TÜRKÜZ LAN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 31 Mayıs 2020, 00:08:45


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÜZ LAN!  (Okunma Sayısı 2294 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.183


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 06 Kasım 2015, 21:22:43 »

Din adına yapılan Arap Milliyetçiliği İdeolojisi, Türk Toplumsal Yaşamından Nasıl Sökülüp Atılır, Türkçü İhtilal mevcut zeminde gerçekleştirilebilir mi, Türkçü devrimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli alt yapı nasıl olmalıdır?

Türklerin toplum yapısında din ögesi müthiş bir öneme haizdir, Türk çocuğunun doğduğu dakika itibarı ile dini ögeler beynine işlenmeye başlar, doğumun ardından kulağa Muhammed peygamberin adı üflenerek ezan okunmasını tam bir misal olarak verebiliriz. Toplumun gidişatını her zaman yapılması gereken dini vecibeler tayin eder, bin yılı aşkın etmiştir de. Çalışmadan kazanmanın, savaşmadan sahip olabilmenin getirisini, götürüsünü hayrın ve şerrin ondan geldiğini söyleyerek (inanmak) sineye çekeriz. Çalışarak ben Başardım oldu veya başaramadım olmadı sözü toplumun genelinde revaç görmez. Ölüm esnasında dahi o verdi, o aldı diyen bir camaatlaşmış, ümmetiz onlara göre.

Evet din adına resmen arap milliyetçiliği yapıyoruz ve bunu Türklerden başka hiçbir islam devletinde yada müslüman topluluklarında göremezsiniz. Kuranın resmen arap ırkçılığı yaptığı alenidir.İsanın ırkı nedir hç merak etmediğimden bilmiyorum lakin kesin araptır o, çünkü bütün peygamberlere bakacak olursan arap yarımadasının fertleri olduğunu görürüz, yani bütün dinler nedense araplara inmiş. Arabın allahla arasının iyi olduğundan değil tabi ki arapların pis bir ırk olduğundandır bu. Şöyle bir düşünüyorum da peygamberlerin indiriliş zamanlarında araplardan daha kalabalık toplumlar yer yüzünde mevcuttu, neden bir çinli yada hintli peygamber gelmedi, neden amerikaya veya avrupaya bir peygamber gönderilmedi de arap yarımadası, Orta doğu allah tarafından tercih edildi.

Bir dinin ters etkilerini toplumdan silmenin imkanı yok denecek kadar azdır, toplumun tahsil durumunun ne kadar ileride olduğu da çok önemlidir, cahil yığınların ellerinden gelen tek şeyin herkesin ayrı telden bir hava çaldığı din üzerinde söz sahibi olması etkendir. Yanına birkaç uyanığı mürit eden soysuz kendisini şıh ilan ederek soylandırması o kadar basittir ki. İşte bunun için bir toplumu karanlıktan çıkarmanın tek yolu irfan sahibi yapmaktır, irfansız her halk yok olmaya mahkumdur. İlme yönelen bütün ırklar şimdi ileri durumdalar, dine yönelenlerin durumlarını da görüyoruz. Aynı millet olan israiloğullarıyla Filistinlilerin durumlarına bakalım. Bir avuç Musevinin bir yığın müslüman üzerinde ki etkisi tartışılamayacak kadar göz önündedir. O bir avuç İsrailli hükmeden milyonlarca arap dölü de hükmedilen durumdaysa eğer tek sebeb Musevinin çağdaş tahsil erbabı olduğundandır yoksa kanları aynı kan toprakları aynı toprak.

Arapçılık pisliğini bu milletin kanından söküp atmanın tek ilacı doğru bildiğinizi yazarak tek kişiye de ulaşabiliyorsanız onları bilgilendirmektir. Okyanuslar bir damla sudan oluşur, yazacağınız doğru yazılar o okyanusu oluşturabilirse başarırsınız. Yani sonuç olarak karşınızda ki beyni sulanmış kişinin doğru bilgileri almasını sağlayarak bu milleti arapçı olmaktan kurtarırsınız!


Hiçbir ihtilal destek görmediği sürece gerçekleştirilemez. Halkı arkasına almayan bir hareketin başarılı olması mümkün değildir. İnsanlar her zaman kendi fikirlerinin iktidarda olmasını arzu eder, Türkçü ihtilalin zeminini hazırlamak milleti kendi kanının hükmü yolunda tertemiz, apak bir bilgilendirme, onları Türklüğün kurtuluşunun bu yolda olacağına inandırmakda geçer, Bir millet en badireli yolları imanları ile aşar, Türklük imanı yerleşmemiş bir yığın koyun sürüsünden farksızdır, milletimizin hali hazırda ki imanı Türkçülüğün kalkınması yolunda engeldir. Amaç, araç ikilemesini doğru tespitlerle yol alarak katedip emele ulaşabiliriz. Yüce Türk milletinin şu anki durumuna bakarak bir sonuca varırız, bu zeminde değil Türkçü ihtilal; yeniden kurulsa sanalda bir Türkçü site bile  açılıp yürütülemez!

İnkilaplar bilgi ile olur, Türkçü devrimin gerçekleşmesi de bu yönde olacaktır, silahla devrim devri artık sona ermiş bütün büyük hamleler zeka gücüne dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. Olası bir Türkçü devrimin örnek alacağı yol yakın tarihte Fettullah gülen hareketidir, önce Türkçüler bilinçlendirilerek öğretici konumuna getirilip Türklerin bulunduğu her karış toprağa salınacaktır. Devletin bütün kurumlarına işin ehli Türkçüler yerleştirilecek 0 nokta oy almış bir parti de dahil birinci partiye kadar hepsine yerleşeceğiz. Yapı içerisinde Türkçünün olmadığı bir topluluk olmayacak. Türkçüler buralarda etrafında bulunan 2 kişi dahi olsa onları bilinçlendirerek yasal, nizami örgütsel hareket içerisine sokacak. Türkçüler yerleştikleri her kurumda liderliğe oynayacaktır, bunun gerçekleşmesi için bir başka makamda ki Türkçü yardımcı olacaktır. Olası bir güçlenmenin ardından gelecek olan iktidar Türkçü devrimin gerçekleşmesi için zemindir.


Türkçüler bulundukları yerlerde ki  bütün makamları bilgi beceri ve çalışkanlıkları ile ele geçirdikten sonra Turana yürüyüş başlamış  demektir. Bu günden sonra Türk elinin her yerinde, en ucra köşesinde dahi her şey Türke göre yapılacaktır, mili eğitim vasıtası ile Türk gençleri hem kafa hemde vucut olarak özel eğitime tabi tutularak etnisite veletlerinden ayrı eğitilecektir. Okulların yarısından fazlası aynı merkezde yaşayan Türk çocukları olsa bile yatılı eğitim olarak yapılacaktır, Türk töresi ve terbiyesi altında yetiştirilen çocuk en ileri teknolojik bilgilerle donatılarak tekno tasarım üzerine buluşlar yapmasına imkan hazırlanarak, Öncelik Türk yurdunda olmak üzere bütün dünyanın Türk teknolojisi altında ezilmesi sağlanacaktır.

Türkçü iktidar yönetiminde ki Türk ellerinde ki azınlıklara ve etnisitelere en ufak hak verilmeyecek talepleri kabul edilmeyecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarında ve dahi özel sektörde çalışan alınacağı zaman ilk şart Türk olmak anadan Türk doğmak, babadan Türk olmak olacaktır.  Toplumun gereksinimi olan pis ve ağır işlerde ki talepler etniklerden karşılanacak hizmetkar olarak görevlendirileceklerdir. Her Türk çocuğuna doğduğu gün itibarı ile Türkçü devlet bankasında adına açılacak olan hesaba ölene kadar yetecek maddi meblağ yatırılacak, bu kişinin Türklüğe aykırı bir hareketi saptandığında ödenek kesilecektir. Atatürk Başbuğ, Atsız Gök bilge kabul edilecek Türkçü iktidar zamanında kullanıma sunulan paralarda her ikisinin resminin ortasında Bozkurt bulunacaktır. Bozkurt hayatın rengi olacak Ay yıldız lı al bayraktan sonra en değerli saygının gösterileceği diğer done olacaktır. Sevgilerimle…

TANRI TÜRKÜ KORUSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA

Veysel Top/ yürekli-kam/ turkcuturanci.com/ 06 Kasım 2015
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.183


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2015, 21:28:15 »

Sadece içimden geçenleri özet geçtim, asla kendi beynimde ki Türkçü kavga harici bir terim yada kaynak kullanmadım, dilime döküleni, gönlümden geçeni klavyeye yazdırdım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.983


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2015, 22:35:49 »

 Bu millete yıllarca "dindarlık!!" adı altında Arapseverlik aşılandı. Türk milleti yapılan siyasî islamcılık sayesinde özünden koptu, doğan bir çocuğa Türkçe isimler olan Bozkurt, Tuğrul, Alparslan gibi isimler hayvan isimleri olduğu için koyulmaz oldu bunun yerine Arapça, Farsça isimler tercih edildi. Bu millet Doğu Türkistan'daki kandaşını sadece ve sadece Ramazan ayında hatırlar oldu ki o da satılmış basının yaptığı yalan-dolan propagandalar ile. Bunun yerine sabah akşam Filistin'de kendi milletinden olmayanlar için ağlanır oldu. Kendi soyuna yapılan yanlışlar unutuldu. Büyük Türk Birliği yerine İslâm Birliği tercih edildi. Bunda bizim Anadolu Türkeli milletinin hiçbir suçu yoktur. Onu yönlendiren devletin başındakilerdir ve gazetecilerdir, yazarlardır, sanatçılardır ve bunların tümüne verilen "aydın" adındakilerdir suçlular.

 Kur'an'da Arap ırkçılığı yoktur, aksine ırkçılığı reddetmek vardır. Zaten Kur'an-ı Kerim Muhammed Peygamber'in talimatıdır. Yaşadığı bölgedeki ahlâksızlık hadsafhaya ulaşmış ve insanları doğru yöne yönlendirmek için bunu yazma gereği duymuştur. Bu birçok delilleriyle güneş gibi ortadadır. Türklerin İslâmiyet'i kabul etmesini "Araplaşma, Arapçılığı yayma" olarak görmek de çok yanlıştır. Türkler için İslamiyeti tüm acuna yaymak millî bir mefkûre olmuştu. Bugün bizim için millî mefkure nasıl Türkçülük ise 10. yüzyıldan 19. yüzyıla kadar da İslamcılık millî ülküydü. Ki Türklerden başka hiçbir millet İslamcı bir siyaset gütmemiştir. Türkler için  kanımca "Araplaşma" teknolojinin, basının, matbaanın gelişmesiyle etkili olmuştur.

 Milletimizin bugün için hiçbir vasfı kalmamış olan İslamcılık ülküsünden vazgeçirmek devletin başındakilerin, basının, yazarın, sanatçının görevidir ki bu mevkilere gelmek de Türkçülerin muhim bir vazifesidir. Araya bunca ihanetin girdiğini ve artık İslamcılığın bugün için hiçbir anlamı kalmadığını milletine anlatacak, öğretecek tek ilâcın Türkçülük olduğunu beyinlere kazıyacak. İhtilâl orduyla olmayacak, ancak böyle olacaktır; Fikir ihtilali...

 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2015, 17:57:12 »

Abi dini duygularım pek kuvvetli olmasada din konusunda bazı fikirlerine katılmıyorum. Küstahlık etmek istemem.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.183


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2015, 18:35:44 »

Abi dini duygularım pek kuvvetli olmasada din konusunda bazı fikirlerine katılmıyorum. Küstahlık etmek istemem.

Katılırsanız olmaz zaten de benim dine bakış açım budur ve bence kesin Türkçü görüşüdür.
Ben Bu beğenmediğim din yolunda ölmesini de çok iyi bilirim çünkü o ne kadar zararı olsa da yüce Türkün Tabusudur. Türkün tabuları için kendisini hiçe saymayandan da Türkçü olmaz, ben anlatırım varsa bir zararı o kadar!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2015, 19:28:35 »

Abi senin teşhislerin doğru zaten. Fakat dediğin gibi din Türkün tabusu olmuş. Bizim burada Muhammed veya Musa hakkındaki yorumlarımız Türkçü düşünceden gelir, yani bir Türkçü senin gibi düşünmeli. Ne yazık ki arabın töresi (geleneği) bu zamanda Türkün töresini unnuturmuş. Ve müslüman Türk, islam dini uğruna dediğin gibi seve seve can verir. 12 asırdan beri var olan din hassasiyetini bu milletten kimse atamaz. Ben bunu anladım.

Türkçülük yolundaki stratejin mükemmel tek, tek milletin temiz çocuklarına inmek zorundayız abim.

Fakat bizde bu arada dini değerlerin yanına milli değerleride ekleyebiliriz. Ben konuşurken tıpkı hocalar gibi Türk milletinin yiğitlerini anlatırım (arapçılar Aliyi nasıl anlatırsa).

Son olarak bizin Muhammed veya Musaya baktığımız gibi Türk milleti öyle bakmaz, bunlar onların kutsalı olmuştur.

Konu bu yüzden zor, edebe aykırı davranmadım her halde abim. Doğru bildiklerinizi söyleyin dersin sen.

Biz her zaman senin taleben olmakla iftihar ederiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.221 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.