Türk Oyalanmaya Çalışılıyor
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Temmuz 2020, 02:29:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Oyalanmaya Çalışılıyor  (Okunma Sayısı 1136 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« : 21 Haziran 2014, 00:14:51 »

Bize dost ve kardeşlik masalları anlatanların tatlı sözleri sanki bir şeyleri halledecek. Herkesin ağzında dostluk, kardeşlik. Bu nasıl sağlanacak. Tek cevap veremez bu tatlı sözleri söyleyenler. Söyleyemenin altında ne var. Bunu değerlendirelim. Bir sonuç isteniyor. Bu sonuç için sözler sarfediliyor. Ama bunun nasıl olacağı ile ilgili tek bir yöntemin adı geçmiyor.
Üstelik herhangi bir ilerleme kaydedilmemesine rağmen ilerlenmiş gösteriliyor. Zarar varsa hemen engellerden bahsediliyor ve birileri suçlanıyor.

Sonuca ulaşmak için bir çaba yoksa, Türkçü şüphelenecek. Türkçüyü var eden şüphe ve kindir.

Herhangi bir ilerleme yoksa, bunun tek anlamı vardır. Oyalama. Oyalanarak uygun zaman bekleniyor. Harekete geçilmesi engelleniyor. Demek ki bir şeylerden korkuluyor. Korkmalarını sebebi de oyalanmayan milletin örgütleyeceği ve harekete geçireceği düşünülüyor.

1- Şehit haberi geliyor. Şehit haberinin ardında hemen bir açıklama geliyor yetkililerden. Bunu yapanlar kardeşliği yok etmek isteyen karanlık güçler. Karanlık güçlerin kim olabileceğinin üstünde durulmuyor. O haberin hemen ardına halkın karşısına kardeşlikle ilgili bi haber veriliyor. Bu haber neden o zaman denk getiriliyor. Bilinçli mi yapılıyor.

2- Bayrak indiriliyor. Bayrak indirildiğinde birileri ikide bir bunun provakasyon olacağını söylüyor. İlk açıklama ne gariptir ki apodan geliyor. Olaya provakasyon diyor. Bunu neden söyleme ihtiyacı hissetsin. Hem millete bayrağınızı indirdik, sıra devlette mesajı veriliyor. Halka gözdağı veriliyor. Ama halkın da harekete geçmesinni önüne geçilmesi için hep bir ağızdan provakasyon açıklaması geliyor.


Bu olaylar da gösteriyor ki bir şeyler planlanıyor. Gerçekleşmesi için de zaman gerekli. O zamana kadar da Türk uyutulacak.

Bunlar olurken oyalanmaya çalışıldığımızın farkına varmalıyız. Miletimiz kardeşlik masallarını dinleyip uyuyor. Sanki ninni dinliyor. Bunun önüne geçmenin yolu, Türk' ün farkındalık özelliğinin yükseltilmesi. Bilinçli olmanın yolu da bu. Şüphe ve kin. Şüphe farkında olmamızı sağlar, kin de dinç kalmamızı. Kardeşlik dostluk barış gibi tatlı sözlerin ardındaki gerçekle ulu Milletimiz bu şekilde tanışabilir. Bu sayede kendine gelebilir. Yağımızın bizi yenmesinin tek yolunun bizi hipnotize etmesi olduğu bu şekilde anlaşılabilir.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.213 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.