Türkçülük, Tam Olması Gereken Haliyle Mukaddes Bir Davadır.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 11:12:08


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük, Tam Olması Gereken Haliyle Mukaddes Bir Davadır.  (Okunma Sayısı 3657 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 08 Ağustos 2010, 16:38:26 »

Türkçülük. tam olması gereken haliyle mukaddes bir dava, yolunda ölmesi gerekilen yüce bir ülküdür. Kanı Tam anlamıyla Türk soyunun eseri olanlar tarafından güdülmesi şarttır, bu ülkünün yoluna ölüme giderken ben ne yapıyorum diye düşünmeyecek bir yapıda kişi olmak gerekir bu yola baş koyan Türk’ün yapısı, Karamsarlık kaldıramaz Türkçülük. Sanal alemin davamıza olan katkısı yabana atılamazsada o düzeyde zararı dokunmaktadır, Türkçülük yapacak olan birimlerin kimlerin ellerinde olduğunu bilmeden onların dikteleri ile bu ülkü götürülmek istenmekte o birimin yöneticileri Türkçülük görüşünü yozlaştırabilmektedir.Bunun önlemini alacak olan Türkçünün kendisidir,Gök bilge Atsızın Makaleleleri yol gösterici durumdadır.

Türkçü güç kendisini her zaman yenilemeyi bilmekte, içindeki dışarıdan gelmiş olan parazit akımları kendi sigortası ile engellemekte ve ileri görüşlülüğünü Genç Bozkurtlara monte etmeyi bilmektedir. Türkçü güç bu görüşün savunucuları tarafından da tıpkı bizim otağımız olan Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
gibi yürekten savunulmakta fakat elde olmayan nedenlerden dolayı bazı Türk düşmanı kişilerin Türk kimliği altında Türkçülük yaparak bu davaya olan zararlarıda bilinmektedir.İşte bunların karşılarına biz dikileceğiz otağ olarak, toplum olarak bunları yapmaya mecburuz,Türkçülüğü yozlaştırmaya kalkanlara karşılarında bizim olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor.

Türk milletine olan bağlılığımızın sözde olmayıp, gerektiği gibi yerinde ve tam etki ile düşmanlarının karşısındayız. Ne entelektüel Türkçüler bize karşı durabilir nede kanına çirkef karışmış olan şahısların bunun farkına vardıkları için intikam almak uğruna Türkçülük yapmaları bizi engelleyemez, biz yaşamak için değil,  Ölmek için Türkçüyüz. Vatanın neresinde olursa olsun bu iki yapılanmış yağıların  karşısına dikileceğiz, ben yürekli-kam sözümün arkasında ölüme kadar varım, beni çağıracak olan yağıların ayaklarına onları yok etmek için gitmeye hazırım, yüreğim Türkçü diye atışlar yaparken kanım gereğide ben kavgasız duramam, Türkçülük zamanın her dilimizne olduğu gibi şimdide kavga ister, ben buna hazırım, kaşarlanmış Türkçülere duyurulur.

Ulu Türkçü Atamız Atsızın bize göstermiş olduğu yoldan milim sapmadan,Türklük uğruna elinden gelecek olan her şeyi yapmaya karar vermiş olan Türkçü bozkurtların destekleri bize güç vermekte, onların varlığını hissetmenin gururunu duymaktayız. Türkçülük yapmak zamanımızda elbetteki kolay değil, her taraf etnisite dolmuş, Türküm diyenlerin bile kanlarında karışıklıklar olmuşken bu davaya hizmet edecekleri seçebilmenin zorluğu taktirlerinize sunulur, Bizim otağımızın yönetim kadrosu bu gibi durumlardan arındırılmış Türkçülerin toplamından oluşmaktadır, onlara karşı güven duygumuz tamdır,Tanrı korusun Kandaşlarımızı.

Türkçülük akımı volt değiştirerek yükselmeye devam etmektedir, bunda atsızcılar.com denen kutlu otağın etkisi çok büyüktür, son zamanlarında haklıda olsalar dostu düşmanı bilmeden futursuzca şahsıma ettikleri hakaretleri ve küfürleri unutmama ma rağmen Türkçülüğe olan hizmetlerini düşünerek onların yolarından gitme şevkini kendimizde hissetmeliyiz, Türkçülüğe bir çok ivme onların zamanında ve sayelerinde gelmiştir, Unutulmaya başlanan bu kutlu ülkü onların sayelerinde can bulmuştur, bu demektir ki Türkçülüğe hizmeti olan her kişi ve kurumlara gösterilen saygı bu otağımızada gösterilecektir. Türkçülük şahsi menfaatlerin üzerindedir.

Otağ Bozkurtları, bu gün itibarı ile kendimize çeki düzen verme zamanı gelmiştir, içimizde bulunan şimdiye kadar bir Türkü daha kaybetmemek uğruna hoş gördüğümüz kişileri ve düşünceleri temizleyeceğiz. Anlaşılmıştır ki Türkçülük içerisinde bulunan safraların temizlenmesini istemektedir, bizde öyle yapmak mecburiyetindeyiz, birkaç gündür bu temizlik sizlere fark etirilmeden başlanmış durumdadır. Biz Türkü’ün Türk gibi yetiştirileceği bir Otağın hayaliyle çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte olduğumuz için sevinçliyiz,buranın bir okul olduğunu sizlerinde eğitmen olduğunuzu unutmadan yolunuza devam edeceğiniz umudunu taşıyorum.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA,TANRI TÜRKÜ KORUSUN.

Yürekli-kam/08 Ağustos 2010/ Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2010, 17:45:08 »

Tanrı otağı  TürkçüTurancı Türklüğü korusun TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Bozkurt Ayzıt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 58« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2010, 17:46:16 »

Türkçüturancı.com'un izindeyiz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2010, 18:59:01 »

Her zaman dile getirdiğimiz bir şey var. Türkçülük hiç bir siyasi oluşumun ya da herhangi bir zümrenin tekelinde bulunan bir düşünce değildir. Evet, Türkçülük ülkemini iç dünyasına taşıyabilmiş insanların sayısı oldukça sınırlıdır. Lakin, fikir tabanında yalnızca Türk ırkının menfaatlerini barındıran bir düşüngü(ideoloji-ülkülem), Türk'ün yaşadığı topraklarda kendisine destekçi bulamıyorsa bunun nedenlerinin çok iyi tespit edilmesi gerekmektedir.

Bizlerin savunduğu manadaki Türkçülük ülküsü gerçek anlamıyla Atsız ile başlar. Ülkemiz siyasetinde ve içtimai hayatta deprem etkisi yaratan Türkçülük akımı, 44 olaylarınından bu yana türlü badireleri atlatmasının ardından günümüze ulaşabilmeyi başarmıştır.

Günümüzün Türkçülüğünün faaliyet alanı maalesef ki sanal alem ile kısıtlıdır. Türkçü.net ile yola çıkan ve akabinde Atsızcılar.com ile kendine genişleme alanı bulan Türkçülük ülkülemi türlü dayatmalara, tehditlere ve site kapatmalara rağmen yoluna devam etmektedir. 

Gerçek hayatta ise dernekleşme çabaları ile bu işi yürütmeye çalışan samimi Türkçüler var olsa da çeşitli sıkıntıların yarattığı zorluklar şuan için Türkçülüğe sanal dışında ilerleme olanağı vermemektedir.

Şuan için elde edebileceğimiz en büyük kazanç; genç dimağların ve Türkçülükle henüz tanışmamış olan Türk soylu fertlerin her türlü zararlı fikir akımına karşı Türkçülük panzehri ile bilinçlendirilerek toplumda yeni bir misyona kavuşturulmasıdır.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2010, 19:24:12 »

Türkçülük birde devamlı dediğimiz gibi yürek işidir, Korkak ve Tırsaklardan asla Türkçü olmaz. Sanal alemde Türkçülük oynamaya çalışan bedbahtların yüreklerinin kaç gram olduklarını gördük belli bir zaman diliminde.
Biz kavgadan yanayız derken başta fikir kavgası, olmadı yüreklerin atarının kavgasıdır,biz her ikisindede varız, çünkü Türkçülük bizim yaşam tarzımızdır, onsuz bir nefes almak düşüncesi bizi kahreder,kirlenmiş havayı teneffüs etmek istemiyoruz,havamızıda kendimiz temizlemeye ant içtik,sanalda liderlik değil bizim hedefimiz, Türklüğün sancağını yere düşürmemek ve bir Türkün uğruna kendimizi feda etmektir.

Türkçüturancı,com fedailerin otağı olma yolundadır, kendisini bu millete feda etmeyecek olanlarla işimiz yok,yollarımız ayrıdır, sanalda takılarak bizimle birlikte olunması çok güçtür,bu otağda iki Türlü Türk bulunur, Öğreten ve Öğretilen. Hem öğretenin hemde öğretilenin kesinlikle yüzünün tanıdığımız bildiğimiz kandaşlarımız tarafından görülmüş olması şartı o kişinin yanımızda alacağı değeri belirler.Diğer türlü yazarın veya çizerin kralı olunsa onun otağdaki ömrü  bir tıka bakar.

Biz bizi tanıyan kandaşlarımla Türk çocuklarına bütün özverimizle Türkçülüğü öğretmek için yola çıkmış bir yapılanmayız,bizim gibi ve benzeri oluşumlarında çoğalması yandaşıyız, tabiki tanıdığımız bildiğimiz kişilerden oluşacak guruplar olmalı bunlar, Türkçülük ayrı yerlerdede olsa düşünce olarak tektir,bunun önemini bilen bizler Bütün Türkçülere başarı diliyor, kendini Türkçü sanan kevaşelerede hadlerini bildireceğimizi dün olduğu gibi bu günde göstereceğimizi söylüyoruz.

Türkçülük ne gerektiriyorsa onu yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmamalı,
NE MUTLU TÜRK DOĞANA,NE MUTLU TÜRKÇÜ OLANA.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #5 : 08 Ağustos 2010, 23:22:49 »

Türkçüyüz milliyetçiyiz dediğim zaman insanlar sanki onlara küfür etmişim gibi saldırıyor veya bakıyorlar, sonra oturup anlatıyorum bu insanlara milliyetçiliğin/ırkçılığın neden gerekli olduğunu o zaman bana bakışları değişiyor. Haklısın diyorlar neden böyle olmasın olmalı yapmalıyız diyorlar, ben bunu en koyu ümmetçiden bile duydum, mehdinin askeriyim mehdiden başkası için savaşmam diyen bir insandan. İnsanlarımıza milliyetçilik zamanında ne şekilde nasıl yapıldı anlayamadım ama ÖCÜ gibi gösterilmiş. neden diye sormadan geçemiyorum kendi kendime çoğu zaman ve böyle yağıları görünce daha bi hırslanıyor tanrıya dua etmeye başlıyorum; "Tanrım bir zavallı gibi yatakta ölüm verme, erkek gibi er meydanında davam uğruna ölüm ver" diye.
TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.311


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2020, 21:43:14 »

  "Türkçülük birde devamlı dediğimiz gibi yürek işidir, Korkak ve Tırsaklardan asla Türkçü olmaz. Sanal alemde Türkçülük oynamaya çalışan bedbahtların yüreklerinin kaç gram olduklarını gördük belli bir zaman diliminde.
Biz kavgadan yanayız derken başta fikir kavgası, olmadı yüreklerin atarının kavgasıdır, biz her ikisinde de varız, çünkü Türkçülük bizim yaşam tarzımızdır, onsuz bir nefes almak düşüncesi bizi kahreder, kirlenmiş havayı teneffüs etmek istemiyoruz, havamızıda kendimiz temizlemeye ant içtik, sanalda liderlik değil bizim hedefimiz, Türklüğün sancağını yere düşürmemek ve bir Türkün uğruna kendimizi feda etmektir.

Türkçüturancı,com fedailerin otağı olma yolundadır, kendisini bu millete feda etmeyecek olanlarla işimiz yok, yollarımız ayrıdır, sanalda takılarak bizimle birlikte olunması çok güçtür, bu otağda iki Türlü Türk bulunur, Öğreten ve Öğretilen. Hem öğretenin hemde öğretilenin kesinlikle yüzünün tanıdığımız bildiğimiz kandaşlarımız tarafından görülmüş olması şartı o kişinin yanımızda alacağı değeri belirler, diğer türlü yazarın veya çizerin kralı olunsa onun otağda ki ömrü  bir tıka bakar.

Biz bizi tanıyan kandaşlarımla Türk çocuklarına bütün özverimizle Türkçülüğü öğretmek için yola çıkmış bir yapılanmayız, bizim gibi ve benzeri oluşumlarında çoğalması yandaşıyız, tabiki tanıdığımız bildiğimiz kişilerden oluşacak guruplar olmalı bunlar, Türkçülük ayrı yerlerde de olsa düşünce olarak tektir, bunun önemini bilen bizler Bütün Türkçülere başarı diliyor, kendini Türkçü sanan kevaşelere de hadlerini bildireceğimizi dün olduğu gibi bu günde göstereceğimizi söylüyoruz.

Türkçülük ne gerektiriyorsa onu yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmamalı,
NE MUTLU TÜRK DOĞANA,NE MUTLU TÜRKÇÜ OLANA"


On yıl evvel yazdığım yazım hala geçerliliğini yitirmemiş ve ben hala ayni düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.203 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.