Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: ALBASTI üzerinde 10 Mart 2014, 00:43:29Konu Başlığı: TÜRK KIZI VE İMİTASYONLARI
Gönderen: ALBASTI üzerinde 10 Mart 2014, 00:43:29
Türk kadınının üstünlüğü onun yaradılışındadır, Türk kızı tarihin her safhasında başka ırk kadınlarının özentisi olmuş ve her zaman Türk kzılarını kendilerine örnek almışlar lakin kanları icabı olan her pisliği yaptıklarından ötürü kesinlikle bir Almıla olmaları mümkün olmamıştır.

 Bundan yaklaşık 30 yıl öncesine kadar kimin ne olduğu belli olurken kanında Türklük olmayanlar anında seçiliyordu fakat şimdilerde teknolojinin iler safhalarda gelişmesi ve sanal alemin yayılması nedeniyle kimin ne olduğunu anlamakta güçlük çekilir oldu. Kendisine sanalda bir yer bulan fahişe, biraz dil, biraz Türkün örf ananesi ve Türklük ongunlarına sarılması sonucunda yanına bulduğu topluluğa Türk olduğunu yutturabiliyor. Bunlar asla kendilerini ayan etmezler çünkü görüldükleri taktirde kim oldukları açığa çıkacaktır, tip olarak Türklüğe benziyorsa dahi onun davranış tarzları ve namus kavramı kendisini ele verecektir.

 Uluğ gök bilgemiz Atszı atanın dediği gibi ''Fahişeler vardır, namustan bahseder. Kanaatini ve kalemini satmışlar vardır, vicdandan dem vurur. Vurguncular vardır, ağızlarından fazîlet sözü düşmez. Çifte pasaportlular vardır vatan diye haykırır. Palikaryalar vardır, kahramanlık iddia eder. Bazı iyi niyet sahipleri de bunların hepsine inanır'' İşte bu söz bu gün için söylenmiştir, gerçekten aslen FAHİŞE olanlar sanaldan namus bayrağı taşıdığı günleri yaşıyoruz.
 
Veysel Top


Konu Başlığı: Ynt: TÜRK KIZI VE İMİTASYONLARI
Gönderen: ALBASTI üzerinde 10 Mart 2014, 01:49:56
Sanalda ki Türk kızı görünümlü fahişeler hakkında ne düşünüyorsunuz, bildiğiniz böyle birileri var mı?


Konu Başlığı: Ynt: TÜRK KIZI VE İMİTASYONLARI
Gönderen: Giray-han üzerinde 10 Mart 2014, 11:48:22
Sanalda gördüklerimi gerçek hayatta da tanıyorum. Ne desem, garip kimseler. Bazısı kendi yediği pislik kulağına geldiğinde utanıp inkar eder, bazısı da geldiğinde delikanlı ayağında pişkin pişkin kabul eder.
Ama hepsi de yaptıklarına devam eder. Hemen hepsi kozmopolit, genel örf adetlere saygı göstermeyen kimselerdir. Bilgisiz olmaları yanı sıra, profillerinde Atatürk resmi vardır.


Konu Başlığı: Ynt: TÜRK KIZI VE İMİTASYONLARI
Gönderen: Moğol Onbaşısı üzerinde 10 Mart 2014, 16:33:08
Ayrıca facebook denen sosyal ağda komünist paylaşımlar yapma ama facebook dışında yabancı-pahalı yerlerde gezip tozma huylarına sahiptirler...