Türkçülük Türkeşçilik değil, Atsızcılıktır, işinize geliyorsa, HODRİ MEYDAN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 13:56:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük Türkeşçilik değil, Atsızcılıktır, işinize geliyorsa, HODRİ MEYDAN!  (Okunma Sayısı 5030 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 10 Ekim 2013, 13:45:34 »

Türkçülük Türkeşçilik değil, Atsızcılıktır, işinize geliyorsa, HODRİ MEYDAN!!!!

Ülküler ölümsüzdür, ülküsü olanlar bu dava uğruna katettikleri her metrede yükselirler, aşağılık kişiler ülkülerinin peşinde koştuğunu ‘’zanneden ‘’ varlıklardır ki ülküye zararları düşmanlarından çok olur.
Türkçülük çok büyük bir ülkülem olarak Türk çocuklarının yönlerini belirlemesinde ve onların gelişmesinde etkili bir düşüncedir, Türkçülük yaşam tarzı olduğu kadar ahlak ve faziletinde gelişmesinde rolü tartışılmaz ülkü kaynağıdır.

Kendilerine Türkçülük sıfatı ekleyen bazı bedbahtların bu kutlu davaya verdiği zararların etkisi zaman içerisinde görülmektedir ki ırkımızın geleceği olan beyinleri köreltmekte ve onların yanlış yola sapmalarını kolaylaştırmaktadır. Türk çocuklarının beyinlerini vesayet altına alan düşüncelerin en önünde Türklüğü islamla yoğurmayı amaçlayan Türk islam sentezidir, sentezcilik Türklüğe vurulan en büyük darbe olarak günümüzde hala içinden çıkılamayan bataklığı andırmakta. Bu bataklığın çiçeği mhp dir, çiçeği eken Alparslan Türkeş kod adlı Hüseyin Feyzullah isimli Türkiye’den Kıbrısa sürülmüş bir ailenin çocuğudur.

Hüseyin Feyzullah Ulu bilgemiz Hüseyin Nihal Atsızla Türçülük yoluna çıkmış lakin yetersizliği nedeni ile Gök bilgemizi yolda satmış bir kişiliktir. Türkeş Tabutlukların içler acısı tatlılığına dayanamayarak yetkili mercilerden kendisini Türkçü olduğundan dolayı affetmelerini dilemiştir, daha sonra aklındaki gerçek fikri olan Türk islam sentezini 1969 Adana kongresinde (CKMP)  partisini yanına aldığı ümmet havarileri birlikte ele geçirerek amblemi Bozkurt olan partinin bayrağını üç hilal yaparak hilallerinde her birine dini anlam yükleyerek siyasi areneya dalış yaptı, kurulan partinin adını Milliyetçi hareket olarak koydular, Ali Balseven adlı kandaşımızı, gerçek Türk, gerçek Türkçü, gerçek Bozkurtumuzu da Türkeşin emri ile şerefsizce katlettiler (Ruhu şad olsun)..

Mhp kurulmasının ardından sadece ama sadece oy kaygısı nedeni ile bataklığın temelleri atılmaya başlandı, Türklüğe islamı yamamayı amaçlayan zihniyet iş başındaydı,  Tanrı Türkü Korusun  sözü yerini yolumuz Turan kitabımız kurana bıraktı, Tanrı dağlarının yerini hira, Kan kardeşliğinin yerinide ümmet kardeşliği aldı, partide Türkçülük bitti çapulcu ülkücülük başladı. Atsızdan çalınan 9 doktrin, 9 ışık adını aldı.  Çapulculuğun birinci ana etken maddesi her müslümanın kardeş kabul edilmesiydi ki dünyada ki bütün müslümanların  kardeş kabul edilmesi artık nasıl bir Turan fikri ile eşleştirilecekse yollarınında Turan olduğunu söylemekten asla geri kalmıyorlardı.

Alparslan Türkeş kod adlı Hüseyin Feyzullahın Türk milletinin üzerinde etkisinin fazla olması, 1980 öncesi Türkiye de bir kominizm karşıtlığı ve olası iç savaşta saf belirlemek için milletin bir yerde toplanması arzusudur, o zamanlar kominizm tehlikesinin karşısında duran tek gücünde  Gerçekten hak yememek uğruna söylemek gerekiyorsa Alparslan Türkeşin olmasıdır. Atsız Atamızın da kominizmi biz bozkurtlara büyük düşman olarak göstermesi mhp ile anılmamızı onlarla birlikte verdiğimiz savaşta aynı saflarda yer almamızı sağladı lakin mhp etkisinde kalarak kendi kandaşlarımızıda mezhepsel ayrılıklar nedeniyle Maraş’ta, Sıvas’da ve Çorum’da katlettik. Ümmet bataklığının, sentez çirkefinin bize Alevi kandaşlarımızı düşman olarak göstermeside manidardır, genç beyinler olarak tabiki aslolan gerçekleri görmek zaman alıyor, zamanın öldürücü etkisi bu olsa gerek.

80 öncesinin genç beyinlerinin Başbuğu Alparslan Türkeş, o bir taneydi, o tekti, o erişilmezdi ona biad kaçınılmazdı, böyle gördük böyle yetiştirildik, ocaklarda Türklük terbiyesi veriliyor din işine pek girilmiyordu ve o zamanlar Ülkü ocaklarında kürde mürde de pek önem verilmezdi, Türkçeden başka dil konuşulmaz, cahil olanlar eğitilirdi, ocaklarımızın çay şeker paralarını biz gazete, mecmua satarak karşılar, temizliğine kadar biz yapardık. Türkeşin her sözü bizim için tabuydu, sentez fikri  sadece parti bazında yani mhp çatısı altında dillendirilirdi, 12 Eylül darbesi olupta Türkeşin darbeden haberdar olup diğer partilerin genel başkanları gibi anında yakalanamaması bile bizim için övünç kaynağı olmuştu, Türkeşin kendi teslim olmasıda ayrı bir gururdu. Mhp ve ÜGD kapatıldığının ardından partide bir başıbozukluk oluştu ve tamda o zaman kürt varlığı milliyetçiliğin içerisinde görülmeye başaldı. Kapatılan mhp nin yerine  Mçp kuruldu ve  Türkeş içerden çıktı ama bambaşka bir şekilde çünkü pekaka denen it topluluğu meydana çıkmış askerlerimizi pusularda kalleşçe katletmeye başlamış siyasi cephede de bir kürt sorunu adı altında ihanet entrikaları dillendirilmeye başlamıştı. Türkeşinde dili değişmiş Türk kürt kardeştir, kürt ne kadar Türk’se bende o kadar kürdüm diye manasız sözler sarfederek bizler şaşrtıyor anlamsız bir boşluğa düşürtüyordu. Kürtçülüğün karşısında tek güç olarak Türkçülüğü kullanmak yerine Türk islam sentezi fikrini aşırı derecede ülkücülere empoze edilir oldu, kürt denen eziklerden ülkücüler yaratıldı, yeniden açılan bizim ocak gibi ülkü yuvalarına bu pislikler doluştu, kürtlerden Türk milliyetçisi yaratıldı.

Alparslan Türkeş öldü, ölümün ardından ailesi içerisinde kavgalar başladı, bu kavgaların nedeni sonradan anlaşıldı, Türkeşin ingiliz bankalarında bulunan milyon dolarları, hatırladınız mı ülkü ocaklarının çay şeker paralarını gazete satarak biz ülkücüler karşılıyorduk ve ingiliz bankalarında ki milyon dolarlar. Bu günlerde Alparslan Türkeşin bir sırrını daha öğrendik, iki kzıından birisini ingiliz’e vermişti, diğer kızınıda bir kürt’e; Türkçülüğün hangi kitabında yazar kan kırdırmak…

Türkeşin ölümü ardından Türkçü olarak bildiğimiz, Türkmen beyi yapılan Devlet Bahçeli çıktı mhp sahnesine. Türk milliyetçiliğinin yüz yılda bir eline geçecek iktidar Bahçeli zamanında ele geçirildi ama çıkılan 10 basamak merdivenin ardından  bu yüce imkan reddedildi ve Ülkü şehitlerinin kanları ellerine bulaşmış Bülent ecevite koltuk değneği olarak koalisyon hükümetine girildi. Halbu ki Türk milleti artık Milliyetçi duygularını şahlandırmış sağ hükümet isterken ve bu hükümetinde başında ilk defa bir mhp genel başkanının Başbakan olması imkanı varken,  solcuların yoldaşı olmak manidardır.

Koolisyon hükümetini yıkan yıkan  Devlet Bahçeli seçime gitti 3 yıl evvel Başbakan olma fırsatı eline geçen Devlet Bahçeli bu seçimde barajı dahi aşamadı ve birkaç günlüğüne mhp den istifa etti, tamda işte kurtuldu Türk milliyetçileri dediğimiz anda istifasını geri aldı. Mhp nin şu kısa hükümet ortaklı sırasında apo denen piçin yakalanması, pekaka terörünün sona erdirilmesi başarı olarak kabul görsede Devlet Bahçelinin apo denen köpeği asacam diye oy istemesinin ardından onu besiye çekmesi Türk milletinin gözünden kaçmamış ve baraja takmıştır mhp yi, koolisyon zamanında Türkiyenin en büyük depreminin olması, karadeniz sahillelrinin bin yılın en şiddetli sellerine maruz kalması da allahın işimi diye sormamıza neden oluyor, ekonomik kriz bu hükümeti mahvetti, tam da düzelmeye başladığında ise Bahçeli 3 kasımda seçim var diyerek nereden çıkardıysa artık başımıza akapenin bela olmasına neden oldu. Bahçeli seçime gitmemiş olsaydı düzelmekte olan ekonomi ve bunun yan etkileri belki de mhp yi daha yükseklere taşıyabilirdi.

Bir dönem TBMM dışında kalan mhp yeniden meclise girdiğinde kürt ezikleri ile bin yıllık kardeşlik mavallarıyla döndü siyaset arenasına. Ama iş işten geçmeye başlamıştı çünkü akape gemiazıya almış sadece Türklüğe vuruyordu, Mclis başkanını seçen akape Cumhurbaşkanlığını da almak istiyor lakin imkanları olmuyor, bunu başaramıyorlardı, sağolsun Bahçeli bunun da üstesinden gelerek  Cumhurbaşkanlığınıda akapeye hediye ederek bu partinin şuursuzca Türklüğe saldırmasının yolunu açtı. Akapenin sıkıştığı her yerde Bahçeli anında onlara yardıma yetişiyordu. Bahçeli bir kez daha meclis dışında kalmamak için büyük uğraşlar veriyor, bir gün Türkçü diğer gün bin yıllık kardeşiz diyerek kürtçü oluyordu, seçimlerden evvel Türkçü, seçim sonrasında  kendi halinde Bahçeli.

Ve şu son durumda Türklüğün başına gelen badireleri hep beraber görüyoruz, sizce kim bunun sorumlusu, neredeyse bir yıldır andımız okullarımızda kürtçülerin karşı çıkmaları sonucunda kaldırılmış olmasına rağmen gıkını çıkartmayan Bahçeli ant resmen yasaklandıktan sonra millete ant okutturmaya kalkıyor, alıştı ya milleti uyutmaya! Bizim Devlet Bahçeliyle hiçbir alıp veremediğimiz yok, ne yaparsa yapsın mhp umurumuzda bile değil, benim sadece bir oyum ona nasip oluyor o da mecburiyetten, mhp nin tek damarımıza basan yanı Türkçülük adı altında Türk milletine ümmetçiliği yutturmaya kalkmasıdır, Türkçülük ülkülemi bizim açımızdan bütün dinlerden daha kutsaldır ve hiç birisine de bulaştırılamaz!! Türkçülük Türkeşçilik değil, Atsızcılıktır….

Burası Türkiye, bu topraklar Türklerindir, Türklük andı içmek istemeyen piçler eğer burada yaşamak istiyorlarsa bizim bu topraklara verdiğimiz bedeli ödeyerek bizden alırlar ve kendi hükümlerini sürerler, yok demokrasi diyorlarsa ….
Ben yürekli-kam,  çocuklarının pisikolojik durumuna göre andımızı istemeyen demokrasi havarilerine karşın bende her gün beş kez kulaklarımın ahengini bozan Ezanı istemiyorum, neden bağırıyor adam hoparlörle kulağımın dibinde, kulaklarım rahatsız oluyor, islamı istemiyorum pis görüntüleri saçı sakalı bir birine karışmış halleri ile rahatsız ediyorlar beni veeeeee
Ne mutlu Türk doğana!! Diyoruz… işinize geliyorsa, HODRİ MEYDAN!!!!

Son söz!!

Türklüğün bu durumda olmasının tek nedeni milliyetçi hareket partisidir,  son zamanlarda Türklüğü ırk olmaktan çıkartarak etniklerle birleşik bir gurubun adıymış gibi göstermeye çalışmaktalar, güya Türkiye de ki etniklerin tamamının birleştiği çadırın adıymış Türklük, şimdi ki milliyetçi Hareket partisinin politikası bu.
NE MUTLU TÜRK DOĞANA

Yürekli-kam  turkcuturanci.com  10/10/2013
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2013, 13:51:04 »

Yakın tarihimizin bir özeti olmuş. Her kelimesine katılıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2013, 15:57:22 »

Vay!! Sen buralardamıydın Bibim  Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.578


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2014, 14:49:49 »

Türkçülük Türkeşçilik değil, Atsızcılıktır, işinize geliyorsa, HODRİ MEYDAN!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Alp77
YörükoğluYörük
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 979« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2014, 15:07:47 »

CKMP Alparslan Turkes tarafindan islami soylemlere sokulmadi, aslen kokenine inince bu belli olacaktir, ben bir iki ornek vereyim.

CKMP'nin olusmasini saglayan 2 tane parti var. Birisi Turkiye Koylu Partisi, hemserim Remzi Oguz Arik'in kurdugu partidir.
Remzi Oguz Arik 1944'te malum davanin cilesini ceken Turk Milliyetcilerinden birisidir.
Remzi Oguz Arik'in "ideal ve ideoloji" kitabini ben galiba 5 defa okudum, okuyanlar bilir ve anlarlar ki, Remzi Oguz beg Ataturk ile birebir ortusen, diger yandan manevi koklere ve degerlere Ataturk'ten de fazla bagli olan Turk buyugudur.
CKMP'yi olusturan ikinci parti ise Millet Partisi'dir, bu partiyi ilk olarak Maresal Fevzi Cakmak kurmus, cok kisa sure icinde "irticai" faaliyetten bu parti kapatilmistir. Haksiz yere kapatilmistir diyebilecegimiz bu parti Inonu'lu CHP'ye karsi hareket olarak kurulmaya calisilmis, lakin islam'i soyleme sahip oldugu abartilmis olsa dahi, irticai faaliyettir kapatilma sebebi.
Fevzi Cakmak'tan sonar Osman Bolukbasi bu partiyi tekrar acmistir.

Goruldugu gibi CKMP'nin olusumuna giden yolda, 3 tane onemli isim karsimiza cikmaktadir;
1-Remzi Oguz Arik,
2-Fevzi Cakmak,
3-Osman Bolukbasi,

Bu 3 onemli ismin islami durus ve soylemleri Alparslan Turkes'ten fazladir veya eksiktir demek pek zor, lakin kabataslak bir benzetme ile islam'i soylemleri ve duruslari esit derecede denilebilecek kivam ve olcudedir bu 4 kisinin.

Ne hikmetse CKMP sanki Fevzi Cakmak, Osman Bolukbasi ve Remzi Oguz Arik'in devami degilmis, ya da bu saydigimiz isimler
siyasette az veya cok islam'i soylemi de bulundurmak icin, kendi donemlerinin CHP'sine karsi kurulmamislar gibi, hep Alparslan Turkes doneminde islam'i soylemlerin sokuldugu dusuncesi dillendirilir, ozellikle Turkcu ve Ulkucu cevrelerde.

Turkculer ve Ulkuculer, Turk MIlliyetciliginin siyasi tarihini, Cumhuriyet Tarihi'ni iyi bilmek zorundadirlar, analizleri ve degerlendirmeleri bu sekilde yapmalidirlar.
Nasil ki Ataturkculuk veya Kemalizm diye bir ideoloji yok ise, var diyenlerin icine dustukleri tezatlar cok ise, aynen bu sekilde
Turkescilik diye bir ideolojide yoktur. Bugun Ataturkcuyum veya kemalistim diyen iyi niyetli ve art niyetli nice kisiler var, elbette birileri de Turkesciyim diyebilirler ve bunun dogru olmadigini, esas olan seyin, aslolan "Turk Milliyetciligidir" demeyi bizler becerebiliriz ve bu boyun borcudur.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Nihal Atsız Ata'dır, Türkçülüğün kapısı,
O'nun mahiyetinde, çizilmiştir yapısı,

Nihal Atsız atmıştır, davaya son temeli,
Turan Yurt kurulması, O'nun birtek emeli,

Gökbilge'dir davada, bu yüzden Atsız Ata,
Tanrı her doğan Türk'e, O'nun ruhundan kata...


Alp
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2014, 15:15:53 »

  Bozkurt ambleminin üç hilale dönüşmesi, Tanrı Dağı kadar Türk, hira dağı kadar müslümanız söylemi, parti içindeki Türk Irkçısı yiğitlerin partiden uzaklaştırılması hatta şehit edilmesi ve tarikatlar ile samimiyet Türkeş zamanında olmamış mıdır?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #6 : 28 Ocak 2014, 15:17:37 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com/turkcu/turkcu-ulkucu-tartismalari/bir-solcunun-gozuyle-mhp'deki-degisim/
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Alp77
YörükoğluYörük
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 979« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2014, 15:24:40 »

  Bozkurt ambleminin üç hilale dönüşmesi, Tanrı Dağı kadar Türk, hira dağı kadar müslümanız söylemi, parti içindeki Türk Irkçısı yiğitlerin partiden uzaklaştırılması hatta şehit edilmesi ve tarikatlar ile samimiyet Türkeş zamanında olmamış mıdır?

Mevzuyu detaylara indirmeden ana hatlariyla birseyler ifade ettim ben onceki iletimde.
Dedim ki CKMP'yi olusturan 2 parti vardir, bunlardan birisi "irticai" faaliyetten kapatilmisti. (Fevzi Cakmak'in kurdugu parti)
Ikincisi ise Remzi Oguz Arik'in partisidir ve Remzi Oguz Arik Turkcu soycu kimligi kadar, kultur milliyetciligine de inanan yapidadir,
zaten arkadasi oldugu Ataturk ile birebir aynidir fikirleri. Mesela "ideal ve ideoloji" kitabinin 109.sayfasinda buna gayet net sekilde deginir.

Benim vurgulamak istedigim tek sey, CKMP zaten soycu irkci bir parti degildir, cunku bu partiyi olusturan buyuklerin fikirlerinde kultur milliyetciligi ve islamcilik zaten var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Nihal Atsız Ata'dır, Türkçülüğün kapısı,
O'nun mahiyetinde, çizilmiştir yapısı,

Nihal Atsız atmıştır, davaya son temeli,
Turan Yurt kurulması, O'nun birtek emeli,

Gökbilge'dir davada, bu yüzden Atsız Ata,
Tanrı her doğan Türk'e, O'nun ruhundan kata...


Alp
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2014, 15:32:41 »

  Ben de diyorum ki, Atsız ile birlikte oluşan Türk Irkçılığı, partinin içinde iken, Onları soyutlayan ve yok eden bu parti ve Türkeş olmuştur. Geçmişte oluşan senin bahsettiğin o çizgi yok edilmek ya da en aza indirilmek üzere iken, hedef şaşırtarak tekrardan o çizgiye sokan da, o dönem ve o kişi olmuştur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2014, 15:45:21 »

Mahkemede ceza almamak için kıvıran, davasını satan bir adam görürseniz adını Alparslan Türkeş koyunuz. Türkeş (gerçek ismiyle kıçbuğ Kolparslan Kürdeş) Türk milliyetçiliğine k.rtlerden daha fazla zarar vermiştir. K.rtler alenen Türk düşmanlığı yaparken, Kolparslan beğ Türk çocuklarına k.rtleri iyi göstermeye çalışmıştır.

Kızlarını İngilize ve k.rde dölletmesi ise yıllarca ağzımızda sakız oldu. Bir zahmet ülkuçukuçular anlayıversin kıçbuğlarının ne mal olduğunu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.266 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.