TÜRK ÜN DİRENCİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Eylül 2020, 12:31:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK ÜN DİRENCİ  (Okunma Sayısı 1833 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« : 09 Ekim 2011, 21:15:53 »

 Geçenlerde sırrı süreyya(özel isim de olsa baş harflerini büyük yazmıyorum saygı duymadığım kişilerin) isimli bölücü terör örgütü milletvekilinin habertürk isimli tv kanalında vicdani retle ilgili yaptığı açıklamayı tesadüfen internette gördüğüm üzere bu yazıyı yazmaya karar vermiştim. Aslen Türkmen olduğunu iddia eden bu şahıs,izletide zorunlu askerliğin ne kadar çağ dışı bir şey olduğunu,askerde şehit olanların ailelerinin lanet okuduğu,hiç birinin bu olaydan gurur duymadığını ve vatan sağolacağına kendi çocuklarının sağ olmasını tercih ettiğini belirten sözler sarf etmişti. Bir tane vatandaşı örnek vererek güya kız gibi yetişmiş,yalnız yaşamış,yalnız büyümüş,şiddet nedir bilmeyen ona buna karışmayan kendi halinde saf bir vatandaşımız,zorla askere götürülmeye isyan ediyormuş. Elime nasıl silah alabilirim diyormuş,orada şehit olan askerler de zorunlu olarak oraya götürüldüğü için şehitlik sıfatı yokmuş,kendi gönlüyle gidip vuruşup ölse amennaymış,ona şehit olarak saygı duyarmış ama durum böyle değilmiş! Bunun için ölen kim olursa olsun hepsine üzülmek lazımmış ve bu savaş bir an önce bitirilmeliymiş!
 Herşeyden önce bu topraklarda yaşamanın her dönemde bir bedeli olmuştur sırrı süreyya. Bunun bedeli de kandır. Sen oraya giden askerlerin ne niyetle gittiklerini nereden biliyorsun? Hiç bir tanesiyle konuştun mu? Şehit ailelerinin adını ağzına nasıl alıyorsun üstelik? Şehit ailelerinin herhangi biriyle muhattap olmaya cesaretin ve yüzün var mı? Onlar adına karar verme yetkisini nereden buluyorsun? Üstelik az da olsa televizyon izliyorsan şehit ailelerinin ağzından tek bir cümle, VATAN SAĞOLSUN! Şehit anaları,bizim de öz analarımız olur kendileri,bizler de onların öz evlatlarıyız,hepsinin ağzında tek cümle,bir tane daha oğlum olsun,gene bu vatana feda olsun. Şehit babaları daha dirayetli dururlar,genelde ağlamazlar,daha bir dik dururlar,ortam acı dolu olmasına rağmen şehadet şerbetinin haklı gururu vardır. Ağlayıp da düşmanları sevindirmezler. Şehit bacıları,abileri,kardeşleri... Dillerinde dolanan tek sözcük, İNTİKAM! Ben de o dağlara çıkacağım ve abimin öcünü alacağım. Hani bir lideriniz var ya olmayan soyunun adı öcalan olan. Artık öç veren konumunda olacaktır.
  Biz barış yanlısı değilmiyiz? Bu iğrenç savaşın bitmesini istemiyor muyuz? Gelen şehit cenazelerine çiftetelli oynayıp siyasi medet mi umuyoruz? Hayır barışı senin tahmin ettiğinden daha çok istiyoruz. Ülkemize karşı yürütülen üstü kapalı gerilla savaşı olan terörizmi bitirmedeki irademizi senin kapasiten almaz sırrı. Ama barış denk iki güç arasında yapılır. Asker ne yapsın bu durumda? Kendisine roket atar atan bir eşkıya topluluğuna gül mü atsın mesela? Devlet ne yapsın? Orada devlet içinde devlet,millet içinde millet yaratma çabalarına karşın görmezden mi gelsin,daha doğrusu görmezden geliyor çoğu zaman ama bazen bıçak kemiğe dayanıyor? Tayyip Erdoğan daha ne yapsın,şimdiye kadar size karşı en iyi niyetli,en saf,en k.rt yanlısı ve Türklüğü arka plana iten başbakandı? O bile kendini size beğendiremedi. Türk milletinin en uç kırmızı çizgilerine dayanarak açılım işlerine girişti,onda bile yaranamadı. Gerçekten barış istiyorsan sana bir taktik vereyim süreyya. Dağdakilere seslen ve de ki: Gelin teslim olun,silahlarınızı bırakın,üst düzeylerinizi teslim edin ve Türkiye Cumhuriyeti adaletinin vereceği hükme razı olun. Bu işin biteceği son nokta budur ve siz buraya gelene kadar dökülen kandan sadece siz sorumlu olacaksınız. Devlet içinde devlet kurmuşsunuz,kck denen örgütle stalinin komiser sistemini güçlü olduğunuz bölgelerde,belediyelerde uygulamaktasınız.Bir zahmet izin veriniz de devlet de buna kısık da olsa ufaktan bir ses çıkarsın. Devletin bütün tahammül sınırlarını zorlamaktasınız. Devlet buna ya hiç ses çıkarmamakta ya da ancak hükümetin kuyruğu sıkıştığında göstermelik tutuklamalarla karşılık vermektedir. Bu kadar tahammülü bile az görüyorsunuz? Bana kalırsa altın günlerinizi yaşıyorsunuz ve şu konjonktürde emellerinize ulaştınız,ulaştınız. Eğer burada da beceriksizlik yapıp üstüne yatmaya çalışırsanız biliniz ki mensup olduğunuz topluluk(ne kadar sen Türkmen olduğunu iddia etsen de kan bağı tek başına yeterli değil,beraber olduğun k.rtlerdensin sen de ) kıyamete kadar zillet içinde yaşayacak,tarihin görmediği büyük kıyımlara
(temizliklere) sahne olacaktır.
  Bu videonun içeriği çok da orjinal bir şey değildir. Kamuoyunun genelinde Türk milletinin zihnine işlenmiş düşünceler topluluğudur. Artık böyle sözler Türk milletinde normal karşılanmaya başlamıştır. Ey Türk oğlu,Türk kızı kendine gel! Yüz yıl öncesinde Sakaryanın batısına atmak isteyenler emellerine ulaşamadılar şimdi de fıratın doğusuna atmak isteyenlere fırsat verme! Kurtuluş savaşında ingiliz,italyan uçaklarından atılan,Türkler gelin İstanbul hükümetine destek verin, Kemal barışı istemeyen bir delidir,sizi maceraya atıyor,biz barışın adresiyiz,bizimle beraber rahata ve feraha kavuşacaksınız içerikli mektuplara ne kadar da benziyor bu propagandalar değil mi? Ama tarihte sadece o zaman olmadı bu ihanet söylemleri. Her vakit Türkü içinden vurmaya çalışan odaklar oldu,başarıya ulaştığında da devletimiz yıktı. İstanbul un fethi sırasında  Fatih in en yakın veziri olan çaşıtın teki fetih sabahında bile yahu Mehmet padişah gel etme,ne gerek var böyle şeylere,böyle daha iyi geçineceğiz,bizansla anlaşma yollarını arayacağım ben,boşuna riske sokma bizi der demez bedelini boynunun gövdesinden ayrılmasıyla öder. EyTürk çocuğu!Fatih in,Ulu Önder Atatürk ün koyduğu tavırdan aşağısını koyma be,yakışmaz sana. Sana düşen tek şey her platformda bir olup düşmanını imha etmek için çaba göstermek ve barışı napolyonun dediği gibi savaşı kazanarak sağlamaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.