turkcuturanci.com
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Temmuz 2020, 09:19:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: turkcuturanci.com  (Okunma Sayısı 21797 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.292


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 16 Temmuz 2015, 11:34:01 »

turkcuturanci.com


BOZKURT İNİDİR, ÇAKAL GİREMEZ!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.292


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2015, 17:57:44 »

Sürgüne yollandığım Antakyadan Adana ya geldiğim sıralardı sanal ağda Türkçülükle tanışmam. Türkçü birkaç tane site  vardı o zamanlar ve başlarında kendilerini allah ilan etmiş müptezeller herkese hakaretler yağdırıp orijinal küfürler ediyor kafalarına göre davranıyorlardı. İşte biz sanal ağda Türkçülüğe bunlar ile adım attık. Oralarda Türkçülüğe bir katkımızın olmayacağını bildiğimiz için dedim ki ben bir yer açayım, otağ olsun, herkes gelsin orada buluşalım, bilgi alış verişi yapalım, tanışalım kaynaşalım ve yüce Türk milletini Türkçülük mevzusunda aydınlatalım, açacağımız yer Türkçülük okulu olsun ve işte bu düşünceler doğrultusunda Türkçü Turancı Kurt İni turkcuturanci.com’u kurdum, tarih 4 ekim 2008..

Otağı açtığım andan itibaren öğrendiğim tek şey Türkçülüğü sadece Atsızdan saf olarak biliyormuşum ki daha sonraları zaman ilerleyip de gelip gidenler artıkca bunun böyle olmadığını öğrendim, Türkçülük ilk evvel içinde ki pislikleri temizlemekmiş, on yıla yakındır hala başladığım yerde saymaktayım, bunlar yokettikce ürüyorlar, öldürdükce çoğalıyorlar.

CELLAT UYANDI YATAĞINDAN BİR GECE

TANRIM DEDİ BU NE ZOR BİLMECE

ÖLDÜKÇE ÇOĞALIYOR ADAMLAR

BEN TÜKENMEKTEYİM ÖLDÜRDÜKÇE

Sonradan karar değiştirdim

TÜRKÇÜLÜK BİR BIÇAĞIN İKİ KESKİN TARAFI GİBİ, YA BIÇAĞI TUTMAYI BİLECEKSİN YADA KANINI SON DAMLASINA KADAR TOPRAĞA VERECEKSİN!

 ve Otağın fonsiyonunu sadece Türkçü eğitimine yönlendirdim, bu yolda da asla taviz vermedim.

Otağın tek kötü yanı Alışkanlık yapması, girince çıkamıyor o an yapılması gerekli işleri erteliyorsun, iyi yönlerini saymaya kalksam sayfalar dolusu yazı yazmak lazım, bir tanesini söylemek gerekirse buraya yeni gelen kanı Türk olan kişinin Türklük hakkında ki yazılanları okuduğunda  koltuğunun kabararak işte budur demesi diye düşünebiliriz. Otağ ile ilgili sizin bilginizin olmadığı işler var bunlardan birisi de bana gönderilen mesajlar ki bunları okurken yüreğim kabarıyor, mutlu oluyor, gurur duyuyorum!

Turkcuturanci.com Türkçülük yolunda zik zak yapmadan yoluna devam ediyor, edecektirde kimse buna engel olamaz. Ben asla burada ben bilirim edasına bürünmedim hep yeni gelen kandaşlarımdan bişeyler öğrenmeye çalıştım, hala çalışıyorum da. Burada birlik ve beraberlik olmalı bunun inşası için emek veriyorum, maddi yönden zararları olsa da Türklük açısından baktığımda kazançları bakımından çok karlıyım. Türkçülük zor iş, meşakkatli uğraştır biz bunu bile bile yola çıktığımız için alıştık artık, bazı yeni gelenlerin tez zamanda aramızdan ayrılmasının nedeni de budur, zora gelememek.

İnandığın yolda taviz vermek şerefsizliktir, davaya ihanettir, turkcuturanci.com bunu asla yapmayacak. Türkçülük neyi gerektiriyorsa o yolda ilerleyecek, Türkçülük okulu olarak tüm Türklere yol gösterip onları eğitecek bir merci olacaktır.


Turkcuturanci.com kurulduğu günden bu yana kadar Türklüğün hizmetinde olmuş, Türkçülük camiasında her zaman ilkleri yapmış, Türkçülere yön vermiş bir kuruluştur. Bizim Türkcü camiaya kazandırdığımız her değer gurumuz olmuş, övünç kaynağımız olmuş lakin bunu asla dışa vurmamışızdır. Bilindiği gibi Türkçülük kalkınmak için değil, kalkındırmak için çıkılan yoldur.

Ne mutlu bize ki bu otağın içerisinde bulunmaktayız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
KHAZAR Manash
Khazar Manash
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.176


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2015, 00:12:28 »

Turkcuturanci.com Türkçülük yolunda bize rehber olmuş ve bizim nasıl bir Türkçü olmamız gerektiğini öğreten kutlu okulumuzdur. Yaşım daha onaltı iken bir tarih kitabıyla başlayan Türkçülük maceram 12 yıldan beri devam ediyor.

Macera dediğime bakmayın bu benim yegane hayat felsefem tutunacak tek dalımdır. Otağımız benim evim sizler kardeşlerim ve ağabeylerimsiniz.Kim ne derse desin yaltaklık hayat tarzım olmadığı için Veysel abim benim için Atsız Atamdan sonra ikinci hocamdır. Benim Otağda ziyaretçilik ve üyelik dahil 5 yıla yakın bir geçmişim var. Tıp okuyanlar bilirler doktorluk 6 yıl gerektiren, ve uzmanlaşmak için bir kaç yıl daha gerektiren bir bilim dalıdır.

Biz bu Türklük okyanusunda 5 yıl değil, 15 yıl daha kalsak da bitiremeyiz. Benim için her kandaşımın fikirleri değerlidir. Benim kafamda olan birisi içinde, 15 yaşında çocuktan da öğrenilecek çok şey vardır.Yeter ki oda Töreye değer versin ve bilsin. Türklük kandan ve ruhtan ibaret olduğunu bize öğreten, ve dik başımızı yalnzca Tanrı karşısında eğmemiz gerektiğini bildiren şanlı Obamızdır.


Daha nice Türkçüler yetiştirecek olan kutlu okul her daim var olsun. Binlerce yıllık terbiyemizi muhafaza edebileceğimiz Türk gibi Türk yetiştiren, ve ırkçılık ve Turancılık davasını hakikatiyle beynime ve kanıma işleyen okulum Turkcuturanci.com.

Bir gün Turan kurulduğunda bu Otağ, ana bilim dalı olarak okutulacaktır. Bizler belki göremeyeceğiz ama kandaşlarımız mutlaka göreceklerdir. Bu gün var, yarın yokuz. Siz gençler bu kutsal davayı en iyi öğreneceğiz yerdesiniz.

Burası şuurlu  Türk yetiştirmek için açılmış Türkçülük fakültesidir. Irçılık ve Turancılık ilkelerimizi burada öğrenip hayata tatbik edeceğiz. Türklük için yaşamak ve yaşatmak şiarınız olsun.

Turkcuturanci.com bilgi depomuz ve binlerce yıllık kültümüzün hakikat kaynağıdır.Türkçülük burada öğrenilir ve hayatta uygulanır. Türk gibi Türk burada olunulur.

Türk ırkının yaşam felsefesi olan bu kutsal ülkülemi burada öğrendikten sonra, her Türk daha bilinçli olacaktır. Her gün bana bir şeyler katan Otağımız var olsun.

TÜRKÇÜLÜK BİR KUTSAL DAVADIR. BİZ BU DAVANIN ATSIZ ÇERİLERİYİZ.

ATSIZLARA ESEN OLSUN, NE MUTLU TÜRK DOĞANA ...

Kham Otmar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2015, 12:56:01 »

Türkçü Turancı Otağ(turkcuturanci.com)


 Bu Otağ Türk gençlerini bilinçlendirme konusunda üstüne düşen görevi en güzel şekilde yerine getirmektedir. Atsız'ın izinden giden nadir oluşumlardan biri olarak Türk ırkına hizmet etmek öncelikli hedefimizdir.

 Bu otağ ile tanışalı iki yıl oldu. İki yılda hayatımda çok şey değişti. Olaylara bakış açımda büyük değişiklikler oldu. Eskiden bilgisayar başında pek zaman geçirmezken burası ile tanışmamla birlikte günün belirli bir zamanını buradaki soydaşlarımızın yazılarını okumak ve elimden geldiği kadar katkı yapmakla geçiriyorum. Bu otağ Türkçülüğün en önemli kalelerinden biridir. Günü geldiğinde milyonlar, bu otağın da takip ettiği, Atsız'ın çizdiği yoldan yürüyecektir.

 Bu otağ bir ansiklopedi, bir el kitabı niteliğindedir. Güncel olayları en iyi şekilde karşılaştıran, doğruyu-yanlışı gören, gösteren bir oluşumdur. Bu otağda Türkçülük ve Turancılık için ne aranırsa bulunmaktadır. Otağ içinde yazılan teoriler, geleceğe yönelik tahminler büyük oranda tutmuştur ve ileride de tutacağından hiç şüphemiz yoktur. Olayları en gerçekçi, en doğru şekilde yorumlayan, en doğru tahmini yapıp en iyi kararı veren düşünce Türkçülüktür. Bu otağ da bu yoldan gittiği için önerilen fikirler hep gerçekleşmiştir ve gerçekleşmeye devam edecektir.

 Türkçü geçinip de Atsız'ın fikirlerini çok uçuk bularak benimsemeyen, ya da Atatürk'ü beğenmeyen yeni yetmelerin bulunduğu bir çağda bu Otağ gerçek Türkçülüğü yaşatmayı sürdürmektedir. Şüphesiz ki biz Türk ırkının iyiliği için çalışıyoruz, onun için mücadele ediyoruz. Eğer kendine Türk deyip de bizim,(dolayısıyla Atsız'ın) fikirlerimizi beğenmeyenler olursa soyunda ya da zekasında bozukluk olup olmadığını araştırmalıdır. Çünkü biz Türk ırkının en iyi şartlarda yaşamasını, müreffeh bir hayat sürmesini, daima kazanan taraf olmasını, ezilen değil ezen olmasını istiyoruz. Atsız'ın çizdiği çizgiler çerçevesinde yaptığımız Türkçülüğü beğenmeyenler şüphesiz ki sapkınlık içindedirler.

 Burada yazılan çizilen hiç bir şey boşa gitmeyecektir. Bugün binlere ulaştığımız bu satırlar günün birinde yüz binlere ulaşacak ve Türk ırkının yol haritası olacaktır. Bizim fikirlerimiz bugünün değil yüz yılın, bin yılın fikirleridir. Çünkü bu fikirlerin kaynağı Atsız'dır, Atatürk'tür, Akçura'dır, Gökalp'tır. Onların temel attığı binayı bizler yükseltiyoruz. Ve temelinde bu âbide kişilerin bulunduğu bir fikir asla yıkılmayacaktır. Günü geldiğinde bütün fikirler yıkılır, eskir, yürütülemez, takıldığı bir yerler olur. Ama Türkçü düşünce bin yıllara hükmedecektir. Ufak meselelerle büyük davalar engellenemez. Türkçülük yürüyecek, Türk ırkı muzaffer olacaktır.

 


BÖRÜ:TEGİN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.975


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2015, 11:35:33 »

Turkcuturanci.com, 2015'in Ocak ayında tesadüfen tanıştığım, düşüncelerini ATSIZ'dan alan tek otağ. Otağın başında "Bozkurt İnidir, Çakallar Giremez" yazıyordu. Hoşuma gitti. Bir süre uzaktan seyrettim, 2 hafta sonra üye olup, ülküdaşlarım ile fikir alışverişinde bulundum. Birkaç gün sonra mahlasımın altına ERDENAY yazısı geldi. Sonradan anladım ki yönetici kadrosuna alınmışım. Otağ bağımlılık yaptı. Veysel ağabeyi tanıdım. Tanrı uzun ömürler versin. Dr. Rıza Nur'un mezar taşına yazılan, o öldükten sonra da yazılmalıdır, "Türklük için yaşadı, öldü." Otağ sayesinde çok şey öğrendim. Tanrı kuranlardan razı olsun. Hayatta duruşum değişti. Atsız babamı daha iyi anladım. Buraya gelmeden önce faceBOK denen yerde geziyordum. Orada Türkçülerle tartışıyordum. Gerçekten çok yanlış şeyler düşünüyorlar. Boşnak'ı, Laz'ı, Arnavud'u Türklük kadrosu içine alma gafletine düşmüşler ve halen böyleleri var. Umarım birgün otağa yolları düşer, gerçeği öğrenirler. Kimse Atsız'ı tınlamıyor, kafalarından Türkçülük uyduruyorlar. Otağa geldiğimden beri hep söylerim. Türkçülük; Atsızcılıktır. "Atsız iyi bir Türkçü ama..." işte o amadan sonrasını kullanan Türkçü, henüz Türkçülüğü tamamlayamamıştır demektir. Bizler yalnızca Atsız'a biad ederiz. Türkçü Turancı Otağ, kimler burada kanaatlerini açıkça söylediği için mahkemelik oldu. Cezalar aldı. Peki ya bu cezalar bizi susturur mu? Aksine, davamıza daha sıkı sıkıya sarılırız. Gerçek hayatta birbiriyle tanışması imkansız onlarca kandaşla tanıştım. Tanrı nasip etsin, gerçek hayatta da yüzyüze gelmek, sohbet etmek isterim.
Turkcuturancı.com, amacımız Türk töresinde belirtilen kurallar çerçevesinde yaşayacak nisbette, bilgili, donanımlı, Türk soyuna yaraşır Türk gençleri yetiştirmektir. Diğer otağlarda bazen denk geliyorum, bazı Türkçüler arasında çok yanlış bir bilgi dolaşıyor. Ne büyük günah! "Türkçüturancı.com'da millet Allah'a Kuran'a küfür ediyor!" Yalan. İftira. 7 Aydır Otağ'dayım. Fırsat buldukça açılan eski ve yeni konuları gezerim. Bir defa böyle bir şeye denk gelmemişimdir. Bu iftiraları atanları bilirim. Otağda Türkçüler arasında fitne çıkartıp, soysuz bir piç olduğundan atıldıktan sonra otağın arkasından iftira atanlardır. Fikirlerimiz sadece Atsız'dan gelir. Kaldıramayan varsa çekip gitsin.
İleride Türkçülüğün yol haritası olacak Türkçü Turancı Otağ, Türklük yolunda taviz vermeyecek şekilde bozkurt yürekli yönetici kadrosuyle hiç durmadan çalışıyor, çalışacaktır da.


Ne mutlu Türkçüturancı.com neferlerine...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
KOMAN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 54« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2015, 12:34:29 »

Otağımız, format itibari ile Türkçülük okuludur. Turkcuturanci.com, Türk çocuklarını Türkçü bilince göre yetiştirmeyi şiar edinmiş, bu konuda otorite olan bir fakültedir.

Fakülte diyorum dikkat edelim. Burası ne çoluk çocuk avutulacak bir kreş, ne de lisedir. Bazılarına göre ise emekliliğini bekleyeceği bir kurumdur. Buraya gelen kandaşların çoğu önünde sonunda emekli olurlar. Emekli olanlarımız ise, otağ dışında Türk çocuklarını yetiştirebilmek için çaba sarf ederler. Yani sizin anladığınız şekilde emekli olup davayı bırakmazlar.

Geçmişi ile, dolu dolu öğretici konuları ile Turkcuturanci.com, Türkçü oluşumlardan kalanlar içerisinde en eski ve en köklü olanıdır. Daha eski ve köklü olan otağlar ise çoktan kapanmış, feshedilmiş, mahkeme kararları ile sanal Türkçü oluşum tarihinin tozlu sayfalarına gömülmüşlerdir. Örnek veriyorum Atsizcilar.com, Nihalatsiz.org, Ulutürkcülük.com gibi çok çok değerli sanal otağlarımız bu kategoriye alınabilir.

Yılmayan, sinmeyen bir tek bu kale kalmıştır. Hiçbir zaman da korkutup sindiremezler.

Yaklaşık 5 buçuk seneden beri bu otağın bir neferiyim. Bu yıllar içerisinde otağ içerisinde öğrendim, öğrettim. İyi zamanlarımız oldu, kötü zamanlarımız oldu. Çok ateşli kavgalarımız oldu da yine kandaş dedik. Yürekli-Kam ile tartıştık, Yürekli-Boran ile fikir uyuşmazlığına düştük, Oğuz Şad ile anlaşamadık gün oldu. Ama onlar ağabeyimdir dedik.Çok gidip geldik, fırtınalar yaşadık, otağda çok ayrılığa düştük ama yine de davayı satmadık.

Ama bilen de bilir, kimseye de baş eğmedik. Neyi savunuyorsam onun arkasında durdum, söylediğim şeylerin kefili idim. Karşımda Yürekli-Kam'da olsa doğru bildiğimi hep savundum. Bu konuda Kam bana hak verir mi bilmem ama ben hep böyle olacağım. Bugün A diyorsam yarın B dediğimi göremezsiniz.

Kimler geldi kimler geçti kandaşlar. Ama gördüğünüz gibi otağ kişilere göre değil, davaya göre şekilleniyor. Kandaş kaybı canımızı yakar ama otağı yıkmaz. Burası ne zaman kapanır derseniz, Turan kurulurda artık Türkçüler iktidar olursa artık yeni kalelerimiz olduğunda. Ama sanalda değil!

KOMAN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Eğer gittiğiniz bir yolda engel ve zorluklar yoksa, o yol sizi bir yere çıkarmaz.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.292


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2015, 12:52:41 »

Aralıklı zamanlarda Otağ üyelerimizin hakkımızda ki görüşleri!

‘’ben bu Otağı takip etmeden önce daha Türkçe cümle bile kuramıyordum.  Tarihimi, Atalarımı, Türklük hakkında herşeyi  bu Otağda öğrendim, Siz Başkurtlarımıza ve Bagaturlarımıza, Otağa nefes veren Türkçü Abilerime ne  kadar teşekür etsem az'dır. Fazla ileti göndermedim çünki yurt dışında doğdum büyüdüm Türkçem zayıf ve cümleler kuramıyordum şimdi ise Bu Otağ sayesinde Türkçemi geliştirdim ve Atalarımız, Tarihimiz, özümüz hakkında çok şey öğrendim şimdi zaman zaman başka forumlarda tartışmalara bile katılıyorum ve karşımdaki soysuzların ağızlarının payını verebiliyorum. ‘’

‘’Ben bu otagta kendimi buldum.Bu soysuz düşmanı tanıdım ve Türk olmanın ne demek olduğunu gördüm bu otag sadece sanal bir 0 lar 1 ler alemi deyil belki bu kahbelerin zehirinden kurtulup bir başka Mustafa Kemal'e ilham olacak yer.’’

‘’ Ben otaginan ilk tanistigimdan itibaren her gün buraya gelip birsey ögrenmeye calisiyordum. Ögrendiklerimide etrafima yaymaya calisiyorum. Bir Türk Türklügünü güzel otagimizin sayesinde ögrendiyse, bir adim daha atmis oluyoruz.
Bazi günler, okumak niyetiyle degil, kandaslarimi görmeye geliyordum. Asagidaki üye isimlerini okuyordum, seviniyordum hepimiz bir araya geldik diye.
Benim icin otaga paha bicilmez. Ben cok seyler ögrendim, en önemliside Kürsad gibi olmayi. Bunun yaninda Yürekli-Kam agabeyimizin söyledigi gibi, bende kendimi burada evimde gibi hiz ettim. Kapinin önünde ki mankurtlardan baskalarindan göremedigim agabey-abla-kardes duygusunu burada hissetim.’’

‘’Kendime adıma konuşmam gerekirse bu otağdan çok şey öğrendim. Kendimi otağ sayesinde çok geliştirdim. Kendim edindiğim bilgiler ve otağdan aldığım aldığım bilgilerle çok kişiye Türkçülük aşılamaya çalıştım. Otağın bu konuda katkısı çok büyüktür. Bu otağ benim üye olduğum ilk Türkçü-Turancı siteydi. Bu otağ sayesinde pek çok Türkçü kandaşımızın varlığından haberdar oldum. Duygularımı anlatmaya kelimeler dahi yetmiyor. Bu gerçekten çok üzücü bir durum. Otağın kapanacağı haberi Türkçülük alemine büyük bir darbe vurmuştur. Şunu kimse unutmasın, her Türkçü yanındakilere Türkçülük aşılasın, ama bunu yaparken yavaşça yapsın. Bir anda karşı tarafı korkutmasın. Devamı zaten gelecektir. Yavaşta olsa her zaman çoğalalım. Azalan değil çoğalan Türkçü olalım. Ayrıca Yürekli Kam'a bu otağı açtığı için çok teşekkür ediyorum. Kendisi bu otağı açarak Türkçülük alemine çok büyük katkıda bulunmuştur. Pek çok mankurt otağ sayesinde kendini bulmuştur.’’

‘’Bu otağda çok şey öğrendim. Benim için bir okul gibii. Otağı ayakta tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız
Acunun her bir kosesindeki Turkleri birlestiren bir kutlu yer! Bu okuldan cok bilgi edindik. Yurekli agabey Turkluk yolundaki  kutsal mucadeleni kutluyor ve senin gibi agabeylerimiz oldukca, bu davanin hic bir zaman sonmeyecegini umut ediyorum.’’


‘’Günümüzde Türkçülük deyince akla ilk gelen değerlerden birisidir otağ’’

‘’Otağ, birçok bilgiyi içinde barındırması, çeşitli kaynaklardan toplanan bilgi ve belgeleri bulundurması itibariyle bir okul vazifesi görüyor’’
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Ahsen Katun
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 53« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2015, 14:55:41 »

Otağa şans eseri denk geldim, baktım ve okudum. Yaklaşık 1 hafta ziyaretçi olarak otağda yer aldım. Sanırım 1 ay önceydi tam hatırlamıyorum üye oldum. Sizleri tanıdım ve sevdim, birsürü ağabeylerim oldu. Otağa girmeden önce facebook ve twitter gibi sosyal ağlar üzerinden yazılar okudum ama hepsi birbiriyle çelişkiliydi yani açıkçası millet yazıyor ama ne yazdığını kendisi bile bilmiyordu.

Otağa ilk üye olsuğum zaman çok şanslı hissetmiştim kendimi, üyeliğimin onaylanmasını beklerken kim bilir kaç defa yenilemişimdir sayfayı. Onaylandığı zaman çok sevinmiştim hala da çok sevinçliyim otağın ailesinden olduğum için.

Otağda öğrendiklerim bana çok şey kazandırdı, karşılıklı tartışmalarda bilgi eksikliğim yüzünden haksız çıkıyordum ama otağa girdiğimden beri çoğu tartışmadan hatta bütün tartışmalardan haklı çıktım. Birçok kişiye Atsız Ata'nın makalelerini, kitaplarını okuması için ikna ettim ve bundan her zaman övünç duydum. Kimi zaman tepkide gördüm fakat yılmadım.

Okulumda öğretmenlerimle bile tartışmaya girdim, özellikle tarih öğretmenleriyle. Çoğu görüşlerime saygılı olduğunu fakat yanlış olduğunu söyleyip durdu. Fakat gerek sorduğum sorular gerek sınav notlarım olsun hepsini haksız çıkarmaya yetti ve güzel bir dereceyle geçtim tarih dersini. Hepsi otağ sayesinde oldu, bazı anlar derste bir konu tartışıldığında konu hakkında fikirler konuşulduğunda sıranın altından otağa bakar kandaşlarımın fikirlerini okurdum.

Bu otağı hiçbir gücün yıldıramayacağını biliyorum ve bu yüzden içim rahat. Gelece arkadaşlarımıza söylemek istediğim tek cümle var "Bu otağa gelmek hayatınızda verdiğiniz en doğru karar."
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.814


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2015, 23:30:20 »

Facebook iki üc yıl önce her Türk milliyetcisi gibi paylaşımlar yapıyordum. Iki üc kelimelik sözler'i herkes gibi görüp beğenip paylaşı,  gecinip giderdim. Arada bir kilinclı Kür Şad resimleri de eksik olmazdı tabi paylaşımlar da. Arada bir bazı konuların altına yorum yazarak fikir paylaşılır Facebook ortamında, yoksa hep aynı resimler ve hep aynı güncel eleşiriler  icinde, Türkçülük icin bir yol kat edilmeden o sanal ortam da Türk milliyetciliği yapılılırdı.
Birgün, arkadaş listem de bulunan Türkçüturancı.com'un facebook adresinden  biri bana mesaj atı, Gel bizim Otağ'a diye.
Hemen üye olup gelmişdim. Ilk zamanları yorum yazmaya bile cekiniyorumdum, cünkü burası facebook gibi, ondan bundan alıntı alıp paylaşılmıyordu, uzun uzun derince fikirler paylaşılıyordu. Bilgili büyüklerimin ve kücük kandaşlarımın yazdıklarını seve seve okuyordum ve böylece Türkçülüğüme Türkçülük katıyordum, bilgi edinirek.
Anladım ki, meğer burası bir Okulmuş, Türkçülük okulu. Ilk etap da herkese zor ve karışık görünse de, zamanla bu zorluk gideriliyor ve Türkcülük Otağ'ı kulanımı kolay oluyor.

Burada Türk ve  Türklük düşmanını tanıyor insan, burada Türkeşin sentezci Türk milliyetçiliği değil, Yusuf Akçura'nın, Ziya Gökalp'in, Gaspirali'nın Türkçülük fikriyatı öğreniliyo.
Bu Otağ da Atatürk'ün Bozkurtları yetişiyor.

Güncel haber paylaşıp kandaşlar arasında fikirler tartışılıyor. Otağımızda bazen "gülmece" bölümünde, gülüyoruz, ama arada bir de "Türkçülüğün Dostu ve Düşmanları" bölümünde düşman hakkında bilgi edinip, kinimize kin katıyoruz.
Turan Çorafyasından Haberler bölümünde ise soydaşlarımızın haberlerini alıyoruz ve Turan hayalimiz de ışık görüyoruz.
Türkçüturancı.com da bir aile gibiyiz her kandaş disiplin cizgisinden dışarı cıkmamaya gayret eder. Bu cizgiden cıkan olursa zaten ya uyarılır, ya da s.dir edilir.

Ben 4 yılla yakındır bi Otağ'dayım ve kendimce bu okul da cok şey öğrendim Türkçülük konusunda. Bu sürec icinde bilgi ediğindiyim herkese de teşekkürü bir borc bilirim. Sağ olsun. Tabiki bu kutlu Türkçülük bayrağı hep göklerde devam dalgalanacakdır. Gidenler gelenler hep olacakdır, ama bu bayrağı hep birileri taşıyacakdır.

Türkçüturancı.com'un meşhur sözü var: Ne mutlu Türk doğana!
Ben de diyorum ki, "Mutluluk Türk doğmakdır ama önemli olan, onun kıymetini bilmekdir.

Kaan Ulaş
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.292


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2015, 13:16:21 »

turkcuturanci.com


BOZKURT İNİDİR, ÇAKAL GİREMEZ!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.242 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.