Türkçülük bir güçtür, bu güç zaman içerisinde çalışılarak kazanılır!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Ekim 2020, 02:13:45


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türkçülük bir güçtür, bu güç zaman içerisinde çalışılarak kazanılır!!  (Okunma Sayısı 1874 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.597


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 10 Şubat 2014, 08:33:01 »

Türkçülük bir güçtür, bu güç zaman içerisinde çalışılarak kazanılır!!


Türkçülük o kadar yüksek bir ülkülemdir ki kendisine has özellikleri vardır, Türk ün anadan babadan öğrendiği töre, terbiye ve diğer davranış türleri Türkden ayrı olarak Türkçülerde geliştirilerek sonradan öğrenilir!

Türkçü sert yaşamaya mecburdur, inandıkları hususunda asla tavizkar olmaz, olamaz, vereceği tek tavizin davası olan ırkına zarar olarak kendisine döneceğini bilir, etrafına da bunu belli eder. Zamanımızda Türkçülerin yetiştirildiği yer sanal ortamda ki otağlardır. Diğer paylaşım sitelerinde örnek olarak faceBOK'u ele alırsak burada asla tek Türkçü yetişmez, yetiştirilemez çünkü orada  dileyen herkes aklına geleni yazıp yandaşlarına bunu deklare ederek yutturuyor, Türkçülük belli kalıplar içerisinde çağın gereksinimlerini ona ekleyerek Türk çocuklarına verilmesi zaruri olan bir ülkülemdir, herkes kendi kafasına göre bunu yönlendiremez, doktrinlere uymak onları temel kabul etmek lazım.

Otağlarda Türkçülük yapmak zordur, buralar gerçek Türkçüler tarafından devamlı göz altında tutulmakda tek yanlışınızda onlar tarafından uyarılmakda veya cezalandırılmaktasınız. İşte bunun içindir ki burada Türkçülüğü tam anlamıyla uygulamak mecburiyeti vardır, bilmediğiniz konuda bilirkişi olamazsınız, tavrınız ülkünüz istikamaetinde olmalıdır.

Türkçülük bir güçtür, bu güç zaman içerisinde çalışılarak kazanılır, Türkçülüğün kitabı Atsız tarafından yazılmış, Gökyeleli Bozkurt tarafından (atsızcılar.com) sanalda ilk okulu açılmış devamında da biz turkcuturanci.com tarafından yüksek okul seviyesinde hizmet edilir hale getirilmiştir. Şimdi Türkçü olan her bireyin tamamı bu okullardan yetişmiştir. Sözüm o ki Otağ da davranış tarzınız bu durumu göz önüne alarak olmalıdır.

Otağda uslup Atsızca olmalı buradan dünyaya bakış Atsızın gözleri ile olmalıdır. Otağımıza yeni gelen Bozkurtlarımız hiçbir yerde Atsz ile tanışmadıkları için onlara bizim duruşumuz ilk başlarda itici gelir çünkü çok sert görürler, bizim bu durumda yapacağımız tek şey onları kazanmanın yollarını kendi bilgimiz kadarıyla fazla sertleşmeden işlemektir, onla çok uzun zaman geçmeden sizin tavrınıza gelecekler, bu onların kanlarında var. Onları kazanmak uğrunada asla gevşememek gerekiyor çünkü Türkçülüğün  o sertliğini Bozkurta işlemen gerekiyor ki o da kendisinden sonra gelecek börülere bunu kabul ettirebilsin, bu çark böyle dönerek devam eder.

Otağ, Türkler ve Türk olmayanlar tarafından her dakika izlenmekte, Türkler not vermekde, Türk olmayanlarda ceza kesmek için fırsat kollamakta. Bunları göz ardı etmeden Türkçülüğü en tepeye taşımak bizim  sırtımızda, neden derseniz başka alternatifiniz yok, işte bu yüzden uslup doğru Türkçe ile Türklere peynir, Türk olamyanlara kılıç gibi olacaktır.

Otağda geniş kitlelere ulaşmak yazılacak makaleler ile olacaktır, bütün bilgi ve becerileriniz ile Türkçü duruşunuzu yazdığınız bu yazılara yansıtarak onu okuyanları benliğine döndürecek, günün şartlarına, çağın gerekliliğini geride kalmadan bu makaleleri okuyan herkesin kendisinde bişeyler bulacak şekilde gördüğü an başarmışsın demektir. Makaleleri okuyan kişi onu yaymak zorunluluğunda hisseder kendisini, örneğin ben makale falan yazmasını bilmem lakin bir gün mhp nin resmi sitesinde baktım benim yazım üzerine konuşup yorumlar yaptıklarını gördüm ve altında bizim otağın adı yazıyordu, bu yazıyı bizden birisi oraya gotürmemiş kendileri gelip buradan almışlar. Bizimde görevlerimizden birisi böyle sitelere otağın adını makalenin altına yazarak gotürmemiz gerekiyor ki Türkçülük neymiş görsünler herkes kafasına göre Türkçülük yapmasın, siz bu otağın Bozkurtları inanın Türkçülüğün başyapıtısınız, her kesim size imrenerek bakıyor, binlerce üyenin tek korkusu ben burada bişey yazarsam acaba kabul görürmü şeklindedir, ben buna şahitim, bir çok Türkçü dahi burada yazmaya çekiniyor. Bizim amacımız bu kandaşlarımızdan bu korkuyu alıp otağ içerisinde faal, kendi yaşantısında korkusuz Bozkurt yapmaktır.

Otağ içinde küfür asla yapılmamalı, Türkçe mükemmel bir şekilde kullanılmalı, Türkçüler devamlı bir birleri ile tartışmalıdır, açılan her başlığa Türkçünün bir yorumu olabilmelidir ki kolumuz uzun olsun her tarafa yetişebilelim, Türkçülüğü her alana yayabilelim, kendiiçimizde kapalı durumda kalmayalım, Türkçü güç olduğunuzu bilin ona göre davranın otağda, sizden başka güç yok, bu bilinç ile hareket edersek kazanacağız.

yürekli-kam 10/02/14 turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.597


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2014, 11:27:47 »

Emek vererek yazılan başlıklara yorumu olmayan Türkçüler var içimizde, Türkçülüğün geliştirilmesi için bu tutumda olan kandaşlarımızı bu duruşlarından vaz geçirmek lazım, onlarında katılımlar bizim için önemlidir, en azından düşüncelerini öğrenir, varsa yanlışımız düzeltiriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2014, 12:48:27 »

  Kameçem, millet yorum yapmaktan korkuyor. Yanlış yaparsam diye tırsıyor. Oysa ki, yanlışı yeter ki buralarda yapalım, utanmadan sıkılmadan. Doğruyu gösteren muhakkak olur. Ama yanlışı, yapılmaması gereken yerlerde yaparsak, o zaman utanmamıza izin vermeyecekler. Burası okul ise, herkes konuşmalı, yazmalı. Konuşmadan, yazmadan, ne yanlışlarımızı bulabiliriz, ne milletin yanlışlarını gösterebiliriz, ne de doğruları öğretebiliriz. Biz Türk isek, korkmamalıyız. Yanlışlarımızı, doğrularımızı ancak, sıkılmadan utanmadan yazıp söyleyebildiğimiz zaman, onların, yanlış ya da doğru olduğunu anlayacağız. Hadi Türk, KANININ GEREĞİNİ YAP, KORKMADAN BİLDİĞİNİ PAYLAŞ. Hepimizin yanlışları olacak, bizim yanlışlarımızı da, korkmadan söyle bize.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.233 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.