Türkçülük Düşmanlığında Sinsi Bir Yol
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 19:16:55


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük Düşmanlığında Sinsi Bir Yol  (Okunma Sayısı 879 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sançar44
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 13


« : 05 Kasım 2017, 13:10:57 »

Türkçülük düşmanlığı, Türklük düşmanlığının sinsi yollarından birisidir. Bu vatanın ve bu milletin sahibi bulunan millete, açıkça ve erkekçe düşmanlık edemeyenler, düşmanlıklarını öteden beri, Türkçülüğü çeşitli şekillerde kötüleme ve yerme yolu ile yapmaya çalışmışlardır. Ve hâlâ da bu yoldadırlar... Dikkat edilirse, uçmağa varmış Türkçülere saldırmak ve onları kötü yollara sapmış göstermek suretiyle, Türkçülüğü, dolaylı yoldan hançerlemeye yeltenenlerin büyük çoğunluğu, milliyet düşmanlarıdır. Bunlar, Türkçülük Ülküsü'ne: «Bu ülkü kötüdür!» diye saldıramadıkları, başka bir söyleyişle bu derece yürekli olmadıkları için.

Nejdet Sançar GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2017, 13:55:41 »

Bu düşmanlıklarını genel olarak Atsız ata üstünden yapıyorlar. Hatta alay ediyorlar. Neymiş kafatası ölçüsüymüş, bozkurttan evrimleşmiş falan filan. Akıllarınca dalga geçip küçümseyecekler. Hangi Türkçü kimin kafatasını ölçmüş ki ben hiç görmedim. Hem kafatası ölçümünün neresi yanlış, antropolji içinde bununla ilgilenilmiyor mu ?
Cumhuriyetin ilk zamanlarında da bu ölçümler yapılmış, maksat kimin ne yeteneği varsa buna yönelim sağlanması amacıdır. Farklılıkları gelişimin bir unsuru olarak kullanmak niye saçmalık olsun.

Her millet birbirinden farklıdır. Içgüdü, zeka, bellek, vücudun vital değerleri ve tepkileri her ırk için farklıdır. Zenci sarıhumma hastalığına yakalanmaz mesela. Atletler içinde zenciler daha hızlı koşar, japonlar sabırlı oldukları için labaratuarlarda daha uzun süre kalabilme yetisine sahiptir. Psişik antropolojiye göre koreliler duygusaldır, afrika kökenliler yüzeyeldir, sığdır ve acelecidir. Hintli çocuklarla zenci çocuklar arasında yapılan çikolata deneyi de psikojenantrolopolik bir deney değil mi. Bu deney bir şirketin başına geçen zencilerin başarısız olma nedenlerini açıklayan ırksal bir deney değil mi?
Biyolojik savaşlar ile ilgili önlem ve tedbir alan veya savaş başlatma gibi bir planı olan devlet veya kurumlar , örgütler psikovital antrolopojiden yararlanmıyor mu?
Fiziksel özellikler gibi davranışsal özellikler de edinsel olandan çok genlerle kalıtılmıyor mu ?
Bir ülkenin başına başka bir devlet tarafından bir elemanı geçirileceği zaman veya bir ülkedeki seçimler manipule edileceği zaman toplumun özellikleri , farklılıkları kullanılmıyor mu ?
Bir nakliye şirketi bir eleman ihtiyacı hissetti ve işçi alımına başvurdu diyelim . Sıska, cılız birini mi işe alır yoksa güçlü birini mi ?

Uluslararası bir şirket ürünlerini ülkelere az çok farklılıklarla tasarlamıyor mu? Mesela bot tipi spor ayakkabıların daha çok tutulduğu Azerbaycan'a başka tip bir spor ayakkabı satılması o şirketin kârını azaltmaz mı ?
Ya da uzay araştırmaları için astronot adayı olanlar türlü fiziksel ve psikolojik sınavlardan geçmiyor mu ?

Irkçılık bir ayrımcılıktır , evet ama bu ayrımcılık insan türünün birbiri içindeki farklılıklarının kullanılıp gelişime faydalı olabilmesi için de işe yarar olabilecek bir ayrımcılıktır.

Irkçılığı reddedenler herkesin birbirinden farklı olduğunu reddedip, herkes aynıdır , eşittir diye yanlış düşüncede olan saflardır.

Türkçü ne evrimi reddeder, ne bilimi. Farklılıklara inanır ve doğru olanı arayıp bulmayı amaçlar.

Herkes gibi, çoğunluk gibi düşünmüyoruz diye bizle dalga geçip alay etmeye küçümsemeye çalışan ahmaklar bizle sidik yarıştırmaya kalkanlar bizi yolumuzdan geri çeviremeyecek. Onlar kendilerine baksınlar, kendi hatalarıyla ilgilensinler. Biz hatasıyla doğrusuyla bu yola çıkmışız ve kendi doğrularımıza inandığımız için pişman olmayacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2017, 18:53:08 »

Otağımıza Hoş geldin kandaşım!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sançar44
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 13


« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2017, 21:04:32 »

Hoş gördüm kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.244 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.029s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.