Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 09 Şubat 2014, 09:22:26Konu Başlığı: Türk milletinin geneli bunların farkına vardı, yandı da dinciler yandı!!!
Gönderen: ALBASTI üzerinde 09 Şubat 2014, 09:22:26
Dincilerin iktidara gelmesi Türkiyenin bir on yılını kaybetmesi ve bazı Türklükle ilgili değerlerimizi devlet bazında kaybetmemize neden olmuşsa da zararın neresinden dönersen o kardır vecibesi ne dayanarak Türklüğün geleceği açısından iyi olmuştur diyorum ben çünkü milletin geneli (got kılları hariç) bunların ne mal olduklarını çok iyi öğrendiler.

Vatan, millet, din, iman diyerek iktidarın kulpuna yapışan ona sahip olan bu zihniyetin içi son on yıllık iktidarlarında ayan beyan ortaya çıktı. Vatan dediler ülkenin doğusunu kürtlere teslim ederek bu milletin öz varlıklarını özelleşme adı altında yok pahasına yandaşlara dağıttılar, Millet dediler bu milletin adı olan Türklüğe olmadık darbeler vurarak anayasadan bile bu kutlu sözü kaldırmak için var güçleri ile uğraştılar, Din dediler yetim hakkı yiyerek hırsızlığın ve yolsuzluğun daniskasını yaptılar, İman dediler güneyimizde ki ülkelerde imanlı müslümanların katledilmelerine ve onların namuslarının yok edilmesine ön ayak olarak göz yumdular.

Türk milletinin geneli bunların farkına vardı, yandı da dinciler yandı!!!

''yürekli-kam''


Konu Başlığı: Ynt: Türk milletinin geneli bunların farkına vardı, yandı da dinciler yandı!!!
Gönderen: Erlik Tanrıöğen üzerinde 09 Şubat 2014, 10:06:26
Siyasal Islamcılığın çözüm olmadığı, en küçük çıkar çatışmasında kurulan sistemlerinin altüst olduğu ortaya çıktı.

Din ticareti, din sömürüsü yara almıştır. Ancak hala yaşıyor! Ona öldürücü darbeyi Türkçüler vuracak. En mükemmel sistem bani olunacak!


Konu Başlığı: Ynt: Türk milletinin geneli bunların farkına vardı, yandı da dinciler yandı!!!
Gönderen: Karagerey üzerinde 09 Şubat 2014, 11:06:06
  O göt kılları dediğiniz, ülkenin, seçmen olarak, akp yi iktidara taşıyacak çoğunluğunu oluşturuyor olması, dincilerin hala ülkenin başında olmalarını sağlıyor ve sağlayacak. İnanın, akp li kim ile konuşsam: Yesinler, yemeyen mi var dı? Helal olsun, Onlar da yesin, Diyorlar.


Konu Başlığı: Ynt: Türk milletinin geneli bunların farkına vardı, yandı da dinciler yandı!!!
Gönderen: Türk Çerisi üzerinde 09 Şubat 2014, 14:14:36
Türk milletini komple kapsamayacak bir ideoloji, düşünce ve fikirler toplum içinde bir grup yaratır ve bu da ona zıt bir grup oluşmasına sebep olur.

Atatürk'ün çizgisi saptırılarak kemalizm adı altında oluşturulan ideoloji Türk toplumunu kapsayamadı, toplumda kemalist adında bir zümre oluştu. Toplumun geri kalanının içinde ise dini hassasiyeti yüksek kesim kemalizm karşıtı bir yapılanmaya başladı ve siyasi islamcılık doğdu. İşte bu iki kutbun sürekli çatışması ülkemizi bu hale getirdi.