Türk Kadınının Ahlakı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 12:48:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Kadınının Ahlakı  (Okunma Sayısı 1803 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« : 25 Aralık 2011, 01:28:54 »

  Günümüzde Türk ahlakı en kara günlerini yaşıyor.Özellikle Türkiye'de.Ahlak kurallarının en baskın olduğu        soylardan gelen bizler nasıl olduda bu durumdayız peki ?

  ''Önemli olan iç güzelliktir.'' tamamen uydurma bir sözdür.Hiç bir gerçekliği olmamakla birlikte mantıksızdır.
Şimdi günümüz kadınlarının yeni bir uydurma fikir benimsemişlikleri var.Nedir bu fikir ? Feminizm.
İşte ''önemli olan iç güzelliktir'' bu düşünce tamamen feminizm ürünüdür.İçi güzel olan bir insan hele ki bir Türk  kadını nasıl olurda yarı çıplak dolaşabilir ? Hani önemli olan iç güzellikti ? İç güzellik dışa vurmaz mı ?

Şimdi kadınlara bu tarz görüşler anlatıldığında kişileri neyle suçlayacaklarını da bulmuşlar.''Dinci,geri kafalı,yobaz,örümcek kafalı.''.Bir kadına düzgün ahlaklı olması için tavsiye veriyorsam TÜRK olmam yetmiyormu da beni dincilikle suçluyorsun ? Ahlaklı olmayı bırak dindar birini dinsiz insanlar bile savunurken ahlak konusunda işine gelmeyince sen dindarsın sen geri kafalısın diye suçlama nın anlamı nedir ?

Bahsedilen ne dinin gerekliliğidir ne emrettikleri.Bahsedilen Türk ahlakıdır.Tek amacı erkekler ve aşk olan kadınlar benim ahlakıma uysa ne olur ? diye düşünmeden de geçmemek lazım.Evet Türk kadınını bunlara sürükleyen dış etkenler olabilir.Göz boyayıcı şeyler onları baştan çıkarabilir.Ama bahsettiğimiz şey herhangi bir kadın değil Türk kadını.

Önemli olan ve üstüne basılan nokta ne dinci düşünülüp söylendiği gibi namus meselesi diye adlandırılan şeydir nede dinin şartları.Burdaki önemli olan nokta Türk ahlakıdır.Başından beri Türk kadını Türk töresinde önemli rol oynamış değer verilmiştir.

Kadın yeri gelir övünç kaynağı olurken yeri gelir utanç kaynağı olur.Hele öyle bir yeri gelir ki tam bir bulunmaz hint kumaşına döner. ''İstanbul Amerikan genelevi,Türk kızları Amerikan cariyesi olamaz'' bu bağırışları unuttuk mu?Bu kelimelerin dillerden dökülmesine sebep olan şeyleri unuttuk mu peki ?
İstanbul'da genelevlerin beyazlara boyanıp üzerine de ingilizce ''Hoşgeldin denizci'' yazılması bunları kim unuttubilir ki.Türk her alanda üstün olabilir her alanda öne çıkabilir her alanda kazanabilir hatta her alanda hakimiyeti eline alabilir.Yapmadığımı şey mi sanki ? Ama unutulmaması gereken şey Türk kadını Türk ahlakını benimsemedikce tüm bunlar kötü sonuçlanabilir.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN !
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.217 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.