TÜRKÇÜNÜN YUMUŞAK KARNI,DAVRANIŞ TARZLARI ve HEDEFİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Kasım 2020, 21:59:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÇÜNÜN YUMUŞAK KARNI,DAVRANIŞ TARZLARI ve HEDEFİ  (Okunma Sayısı 7855 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 07 Ağustos 2009, 22:53:08 »

Türkçülük var olmak çabasıdır.

Milletler kendi bekalarını sürdürmek için çeşitli atraksiyonlar yapar. Milletin fertleri çeşitli etkinliklerle ırkının geleceğini belirler. Bazıları ressam olur,kimileri mimar kimileri siyasetçi,polis,asker kimileride  bizim gibi ırkçı.(tabi bir meslek sahibi olduktan sonra).Bu ülkede herkesin faal bir ırkçı olması imkansız bir rüyadır.Irkçılık kesin düşünce,gözle görülebilen bir duygudur.Irkçı milletinin,soyunun geleceği için vardır.Millet kendisinin geleceği için elinden gelen her şeyi yapar,fakat ırkçı radikal kararlar almak zorundadırki  elinden gelenin ötesini görür ve ona göre davranarak onu yapmaya çalışır.

Irkçının kendi kanından olan ama ırkçı olmayan kandaşlarına kızmaya hakkı yoktur. Taki yaptıkları vatana ihanet derecesine varmadıktan sonra.Milletlerin yaşamaları için kendi içlerindeki fertlerine ihtiyaçları vardır,Türk yaşamak için varsa Türkçüde onu yaşatmak için vardır.Aksi düşünülemez,ırkçılık özel insanların yapacağı kudret isteyen bir durumdur.Aynı kanda taşınsa bazıları bu kudrete sahip olamayabilirler.onların bu millet için kendilerine bahşedilen görevleri yapmaları ırkçı için yeterlidir.Yetmiş milyonluk bir ülkede on bin ırkçı yekünü yönetmeye ve yönlendirmeye yeter bir sayıdır.Hayalimizde olan ırkçı bir iktidar sadece cebren yapılırsa olur.Normal şartlarda ırkçıların partileşme çabasından öte ülkeyi yöneten kadroların içerisinde olması daha kolay ve çok önemlidir.

Milletlerin kendi kandaşlarından başkalarına kardeş demeleri yıkımın başlangıcıdır.Bir milletin tekil sahıslarını bilinçlendirilerek,toplumsal alanda Türkçü fikri neşretmeleri sağlanırsa ülke bütünlüğüne gelecek olan zarar top yekün olarak göğüslenebilir.Türklük bilinci her ferte aşılanmalıdırki kanına yakışmayacak hareketlerden uzak dursun.

Irkçılar kandaşları arasında din farkı gözetmemelidir, aksi taktirde millet arasındaki ayrışmalar kaçınılmaz olur,buda hazırda bekleyen Türklük düşmanlarına fırsat doğurur.Topluma illaki ırkçı olacaksınız demek yerine Türkçü argümanlar beyinlerine yavaş yavaş yerleştirilerek Onların zaten içlerinde dolanan kanda mevcut olan gücü ve duyguyu harekete geçirmek en güzelidir.

Türk milletinin binlerce yıldır var olmasının nedeni taşıdıkları ruhtur.Bu ruh kaybolmadıkça bu varlık binlerce yıl daha var olmaya devam edecektir.Türkçü için Türk milletinin her kişisi kutsaldır,kendi aralarında olan anlaşmazlıklar hiçbir zaman uzun süreli ve yıkıcı olamaz.Irkçılık özel bir durumsa bizim için bu Türklüğümüzden gelmektedir.Başka milletlerin ırkçıları ile Türkçülerin kıyaslanması bile yapılamaz.Türk ırkçıları diğer milletlerin ırkçıları gibi kendilerini milletlerinin üzerinde görmez.

Türk milleti içerisinde ırkçılığın uç nokta olarak görülmesinin en büyük nedeni diğer güçlü devletlerin ırkçılık yapmasından kaynaklanmaktadır.Mesele din ırkçılığı reddeder ama bütün dinlerde en büyük ırkçılığı yapar. Örneğin Müslümanlıkta ırklar ve milletlerin varlığı reddedilmemekte kabul görmektedir (ademden olduğumuz gerçeğinide söylüyorlar bu benim kafamda soru işaretleri doğurmuyor değil) ama bütün her şey ne olursa olsun gelir Araplara bağlanır onların reklamları yapılır iyi yada kötü.Bütün milletlerin varlığı bilindiği halde neden kutsal kitap bu dillerdede inmemiş yalnızca Arapça olarak gelmiştir.Yer yüzündeki bütün milletler kendi varlıklarını sürdürebilmek için işte böyle atraksiyonları her zamanda yapabilir,demek ki ırkımızın geleceği için her şeyi yapmakta bizim hakkımız olmaktadır.

Türkçülük var olmak çabasıdır,bunun içi ne gerekiyorsa yapmak Türk ırkçısının asli vazifesidir diyor ırkımızı binlerce yıl daha yaşatması için ulu Tanrının Türkün yanında olmasını diliyoruz.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN
NE MUTLU TÜRK DOĞANA

yürekli-kam    07/08/09  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TOROSKURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 38« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2009, 23:05:48 »

SAĞOL KANDAŞIM İŞTE GERÇEK BUNLAR YÜREĞİNE SAĞLIK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrının Kılıcı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 233« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2009, 23:12:18 »

Aziz Türk Milleti; huzurunda hürmetle eğiliyoruz; çünkü en büyük, en gerçek, en yüce kuvvet sensin!!...

Zulmün topu var, güllesi, kal'ası varsa,
Hakkın da bükülmez kolu, dönmez yüzü vardır.
Göz yumma güneşten, ne kadar nuru kararsa,
Sönmez edebî her gecenin gündüzü vardır.


Kür Şad Dergisi, 16 Nisan 1947, Sayı: 4
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRININ KILICI
ATSIZCI
Atsızcı Gülcan TÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 135


ATSIZCI


« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2009, 23:18:01 »

Türkçüleri sindirmek için 1944"te Atsız ve arkadaşlarını hedef alan zihniyet sonraki yıllarda da hortladı. Ancak onların açtığı yolda yürüyen Türkçüler zulümlerden yılmadan davalarına daha da inançla sarıldı.3 Mayıs 1944"te de devrin iktidarı Türk milletinin birlik ve bütünlüğünü savunan Türkçüleri dış güçlere yaranmak için işkencelere tabii tutup yargılamıştı.


Tarih boyunca işgalciler bir ülkeyi istila ettiklerinde yaptıkları ilk iş, o ülkenin işgaline karşı direnenleri ve onların sahip oldukları inançları yok etmektir. İşgal güçleri tutuklamaları ve yargılamaları bunun için yaparlar.Bizimde bunlara fırsat vermememiz için milletimizi bilinçlendirmemiz gerekiyor.Biz ırkçılar olarak daima uyanık olacağızki milletimizin rahatı bozulmasın daima var olsun TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

.......¶¶¶¶¶¶............¶¶¶¶¶ ¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶....¶¶ T ¶¶¶¶¶¶¶
..¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Ü ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ R ¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ K ¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ I ¶¶¶¶¶
. ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Y ¶¶¶¶¶
....¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ E ¶¶¶¶¶
......¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ M ¶¶¶¶¶
.......
Gülendam
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 13« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2009, 23:33:06 »

Türkler diğer etnik guruplara  gösterdikleri sonsuz müsamahalardan ve iyiliklerden
sonra gördükleri sistemli düsmanlik ve ihanetlere  karsi bir reaksiyon
göstermek zorunda kalırlarsa  Türkçülük ve Türk milliyetçiligi, üst seviyelere taşınabilir.
kürt çerkez laz ve  diger unsurlarin milliyetçilik ve ayrrılık  duygularinin tesiri altinda, bir benlik
korumasi gayesi ile meydana gelecek hiç bir durumda yadırganmamalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Nilgüdar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 46« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2009, 23:43:14 »


"Türkçü" olabilmenin ilk şartı, Türk soyunun üstünlüğüne inanmış olmaktır. Demek ki, Türkçü olmak için "Türk" olmak yetmiyor.
 Türksoyunun Dünya'da en üstün başarılara imza atmış bir soy olduğuna inanmak ve bunu her ortamda savunmak gerekiyor.''

"Türkçü" olabilmek için, Türk milleti'nin sahip olduğu dini değer neolursa olsun ona saygı göstermek ve hepsine eşit mesafede olmak gerekmektedir.''

Türk olmakla birlikte, her "Türkçüyüm" diyen Türkçü olamaz. Bir kişinin Türkçü olabilmesi için Türkçülükte "samimi olması" ve "Türkçülüğün şartlarına uyması" lazımdır... Bir kimse, "Her şey Türk İçin, Türk'e Göre, Türk Tarafından" prensibine inanıyorsa ve bu prensibi hayata geçiriyorsa, Türkçü olarak adlandırılabilir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2009, 23:46:12 »

SEVGİLİ KANDAŞIM, DOĞRU ŞEYLER SÖYLERSİN. TÜRK ÖNCE KENDİNE DÖNECEK. HERŞEYİYLE TÜRK'Ü SEVECEK, BENİMSEYECEK. BEN MÜSLÜMANLIĞI BENİMSEDİĞİM HALDE HER ZAMAN ÖNCE TÜRK DERİM. ÇÜNKÜ BİRÇOK TÜRK YAĞISININ İYİ BİLDİĞİ GİBİ ARAPLARDA TÜRK'ÜN ASALETİNİ ÇOKTAN ÇÖZMÜŞTÜ. İSLAMIN KORUMASINI HER ZAMAN TÜRKLER YAPTI. TÜRKLER OLMASAYDI NE OLURDU İYİ BİLİYORUZ. BENİM İÇİN HUNGARYA DENEN MACARLAR, ATİLLA'NIN GEZİNDİĞİ YERLERDEKİ SAYISIZ KANDAŞLAR, URAL'DAN BAYKAL'A KADAR DAĞILAN SARIŞINLAR KIPÇAKLAR, ERGENEKON BÖLGESİ OLAN RUSYA DEMİRDAĞINDAKİ ŞORLAR, SİBİRYA'DAKİ YAKUTLAR VE HATTA AMERİKA'DAKİ KIZILDERİLİLER BENİM İÇİN DEĞER TAŞIR. DAHA NİCELERİ BENİ MUTLU EDER. ACUNDAKİ TÜM TÜRKLERE ESEN OLSUN. ULU TANRI TÜM TÜRKLERİ BİRLEŞTİRSİN, KORUSUN VE YÜCELTSİN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
İsbara Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 17« Yanıtla #7 : 08 Ağustos 2009, 01:30:58 »

Kandaşım Ağzına Sağlık Gerçek Bir Irkçı Dediğin Gibi Olmalıdır.Kendi Kanından Olup Irkçı Olmıyanı Hor Görmemeli , Din Ayrımı Yapmamalıdır.Kendisinin Görüşüne Zıt Görüşlü Olan Birisinin Düşüncelerine Saygı Göstermeli Onu Yenmek İçin Şiddete Değil Bilgiye Başvurmalıdır.Onun Görüşlerinin Tüm Ayrıntılarını Öğrenip Onu Kendi Silahıyla Vurmalıdır.Tanrı Türkün Yanında Olsun der ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ün Hitabesiyle Sözümü Bitiririm.

 Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

                                                                                                    Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2009, 11:06:16 »

yğrekli kam agabey Türk ırkçının siyasi çerçevesi çok iyi çizmişsiniz ellerinize sağlık..ancak gerçekten Türkiye Cumhuriyetinin ne kadar ömrünün kaldığını merak ediyorum...kandaşlarımın da bildiği gibi Türkiye on yıl öncekinden çok farklı..kıbrısta verilen tavizler kürtlere yapılan açılımlar  kuzey ıraktaki kırmızı çizgilerimizin bir bir silinmesi ermeni açılımları ve daha onlarcası...hepsi son on yılın ürünü..agabey milli hassasiyetlerin değerini kaybettiğini ve ve milli politikalarda hızlı çözülmeler olduğu aşikar...şu şartlarda bağımsızlığımıza ne kadar ömür biçilir bilemem...şu an bile bağımsız olmadığımızı düşünüyorum...peki biz Türkçüler bu çözülüm sürecinin neresindeyiz ya da önümüzdeki 5 yılda neresinde olacağız...ok yaydan çıktı artık daha önce de bir konu başlığının altında konuşmuştuk televole gençliği de ümmet gençliği de bu gidişata dur diyecek ne yüreğe ne de yeterliliğe sahip değil..bizler dur diyelim ama bu kısa sürede nasıl olacak...bu soruları özellikle size soruyorum ki agabey sizin yılların getirdiği Türkçü tecrübenize dayanarak biz gençlere bir reçete vermenizi rica ediyorum..çünkü artık bu kanın ağırlığı altında eziliyoruz vatan peşkeş çekilip çakallar baş olunca deli kan durmaz oluyor sabır taşıyor...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Motun_TR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 384


Atsız' ın Çerisi


« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2009, 13:41:50 »

Yürekli-Kam ağabey herşeyi açıklamış. Ancak ''Dr.azerkan'' andam doğru şeyler söylemiş, vatan itlere peşkeş çekilmiş. Buna kimse ''dur birader napıyorsun sen?'' diyemiyor. Ancak bunu Türkçüler söyleyebilir. Nasıl yapacağımız konusunda bir fikir üretmemiz lazım. Kanunlar hep bizim lehimize oluyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.