TÜRKÇÜLÜĞÜN İHTİYACI OLAN 3 ŞEY
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Şubat 2020, 12:40:30


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÇÜLÜĞÜN İHTİYACI OLAN 3 ŞEY  (Okunma Sayısı 1466 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.163« : 08 Temmuz 2012, 13:14:19 »

 Lafı hiç uzatmadan orta vadede sahip olmamız gereken 3 şeyin adını veriyorum: Aydın sınıfı, sermaye grubu ve medya patronluğu... Bu üçünün içinde hangisi daha da öncelikli derseniz bence insan yetiştirmek uzun emek istediği için, aydın sınıfı seçeneğini işaretliyorum. Bu olay biraz da yumurta-tavuk olayına benzemektedir.  Sermayeniz olmasa, medya kanallarını satın alamazsın, kanal ele geçiremezsen de aydın sınıfı derme çatma harabelerde kendimiz konuşur, kendimiz dinleriz, çıksa da marjinal kanallara çıkar. Aydın sınıfın olmasa, medyayı ele geçirirsin, kanallara çıkarttıkların ya senin ilkelerine ters olur ya temeli sağlam olmayan ideolojik devşirme olur ya da bugünün hükümetinde sıkça olduğu gibi, konjonktüre göre senden görünmeye çalışan jöleliler olur.
 İktidar olmanın yolu mutlaka siyasetten geçer yalnız muktedir olmanın yolu medya hükümdarlığından ve yargıdan geçer bunu unutmamakta fayda var. Malum parti ülkede ilk seçim kazandıktan 10 yıl sonra ancak yeni yeni muktedir olabildi. Onun için 80 yıllık iktidarın bütün kalelerine bütün gücüyle saldırdı. Türkçülüğe yurt içinde düşen görev, bu kalelerin hepsini kalemle işaretleyerek, durmaksızın bunları ele geçirmek için, aklın ve mantığın gerektirdiği ölçüde bütün silahlarını kullanarak çalışmaktır. Yoksa birbiriyle çatışan, hepsi ayrı telden çalan sokak grupları tarzında bir örgütlenme aşamasında kalırız. Kalalım kalmasına ama bir kere ölmektense her gün kahırdan ölmek, kendini gerçekten Türkçü hisseden biri için büyük bir ızdırap olmalı. Eğer bu kahırdan kurtulmak isteniyorsa, bu kahırı çektiren sebeplere yönelmek, teşhisi doğru koyup tedaviye bir an önce başlamak gerekir.
 Türkçülük siyasetten kendini tamamen soyutlamalı söylemine de inanmıyorum. Türkçülük, siyasetin de bütün kalelerini hedeflemelidir. Ama dediğim gibi aydın, sermaye ve medya grupları olmadan, parti işine girilirse ya bazı ümmetçiliğe sapan ihanet odakları gibi ilkelerimizden taviz veririz ya da on binde bir gibi oy oranlarıyla, tabela partisi dahi olmaktan uzak dururuz.
 Bugün herhangi bir vatandaşa sorduğumuzda, şu pkk askeri yöntemle olmuyor işte, 30 yıldır deniyoruz söylemi artık insanların ruhuna sirayet etmiş. Bu pkk terör örgütünün askeri başarısı mıdır peki?Ha? Cevap kesinlikle HAYIR. Malum terör örgütü bugün, 30 yıl önce olduğundan çok daha fazla güçlü değil askeri olarak. Ama medya ve aydın?Ha? geçinen takımın, zamana yayarak değerlerimize ve milli direncimize saldırması sonucu, kale içten çökertilmiş ve ülkenin sinir uçları köreltilmiştir. Türk milleti, kendine güvensiz, gelecekten umutsuz, korkak, değersiz ve sorunlardan kaçmak için beynini afyonlamaya çalışan bir portreye dönüştürülmüştür.
 Artık bu bölücü terör örgütünün nedenini, sıradan bir vatandaş, doğudaki dağlara NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE, yazdığımız için olduğuna dahi samimi bir şekilde inanmış ve o da ne mutlu k.rdüm diyene der ve dağa çıkar şeklinde mantığın bittiği bir şekilde yorumlamaya çalışmıştır.
 Aslında söylenecek o kadar çok şey var ki buradaki satırlara sığmayacak miktardadır. Medyada her gruptan alıntı yapmaya çalışsam, bu akp yanlısı olsun, ona en sert muhalefet eden gruplar olsun, hepsi Türklüğe o kadar büyük bir ihanet içerisindedir ki tarih bu kadar ihaneti kaldırmak için tozlu sayfalarında onlara ne kadar yer ayıracak meçhuldur.
 
            -Tunçyürekli- ( Adının arasında boşluk olmayan ve küçük harfle yazılan )
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Bergütey
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 484


Türkiye Türklerindir!


« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2012, 13:16:28 »

Anda TMSF'den 3-4 adamı yollar, batırır medya kuruluşunu da, televizyonu da. Tek yol gizli örgütlenme ve Türkçü devrim.

Yazı ise güzel olmuş, ellerine sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Irkçılığın sebebi yoktur, sebep arayan varsa da ırkçı değildir.
Tata Tunga
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 815Site
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2012, 14:26:33 »

Türkçülüğü böyle pratikte uygulamaya niyetli insanları görmek beni mutlu ediyor. Tanrı bütün Türkçü Turancıların yanında olsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.212 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.