YANILMIŞIM....UTANIYORUM....
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ekim 2020, 19:04:10


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: YANILMIŞIM....UTANIYORUM....  (Okunma Sayısı 3328 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« : 20 Kasım 2011, 13:44:53 »

Tüklüğe su katmak. Bu kısa ama çok anlamlı olan küçücük cümle, her zaman çok hoşuma gitmiştir. Vatanı sevmenin koşulu olur mu? İnsanlar birbirini, sevgi üzerinden yargılar mı? Yetmiş milyon kişinin yaşadığı topraklarımızda, milyonlarca Türk yaşarken, yirmi otuz bin kişi değil miyiz? Bu kadar azınlık iken, paylaşılamayan nedir ki, birbirimizi yemeye, aşağılamaya çalışıyoruz. Bu utanç verici bir durumdur. İnsanın özeline kadar inip, onu aşağılamaya, küçük düşürmeye çalışmak...  
     Türklerde, insanın yaşına saygı ilk koşullardan değil midir? Yaklaşık altı aydır bu otağın içindeyim. İnternet de gördüğüm tartışmalar, yapılan bel altı vuruşlar, beni utandırdı. Utandırmaktan öte, bütün değerlerimi yerle bir etti. Eğer ki ben, ya da biz, birkaç gün sonra bu otağdan ayrıldığımızda, buradakileri küçük göreceksek, basit göreceksek, yere batsın bu Türkçülük. Birbirimize en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde, birbirimizi karalamak,hakaret etmek, sadece bizim düşmanlarımızı güldürür. Ben çaşıt olsam ve bu tartışmaları görsem, derim ki,” ulan bunlar üç beş kişi, birbiriyle geçinemiyorlar, bizi mi yok edecekler? Keyifle bu tartışmaları seyrederim.” Acaba üç beş Türkçülük kelimesi öğrenince, insanlar hemen kağan olama sevdasına mı düşüyorlar? Biz aylardır, gel bizim liderimiz ol, bu kalabalığa yön ver derken, bizim bu sözlerimizden bile, utanıp kızaran, mahçup olan, kabul etmeyen kişiyi bu tartışmaların içine çekmek, O’nu yok etmeye çelışmak, Türkçülüğe sığar mı? Türkçülüğü geçelim, insanlığa sığar mı? Saygıyı bu kadar kolay terketmek….
      Bu tartışmanın içinde olan kişilerin hiç birini tanımıyorum. Konunun nasıl başladığınıda bilmiyorum. Ama bunların bir önemi var mı? Saygının olmadığı yerde, doğru hiçbir şey olamaz. Doğruluktan bahsedilemez. Hedef konulamaz. Çünkü saygının olmadığı yerde, parçalanma kaçınılmazdır. Birkaç gündür, düşmanlarımız göbek atmaktadır. Hedef bu ise, başarılı olunmuştur.
    Bir insanın soy adından dolayı bile dalga geçilmiş ise, ben utanırım, ben Türklüğümden utanırım, Türk olmaktan utanırım. Ben yazdığım bir çok şiirde gözlerim dolmuştu, tüylerim diken diken olmuştu. Kendi duygularımı değil, hepimizin duygularını yazdığımı sanıyordum. YANILMIŞIM, UTANIYORUM.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2011, 15:48:16 »

            Yüreğine sağlık Altemur. Yine sadece kendinin değil, otağımızın duygularını dile getirmişsin.  5 taraftar bulup, iki destekler yorumla kendilerini Türkçülüğün kalesi sananlara, aslında Türkçü Turancı Otağ, her geçen gün çoğalan üye sayısıyla tokat gibi yanıt vermektedir. Bu otağ, bugün Türkçülüğün tek kalesidir ve bunuda o alay ettikleri insan sağlamıştır. Ne yaparlarsa yapsınlar, ne kadar karalamaya çalışırsa çalışsınlar, YÜREKLİ-KAM bir çınar gibi dimdik ayaktadır ve, kendisi yüksek karakteriunden dolayı ne kadar inkar ederse etsin bizim liderimizdir. Bu gerçeği herkes bir gün kabul edecektir. Kabul etmeye yanaşmayan müsveddeler diğerlerinin de olduğu gibi kısa bir zamanda yok olup gidecektir. Bu otağ, bir okuldur ve eğitmeye, öğretmeye devam edecektir. Bu gerçeği dost, düşman kimsenin değiştirmeye gücü yetmeyecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2011, 18:26:21 »

Maalasef iki Türkcü bir araya geldiginde anlasamiyor ya da birbirinin kuyusunu kaziyor.
Bugün Türkcüler arasinda yasanan bu üzücü durum ayni sekilde gecmiste Türk hanedanlari arasinda yasanmis.
Türk hanedanlari birbirlerini yiyip bitirirken digerleri aradan siyrilip binlerce yillik kadim Türk yurtlarini esaret altina alabilmislerdir !
Sanirim bu durum Türkün kendisine olan asiri güveninden kaynaklansa gerek, düsmanini ciddi hasim olarak görmeyip kendi kanindan olani önünde duran en büyük engel ve hasim olarak görmesinden kaynaklansa gerek...Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2011, 18:41:59 »

   Ne yazık ki, haklısın kasırga andam. 2000 yıldır , nasıl bir olamamışsak, şimdide aynı sorunları yaşıyoruz ve yaşayacağız. Atı alan üsküdarı geçti ama biz hâla birlik olmayı becerememişiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2011, 21:58:19 »

Elbette tartışacağız, görüş ayrılıklarımız olabilir, amma, bu esnada kimse birbirini kırmamalı ve üzmemeli, saygı çerçevesinde, hepimizin tek bir amaç uğruna yürüdüğümüz hatırlanmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2011, 03:01:07 »


             Birlik olma konusuyla ilgili epey ileti yazdım geçmişte. Değerli Altemur Andam, bu konuda çok haklı bir ileti yazmışsın. Bizler bazı şeyleri yanlış yapıyoruz. geçmiştede bunun sıkıntılarını çektiğimiz doğru. Bizler kendimizi yerip gelişme yolunda birlik konusunu öne almalıyız. Birlik olmadan hemde kendimizi öne çıkarmadan benlik gütmeden olmalıdır yoksa bir yol alamayız. Bir tane kağan olacak ve o da en çok hak eden olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Börü_Bilge
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 238« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2011, 07:29:19 »

Andam doğru söylersin. Başbuğumuz Atatürkün bir sözü vardır " Bir gün bütün Türk devletleriyle çin seddinde buluşacağız "!... Bizler daha bir araya gelip buluşamıyoruz ki!.. Buluşsak bile anlaşamıyoruz, çekemiyoruz birbirimizi. Tartışmayı bile beceremiyoruz.

Tabiki görüş ayrılıkları olacaktır, tartışılır fikirler ortaya konulur ama eleştirirken, hatayı düzeltirken saygı çerçevesinde birbirimizi kırmadan konuşup tartışmalıyız ve sonuc'a gelinmelidir.

" Andam, Kandaşim sözleri sadece ağızdan çıkan bir laf olarak kalmamalı bence!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Neresinde bir Türk varsa Yeryüzü Küresinin….
Sınırı ordan başlar Bozkurt mefkuresinin…
Yürü sensin umudu bütün esir illerin…
Yürü nutku tutulsun Emperyalist dillerin....
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.