Ülküsüzlerden gelecek her türlü belaya hazırız
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 15 Temmuz 2020, 04:09:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ülküsüzlerden gelecek her türlü belaya hazırız  (Okunma Sayısı 2970 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 24 Temmuz 2011, 12:20:16 »

Ülküsüzlerden gelecek her türlü belaya hazırız!


Kendilerine Ülkücü diyen aslında ülküsüz bir pislikten farkı olmayan sitelerde, Türkçüler aleyhine gelişen olayların en büyük nedeni Türkçü adımların daha sık ve uzun olarak atılmasındandır.
Hüseyin Feyzullah'ın geri zekalı Mankurtlaşmış bellemeleri ile, Ümmet bataklığına saplanmış orada çırpınıp duran Fettullah ve Kürt said hayranlarının Biz Türkçü otağlarındaki büyüyüp gelişmeleri bir korku ile izlemeleri bizim doğru yolda olduğumuzun beliren kanıtıdır. Onların bilmediği Türkçülerin sert yaşamaktan hoşlandığıdır, aramıza gelen bu düzülmüş dallamalar kendi aralarında reis yada buna benzer hitap ettikleri gocuntuların, etnik faaliyet çerçevesinde iyi geçinmelerini istediklerinden önlerine her çıkana biad etmeleri sonucunda yumuşak oluşları bizleri bunların gözünde çok sert ve anlaşılmaz göstermektedir.

KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN DALLAMALARIN ÜLKÜLERİNİN NE OLDUĞU KONUSUNDA BİR FİKİR SAHİBİ OLDUKLARINIDA HİÇ SANMIYORUM. Türk Ülküsünün babası, bu ülküyü yaratan, Türk çocuklarına bunun hedef olduğunu söyleyen Gökbilge H.N. Atsız Atanın farkında bile olmayan bu cahil, cühelanın bu ülkülemi güdebileceği hususu çok karanlıktır.

Atsız Atamıza ağza alınmayacak hakaretlerle saldıran bu kişiliksiz bedbahtlar kendi Başbuğumuz dedikleri siyoniste yapılan gerçek iletilere ise dayanamamaktadırlar. Bir kişinin bile bunların arasından çıkartılarak kazanılmasını kar sayan biz Türkçüler asla yılmadan bunu denemeye devam edeceğiz. Türkçü güç bu haddini bilmez mankurtların karşısında Türklüğü koruyan bir zırh gibi duracaktır.

Ülkücü geçinen fakat bok batağında yüzen kürt ve diğer etnik kırıntılarının kardeşleri olan ülküsüzler, Türkçülere gıpta ile bakmakta aramızda yer alabilmek içinde bayağı bir uğraş vermekteler. Kimi zamanlar oluyor ki bayağı bir zaman (bir en fazla iki Hafta) açık vermeden aramızda barınabiliyorlar ama nasıl oluyorsa bir yerlerden açık vererek geldikleri çöplüğe yeniden postalanıyorlar. Aslında biz aramızda kalarak benliklerini kazanmalarını, kendilerine dönmelerini istiyoruz lakin bunların beyinlerine üflenen uyuşturucu buna izin vermiyor.

Türkçü güç her zaman Türk çocuklarının koruyucusu, kollayıcısı olmaya tabiki devam edecektir. Sanaldaki Türkçülük hareketleri gerçek hayata yön vermeye başlamıştır, bunun korkusu canlarını albız alasıca ülküsüzleri çok korkuttuğundan bu yöndede çeşitli faaliyetlere girişiyorlar, bulundukları her ortamda Türkçülerin dinsiz yada allahsız olduklarını buna dayanarakta Türk olmadıklarını (müslüman olmayanın Türk olamayacağına dayanarak) söylemekteler. Biz Türkçülerin Türkçülük savaşında bu davamıza Kan bağından başka hiç bir olguyu (Din veya başka inançlar) gündemimizde tutmadığımızı tüm alem duysun.

Biz Türkçüturancı.com olarak Türklüğün has savaşçılarıyız, korkusuz çerileriyiz, yukarda saydığımız bu ülküsüzlerden gelecek her türlü belaya hazırız, Biz Atsızcılarız, kimseden çekinmiyor korkmuyoruz, yolumuza çıkacak olan her engeli bir sinek gibi ezerek kutlu davamıza adım adımda olsa gideceğiz, bütün inancımız budur. HODRİ MEYDAN.
yürekli-kam
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2011, 15:17:16 »Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Altay Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 287


« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2011, 20:03:53 »

Kendilerini ülkücü olarak işaretleyenlerin gerçek yüzünü ve bunların gerçek ne mal olduklarını bende bir sürevlerde tanık olmuştum, kendilerini Türkçü diye işaretler ama savundukları Türklük ile hiç bir alakası yoktur. Türk töre yaşamını doğuştan anadan ve atadan hiç görmemiş ve öğrenmemişler, ordan burdan genel ağlardan (internetten) birşeyler ezberlemişler ve bunları bozuk plak gibi tekrarlayıp dururlar ama bunların anlamları ne olduğunu bilmezler. Arap milliyetçiliği ve k*rtçülük yaparlar, k*rtler ile bir olurlar ve kendi soytaşının sırtından vurarlar, işte ülkücüleri de ben böyle tanıdım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2011, 01:19:10 »

Ya ortada bir yanlış anlaşılma var ve bu yanlış anlaşılma hala sürüyor.

Bir kere ülkücülük dedikleri şeyin açılımı Türk ve İslam sentezidir. Yani Bir parça Türklük ve bir parça da islam. Bu ikisi birbirine karıştırılmıştır. Ortaya çıkan şey ise ne tam bir Türklük ne de tam bir islam olmuştur. Bu yüzdendir ki ülkücüleri ne gerçek milliyetçiler sever ne de islamcılar sever. Çünkü ortaya çıkan sentezde ne Türklük vardır ne de tam manasıyla islam. İşte ülkücülük böyle garip acayip birşeydir.

Ayrıca, ülkücülükte milliyetçilik dedikleri şey sadece 1071 malazgirt zaferine kadar olan tarihtir. Onlar için herşey 1071 de başlamıştır ama gerçek tarih ise Osmanlı ile başlamıştır. Ki sadece bu kadarcık tarihi bölümün milliyetçiliğini bile tam yapamazlar. Birçok ülkücüye sorun Osmanlı'nın tarihinde Fatih, Yavuz ve Kanuniden başka padişah adını da bilmezler. Buradan da şu sonuç çıkıyor; ülkücüler kendilerine dair bahsettikleri hiçbir konuya tam olarak hakim değillerdir. Biraz ordan biraz burdan aşureye benzer bir fikriyatla kendi kendilerine avunuyorlar işte.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2011, 01:25:04 »

Bizim ülkümüz Türk ülküsüdür ve mhp particiliğini kapsamaz.Ülküyü Türk-İslam senteziyle bağdaştırmak bence yanlıştır.Bizler Ülkücüyüz,ülkümüzün içinde sadece ve sadece Turan vardır,Türk ve Türkçülük vardır.TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2011, 18:24:02 »

 Ben de zamanında malesef kendime yakın olacağını düşündüğüm için takılmıştım ülkücülere. Yazık o boş ocakta kaybedilen zamanlara. Çoğunluğu ömründe tek satır kitap okumamış,dünyadan habersiz özellikle de Türkçülükle alakası olmayan Turan ı bilmeyen,işsiz,güçsüz,kavgada arka toplama amaçlı embesiller topluluğuydu. Bu konuda kendimi çok yalnız hissediyordum hala da öyle hissediyorum. Etrafımda bizim gibi doğru düşünen yok. Okuduğum il olan Bolu şehrinde de böyle teşkilat yok. Okuduğum tıbbiye de tam embesiller fakültesi. Yarısı komunist yarısı cemaatçi. Önemli olan gönüllerin bir olması diye düşündükçe daha güç veriyor bu. Acaba Türk Ocakları bu konuda iyi midir?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.221 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.