VAROLSUN ATSIZCILAR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 12:03:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: VAROLSUN ATSIZCILAR  (Okunma Sayısı 2554 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 07 Ekim 2011, 21:03:57 »

Bir Bozkurtu ehlileştirmek ne ise Türk çocuğuna dizgin vurmakta o dur.

Normal Türk ailesinin çocuk yetiştirme şekli diğer ırklarınkinden farklılık gösterir, örneğin bizim çocukların ilk sözü anne, arkasından gelen ikinci söz ise Allah bir dir. Böyle bir toplumun içerisinde Türk ırkçılığını yeni yetme bebesine aşılayacak kişilerin kesinlikle Türkçü sıfatı taşıması gerekiyor çünkü Atsızcılık ırkçılık, Türk ırkçılığıdır, ırkçılığın da bizim milletin içerisinde nasıl görüldüğü hepimizce bilinmektedir.

Bizim börüler okula başlayana dek (erkek çocukları için diyorum) annesinin gözetimi altındadır, vatan millet sevgisi, Bayrak Atatürk aşkı verilerek bu yaşa getirilmiştir, Türk bir ailenin çocuğu solcuda olsa, sağcıda olsa kesinlikle ruhen milliyetçi olarak yetiştirilir ama dinci guruplar için bunu söylemek mümkün değildir. Bu kesim çocukları bir aşağılık kişi olarak yetiştirir, bunların çocukları korkak ve tırsaktır .

Milli ruhun aşılandığı Börü okul aşamasında içindeki alevi sağa sola saçmaya başlar, önüne gelen her şeyi bu ruhla ölçer tartar, tabi bu dediğim karşılarına bir piç öğretmen çıkmazsa geçerlidir çünkü bizim çocuklarımız için öğretmen bu dünyada anasından babasından sonra sevdiği, saydığı üçüncü kişiliktir. O ne derse odur, bir öğretmen bir çocuğu elindeki taze hamur misali şekillendirebilir.  Çocuk biraz büyüdükçe yani 7 ve sekizinci sınıflarda bu dediğimiz öğretmen baskısından kurtulur, kendi doğrularını aramaya başlar, en çok soruları annesine sorar arada bir de babaya bunlar legal sorulardır. Irkçılık yapmanın suç sayıldığını bilen börü böylesi soruları büyüklerine değilde çok samimi olduğu arkadaşları ile paylaşır, artık o kendisinin bu ülkenin geleceği olduğunun bilincine ulaşmıştır, yavaş yavaş bizim Börü Bozkurtlaşma yolunda ilerlemektedir, tabi ki bu söylediklerimiz Türk soylular için geçerli.

Türkçülük Börünün ruhunda var, kesinlikle 15 yaşına gelen bala, bir yerlerde Türkçülük fikri ile karşılaşmış onun alevinde yanıyor olmalıdır, bu yaştan sonra anne ve babanın fikir tealisi çocuğu etkilemez, onlar istediği kadar Allah kitap, efendilik desin.. bizim ki yırtıçılığını göstermeye başlamıştır bile. Börü Ülkücü Çapulcuların eline yüzde 80 düşer, onları kendisi gibi zanneder, aralarında bir zaman durur, bakar ki adamlar fıs arayış içerisine girer, Atsıza hasbel kader ulaşmıştır ama tam olarak bilmemektedir, kesinlikle bizim yanımıza bir uğrayacaktır.

Siteye anında üye olur, sevincinden havalara uçtuğu hakkında en ufak bir karamsarlığa düşmem, otağı incelemeden direk konulara dalanların yüzdesi hayli kabarıktır, çocuğun buraya geldiği yer hakkında malumatı olmayan bizim biraz Tecrübeli Atsızcılar anında olaya el koyarak bu börüye ikazı çeker ve ardından siteden atar, GİTTİ BİR ATSIZCI.

Olması gereken şudur, Çocuk gelir yanımıza ilk iletilerinde dilediğini yazar, zaten o temeli almış bir Türk çocuğudur asla yanlışa imza atmaz, tek eksiği bilgisizliğidir ki onu da biz sabırla hallederiz, Börüyü ilk başlarda şımatmak gerek, onu usul usul Atsızın yanına (Kitapları ve makaleleri) götürmeli onları baş başa bırakmalıyız, Atsıza esenlik dileyen Börüyü kıralı gelse artık zaptedemez, tutar o börü TÜRKÇÜLÜK AND’INI YAZAR.


Çocuklarımızın Türkçü olması kaçınılmazdır, hiçbir yerden bilgi almasalar bile kesinlikle Türkçülük ruhlarının bir yerlerinde gizlidir ama Atsızcı olabilmeleri siz anne babaların ellerinde, onlara bu ruhu tattırmazsanız Atsızcı olabilmeleri mümkün değil, Atsızcılık Atsızı yaşayarak kazanılabilecek bir yetidir, kendi kendine olmaz, Türk çocuklarının kesinlikle bir yerlerde Atsızla karşılaşmaları umuduyla Esenlikler.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA,

Yürekli-kam 07 Ekim 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2011, 21:04:56 »

Bu başlığı yoruma açalım, yanlışımız varsa bilelim, öğrenmenin yaşı yok ya!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.245 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.