Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: YigitKam üzerinde 29 Kasım 2011, 23:11:04Konu Başlığı: Yolun yanlışından dönmek, yolun yanlış olduğunu bilerek yola çıkmamaktan kötüdü
Gönderen: YigitKam üzerinde 29 Kasım 2011, 23:11:04
mhp karmaşası.wmv

Bu milletin suçu ne, günahı ne ki kendisinden tarafım diyenler tarafından arkadan hançerlenmektedir. Kim mi bu alçaklar??  ümmetin piçleri dediğimiz güya milliyetçi, güya Türkçü ama gerçekte dinci, yobaz ümmetçi ve vatana ihanet eden guruh olanların  görüşüdür.

1980 öncesi Türk milletinin koministlere karşı kendi savunma mekanizmasını çalıştırarak milli hasletlerini korumayı başarmasını sanki kendisi başarmışcasına şimdilerde bunun nimetleri ile yaşamını sürdürmekte olan parti büyük bir boşlukta bulunmakta ve aslen Türk milletine zarar vermektedir. MHP yanlış yolda gitmekte ve rotasında da değişiklik yapacak gibi görünmemektedir.

80 öncesi biz  Türk çocukları ne parti bilirdik ne onun yolunu, tanıdığım onlarca şehit olan TÜRK ve yüzlerce hayatları onlarca cinayet sucu ile içerde geçen VATAN EVLATLARININ yürekten söylüyorum bu parti ile birebir alakası olmamıştır zaten mhp davasında da gerçek kayıtlara geçmiştir. Peki bu parti neden Türk milletinin fedakarlığına soyunduğunu bizim çocuklarımıza yutturmaktadır diye kendimize soracak olursak mhp söylemlerini dillendiren başka bir partinin Türk siyasi hayatında fazla tutunamamasından dır.

Daha önceleri yazmış olduğum bir yazımda bu partinin Türkçülerin partisi olamayacağını belirtmiştim, şimdi dahada ileri giderek bunların normal bir Türkün bile inanarak oy vermemesi gerekli  bir gurup olduğunu söylüyorum. Bunlar Türk milletinin yanında görüküpte kahpece arkasından hançerleyenlerdir.

 O yazımız da neden bu parti olmadığını şöyle sıralamıştık..

Mhp ümmetçilik yapmakta ve etnik kırıntılarla yoldaş, ülküdaş olarak kardeş kardeş geçinmekte onlara Türk milletinin geleceği hakkında kararlar aldırmaktadır, bu milliyetçiyim diyen bir partinin yapacağı işmidir. Bu vatan bu millet etnisitelerin yönlendirmesi ile mi düzlüğe çıkacaktır işte buna inananlar mhp yi yönetmektedir.

Türk İslam sentezi ile bir yerlere varma amacı, İslamcılık, Ümmetçilik, etnik kardeşliği bu partinin rotasında ki göstergelerdir. Bu vatan özüne dönerek binlerce yıl daha yaşayacaksa rotada sayılan bu şıkların tekinin bile gündemde  olmaması  gerekir. İnanması güç ama vatanın korunmasında sivil otorite olarak kendilerini öne süren bu mankurtlar sürüsünün bu millete vereceği zararları hatırlamak bile istemem, bu partinin böyle görüşü devam  ettikçe  Türklük her zaman tehlike altında olacaktır.

Bizim yapmamız gereken tek şey çocuklarımıza bu gerçeği anlatıp onlara bu vatanın geleceğinin Türk çocukları olan Bozkurtların ellerinde olduğunu beyinlerine kazımalarını sağlamaktır. Yolun yanlışından dönmek, yolun yanlış olduğunu bilerek yola çıkmamaktan kötüdür.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN

yürekli-kam 11 Eylül 2011


Konu Başlığı: Ynt: Yolun yanlışından dönmek, yolun yanlış olduğunu bilerek yola çıkmamaktan kötüdü
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 29 Kasım 2011, 23:34:34


            Budun derin uykusunda düşlere dalmayı sürdürmektedir. Bizler bu ülkede ve hatta Turan coğrafyasında milyonda biriz. Bu açıkça yaşadığımız yerlerde ve çevremizde gözlenmektedir. Bunun temel suçlusu bu partidir. Kendisini Türkçü gösterip kesinlikle uzak olmasıyla buna yol açmış ve yazık ki olumsuz tutum ve davranışlarıyla toplumun Türkçülüğe yaklaşmasını bir çeşit engellemiştir. Diğer partilerinde tabandan tavana Türkçülüğe uzak kalması kiminin dinciliğinden kiminin Atatürkçülüğü algılayamamasından yada şundan bundan en değerli görüş olan görüşümüz azınlıkta kalmış ve el severlik yükseldikçe yükselmiştir. Ancak az da olsak bu yoldayız ve dönecek değiliz. Bizler tarihin gösterdiği ışığın farkında olarak geçmişimizle övünçle kıvançla yandaş olarak ayakta kalacağız. Uçmaya varsak bile gözümüz açık gitmeyecektir.


Konu Başlığı: Ynt: Yolun yanlışından dönmek, yolun yanlış olduğunu bilerek yola çıkmamaktan kötüdü
Gönderen: Bozkırın Atlısı üzerinde 29 Kasım 2011, 23:58:36
Bu partinin yeniden yapılandırılması, Türk-İslam saçmalığını beyinlerden sildikten sonra ya isminin değiştirilmesi yada kapatılıp yeni bir parti kurulması gerektiğini düşünüyorum. Böylece senelerdir mhp nin seçmenlerin gözündeki işe yaramaz kolpa siyaset yaptığı gerçeğinide ortadan kaldırarak yeni ve kutlu bir akım başlatılabilir. Ayrıca sayımızın az olması beni üzen bir durum değil çünkü; çok sayıda yanlış bilgilerle donatılmış olacağımıza, az sayıda olupta doğru donanımlanmak herzaman için iyidir.