Üstün Irk Türkler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Ağustos 2020, 18:35:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Üstün Irk Türkler  (Okunma Sayısı 4089 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Temuçin
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 54« : 09 Mayıs 2011, 16:30:49 »

                                       Üstün Irk Türkler

       Tarih boyunca milletlerin onurlu davranışları , onursuz davranışları , asil hareketleri , kurduğu medeniyetler , dünyayı fethedebilecek kabiliyette olması ve ne kadar fazla yer fethetikleri o milletlerin üstünlüğünü gösterir.Biz hiçbir zaman devşirmeleri kendi milletimizle bir yada ondan üstün tutamayız.Türkiye’ye  Atatürk zamanında komünizmi getirenlerde devşirmelerdi. Atatürk’ün Serbest fırka’yı kurması bir stratejik harekettir. Atatürk Türkiye’de komünistlerin çoğalmaya başladığını görünce bunlar bize tehlikeli olabilir düşüncesiyle onları tek parça halinde tutabilmek ve yönetebilmek için başına kendi adamını koymuştur. Ayrıca Rusya'nın "Atatürk varken Türkiye de bize iş düşmez" demesi için komünist partiyi kurmuştur. Ayrıca buna karşı çıkanlar olacağını önceden kestirmiştir. Bunlar yüzden kapandı diye Rusya'nın stratejik yollarla ona güvenmesini ve Türkiye’yi rahat bırakmasını sağlamıştır. Daha sonra komünist partiyi kapatmıştır. Lütfen Atatürk'ü basit incelemelerle anlatmayın. Atatürk bildiğimizden daha iyi satranççı(taktikçi) ve daha büyük bir liderdir. Nihal Atsız bu doğrultuda düşünmektedir. Türkiye de Orhan Pamuk gibi Türk sandığımız insanlar aslında başka milletlerden oldukları öğrenilmiştir. Türk Milleti’nin eskisi gibi zeki davranamamasının sebebi  , eğitimimizin sefalet içinde olması , işsiz olan halkın  kendi durumundan öte konuları düşünememesi ve son olarakta gelmiş geçmiş hükümetlerin beynimizi yıkamasından dolayı küreselleşen halkımızın kendi zevklerinden ötesini düşünememesidir. Yoksa milletimiz tarihin her sahnesinde üstün olmuştur.
        İslamiyetten önce Araplar kızlarını diri diri toprağa gömmeyi bir rezillikten kurtulmak sayıyorlardı. İranlılar batıl inançlarından adam yakıyorlardı. Roma pislik içinde olup her zamanki gibi halkını soyup soğana çeviriyordu. Türklerin zina yapanları öldürmesi de ne kadar namuslu bir millet olduğunun simgesidir. Roma’nın yaptığı soymaların bazıları kendi ihtişamını göstermek için yaptığı gösteriler içindi.Oysa Batı Hun Kağanlarının altın çatal , kaşıkları olsa bile halkıyla yemek yedikleri zamanlarda mütevazilik içinde bulunarak tahta çatal , kaşıklarını  kullanması. Bir Türk beyi kendi halkı aç olduğunda onları tok yapana kadar hiç vergi almamış. Onla alay edenlere “ halkım açken ben tok duramam demiştir ”. Çin gibi koca bir ulusa yapılan 40 Türkün yaptığı ihtilal hiçbir millette yapılmamıştır. Ayrıca Kürşad  bağımsız olmayı düşünerek savaşmak istediği için Kağan olmayı kabul etmemiştir. Kurtuluş savaşında bir ninemizin barut zarar görmesin diye çocuğu yerine barutun üstünü örtmesi de hiçbir millette görülmemiştir.Medeniyet olarak Xian kentindeki gelmiş geçmiş en üstün nitelikli piramitler , Öntürklerin açtığı Mağıstay ,Sülyek ve bunu gibi ilk kurulan okullar(M.Ö 10000) vardır.Batıda M.Ö medeniyetin izini pek göremezsiniz. Bir Roma vardır. O da bir Türk kavmi olan Etrüsk’ün üzerine kurulmuştur.Roma’da ahlaksız ilişkiler çok görülen bir kavimdir.
        Siz bunların yalnızca kültürle mi yapıldığını sanıyorsunuz. Biliyorsunuz sadece bir yaşam şartı insanları böyle yapmaya iter mi ?  Orta Asya da Moğollarda  bizle yaşadı ama tamamen aynı özellikleri gösterebildiler mi ? Ben söyleyeyim. Türkleri böyle yapmaya iten kültürün oluşmasını sağlayan eğilimlerdir. Bu eğilimlerde genetiğimizde yazılıdır.

22 Nisan 2011 Cuma  lise 3
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aşina
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 121


[☾✫] [☾✫]


« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2011, 16:44:21 »

Romanın kurucusu sayılan 2 kardeş'i emziren bir kurt heykeli vardı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2011, 19:32:01 »             Gerçekleri anımsatma adına güzel bir yazı olmuş. Gerçektende Türk her ortamda her bölgede her dönemde kendini bulunduğu yerde hissettirmiş ve etkenliğini yansıtmıştır. Şu an başımıza gelen acı hal kendimizden uzaklaşmaktan olan bozunmadan kaynaklanmadır. Kendimize döndüğümüzde umarım bu acı durumdan bu açmazdan kurtulacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
KIZIL BUKA
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 45« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2011, 22:53:58 »

O iki kardesin isimleri Romulus ve Remus'tur,Mars Tanrisinin ogullari olarak bilinir!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ulu Bozkurt'a köpek diyenler,kendilerini aynada görenlerdir.
YiğitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2011, 00:11:08 »

Acunun geçmişin de Türk ırkı kadar üstün bir milletin olmadığının kanıtı biz kanı Türk olanlarız, biz tarihimiz boyunca üç imparataorluk kurmuş bir milletiz var mı başkası, soru bu?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2011, 00:31:21 »

Bir ırkın üstün olduğu, çaşıtların yağıların çokluğundan belli olur. Tarih boyunca eksilmediler. Her defasında Türk',ün tokatını yediler akıllanmadılar. Bugünlerde bunu hatırlatmak gerekiyor. Ancak bu tokatı önce Türk mankurtlara atmak gerekiyorki, silkinip kendilerine gelebilsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.258 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.