, bazı yeni gelenlerin tez zamanda aramızdan ayrılmasının nedeni de budur, zora gelememek.

İnandığın yolda taviz vermek şerefsizliktir, davaya ihanettir, turkcuturanci.com bunu asla yapmayacak. Türkçülük neyi gerektiriyorsa o yolda ilerleyecek, Türkçülük okulu olarak tüm Türklere yol gösterip onları eğitecek bir merci olacaktır.


Turkcuturanci.com kurulduğu günden bu yana kadar Türklüğün hizmetinde olmuş, Türkçülük camiasında her zaman ilkleri yapmış, Türkçülere yön vermiş bir kuruluştur. Bizim Türkcü camiaya kazandırdığımız her değer gurumuz olmuş, övünç kaynağımız olmuş lakin bunu asla dışa vurmamışızdır. Bilindiği gibi Türkçülük kalkınmak için değil, kalkındırmak için çıkılan yoldur.

Ne mutlu bize ki bu otağın içerisinde bulunmaktayız!

25 Temmuz 2015
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #228 : 04 Eylül 2017, 21:54:14 »

TOPRAK CANDIR, TOPRAK VATANDIR.

Dünya tarihinde kurulan devletlerin ırk bakımından güçlü olmasının ardından devletlerinin devamlılığının arzetmesindeki en kuvvetli etken doğal zenginlikleridir.
Kan bakımından zerre gücü olmayan arapların, arap ülkelerinin daha düne kadar yerlerde sürünen şahsiyetlerinin bu günlerde dünya ülkeleri arasında söz sahibiyseler eğer bu topraklarından çıkan petrol sebebiyledir, ırksız amerika dünya üzerinde kudretli söz sahibiyse bu geniş topraklarında bulunan petrol ve altın rezervlerinin güç bakımından neredeyse sınırsız olduğundandır, amerika bu gücüne güvenir. Brezilya yağmur ormanlarına, ingilizler  sömürgelerinde bulunan doğal zenginliklere güvenirler, zekasına ve çalışma kabiliyetine güvenerek güçlenen ülke çok azdır, almanya ve japonyayı bunlara örnek gösterebiliriz.

Dünyanın en verimli toprakları Anadoludur desek yanlış konuşmuş olmayız. Bu toprakların altı da üstü de servettir. İşte onun içindir ki dünyanın kökleşmiş diğer milletlerinin her zaman bizim topraklarımız üzerinde bir senaryoları vardır, içimizde ki etnisitelerin de bu güçlere yardımları yadsınamaz.
Kainat bir gün gelecek su savaşlarına şahit olacak, bizim ülkemiz su cennetidir, ormanlarımız yağmur ormanlarından sonra dünyada sıralamaya girer ki Orman hayat demektir.
Bir ülke düşünün ki varlığının idamesi için muhtaç olduğu güç kendi ellerinde değilse onun yaşaması tesadüflere bile bağlı olamaz, zaman içerisinde yok olup gidecektir. Yüce Türk milleti atalarından gelen bir bağ ile doğasına düşkündür, son yıllarda dincilerin, dinci guruhun devreye girmesi sonucunda dört tarafımız talan ediliyorsa da bunun geçici bir darbe olduğunu düşünmekteyim. Türkün dininde doğaya saygı esastır, örneğin Cengiz'in kanunlarında ağaç asla kesilmez, akarsuya asla işenmez. Cezası ölümdür!

Güzel ülkemizin üç yanı denizlerle çevrilmiş, dört yanı akarsu ve ormanlarımızla donatılmıştır, bu olsa olsa Tanrının biz Türklere bir lütfu olmalıdır. Torak altındaki paha biçilemez madenlerine hiç girmeyeceğim.
Biz Türklerin konar göçer olduğunu bilmeyenimiz yoktur, kısaca yörük denir, Kış aylarında düze inilir, yaz sıcağında havanın bol olduğu, hayvanların daha güzel semireceği, balalarımızın sağlıklı yetişeceği yüksek yerlere taşınırız, biz bu yerlere Yaylak deriz anlayacağınız Yayla! Yurdumuzun her tarafında yaylalarımız mevcuttur, yaylası olmayan tek yerleşim birimi kesinlikle yoktur, Türk milleti yaylasız olamaz, ha bu yaylalar savaş zamanlarında geriye çekilmemiz gerektiği anlarda bir üs olarakda kullanılır.
Benim memleketim Adana, Türkiyenin her köşesinde ki yaylaları bilmesine bilirim de ben iş gereği gezdiğim, gördüğüm yaylaların birisini buradan size anlatmaya çalışacağım!

Adanaya sadece 100 km uzaklıkda bulunan yaylalar

a)Tekir yaylası
b)Bürücek yaylası
c)Çam alanı ve çevresi
ç)Çamlı yayla ve çevresi
d)Kamışlı yaylası ve çevresi
e)Karaisalı meydan yaylası
f)Kızıldağ
ğ)Acısu
g)Aladağ ve çevresi
hÇulluuşağı Yaylası
ı)Horzum yaylası
i)Pozantı - Armutoluğu Yaylası
k)Ağcakise - Başpınar - Bıcı ve Kosurga Yaylaları
l)Feke - İnderesi
m)Tufanbeyli - Kürebeli Yaylası
n)Saimbeyli - Çatak Yaylası Köyü (Yaylası)
o)Kozan göller yaylası
ö) Belemedik Yaylası
p)Pozantı - Asar Yaylası
r)çamardı
s) Kadirli - Maksutoğlu Yaylası
ş)Kadirli - Beyoğlu - Savrun Gözü - Dokurcun ve Çığşar Yaylaları
t)Bağdaş ve Almacık Yaylası
u)Zorkun
üHasanbeyli - Alman Pınarı Yaylası
v) Olukbaşı Yaylası
y)Aşçı bekirli yaylası
z) Sarı mazı ve Belen ve soğuk oluk yaylaları ile Kıcı yaylası

Sadece alfabenin aldığı kadarını yazabildim, diğer yaylalarımız kusurumuza bakmasın! Bu saydıklarım sahici cennettir, tabi cennet denen yer varsa.

Horzum, Akdeniz ikliminde yetişen bütün bitkilerin var olduğu bir yayladır, Adana ya çok yakın, Adana sıcağına inat havası o kadar temiz, o kadar incedir ki oraya gidenin geri dönmesi eziyet gibidir insana.
Horzumda bütün meyveler yetişir deseler yeridir,  Asırlık çam'ı, Çınarı, üzüm bağları ile görülmeye değer çok güzel yerdir, aslında anlatılmaz yaşanır Horzum!
Ulaşımı çok kolay, Adananın bir çok kazasının karayolunun kesişimindedir, Adanadan en geç yarım saat de ulaşılır, Beetonlaşmanın çok az görüldüğünü söyleyebiliriz, Yayla sakinleri barınaklarını genellikle orman işletmesinden sağladıkları kerestelerden yaparlar ki doğallık bozulmasın. İnsanları Kozanlılar hariç uysaldır, genellikle Adananın yerlilerinin rağbet ettikleri yayladır Horzum. Muhteşem lezzetde akar suyu ile meşhur olan yöre de doğal alabalık yetiştirme çiftlikleri vardır, rakı sevenler için sonuçlanmayan bir  lezzettir anlayana.

Horzum yaylası kozan ilçesinin feke ve saimbeyli yi kayseri ye bağlayan karayolunun 35 inci kilometresine bulunur. Yaylada alt yapı sorunu giderilmiş ve ziyaretçiler için sağlık ocağı kurulmuştur. Genelde Kozan halkı tarafından kullanılan yaylada çınar ve çam ağaçları ayrıca üzüm bağları meyve ağaçları ile iç içedir. Yaylada mimari olarak çok özel olan birbirinden güzel ahşap evler bulunur. Yaylaya gittiğinizde kamp yapabileceğiniz alanlar, çay içebileceğiniz kır kahveleri ve alış veriş yapabileceğiniz bakkallar bulabilirsiniz. Yazın sıcağından şehrin bunaltıcı havasından sıkıldıysanız biran olsun rahatlama istiyorsanız  Arabası olmayanlar için Horzum yaylasına giden Adana’dan kalkan minibüsler bulabilirsiniz diyorlar!

Son sözüm şu ki her Türk atalarından aldığı gen ile kendi doğasına, tabiatına sahip çıkmak zorundadır.

Veysel Top
04/09/2017
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Veysel ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.275


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #229 : 24 Eylül 2017, 14:36:43 »


Bulgaristan'da Yaşayan Türkler Hakkında


Yüce Türk milleti öylesine bulanık bir çağdan geçiyor ki her zaman bir yanı eksik duran dış Türkler  son 16 yılımızda iyicene unutularak acıları ile baş başa kaldılar!

Akape iktidarı ile derinleşen dış Türklerle olan ayrılığımız arapların, kürtlerin ve diğer Müslüman ülkelerde ki ümmeti muhammedlerin seyyar dertleri her zaman iç siyaset malzemesi yapıldığından ve Anavatanda yaşayan soyu Türk olanların göt kıllığı hevesleri yüzünden uzaktaki kandaşlarımız ile pek ilgilenemedik.  Etiyopya dedik, ardından eritre sonra her zaman gündemimizin başına oturan soysuz Filistin, ırak suriye derken şimdi de mayanmar denen bir yer  düştü gündemimize ve biz kandaşlarımızla gene ilgilenemedik.

Biz Türkçülerde iktidarın bu sinsi oyununa düşüyor onların bize sunduğu gündem üzerinden günü bitiriyoruz, Hani nerede Doğu Türkistan, nerede Karabağ,  Yunanistanda ki Türkler, Suriyenin batısında yer alan Bayır Bucak Türkmenleri, Kıırımda ki Türkmenler. Bunlar hakkında son yıllarda hiç mevzu açıp olayları irdeleyerek sorunlarına çare aradık mı?
YA BULGARİSTANDA YAŞAYAN KANDAŞLARIMIZ?
Bulgaristandaki kandaşlarımız adları ile oynanması, dini inançları nedeniyle camilerine saldırılması ve ana dileri olan Türkçenin kullandırılmaması gibi bir sorunla karşı karşıya kaldığını biliyormuyuz? Bulgaristanda yaşayan 700 bin cıvarında Türk var ve Müslüman Türk ama bizdeki Müslüman iktidar nedense bu kandaşlarımızın sorunlarını görmemezlikten geliyor burada yaşayan soydaşlarımıza bilerek sırtını dönüyor, Türke düşman olanın Türke yardım edeceğini düşünmek akıl tutulmasıdır!

Bulgar hükümetlerinin hiç birisi aslında Türk varlığını kabul etmeyerek bulgar Müslümanları gibi adlandırmak peşinde koşmuşlardır, Oralarda yaşayan Türklerin antlaşmalarla saklı hiçbir hakkı onlara tanınmamıştır, Bulgaristanda yaşayan soydaşlarımıza zorla müslümanlaştırılmış bulgarlar, zorla Türkleştirilmiş bulgarlar, Bulgarca konuşmayan bulgarlar gibi abuk sabuk adlandırlmar yapılmakla beraber  bulgar yönetiminin bunları bulgar görmesi bile iş resmiyete bindiğinde soydaşlarımız her zaman oralarda dışlanmaktalar.

Doksanların başından itibaren Bulgaristanda yaşayan  Türklerin haklarına kavuştukları devletler arasında dillendirilmesi de koca bir yalandır. Bulgaristan yasalarına göre Türklerin orada yaşayan Türklerin anayasada ki adı Bulgarca konuşmayan Türklerdir, todor Jivkov zamanından kalma bir yasadır ve hala da değiştirilmemiştir, Türkiye Cumhuriyetini yönetenler maalesef bu konuları her zaman gündeminden uzaklaştırmış ve o topraklarda yaşayan kandaşlarımızla ilgilenmemiştir. Bu gün 240 sandalyeli Bulgaristan Millet Meclisinde 34 milletvekilliği; Hükümet içinde 3 bakanlığı, 14 bakan yardımcılığı; son yerel seçim sonuçlarına göre de 1 il belediye baş­kanlığı, 34 ilçe belediye başkanı ve 663 belediye meclis üyeliği  olan Hak ve Özgürlükler adlı partininde ne yaptığından bihaberiz, bu parti bu kadar güç ile kendi ırkdaşlarının sorunlarına eğilerek gerekli yaptırımların sağlanması konusunda adımlar atmakla mükelleftir.

Bulgaristanda yaşayan Türklerin azamisi kırsalda yaşar, verimsiz topraklarda kıt kanaat geçinen bir toplumdur, işsizlik Türkler arasında had safhadadır, Türkler Bulgar devletince  verilmiş hakları gasp edilmiş bir vatandaş kesimidir., gerekli alt yapının olmadığı öne sürülerek anadilde eğitim yapamamaktadırlar, Avrupa birliğine dahil olan bir ülkede esaret altında yaşayan kesimdir Bulgaristanda ki ırkdaşlarımız ve HÖH hak ve özgürlükler hareketi adlı Türk partisi de aslen orada görevini yapmamaktadır.

Her iki tarafın hükümetlerinin vurdum duymazlıkları zaten her şeyi açıklamakta. Belene meselesinin ardından Türkiyede yapılan eylemlerin ardından Türk hükümetince 1989 yılında toplu göçe tabi tutulan Bulgaristan'da Türklerin karşılaştığı sorunlar yerli yerinde duruyor. Şu an bulgaristan da Türk ismiyle iş bulamayan Türklerin çareyi Avrupa'ya ve başka ülkeler gitmede bulduğunu görüyoruz, biliyoruz. Bu topraklarda yaşayan soydaşlarımızın Osmanlının vahim hataları neticesinde başlayan çileleri 100 yılın ardından hala devam ediyor!

Her zaman söylediğim gibi düştüğümüz şu durum Osmanlının birinci dünya savaşında ki basiretsizliği nedeniyle oluşmuştur. Yemende, suudi arabistanda, Trablusgarb da arap boku yemek için o kadar askeri telef ettireceğinde yerli yerinde dursa da Türk milletinin yoğun olduğu kısımları savunsaydı yunanistan olsun, bulgaristan olsun, Kerkük, musul, Azarbaycan, Şam hala bizimdi!! Arap ellerinde, çöllerde müslüman boku yiyeceğiz diyerek çok can verdik!  Kendileri için can verdiğimiz şu soysuzların şimdi bitleri kanlanınca yüce Türk milletine karşı duruşlarını, davranışlarını hep baraber görüyoruz işte. O zaman da arkamızdan vurmuşlardı, şimdi de aynısını yapıyorlar.

İçimizde yer alan bazı embesilleşmiş kendisine tarihçi, bilimci sanatçı falan filan diyen eziklerin Bulgaristanda yaşayan kandaşlarımız için iç acıtıcı sözler kullanılmaktadır, Osmanlı döneminden beri acıalra gark olan bu kandaşlarımızın Türk olmadıkları yönünde aşağılanması şeref yoksunluğu, adiliktir. Bulgaristanda yaşayan o topraklarda esir bıraktığımız Bulgaristan'daki Türkler, Osmanlı Devleti döneminden itibaren Bulgaristan'a göç eden Türkler oluşturmaktadır. Bulgaristan'daki Türkler, Oğuzların ve Kumanların soyundan gelmektedirler. Oğuz Türkleri, Anadolu üzerinden ve çoklukla Osmanlı devrinde o bölgeye geçen Türklerdir. Bulgaristan'da, başta Filibe, Kırcaali, Razgrad, Şumnu, Eski Cuma, Silistre, Dobriç, Burgaz ve Rusçuk şehirleri olmak üzere birçok yerleşim bölgesinde Türkler ikinci sınıf vatandaş olarak yaşamaktadırlar.

Detaylı Bilgi
Bulgaristan'daki Türk varlığı Hunlar'ın 5. yüzyılda Doğu Avrupa'da kurduğu hakimiyetle başlar. Atilla'nın ölümünden sonra yerine geçen oğlu İrnekiin kurduğu Bulgar Konfederasyonu batıda Tuna'ya kadar uzanıyordu.

Bulgar Türkleri, Baskakov'un "Batı Hunca" adını verdiği ve bu gün Çuvaşlarla temsil edilen bir lehçe konuşuyorlardı. Proto-Bulgarlar Doğu Avrupa ve Balkanlar'ın ilk Türk sakinleridir. İdil Bulgar Türkleri'nin kurduğu bu hakimiyet Avar, Hazar ve Tuna Bulgar Türkleri ile devam etmiştir.

Müslüman Türkler'in Bulgaristan'da görünmeleri 14. yüzyıla rastlamaktadır. 1385'te Sofya'nın Osmanlı hakimiyetine girmesiyle Bulgaristan, Türkler'in eline geçmiş ve böylece 500 yıl süren bir Türk idaresi dönemi başlamıştır. Osmanlı Devleti zamanında Konyar, Türkmen, Yörük ve Tatar Türk toplulukları bu bölgeye iskan edilmiş; ayrıca 16. yüzyıl başlarında Celali isyanları sırasında bazı Türk grupları Bulgaristan'a göçmüştür.

Bulgaristan, Osmanlı Devleti'nin Balkanlar'da ilk büyük toprak kaybına uğradığı 1877 -1878 Osmanlı-Rus Harbi'nden sonra imzalanan Berlin Anlaşmasıyla kurulmuştur. İlk muhtar Bulgaristan Prensliği, Tuna Vilayeti'nin Vidin, Rusçuk, Sofya, Tırnova ve Varna sancakları üzerinde tesis edilmiştir.

Ardından Filibe ve İslimiye sancakları üzerinde kurulan Doğu Rumeli Vilayeti ve 1912- 1913 Balkan Harbi'nden sonra Batı Trakya ve Rodoplar bölgesinde 9 Türk ilçesi Bulgaristan Prensliği'ne dahil edilmiştir. Son olarak bir Türk bölgesi olan Güney Dobruca toprakları da 1940'ta Romanya'dan alınıp Bulgaristan'a verilmiş; böylece Bulgaristan ilk kuruluşundaki topraklarının iki katını epeyce aşan bir yayılmayı gerçekleştirmiştir.

Bulgaristan'ın nüfusunun 3.206.500 olduğu 1876-1885 yıllarında Türkler 1.801.000 nüfusla bu ülkenin %57'sini teşkil etmekteydi. 1878 yılında büyük Bulgaristan Devleti'nin kurulmak istendiği bölgede ise 2.500.000 Bulgar'a karşılık 4.000.000 Bulgar olmayan nüfus vardı ve bunların yaklaşık 3.000.000'u Türk'tü. Osmanlı-Rus Harbi sırasında ve Bulgar komitacılarının zulmüyle 350.000 Türk ölmüş; 600.000 civarında Türk de Anadolu'ya göç etmek zorunda kalmıştır. Bunlara rağmen Türk nüfusu artışını sürdürmüştür. Zira Bulgarların doğurganlık oranı %0.9, Türklerin ki ise %0.32'dir. Bunu fark eden Bulgarlar, katliamlarla ve göçlerle yok edemedikleri Türk nüfusunu, inkar ve asimile ile yok etmeye çalışmışlardır.

Bütün bu çabalara rağmen bugün Bulgaristan'da 750.000-2.000.000 arasında Türk'ün yaşadığı tahmin edilmektedir.

Trakya da yaşayan tüm soydaşlarımızın ölümüne yanlarındayız, bu biline!!

Tanrı Türkü Korusun

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

yürekli-kam/Veysel TOP

turkcuturanci.com

24/09/2017
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: 1 ... 21 22 [23] 24
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.08 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.