Türk Irkı Mutlaka Korunmalıdır - Soy Karışmamalıdır
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Ekim 2020, 07:52:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Irkı Mutlaka Korunmalıdır - Soy Karışmamalıdır  (Okunma Sayısı 2571 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sakallı Nurettin Paşa
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 58


Etnik Öğütücü


« : 30 Nisan 2015, 16:28:51 »

Bir avuç Türk nasıl oluyorda Çin'i haraca bağlıyor ve Çin ülkesini yağmalıyordu? Şüphesiz ki bunda en büyük etken damarlarımızda dolaşan asil kandır. Türk Irkı zaten Tanrı tarafından üstün yaratılmıştı. Bozkırın verdiği çetin şartlarda duruma eklenince sadece en güçlüler hayatta kalıyordu. Bozkırda 10 bebek dünyaya geliyorsa bunların zaten 5-6 tanesi hemen ölüyordu. Geriye kalanlarda zaten dediğimiz gibi en güçlülerdir. Türk ırkının üstünlüğünü Araplar da çok iyi bilirdi. Abbasi ordusunda askerlik yapan Türkler, ırkları bozulmasın diye bizzat Abbasi yöneticileri tarafından Samarra adında bir şehirde toplanır ve burada Türkistan'dan gelen güçlü Türk kadınları ile evlendirildi. Çünkü bir Arapla evlenirse bu askerler kan bozulur ve o doğacak bebekten savaşçı olmazdı. Yine aynı şekilde envai çeşit kavmi kölesi yapan, 4 kıtayı istila edenler şüphesiz ki bizim atalarımızdı. Irksal olarak üstün olduğumuz gibi bilimde, teknolojide herşeyde üstündük.

Temiz ve üstün olan şeylerin çabuk bozulması tabiî bir kanundur. Bir bardak saf suyu bozmak için deniz suyundan bir kaşık yeterse çirkeften bir damla yeter de artar bile. Bu yüzdendir ki Türk ırkı korunmalıdır. Bu yüzdendir ki Üstün Türk ırkının bireyleri kendi soydaşları ile evlenmelidir. Yabancıyla evlenirseniz doğacak olan çocuğunuzun bir piçten farkı kalmaz.

Türkten doğacak olan o bebekler geleceğin savaşçıları, bilim adamları olacaktır. Bebekler anne sütünü içmeyi bıraktıktan sonra dışardan Lösin alımı kesinlikle ihmal edilmemelidir. Yeteri kadar süt ve süt ürenleri almayan çocukların savaşçı olması zor olduğu gibi aynı zamanda Türk ırkının genetİğinide bozmaktadır.

Neyse, şimdi bazı aveller Türk ve K.rt, Çerkez, Ermeni vb mahlukatlar bizle eşittir gibi şeyler söyleyebilir. Bunlara inanmayın. Çünkü üstün olan biziz. Biz üstün değilizde vatanını terkedip bize sığınan Kafkas Piçi Çerkezler mi üstün? Şimdi bazı aveller "Ama İngiltere bizden çok ileride, o zaman onlarda üstün" gibi şeyler söyleyebilir. Şu an bilim, teknoloji, ekonomi gibi şeylerde bizden üstün olabilirler, bunun nedeni ise İngilizlerin Sanayi devrimini çok iyi kullanması ve aynı zamanda jeopolitik konumundan kaynaklıdır. Biz hem sanayi devrimini kaçırdık hem de sürekli savaşlarla boğuştuk. İngiltere gibi bir adada kalıp sürekli kendimizi geliştirecek şeyler yapamadık. Fakat buna rağmen, elimizdeki imkansızlıklara rağmen destansı savaşlar verdik. Düşmanlarımızın korkulu rüyası olduk ve bağımsızlığımızı asla kaybetmedik. Atalarımızın ruhunun şad olmasını istiyorsak Tanrı'nın bize verdiği görevi yerine getirmeli ve acunun efendisi olmak için herşeyi yapmalıyız. Yüce Gök'e şükürler olsun ki damarlarımızdaki kan yerinde duruyor. İşte o kanın yüceliğinin farkına varır ve gereğini yaparsak kimse karşımızda duramaz.

Yüce Gök Üstün Türk Irkını Korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türkçüler, dayanışmalı yaşamaya mecburdur. Dayanışma, az kuvvetle çok iş görmenin tek ve değişmez çaresidir. Dayanışma olmayan yerde, için için bir çekişme var demektir. Türkçü, ülküdaşları ile olacak bir geçimsizliğin ülküye zarar getireceğini bilir."
Sakallı Nurettin Paşa
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 58


Etnik Öğütücü


« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2015, 15:55:59 »

Irk meselesi çok muhim bir olaydır. En başta ırkını karıştırmak doğanın işine karışmaktır ve Yüce Gök'e ihanet etmektir. Üstün Türk ırkının genini başkasıyla karıştırmak en büyük suçlardan biridir. Şimdi bir tohum düşünün. Bu tohum çok kaliteli. Lakin bu tohumu bozuk, çorak, hastalıklı bir tarlaya ekerseniz ne olur? O tohumdan adam gibi verim alabilir misiniz? Hayır. Türk spermide böyle bir şeydir. Siz yabancı karıyı döllerseniz ondan Türk çıkmsını beklemeyin. Ondan çıkacak olan tek şey piçtir!

Türkçüler dikkatli olmalıdır. "Ben yabancı kızla birlikteyim, çocuğumu Türkleştiririm" diyen varsa siktirsin gitsin Türkiye'den. Zaten ülkede yeterince piç var, bir de sizi piçlerinizle mi uğraşalım?
Nihal Atsız'ın bu konu hakkındaki düşüceleri;
" Fakat yabancı kan taşıyan bir insan Türkçe’den başka dil bilmese bile, o Türk değildir. Bunu şöyle bir misalle izah edebiliriz: Memleketimizde epeyce zenci vardır. Bunların hepsi Türkçe konuşur. Bazılarının dili tam bir İstanbul şivesidir. Başka dil bilmezler. Kanun bakımından da Türk sayılırlar. Fakat onlar Türk müdür? Bir Türk köylüsü onun Türk olduğuna kat’iyen inandırılamaz. Hakikatte de onun Türk olduğunu iddia etmek gülünçtür. Zaten memlekette herkes bunlara Arap der, geçer. Türk kanına yabancılığı bakımından bir İngiliz, bir Yahudi, bir Çerkes, bir Arnavut, bir Kürt veya bir Lâzdan farkı olmayan zencilerin, sırf tabiat ona kara damga vurdu diye Türk olmadığı ittifakla kabul olunuyor da, dış şekilleri Türk’e benziyen başka yabancılar neden Türküm diyince Türk sayılıyor? Madem ki zencinin Türklüğünü kimse kabul etmiyor, o halde şekli Türk’e benziyen yabancı da Türk değildir. Mesele yalnız dış şekil meselesi olsaydı zenciyi Türk saymayıp ötekini saymak belki doğru olurdu. Fakat mesele bir iç meselesidir. Zenci, Türk’e olan sadakatinde ötekilerden, muhakkak ki, daha samimidir. Fakat mesele bir iç meselesi olduğu için Türk’e şeklen benziyenlerden daha çok sakınmak lazımdır. Malum ya: yılanın bile en tehlikelisi bulunduğu yerle aynı renkte olanıdır.

Türk’e düşman olanlar ve bunu açıkça söyliyenler Türkler için o kadar tehlikeli değildir. Asıl büyük tehlike Türkümsü olan yabancılardır. Bunlar iyi Türkçe konuştukları ve çok defa Türkçe’den başka dil bilmedikleri için Türk’ten ayırt edilemezler. Fakat kanlarının başka olduğunu ya bilir, ya da sezerler. Onun için bunlara Türkümsü diyorum.

Rıza Tevfik memlekete niçin ihanet etti? Çünkü babası Arnavut anası Çerkes olan bir melezdi. Ali Kemal neden düşman için çalıştı? Çünkü dedesi ermeni dönmesiydi. Kurtuluş Savaşında ufak bir menfaat meselesi yüzünden çeteci Etem niçin Yunanlılarla birleşti? Çünkü Çerkesti. Ahmet Cevat neden mütareke yıllarında Türkçülüğün aleyhinde olduğu gazetelerde yazdı? Çünkü Giritli idi…"
Atsız Mecmua, 1931, Sayı: 6
Temiz ve üstün olan şeylerin çabuk bozulması tabiî bir kanundur. Bir bardak saf suyu bozmak için deniz suyundan bir kaşık yeterse çirkeften bir damla yeter de artar bile.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türkçüler, dayanışmalı yaşamaya mecburdur. Dayanışma, az kuvvetle çok iş görmenin tek ve değişmez çaresidir. Dayanışma olmayan yerde, için için bir çekişme var demektir. Türkçü, ülküdaşları ile olacak bir geçimsizliğin ülküye zarar getireceğini bilir."
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.195


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2017, 21:09:58 »

Türk, Türkle evlenmeli sadece.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Türük-Çağatay
Tsagaday
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 44« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2017, 12:44:23 »

Sakallı Nurettin Paşa çok güzel bir yazı ellerine sağlık kardeşim. (Melezleşen Türkler) kesinlikle benliklerini kaybediyor. Türk kanını kirletenlere Türk düşmanı demek yanlış olmaz. Zira bir almanla evlenen Türk kesinlikle hem alman hem Türk olmuyor. sadece alman oluyor. Türk kanı orada yok oluyor. Türk kanı buharlaşıyor ve o asil soy orada yok oluyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.195


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2019, 03:52:10 »

Türk soyunun temiz kalabilmesi için, Türk, Türk ile evlenmelive bol çocuk yapmalı. Kokmuş Suriyeli pis arapların bile bizim ülkemizde çocuk yapma oranları biz Türklerden çok. Bu yüzden bol çocuk yapmalı Türkler..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.195


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2019, 04:35:19 »

Türk, Türk ile evlenmeli!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.242 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.