Türk Milletiyiz! Anadolu Halkı değil...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Ağustos 2020, 15:50:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Milletiyiz! Anadolu Halkı değil...  (Okunma Sayısı 4298 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« : 18 Nisan 2011, 22:13:21 »

Bir milleti yok etmek istiyorsan öncelikle milleti, millet olmadığına inandırırsın.

Millet nedir?
Millet aynı soydan gelen, yani aynı kanı taşıyan, -binlerce yıl öncesinden dahi olsa- aralarında kan bağı olan, aynı atanın torunları olan, aynı dili konuşup, aynı kültürü yaşayan, aynı kaderi paylaşan ve aynı ülküye inanması gereken insanlar topluluğudur.

Biz neyiz millet miyiz, yoksa Anadolu halkı mıyız?
Biz yani Türkiye Türkleri üzerinde oynanan en büyük oyun Türklüğümüzü unutturmaktır.
İnsan sevgisi, kardeşlik hoşgörü adı altında  milli benliğimizi yitirmemiz tezgahlanmaktadır. Anadolu topraklarında yaşayan herkesin aslında değişik bir alt kimliği olduğu vurgulanmakta, Türklüğün bizim üst kimliğimiz olduğu, yani sadece bir pasaport ismi, “bir ülkenin vatandaşına verilen genel ad” olduğu empoze edilmektedir. Bunun sebebi şudur; aralarında kan bağı olmayan topluluklar daha çabuk dağılır, aile olmakla ev arkadaşı olmak aynı şey değildir,  kan ve soy birliği toplumları birlikte tutan en önemli unsurdur ve bunu bilen iç ve dış düşmanlarımız sürekli bu saçma içi boş tarihi ve kültürel hiçbir inandırıcılığı olmayan iddialarıyla, Türk Milleti arasındaki bağları koparıp ülkeyi parçalamaya ve bin yıllık amaçları olan Anadolu’daki Türk varlığını yok etmeye çalışmaktadırlar.

Ancak burda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli bir nokta da şudur: Madem Türklük bir üst kimliktir, Türklük ırksal bir ad değil kültürel ve coğrafi bir topluluğa verilen isimdir; bizim gibi Türklük'ten başka aidiyeti olmayanların soyu sopu belli değil midir? Herkesin altına yatmış keko, rus ayısın'dan kaçıp kapımıza sığınan besleme çerkez, müslüman slav boşnak ve bilumum aşağı ırktan kişiler soylu olacak; bu memleketin en az %75'ini teşkil eden safkan Oğuz Türk'ü soysuz olacak. Hem bu soysuzlara, adını üst kimlik olarak bağışlayacak hem de kendisi soysuz olacak. Yok öyle yağma! Ne Türklüğü onlara bahşediriz ne de soyumuzdan vazgeçeriz...

Biz bir milletiz; yani atalarımız birdir, damarlarımızdaki kan birdir.

Türkler Anadolu’ya resmi olarak 1071 yılında girdiler dense bile bundan asırlarca önce Sakalar’ın, Kumanlar’ın, Hunlar’ın akınlarıyla Anadolu’ya Türklük mayası atılmıştır. Bu süreç uzun ve etkili bir süreçtir. Bu yüzyıllar boyu süren milyonlarca Türk’ün Anadolu’ya göçmesi sırasında Anadolu’da yaşayan diğer milletler ya savaşlarda ölmüşler ya Anadolu’yu terk edip başka yerlere göçmüşler ya da varlıklarını azınlık olarak sürdürmüşlerdir (Rumlar, Ermeniler, Lazlar, Çerkezler, Süryaniler gibi) bunlardan başka diğer milletlerden evlilikler sonucu aramıza karışanlar olmuştur ama bu karışım süreklilik arz etmediği için ırkımız nesiller içinde bu yabancı kanları tasviye etmiştir.

Şu anda Türkiye nüfüsunun % 75'i safkan Türktür, Attila kadar, Cengiz Han kadar, Mete kadar, Alp Arslan kadar safkan Türktür. Geri kalan %25’i büyük çoğunluğu ( 12-13 milyon kadarı) kürt, geri kalanı ise melez ve diğer etnik azınlıklara mensup kişilerdir.

1993 yılında Konda A.Ş tarafından yapılan bir araştırmada Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına sorulan sorularda %65’lik oran kendini etnik olarak Türk, %21 Müslüman-Türk,  %4 Müslüman, % 7,6 kürt ( %48 ‘i kendini Türk hissediyormuş!!!), %0,13’ü arap,  % 0,46’sı çerkes olarak tanımlamıştır. Burdan çıkarılacak sonuç şudur: Ülkemizde  %65 safkan Türk vardır ,  %21’lik gibi büyük bir oranda kendini Müslüman-Türk olarak adlandıran kanı temiz fikri bozuk ümmetçilerle birlikte ülke nüfüsünun  safkan olma oranın “en az” %86’dır. Araştımanın 1993’te yapıldığını gözönüne alırsak ve bu sayılan etnik gruplardan kürtlerin üreme hızlarının domuzların üreme hızına yakın olduğunu düşünürsek şu andaki oran %75 safkan Türktür diyebiliriz.

Dünya’da ülke nüfusunun %75 kan safiyeti olan çok az ülke bulabilirsiniz ancak bunlardan hiçbirinde diğer etnik gruplara eğitim hakkı, yayın hakkı ve toprak talep edilen bir ülke bulamazsınız. Bugün kendini modern görüp biz Türkçüler’e faşist , cahil diyen entellektüel bozması enteller okudukları iki yaldızlı lafa inanıp bizim söylediklerimizi dikkate almasalar bile tarih bunlar gibi yabancı hayranı ya da yabancı fikri benimseyenlerin ihanet ve hezimetleriyle doludur.

Herkes şunu bilsin ki; Türkiye Halkı değiliz, Türkiyeli değiliz, Anadolulu hiç değiliz... Büyük dedemiz OĞUZ HAN'ın, altı oğlundan türeyen Oğuz Türkleriyiz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
ISBARA ALP
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2011, 22:22:15 »

Anadolu önce Türkçe bir ad değildir, anatolya dır gerçek adı. buralı olabiliriz yalnız Kandaşımızın dediği gibi Büyük dedemiz OĞUZ HAN'ın, altı oğlundan türeyen Oğuz Türkleriyiz!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KIZIL BUKA
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 45« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2011, 22:26:09 »

 GökTürk Yuregine saglik Kandas
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ulu Bozkurt'a köpek diyenler,kendilerini aynada görenlerdir.
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2011, 22:27:21 »

Çok güzel bir yazı kandaş eline sağlık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2011, 22:40:03 »

 Emegine yüregine saglik degerli kardesim. Sagol varol. Egitici bir makale olmus.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Batur Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 61« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2011, 23:06:46 »

Kalemine sağlık ağabey, Türklüğün yabancı soylardan arındırılması meselesi üzerinde durulması gereken en mühim konulardan birisidir.

Genelde soyu kırık melez müptezeller milletin çoğunluğuna da melezlik atfetmeye çalışır. Sanki herkesin ailesinde gayri Türk etnisitelerden biri bulunmak zorundaymış gibi genelleme yaparlar. Türklüğün duruluğunu kirletmek açısından bu melezler bir hayli gayretlidir.

Diğer yandan etnik piçler de atalarını beceren türlü kavimleri unutup Türklerin saflığıyla kafayı bozmuşlardır. 1000 yıldır ecdadının dişilerini padişahların, beğlerin koynuna sokmaktan ar etmeyenlerin bugün Türklerin kan seviyesi ile meşgul olması melezlerin düştüğü aciz ruh haliyle açıklanabilir.

Hülasa, Türkiye Türkleri zihinsel olarak saf olmasa da kan bakımından tertemizdir. Araya karışan melezleri ve parazit yapan etnikleri elbet bir gün yok edeceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2011, 23:40:34 »

Yamtar kandaşım, bu "anadolu" aşkı bazı insanlarda öyle bir hal alıyor ki, bazen. Artık Balkanlardan ve Kırım'dan göç eden Türkleri kendilerinden saymamaya başladılar. Böyle bir mankurtlaşma olabilir mi?
Biz Anadolulu değiliz. Biz Türk'üz nereye gidersek gidelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.247 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.