turkcuturanci.com
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 14 Kasım 2019, 06:18:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: turkcuturanci.com  (Okunma Sayısı 19376 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.024


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2017, 15:00:24 »

turkcuturanci.com


BOZKURT İNİDİR, ÇAKAL GİREMEZ!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2017, 12:57:35 »

Bu otağ, örütbağda Atsızcılığı ve Türkçülüğü en iyi anlatan oluşumdur. Türkçü gençlerinin yetişmesinde büyük bir pay sahibidir.

Otağla tanışmamın şans eseri olmadığına inanıyorum. Çünkü, örütbağda Türkçülük hakkında araştırma yaptığınızda ilk olarak burası dikkatinizi çekiyor. 2015'in sonlarına doğru otağı farkettim. Burada yazılan çoğu fikir bana abartı geliyordu. Bende Türk milliyetçisi olduğunu sandığım ülkü ocaklarında bu konuyu açmıştım. Orada söyledikleri tutarsız kelimeler beni Atsız okumaya yönlendirdi. Birkaç ay sonra Gökbörü44 kullanıcı adıyla kayıt oldum. Esenlik dilediğimde Erlik ağabeyin "Türkçülük okuluna hoş geldin kandaşım" cümlesi beni otağa daha yaklaştırdı. Geçenki yazdan sonra yeniden kayıt olup sürekli yazmaya ve okumaya başladım. Birkaç iletiden sonra Başkurt olunca içimdeki Türkçülük ateşi daha fazla alevlendi. Bu otağda önce kendimi sonra da Türk gençlerini eğitmeye karar kıldım.

Otağ, gerçekten bir ansiklopedi gibi. Türkçülük hakkında merak edilen bütün konuların cevabı bulunuyor. Bu ansiklopedi de okuyan Türk gençlerine güç kuvvet veriyor. Otağda kesin kuralların bulunmasında bunu destekliyor. Burada Türkçecilik yapılıyor. Bu da dilimiz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlıyor. Otağ, içinde yer alan kişilere, gerçek bir ülkü sahibi yaparak, davası için çalışmasını sağlıyor. Ben, otağa kayıt olduktan sonra bunları anladım. Burada olan herkesin büyük hayalleri var. Bu hayalleri gerçeğe ulaştırmak için savaşıyoruz.

Ancak, bu otağda yapılan işlerin bu kadarda sınırlı kalmaması gerekiyor. Sürekli ilerlemeliyiz. Bunun için yeni fikirler üretmeli ve bunları birlik olup gerçekleştirmeliyiz. Eğer ilerlemezsek ve geri kalırsak Türkçülüğü hiç anlamamışız demektir.

Turkcuturanci.com bu yolda ilerlerken asla taviz vermedi ve vermeyecektir. Türkçülüğün içine sızan truva atlarını temizleyi bu otağa borç bilirim. Biz devrin adamı değiliz. Türk ırkının var oluşundan beri süregelen fikirlerini yaşatıyoruz. Acunun hangi köşesinde olursak olalım bu fikirlerin mutlak savunucusu olacağız. Gök çadırımız, güneş tuğumuzdur.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
NE MUTLU TÜRK DOĞANA!


Baturgan
15.04.2017
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.892


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2017, 20:51:53 »

Otağla nasıl tanıştık, anılarımızı, duygularımızı paylaşıyoruz bu başlıkda!

İnandığın yolda taviz vermek şerefsizliktir, davaya ihanettir, turkcuturanci.com bunu asla yapmayacak. Türkçülük neyi gerektiriyorsa o yolda ilerleyecek, Türkçülük okulu olarak tüm Türklere yol gösterip onları eğitecek bir merci olacaktır.


Turkcuturanci.com kurulduğu günden bu yana kadar Türklüğün hizmetinde olmuş, Türkçülük camiasında her zaman ilkleri yapmış, Türkçülere yön vermiş bir kuruluştur. Bizim Türkcü camiaya kazandırdığımız her değer gurumuz olmuş, övünç kaynağımız olmuş lakin bunu asla dışa vurmamışızdır. Bilindiği gibi Türkçülük kalkınmak için değil, kalkındırmak için çıkılan yoldur.

Ne mutlu bize ki bu otağın içerisinde bulunmaktayız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.317« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2017, 21:40:10 »

Düzyazı yazıyordum, bilgi gerekli oldu. Esasen bilgiyi pek İnternet yolu ile edinen biri değilim. Belki de evvelce görmüş değildim. Otağ karşıma çıktı. Sanırım 15 - 20 gün idi, takip ettim. Bilhassa yöneticinin otağ adına yönetici olarak tavrı, yaklaşımı dikkatimi çekti. Her fikir ve hareketin bir kimsenin yaratıcı kuvvetinin eseri olduğunu bildiğim için değerli içerik üretmenin, paylaşmanın gerekli olduğunu, bununla birlikte yöneticinin yaklaşımının, üslubunun bulunduğu yeri temsil ettiğini de düşündüğümden üye oldum. Kimi zaman açılan konulara katılarak kimi zaman konu başlıkları açarak, kültür ve yaratıcı unsuru ihtiva ederek katılmak, paylaşmak istedim. Ebedi olan bir şeye duyulan saygı sadece onun sonsuzluğuna karşı bir gönül borcunu temsil etmez. Aynı zamanda bu gönül borcunu duyanların hepsini birleştiren, çepeçevre saran bir bağ da olur. Bir atasözümüz 'öğretme, örnek ol!' der.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tan Hu
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 594


Möngke Tenggeri-yin Küčün-dür


« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2017, 22:01:22 »


Otağ ile tanışmadan önce gerçekler, yalnızca zihinlerde ve kimseyi tedirgin etmeyecek kadar belirlenmiş bir hayalin içine hapsedilmişti. Eskiden kendi fenalıklarının içinde hakiki felaketlerini göremeyen biri, tarihi mukadderatı muhakeme edemezdi derdim.

Bu zinciri kıracak, hiç mühimsenmeyen bir hareket, her şeyi altüst edecek kadar beklenmedik sonuçlar doğurabilecek bir ruh olmalıydı. Her türlü pislikle yozlaşmış uydurmaları ani bir hakikatle sarsmak, ahlaklı ve iradesi sağlam Türk Irkının hakkı değil miydi?

Soysuzluğun yurt edinildiği havasız ve kirli topraklara, şiddetle düşen lanet damlaları ufkumuzu çalarak yağmaya devam ederken, bütün hainlerin barındığı mahalle ve sokaklar ise hileli şeylerin birlikte kokuştuğu bataklık alanları gibi günümüzü çamura bulayarak öfkemi arttırıyordu.

Çevremde gizlice yürütülen fenalık, niyetlerde aranınca; önce küçük süslü bir yalana sığınılıyor, sonra da pek çok hainliklere, uzun bir anlam tarifi yapılıyordu. İstenen, en çok inandırdığı şeye inanan, aldanan kimselerin yabancılığıydı.

Ben kaderci değilimdir! Tanrı’nın da böyle ufak işlerle meşgul olacağına hiç inanmadım.

Her istediğini konuşan, canının her çektiğini yapan, hayvan gibi gelişi güzel yaşayan sosyal sınıfın aşağı tabakasındaki insanları ya bizim ölümümüz kurtarır ya da toplu temizlik bizi bu irinli mikroplardan arındırır diyerek, kendi dünyam ile birleşebileceğim birileri de var mıdır dediğim gün, çok yüksek değerler, emekler ve kabiliyetler ile var edilmiş Otağ ile karşılaştım.

Var Olun…

Toprağınız kurumasın, Ocağınız sönmesin, Ağacınız yıkılmasın…

Tan Hu Emre
24.09.2017
turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
Kurultay Bozkurdu
Türkçü BOZKURT
*****
ileti Sayısı: 8.892


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #15 : 16 Kasım 2018, 00:51:05 »Sürgüne yollandığım Antakyadan Adana ya geldiğim sıralardı sanal ağda Türkçülükle tanışmam. Türkçü birkaç tane site  vardı o zamanlar ve başlarında kendilerini allah ilan etmiş müptezeller herkese hakaretler yağdırıp orijinal küfürler ediyor kafalarına göre davranıyorlardı. İşte biz sanal ağda Türkçülüğe bunlar ile adım attık. Oralarda Türkçülüğe bir katkımızın olmayacağını bildiğimiz için dedim ki ben bir yer açayım, otağ olsun, herkes gelsin orada buluşalım, bilgi alış verişi yapalım, tanışalım kaynaşalım ve yüce Türk milletini Türkçülük mevzusunda aydınlatalım, açacağımız yer Türkçülük okulu olsun ve işte bu düşünceler doğrultusunda Türkçü Turancı Kurt İni turkcuturanci.com’u kurdum, tarih 4 ekim 2008..

Otağı açtığım andan itibaren öğrendiğim tek şey Türkçülüğü sadece Atsızdan saf olarak biliyormuşum ki daha sonraları zaman ilerleyip de gelip gidenler artıkca bunun böyle olmadığını öğrendim, Türkçülük ilk evvel içinde ki pislikleri temizlemekmiş, on yıla yakındır hala başladığım yerde saymaktayım, bunlar yokettikce ürüyorlar, öldürdükce çoğalıyorlar.

CELLAT UYANDI YATAĞINDAN BİR GECE

TANRIM DEDİ BU NE ZOR BİLMECE

ÖLDÜKÇE ÇOĞALIYOR ADAMLAR

BEN TÜKENMEKTEYİM ÖLDÜRDÜKÇE

Sonradan karar değiştirdim

TÜRKÇÜLÜK BİR BIÇAĞIN İKİ KESKİN TARAFI GİBİ, YA BIÇAĞI TUTMAYI BİLECEKSİN YADA KANINI SON DAMLASINA KADAR TOPRAĞA VERECEKSİN!

 ve Otağın fonsiyonunu sadece Türkçü eğitimine yönlendirdim, bu yolda da asla taviz vermedim.

Otağın tek kötü yanı Alışkanlık yapması, girince çıkamıyor o an yapılması gerekli işleri erteliyorsun, iyi yönlerini saymaya kalksam sayfalar dolusu yazı yazmak lazım, bir tanesini söylemek gerekirse buraya yeni gelen kanı Türk olan kişinin Türklük hakkında ki yazılanları okuduğunda  koltuğunun kabararak işte budur demesi diye düşünebiliriz. Otağ ile ilgili sizin bilginizin olmadığı işler var bunlardan birisi de bana gönderilen mesajlar ki bunları okurken yüreğim kabarıyor, mutlu oluyor, gurur duyuyorum!

Turkcuturanci.com Türkçülük yolunda zik zak yapmadan yoluna devam ediyor, edecektirde kimse buna engel olamaz. Ben asla burada ben bilirim edasına bürünmedim hep yeni gelen kandaşlarımdan bişeyler öğrenmeye çalıştım, hala çalışıyorum da. Burada birlik ve beraberlik olmalı bunun inşası için emek veriyorum, maddi yönden zararları olsa da Türklük açısından baktığımda kazançları bakımından çok karlıyım. Türkçülük zor iş, meşakkatli uğraştır biz bunu bile bile yola çıktığımız için alıştık artık, bazı yeni gelenlerin tez zamanda aramızdan ayrılmasının nedeni de budur, zora gelememek.

İnandığın yolda taviz vermek şerefsizliktir, davaya ihanettir, turkcuturanci.com bunu asla yapmayacak. Türkçülük neyi gerektiriyorsa o yolda ilerleyecek, Türkçülük okulu olarak tüm Türklere yol gösterip onları eğitecek bir merci olacaktır.


Turkcuturanci.com kurulduğu günden bu yana kadar Türklüğün hizmetinde olmuş, Türkçülük camiasında her zaman ilkleri yapmış, Türkçülere yön vermiş bir kuruluştur. Bizim Türkcü camiaya kazandırdığımız her değer gurumuz olmuş, övünç kaynağımız olmuş lakin bunu asla dışa vurmamışızdır. Bilindiği gibi Türkçülük kalkınmak için değil, kalkındırmak için çıkılan yoldur.

Ne mutlu bize ki bu otağın içerisinde bulunmaktayız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.059 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.