Yaralı Yurt
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Eylül 2020, 01:51:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yaralı Yurt  (Okunma Sayısı 1588 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çakın Beğ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 18« : 30 Eylül 2011, 23:17:26 »

Yaralı Yurt

   “Ancak kaabiliyetli ve enerjik olanlar büyüklük ülküsünün ardından koşar. Çünkü büyüklük ülküsü, büyük fedakarlıklar ülküsü demektir. Bundan dolayıdır ki, korkaklarda aşağılıklar büyüklükten korkar, daima küçük kalmak ister.”   -Büyük Türkeli, 2.Sayı, 25 Nisan 1962/Türk Ülküsü sf.19

   Gökbilge Atsız Ata, bu gerçeği haykırdıktan onüç yıl sonra uçmağa vardı. O, Türkçülük ülküsünü hayatında eksiksiz yaşamış, Türkçüler için en büyük bir örnek, yolbaşçısıdır. Yaşadığı süre içerisinde, gündemi yönlendiren ve adeta korkulan bir fikir-aynı zamanda eylem-adamıdır. O yazdıklarıyla, milletin, devletin, siyasilerin, diplomatların, işadamlarının başıboş olmadıklarını, onlardan üste/üstün bir Türk Irkının olduğunu göstermiştir.

   Irkımızın 20 y.y. yetiştirdiği kahraman Bilge Atsız Ata, Türkçülük, Irkımızın kutlu davası rafa kaldırılmaya çalışmakta. Türkçü-Turancı, bu yurdun gerçek, Irkının kıymetini bilen asil, oğulları ve kızları türlü işkencelerle davalarından döndürülmeye çalışmaktadır. O'nlar yerine ise; düşünmekten, üretmekten aciz, kürt saidin talebesi bir ahmak sürüsü ile, yine kimliğini kaybetmiş, kızıl ve renksiz vatanhaini popülist zübbe takımı koyulmaya çalışmaktadır. Bir koyunun düştüğü uçurum kenarından, sürü uzaklaşırken, bu zavallılar zeka ve ilkellik olarak hayvanlardan daha aşağıdır.

   Türk Irkı bu kanı bozukları istemiyor. Türkçüler, ülkümüze ve atalarımıza sahip çıkacak yiğit Bozkurtlar beklemektedir. Bu bekleyiş şüphesiz kısa olacaktır. Çünkü böğründen kalleşce oklanmış yerde yatarken, Tanrının kudreti ile Bozkurtlar yetişmiş, onun yaralarını sarmaktadır.

   İlk çektikleri ok ise, milli harsımızın muhafazası görevini gören özümüz Türkçeye olandır. “Ancak kendi dilini kaybetmiş bir millet yok olmaya mahkumdur.” demişti, Atsız Ata. Yağı, bunu bizden önce fark etmişti. Ama Türkçüler, ve yaşayan Türk Irkı bu basit, ucuz numaraları yemez. Biz dilimizin değerini bile ve ona hainlik yapmayacak öz evlatlarız.

   Türkelinde, çocuklarına, işyerlerine, markalara, kitaplara, bölgelere, apartmanlara, ürünlere, geliştirilen teknolojiye, ecnebi/Türkçe kelimeler dışında ad koyanları Türklükten tekfir ediyoruz. Bunlar, Türk Irkının nankör çocuklarıdır. “Müsamaha, şuurlu bir gaflettir ve şuurlu olduğu içinde gafletten çok ihanete yakındır. -Türk Ülküsü sf.65” Türkçüler olarak, bu gaflete düşmemek için  olabildiğince duyarlı davranmaya mecburuz. Hatta Türkçü, dairenin aşağısındaki, şakirt bakkaldan alışveriş yapacağına, biraz ilerdeki Türkçü-Turancı ağabeyine gidip alışverişini yapmalı. Türkçü açıktan/gizliden, Türk ırkı aleyhine eylem yürüten kişi ve kurumlara para kazandırmamalı, bu gibi rezillerle hiçbir ilişki dahi kurmamalı.

   Türkçülerin gücünün kaynağı kendi cevherleridir. Kendini üstün ve yüksek görmesinden gelir. Bunda bir abartı yoktur, Türkler yüksek bir ahlaka sahiptir. Bu her dönemde böyle olmuştur. Bu ahlak ise töremizin yüceliğinden gelir. Kağanın dahi üstünde töre olmuştur. Şimdi yarım akıllı şakirtler, birde bunların eğitim almış olanları, kişioğlunun eğitim ile akıl sahibi olamayacağını bir insanın aklıevvelse öyle kalacağını kanıtlarcasına, islam öncesi Türklerde ahlak yoktur diyorlar.  Göçebe kavimlerde hukuk anlayışının olamayacağını söylüyorlar. Anlaşılan o ki, Türkün töresinden habersizler. Onlara göre tek medeniyet kaynağı avam, bedevi, iptidai, medeniyet yüzü görmemiş arap topluluğu. Millet olma bilincine bile yedince asra kadar ulaşamamış, yedince asırda da otuz sene millet halinde yaşayabilmiş bir insan yığınını, Türk Milleti üstünde tutmak nasıl bir vicdan sahipliğidir?

   Onlar bu söylemleriyle sadece kendi yandaşlarını ve karacahilleri kandırabilirler, okuyan,araştıran, üreten ve cesur Türkler asla onlara kanmayacaktır. Sonra kendi pisliklerinde boğulup, kuyruklarını kıstırıp hocalarının yanına kaçacaklar.

   Yağıya karşı “Dinimiz kinimizdir”. Kürtler, şakirtler, Ruslar ya da Çinliler. Yağı ne olursa olsun yağıdır. Şimdiki meselelerden biride, kendilerine zerdüştçülüğü yakıştıracak kadar ilkel kürtleri zoraki din kardeşi yapmak meselesidir. Onlar, bu ılımlı islamcıların din kardeşleridir, bizim değil. Hainlere yataklık, yaltaklık yaptıklarından, onlarda bizim düşmanlarımızdır.

   Çorak bir toprağı vatan yapmanın bedeli Türk töresince kan dönmektir. Burası hainlerin, yağının kanı ile ıslanıp, sonra Türk kanıyla temizlenmedikçe Tanrı katında Türk toprağı sayılmaz. Şu Acunun hangi köşesinde bir Türkün asıl kanı bir damla akmışsa o köşe Türkündür. O köşe bizim için, İstanbul, Çanakkale, Ankara, Kars, Urumçi, Bakü, Taşkent, Buhara, Bağdat kadar Ötüken kadar Türk toprağıdır, Türk yurdudur.

   Anadolunun karşılığında yıllar yılı kan bedeli verildi. Borçu çıktıysak anadolumuza ve Tanrımıza; şavaşa, çarpışmaya, harp edip, kan döküp, can almaya hiçbir ırkdaşım hayır demez. Çarpıp, çarpışıp bedeller ödemeye ve borçları kapamaya.

   Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin.

                              Çakın Beğ 12.08.2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 792


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2011, 23:32:02 »

Çok teşekkür ederim kaleminize sağlık yüreğinize sağlık.Olumsuz görünen şu günlerde bile yazdığınız makalelerinizde bizlere umut devam etmekte demişsiniz.Umarım yolu bulamayan kandaşlarımız bu makaleden sonra aramızda,yanımızda bizlerle birlikte bu safta yer alırlar.Birlik olmadan Dirlik olmaz !

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2011, 12:58:03 »

Yaralı Yurdun, gözüpek, kalemi keskin bozkurdu. Makaleni okuduğumdan beri, nasıl bir övgü yazsam diye düsünüp duruyorum.  Bulamadım. Sadece sunu yazabilirim. Sen ve senin gibi gençler özetle bu yaralı yurdun ve yaralı bozkurtların umudu olacaksınız. Bir Türkçü genç nasıl olunurun mükemmel bir örneğisiniz çünki.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.187 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.