Nükleer Silahsız Bir Hiçiz !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Kasım 2020, 01:51:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Nükleer Silahsız Bir Hiçiz !  (Okunma Sayısı 469 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AttilaHunTürk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.008


« : 19 Kasım 2017, 12:25:35 »

Çağı yakalayamayan kaybeder, güçlü güçsüzü ezer geçer. Eller hidrojen bombası yapıyor, nasıl ondan bin kat daha güçlü bomba yaparım diye uğraşıyor, bizler ilk defa bir tank yapıp, Kırıkkalede silah fabrikamız var diye övünüyoruz. Adamlar ışın silahıyla savaşa girecek bizimkiler hala yerli tüfek, yerli mermi derdinde.

Hiçbir şey yapmamaktan iyidir tabi , biri çıkar küçümseme kardeşim diyebilir ama sadece der. Biz yine küçümsemeye devam ederiz .

Gerçek bu , asarız keserizle olmuyor bu işler. Ne olduğumuzu ne güce sahip olduğumuzu bileceğiz. Yanıbaşımızdaki kendi götünü silemeyecek kadar aciz Suriye'nin bile bizden daha çok uçak savarı ve tankı var. Savaş uçaklarının hiçbiri bizim değil. Yazılım falan hak getire. Belki bir savaşa girsek adamlar tek tuşla bizim uçakları başımıza düşürecek.
Zaten pilot da yok, Pakistan'a gel de bize pilot yetiştir deniyor. Düştüğümüz hale bakın, Atilla'nın , Mete Han'ın torunlarına bakın . Bilge Kağan'ın , Tonyukukun yolundan gitmez, töreden uzaklaşır, kaliteli genlerine karışmalara müdahale etmezsen böyle olur işte.

Güçlü güçsüzü ezer, doğanın kanunu bu. Yumuşayıp, merhamet edip iyilik meleği olmanın övünülecek yanı yok. Endonezya'da deprem oldu bizim ahali varını yoğunu onlara gönderdi, somalide bir kıyım oldu bizim halk atladı , arakan'da hır çıktı bizim halkın yine vicdan damarı kabardı.

O yardımlara giden paralarla, boşa giden israflarla biz kaybederiz. Çağı yakalayacaksın. Bugün diyelim ki iki üç avcı çelik yelek ve kask giyip ellerine son kalite silahları alıp Amazon'daki bir kabilenin yanına gitse ve o yerlilere siktirin gidin deseler, aralarında savaş başlasa nolacak. Elinde suntadan mızrakları olan götü başı açık yerliler silahlı avcılara karşı mı gelebilecek. En mahrem yerini ağaç yapraklarıyla kapatan yerlilerin elinden taş atmaktan başka ne gelir ki.


Savaş bir gerçektir ve barış diye bir şey yoktur. Dünya kaynakları azaldıkça savaş sesleri çoğalacak ve savaş kaçınılmaz olacaktır.

Nükleer gücümüz olmadan hiçbir savaştan galip gelemeyiz. Birçok ülke atom bombası üretmekte birbiriyle yarışıyor. Onlar bu bombaları süs olsun da müzede sergileyelim diye üretmiyorlar. Yeri ve zamanı gelecek kullanacaklar.


Artık savaşlar değişti, silahlar değişti, yöntemler de  değişti. Hülagü Han , hasan sabbahın kalesinin altını nasıl kazdırıp imha ettiyse , şimdi de aynı şekilde yabancı ülkelerin fay fatlarına dinamit, atom bombası döşenip imha edilmelidir ve deprem süsü verilmelidir. İklim silahları üretilmeli, yabancı ülkelerde tsunami, sel, fırtınaların oluşması sağlanmalıdır.

Dünyanın başına labaratuvarlarda üretilmiş virüsler bela edilmeli, biyolojik savaşlarda yer alınmalıdır.

Hidrojen bombaları ve daha güçlü bombalar üretilmeli, olası savaş durumunda caydırıcı olunmalı ve herhangi bir savaşta da kullanılmalıdır.

Bizim ülkemizde savaş varsa bu savaş dünyanın her yerine yayılmalıdır. Gerekli ise tüm dünya bu hidrojen bombalarıyla imha edilmelidir.


Barış olmasın, savaş olsun. Ve savaşın galibi de ulu Türk ırkı olsun. Bunun olması için de çağın yakalanması gerekir. Çağa ayak uydurmayı da geç, çağı geçmek gerek.

Sadece laf değil bunlar, toplumun yapmaktan korktuğu bir özeleştiridir. Bilimde ve teknolojide en üstün olmalıyız  , olamıyorsak da bunun için çalışmalıyız.
Zira mağlup olmaktansa yok olmak daha iyidir. Galibiyetin şartı gelişmektir. Gelişip, savaşıp, dünyayı yaşanılmayacak kadar kötü ve illet bir yer haline getiremiyorsak , dünyaya acıyı yaşatamıyorsak, dünyaya gözyaşını döktüremiyorsak galip sayılmayız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.