TÜRKÇÜLER ARASINDA GEÇMEMESİ GEREKEN SAKINCALI MEVZULAR.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Şubat 2020, 10:20:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRKÇÜLER ARASINDA GEÇMEMESİ GEREKEN SAKINCALI MEVZULAR.  (Okunma Sayısı 4888 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 21 Aralık 2010, 12:09:53 »

TÜRKÇÜLER ARASINDA GEÇMEMESİ GEREKEN SAKINCALI MEVZULAR.

Biz Türkçüler Her zaman her yerde dayanışmalı yaşamaya mecburuz, bu bize ata nasihatidir ki çok zaman öyle yapmamıza rağmen araya bazı konular karıştığında ayrışmalar başlamakta Türkçüler birbirlerini kırarak, düşman olmaktadırlar, bunu engellemenin en bariz yolu o konulara gündem Türk düşmanlarından temizlenene kadar değinmemektir, Bu konular listesinin en başında gelen, şu mezhep çarkının dişlileridir, Türkçüleri bu dişliler öğütmektedir, bizim yapmamız lazım gelen hareket bu dişlilere kapılmamaktır.

Türk milleti bildiğimiz kadarı ile düşmanı bol olan ender bir topluluktur, bu millet hiç düşman bulamasa kendi içerisinden kesinlikle bunu üretir, bu Alevilik veya Sünnilik denen Türk’e aykırı guruplarda bu kendi fabrikasyonumuz olan bir düşmanımızdır. Her iki kesimde kendilerinin Türk olduklarını bilebile, sanki can düşmanıymışlar gibi bir birlerinin canlarına kastetmek için fırsat kollamakta ve bu fırsatı da bulduklarında hiç vakit kaybetmeden uygulamaya geçmektedirler, bir kardeş diğerinin canına nasıl kastedebilir bu anlaşılmaz bir tutumdur, Arapların dini kapışmalarının ürünü olan bu görüşler bizi neden alakadar eder de biz onlardan daha kıyımlı buna inanabiliriz,. Biz Türk milleti olarak Arapların inanışlarının devamı olan bu yapılar için kardeşlerimizi katletmenin yükünün, sorumluluğunun altından nasıl kalkar, bunun cezasını nasıl öderiz, Atalarımızın bin yıllardır bize kadar getirdikleri bu soyun devamını sağlamak için uğraş verileceğine, kıçı kırık Arap inanışlarının süregelmesi için yaptığımız bu ırkımızı mahvetme işlemlerini geride bırakarak, Türklüğümüzü ön plana çıkarıp onun gereklerini yapmalıyız ki Türk milletini kendine getirecek olan yapılanma olan Türkçü görüşü her tarafa yayabilelim aksi taktirde kendi iç bünyemizde bu gibi çatışmalar yaşayarak bir kısır döngünün içerisinde dönüp duracağız.

Türkçüler arasındaki görüş ayrılıklarının çok az olmasına rağmen bir araya gelememenin en büyük etkenlerinden biriside sen ben kavgalarıdır, Bu sanal aleme girip de Türkçü görüşün savaşını vermeye başladığım son iki yılda, bizim birleşemememizin nedenlerinin başında gelenlerinden birisi de budur.
Biz Kurt ininde kendilerine Türkçüyüm diyen bir çok Türkçü geçinen sitenin reklamlarını yapmamıza rağmen karşıdan yalnız küfür ve hakaret görmekteyiz, yeni açılan bir sitenin ilk konularından birisi kesinlikle bize küfreden içerik taşıması bizi gerçekten üzmekte ve kardeş kardeşin birlik olması gerekirken ayrışmasına neden olmaktadır. Neçe değerli Türkçü kardeşimizin aramızda olmaması, veya bu alemden yok olup gitmesinin sorumlusu olarak gördüğümüz bu çekişmeleri ne zaman üstesinden gelebilirsek Türk milleti kazanacaktır, Bizim kazancımız yalnız ama yalnız Türklüğün ön plana çıkartılması ve Türk düşmanlarına karşı bir cephe oluşturulması olacaktır. Türklük inanıyoruz ki Türkçülerin garantörlüğündedir çünkü Türk milleti Mankurtlaştırılmak üzerdedir, birkaç torba kömüre oyunu satan bir milletin evladı olmaktan gurur duyulmayacağını biliyorum, onun içindir ki biz birliğimizi sağlayarak bu gibi milletimizi uyuşturan kişilere karşı güçlü ve kuvvetli olmanın yapılandırmasının ön hazırlığını yaparak Türk milletinin yeni yetişen Bozkurtlarına Türkçü görüşü empoze etmek için elimizden gelen çalışmayı yapmaya uğraşmalıyız. Türkçülerin içerisine yerleştirilen kanı bozuk şerefsizleri de yabana atmadan onların kim olduklarını Türkçülere gösterebilmenin çalışmalarınıda yapmalıyız çünkü onlar Türkçülerin birlik olamamaları için yetiştirilmiş çaşıtlardır veya kendiliklerinden kanlarının gereğini yaparak bu işe soyunmuşta olabilirler, tutulmuş veya  kendiliğinden bu işe soyunmuş olan kansızlarında içimizden temizlenerek cezalarının birlik olarak verilmesini sağlamalıyız.


Aramızda geçen tartışmalardan biriside çok az da olsa boy çekişmesidir,Türkçü olarak bizim bildiğimiz tek boy Türklüktür, bütün hamlelerimizi bu yolda atarız, Türklük bizim kıblemizdir, hepimiz Türkten olmayız, çok büyük bir ırk olan Türklük tabiî ki  anlaşılmak için kendi içerisinde bazı adlara bölünecektir, örneğin Avşar veya  Yörük gibi. Aynı anadan, aynı Babadan olan bu gibi aynı kanı taşıyanların birbirleri karşısında asla üstünlüğü olamaz, biz tekiz, Biriz, tek sözümüz var; Tanrı Türkü Korusun!

Türkçülerin en çok yaptıkları hatalardan birisi de Bölgeleri oradaki olaylara göre kafalarından silmeleridir. Bazı Türkçüler aralarındaki tartışmalar esnasında doğulu olan bir kandaşına araları bozulduğunda anında Türk düşmanı olan bir etnik kimliği yapıştırmaktadır. Bir kişi kendisinin Türk olduğunu biliyorsa o kişi kesinlikle Türk’tür. Atası, Dedesi, anası, babası Türk olan kişi nereli olursa olsun Türk’tür. Şırnaktan da olsa, Bingöllüde olsa, Edirnelide olsa bu adam Türk’tür, en ufak bir çekişmede ona Türk olmadığını söylemek hakaretlerin en büyüğüdür, sanal alemde yapılan bu davranışın gerçekte yapılabilmesi olasılığı çok azdır, bu kanıtlanmış bir görüştür. Bu vatanın ve Turan coğrafyasının her karışı bizimdir, oralar bizim elimizde olamayabilir, elimizde olan yerler de vardır, bu toprakların neresinde doğmuş olursa olsun kişi Türküm diyorsa Türktür. Mesela Almanyada yada İngilterede doğan bir Anası, Babası Türk olan kişinin dili yabancı olsa bile Tam anlamıyla safkan Türk’tür. Diyarbakırlı olan birisine, sırf orada  etnik bazı piçlerin Türklüğe hakaretleri dolayısıyla yafta yakıştırmakta bizim aramızda geçebilecek olan sakıncalı durumlardan birisidir. Bu gibi durumlarda tam anlamıyla şuurlanmamış olan Türk soyluyu kaybetme ihtimalimiz çok fazladır. Dikkat edilmesi gerekilen Konudur.


Çok Türkçü de yer edinen Türkçünün partisi olamaz zihniyetine karşılık bazı Kandaşlarımızın Futbol takımı tutar gibi bir parti tutması ve bu görüşünü de bulunduğu ortamlarda kullanması bizi ayrıştıran etkenlerden biridir. Her düşünen insanın bir siyasi görüşünün olabileceği ihtimali tabiî ki vardır bizde yalnız şu inançta hakimdir bizde, Türkçüler Her partinin içerisinde etnik kırıntıların olabileceği ihtimalini geri plana atmamalıdır, o partinin içerisinde bulunmak o etniklerle iç içe bulunmak anlamını da taşır, en azından bu gibi bir durum Türkçülükle bağdaşmaz, Türkçüler partileri hedefe ulaşmak için bir araç olarak kullanmalı, bir birimizden ayrışma derecesinde bağlı olmamalıdır. Türkçülük bir sayasi görüş değil benim için bir yaşam tarzıdır, bu görüşü iktidar yapabilme ihtimali az da olsa vardır, ama  bu siyasi parti kurup onu iktidar edebilmekle mümkün değildir, değişik siyasi partilerin içerisinde yer alarak onların görüşlerini Türkçü görüşe yakınlaştırmak en akla uygun olanıdır, isteyen kandaşımız istediği partide bu gibi katılımlar yapar fakat o partinin militanı olamaz. Biz Türkçülerin  yalnız Türk milletinin militanlığını yapmakla serbestliğimiz vardır, Türk milletinin var olabilmesi uğruna göze alabileceğimiz maddi, manevi olan her şeyi karşımızdakilere hisettirdiğimiz anda bize karşı olan tutumlarını dikkate alarak bulunacağımız siyasi parti ortamlarında kendi yerimizin ne olduğunu da tespit edebiliriz. Türkçü görüşün mensubu olanların bu ortamlardan çıkarak, oranın görüşlerini Türkçülere dikte etmeleri yanlışın ta kendisidir, asıl olan Türkçü görüşü o siyasi partilere uyarlamak, onlara deklare etmektir.

Hiç anlamı olmayan, kuru gürültüden ibaret bazı saplantılar yüzünden kandaşlarımızı küstürmek Türkçülüğe İhanettir.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA


Yürekli-kam  21 Aralık 2010  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.263


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2010, 18:26:28 »

 

              Bu değerli yazıyı umarım bizim içimizdekiler başta olmak üzere diğer Türkçü topluluklar ve konuklar okurda beyin fırtınası yapabilir. Öyle bir çağdayız ki Türk'ün yağısı bir korkunç canavar olmuş ! Çünkü biz birbirimize yağı olmuşuz işte en büyük yağı budur !.. Artık bunları görüpte önlem alma çağı gelmiş ve geçmektedir. Herkes buna göre düşünürse bir yol alırız yoksa kendimize çelme takmaktan başka bir iş göremeyiz. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ARPAD
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2010, 21:59:12 »

Kam Kandaşım..

Öyle bir başlık hazırlamışsın ki adeta içimdeki sıkıntıya derman olmuşsun..Sağol varol...Türkçülüğün ayrıştırılamaz bir ülkü olduğunu çok net bir şekilde anlatmışsın..Umarım tüm Türkçüler bu başlığı okur ve yolun aynı yol olduğunu bilir .Kurtlar düşman olmayınca birbiri ile dalaşır.Bu normaldir ve gücü zinde tutar ..Sonrasında dargınlıklar unutulur şayet taraflar gerçekten Türkçü ise..Neticede kol kırılır yen içinde kalır..

Umarım gruplaşmalar sona erer ve tüm Türkçüler tek yürek olur !

TTKvY
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2010, 22:15:28 »

Bu makalenin çıkması muhtemel dergide de yer alması gerektğini düşünüyorum. Kalemine sağlık ağabey...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2010, 18:25:55 »

Kendilerine Ülkücü diyen fakat hiç bir zaman bir Türkçü ile tanışmamış olan kişilere karşıda, onların saçmalamaları durumunda bizim anlayışlı olmamız gerekiyor. Bu da bizim davranış şekillerimiz arasında olmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
turatbek_aytmatov
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2010, 20:55:45 »

Kollarınıza sağlık ağabey işte gerçek Türkçü anlayış. Budunculuk , dincilik, mezhepçilik yapmadan tüm Türk'ü bir bütün olarak görmek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
İLTERİŞKAĞAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 412


BİN CİHANA DEĞİŞMEM ŞU ÖKSÜZ TÜRKLÜĞÜMÜ


« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2010, 01:57:06 »

Ellerine sağlık Kam Ağabey, tam yerinde bir tespit olmuş.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Damla damla ırkımın kanı,
Bir kımız çamçağına akarken,
Altaylar'da öğrenmiştik biz,
Ölümle anda olmayı.
Umay'ın kanatlarında,
Tanrı Dağı'na bakarken,
Küçücük ellerimizle Güneşe dokunmuştuk.
Sonra bizim olsun istedik güneş,
İşte herşey böyle başladı...
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 29 Aralık 2010, 17:46:25 »

Türkçüden yavşamış kişi olamayacağına göre, bu ülkülem uğruna savaş veren kişinin uğraşları sonucunda ne kaybedip, ne kazanacağını çok iyi bilmesi gerekiyor ve bu uğraşınıda çok sert bir şekilde yapmalıdır. Türkçülük sert insanların işidir, kanı itibarı ile kişiliğide bozuk ve gelişmemiş insanlar kendilerini dev aynasında görselerde onların değeri bir sinek kadar bile değildir. Bu günkü bir konuda bir makaleye  (Türkçülerle İlgili Bazı Sorulara Cevap)  ileti atan şahsın kıt beyni ile kandaşlarına bilgiçlik taslaması ona hoş görü ile yaklaşacağımız anlamınada gelmez, Türkçülükte hakeden hakettiğini alır, iyi geçineceğiz diye de yavşamışlarıa sert muamelesi yapmanında bir anlamı yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2011, 06:05:30 »

Türkçüler arasında Guruplaşmak amaçlı bir araya gelenler ve kendilerini diğerlerinden üstün görerek diğerlerini küsümseyen kişiler ile onlara tayfalık yapanlardan uzak durmak Türkçülüğün hayrınadır. Asıl olan Türkçülerin  Türk'ün geleceğini şekillendirmesi ve Türk'ün fedakarı olması bakımından bir birlerinden farkları yoktur, kendilerinde fark görenler Türkçü değil çaşıttır, Türkçülük, Türk atalarının yani Türkçülüğe ışık vermiş olan Türk büyüklerinin çizdiği yoldan zaman şartlarına uyarak ilerleme ile büyüyecektir bunun aksini iddia edenler kesinlikle piçtir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
OGUZ-ALTAN
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 179


At olmak taydan, yigit olmak soydandir !!!


« Yanıtla #9 : 18 Ocak 2011, 06:21:48 »

Sadece Turk birligi degil. Turk tarih birligide lazim. Yani yok efendim Osmanli torunuymus, vay efendim cumhuriyet cocugumus. Yok bir padisah bir Gok Turk kaganindan daha iyimis, yok Ataturk padisahlardan daha iyimis. Yer ve zamani goz onune almak cok onemli bu konularda.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.078 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.026s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.