Türk Irkçılığı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Haziran 2020, 21:47:40


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk Irkçılığı  (Okunma Sayısı 6850 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 30 Haziran 2012, 00:02:01 »

 TÜRK IRKÇILIĞININ GÜNÜMÜZDEKİ ÖNEMİ.


             Günümüz dünyasında ve ülkemizde aşağılanan ırkçılık ve Türk ırkçılığı nedir? Neden yüzlerce yıldır insanların beynine öcü gibi aktarılmış ve işlenmiştir?
Irkçılık genel anlamı itibarı ile mensup oldupun ırkın, diğer ırklardan üstün görülmesi, yüceltilmesi ve yükseltilmesi ülküsüdür.Bu anlamda diğer ırklarla olan kaynaşmayı, birleşmeyi bütün olarak reddeden, ait olduğı ırkın saf haliyle kalmasını amaçlayan bir olgudur. Türk Irkçılığı ise, bundan farklı olarak, Altaylardan Balkanlara, kendi öz topraklarında dini ve mezhebi ne olursa olsun, özgür, bağımsız ve Türkçe yaşama hayalidir. Topraklarında Türkler tarafından yönetilme isteğidir.
             Tarifini kısaca yaptığım ırkçılık neden  dünyada reddedilmektedir? Çünkü dünya giderek global, küresel, sözde sınırların ortadan kalkacağı, tüm insanların sınırlar arasına hapsedilmeden, özgür ve dilediği yerde yaşayacağı, medeniyet ve dinlerin ittifakı ile de savaşların ortadan kalkacağı yalanı ile yıllardır uyutulmaktadır.Burada amaç, yıllardır bir kaç elit ve küresel şirketin dünyayı ele geçirme planları yatmaktadır. Bu amaçları için, ülkeleri yoketmekte, rejimlerini değiştirmekte, ulusal devletleri bölüp parçalayıp uydu devletçikler yaratmada bir sakınca görmemektedirler.Bunu yaparken de sıkça kullandıkları ve uyutulan insanların kulağına hoş gelen kavramları bol bol kullanmaktadırlar. Nedir bunlar? İnsan hakları, demokrasi, özgürlük. Bu kavramları dilinden düşürmeyen ülkelere bir bakalım. İngiltere, Fransa, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin gibi emperyal ülkeler. İnsan hakları, özgürlük ve demokrasi(!) götürdükleri her ülke bugün eskisinden daha karmaşık, içsavaşlarla kan gölüne dönen, halkı eskisinden daha fakir ve çaresiz bırakılmış, en temel insan hakkı olan yaşam hakkı elinden alınmış insanların yaşadığı ülkelere dönüştürülmüyor mu?
               Bu küresel elit dediğimiz şirketlerin ülkelerinin dünyayı ele geçirmesi için, ekonomik ve siyasi bakımdan bağımsız, kendine yeten ulus devletlerin bir an önce ortadan kalkması gerekmektedir. Peki ulus devletler nasıl bölünür, parçalanır ve sonunda yok edilir? Önümüzde bir Yugoslavya, bir Irak, bir Libya örneği var. Emperyal ülkelerin düşünce kuruluşlarının finanse ettiği ajanlar, ve yok edilecek ülkedeki işbirlikçileri önce insan hakları, demokrasi ve özgürlük yalanı ile halk uyutulur. Daha sonra o ülkede azınlıkları, yada farklı din yada mezhepteki toplulukları özgürleşme bahanesi ile kışkırtır ve bir iç savaş yaratılır.    Kan gölüne dönen ülke  sonunda NATO  yada Birleşmiş Milletler gibi tamamen Emperyalizmin amacına hizmet eden kuruluşlara teslim olmak zorunda kalır. Bundan sonra artık pastanın paylaşımına sıra gelmiştir ve o devlet artık emperyalizmin hizmetinde bir uşaktır.
              İşte ırkçılık burada çok önemli bir olgu olarak karşımıza çıkıyor. Yukarıda anlatmaya çalıştığım herşey bugün ne yazık ki ülkemizde uygulanmaktadır. Etnik bölücü terör, mezhep kavgaları, Laik, şeriatçı ayrışması, Atatürkçü, neo Osmanlıcı ayrışması tüm hızıyla ülkemizde hüküm sürmektedir. Bunun için herşey önceden hazırlanmıştır. Finansmanı dışarıdan gelen gazeteler ve köşe yazarları, tv kanalları,kendi emellerine hizmet eden sözde tarikat şeyhleri , ve tabiki işbirlkçi ve her dediklerini yerine getirecek bir iktidar ve muhalefet.
              Ülkemizin bölünmesi için artık zemin hazırdır. Bu ülkeyi, kanıyla canıyla binlerce şehit vererek ,yedi düvelle savaşarak kuran Türkler artık ülkenin öz sahibi değildir durumuna getirilmiştir. Onlara göre bu ülkenin sahibi Türklerle birlikte kürtler, çerkezler, lazlar, ermeniler, rumlar, pomaklar, boşnaklar, yahudiler, arnavutlar, gürcülerdir. Dün Osmanlıya sığınarak katledilmekten kurtulmuş ne kadar etnik döküntü varsa bugün ülkemizde toprak ve söz sahibi olma peşindedir.
              Türk ırkı bu durumdan kendi seçimi ve kararı ile ya kurtulacak, yada tarihe gömülecektir.Türk ırkı ya ırkçılığı seçerek, tarihten aldığı güçle silkinerek özüne dönecek yada hümanizm, insan hakları, demokrasi ve özgürlük masallarına kanıp binlerce verdiği şehitlerin kanına ihanet ederek yurdunu etniklere ve dolayısı ile emperyalizme teslim edecektir. Türk Irkının tek kurtuluşu ırkçı, Türkçü bir ihtilaldedir. Bunun daha ötesi yoktur. Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsek akp den kurtuluruz gibi bir yanılgıya düşmek, Türk Irkının sonunu hızlandırmaktan öte bir işe yaramayacaktır. Çünkü ne yazık ki muhalefet de emperyalizmin dizayn ettiği bir muhalefettir ve ufak tefek ayrıntılar dışında iktidarla aynı yolda yürümektedir.

              Türkiyemizde durum buyken ne yazık ki, diğer Türk devletleri ve topluluklarında da durum pek parlak değildir. Kerkük, G. Azerbaycan, Karabağ, D. Türkistan, KKTC, Batı Trakya ve Balkanlar da hala Türk oldukları için zulüm gören ırktaşlarımızın varlığını  içimiz acıyarak öğreniyoruz.Rusya bünyesinde hala bağımsızlığı için uğraşan nice Türk toplulukları olduğunu biliyoruz.

              İşte artık nerede olursa olsun, dini mezhebi ne olursa olsun tüm Türklerin refah, özgür, bağımsız ve Türkçe yaşamasını istiyor isek Türk Irkçılığı ipine sıkıca sarılmamız gerekiyor. Bu olguyla yola çıkarak Türk ırkçılığının değişmez hayali Turanı yani Türk Birliğini kurmamız gerekiyor. Bunun içinde önce kendi çevremizde, daha sonra kendi ülkemizde ve diğer Türk Devletlerinde din, mezhep, ideoloji gibi bizi ayrıştırmaya götüren nedenleri ortadan kaldırmamız gerekiyor.
              Tüm bunları başarabilmek için de bize  kararlı, bilgili, donanımlı, gözü kara yiğit bir başbuğ gerekiyor. Ve bu başbuğ etrafında toplanılacak bir örgüt. Türk ırkı her kötü döneminde böyle bir yiğit  bağrından çıkarmıştır. Bu defada böyle olacağından hiç kuşkum yok. Ne kutlu bir başbuğ ki adını Türk tarihine altın harflerle yazdıracak.Umarım yakın bir gelecekte o kutlu başbuğ ile yeni ufuklara yelken açıyor oluruz.


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.


Açina Tayeçe

29.06.2012
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bergütey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 479


Türkiye Türklerindir!


« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012, 00:17:24 »

Harika bir yazı olmuş ablam eline sağlık. Dünya siyasi arenasında Türkiye'nin durumunu çok güzel anlatmışsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Irkçılığın sebebi yoktur, sebep arayan varsa da ırkçı değildir.
Gen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 439« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2012, 00:43:25 »

Dünya, temelleri ıkçılığa dayalı teokratik bir yönetimin  gölgesindeki krallıkların gücü ile ayakta. Şirketleri ve güç unsuru olacak her türlü donanımı destekleyen sistem tamamen ırkçılıktır. Bakın dünyada en yaygın dile, kültüre.. Bu kadar dayatmanın tek amacı milli üstünlük çabasıdır. Dünya hakimiyeti sadece bununla yükselir. Gerisinde kalan her şey bu amaç uğruna birer araçtır. Her ne kadar sistemleri, ekolleri, dinleri kullansalarda temelinde her büyük liderliğin Irkçı bir yaklaşım vardır. Bizler de bu ülkülemin bilincinde olarak, kendi dil ve kültürümüzü yaygınlaştırarak dünya hakimiyetindeki yerimizi alacağız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2012, 10:17:16 »

Abla eline sağlık, güzel bir yazı olmuş. İzin verirsen bir kaç ekleme yapmak istiyorum. Dünyada ve Türkiye de Irkçılığa kötü gözle bakılmasının ana nedenleri; ku kluks klan ve Almanyadaki dazlakların vahşi tutumlarıdır. Özellikle Klancılar, sömürdükleri ve aç bıraktıkları Irkların yaşamasına bile izin vermeyecek şekilde hayvanca bir tutum sergilemiş olmaları, dünyada büyük yankı uyandırmışlardır. Aslında bir bakıma Almanya da da durum aynıdır.
 Türkiye de bu olaylar olmuş mudur? Ya da Türkiye de bu tarzda Irkçılık yapılmış mıdır?
  Türkiye'de Irkçılık yapılmış mıdır? Asıl soru bunlardır. Biz, Bize sığınanlara, yıllarca sülük gibi sırtımızdan geçinenlere kış bile dememişiz. Hangi Irkçılıktan bahsedeceğiz. Amacımız Türk Irkçılığının diğerlerinden farkını anlatmak ve Türk Irkçılığının kutsallığını yaymak olacak, olmalı; ama nasıl? Okumayan, sadece konuşan ve çok bildiğini sanan bir topluma nasıl?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2012, 21:54:50 »

Bu "KU KLUX KLAN" ile ilgili bir film var. "Gene Hacman" oynuyor, eski bir film. "Missisipi Yanıyor", seyretmenizi tavsiye ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2012, 18:43:13 »

Bu makaleyi okumalarına rağmen hâlâ mankurtluk yaparak Irkçılığa karşı olanlara  Atsız Ata'nın sözünü armağan ediyorum.

"Irkçılığı reddetmek günün birinde bu devletin başına Yahudi bir devlet başkanı, yahut Ermeni bir başvekil, zenci ordu kumandanları, çingene profesörler görmeye razı olmak demektir."

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2012, 19:08:05 »

Bu makaleyi okumalarına rağmen hâlâ mankurtluk yaparak Irkçılığa karşı olanlara  Atsız Ata'nın sözünü armağan ediyorum.

"Irkçılığı reddetmek günün birinde bu devletin başına Yahudi bir devlet başkanı, yahut Ermeni bir başvekil, zenci ordu kumandanları, çingene profesörler görmeye razı olmak demektir."


Irkçılık karşıtı olup, Amerikan karşıtı olduğunu iddia eden bazı kesimlerin, ülkemizi ne denli Amerika'ya çevirmek istediklerini buradan görmek mümkün. Çünki Amerika'da kara bir arap başınıza malik olabiliyor, ve insanlar, bunun Türkiye'de de olabileceğinin kanaatinde herhalde. Burası Türklük şanı ve şerefi ile yoğurulmuş bir ülke. Bundan insanlar neden rahatsızlık duysunlar?
Alıntı
Abla eline sağlık, güzel bir yazı olmuş. İzin verirsen bir kaç ekleme yapmak istiyorum. Dünyada ve Türkiye de Irkçılığa kötü gözle bakılmasının ana nedenleri; ku kluks klan ve Almanyadaki dazlakların vahşi tutumlarıdır.
Kandaşım, bununla herhangi bir alakası olduğunu zannetmiyorum. Irkçılığa karşı olan tutum, bir solcu safsatasıdır. İkinci dünya savaşı sürecinde ve sonunda Türkçülüğe giydirilmiş, Türkçülük ve Türkçüler, sahte bir ırkın gayesini güden akılsız Nazilerle ve soysuz İtalyan faşistlerle bir tutulmuştur. Malum, o günlerde Sovyetlerce tüm milliyetçi cephelere "faşist" dendiğinden, bu solcu kesimin ağzına pelesenk olmuş, ve genel olarak tüm milliyetçiler bu isimle anılmaya başlamıştır. Cahil insanlar ise bu konuda rahatça kandırılırlar. Neo-naziler ırkçı, Türkçüler de ırkçı, o zaman nazi=Türkçü gibi bir mantığı aklında ancak cahil ya da solcu biri kurabilir.

Solcular da bu dünyada gönüllü olarak cehalet içinde kalmayı seçen, ve cehalet üzerinden prim yapan insanlar olduklarına göre, bu cahil düşüncelerini yaymak onlar için doğal. İkinci dünya savaşında Almanya'nın yenilmesi, iki tane beynelminel, sol akımın etrafı basması ile son buldu.

Amerikalılar, kozmopolitan ve bireyselci bir anlayış, ama kapitalist bir ekonomik sistemle insanların beynini bulandırırken, moskoflar sınıfa dayalı ve toplumcu, ama komüne dayalı bir ekonomik sistemle insanların beynini yıkadılar.
Irkçılığa karşı takınılan olumsuz tavırlar bu iki tarafın da etkisinden kaynaklanmaktadır. Çünki iki taraf da soysuzdur. Soysuz iken, nasıl olur da ırka dayalı bir ülküyü savunabilirler?

KKK ve benzeri "ırkçı" olduğunu iddia eden bu zavallılar, millet duygusu ve gayesinden mahrumdurlar. Çünki ırkı ten rengi ve coğrafi köken bazında incelemektedirler.
Ten rengi açısından, İtalyanlardan on kat daha ak olan Japonlar, bu gerizekalılar gözünde "beyaz" kabul edilmemekte, ama içinde nadiren mavi göz ve sarı saç barındıran kara tenli yunanlar, bunlarca beyaz kabul edilmektedirler.
Umarım KKK ve mevcut nasyonal sosyalist düşüncenin ırka ne derece yüzeysel baktığnı anlatabilmişimdir.

Bu tür sahte ülkülerin, Türkçülük, yani Türk ırkçılığı ile kıyaslanması mümkün müdür? Kıyaslayan kişi kör cahil biri ise evet.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2012, 10:16:33 »

Haklısın, Türkiye'deki, solcu çok bilmiş, aydın köpeklerin etkisi çok büyüktür. O kişileri çok iyi tanırız. Şimdi Akp'nin peşindedir çoğu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Tata Tunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 810Site
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2012, 11:55:57 »

Türk Irkçılığı'ndan kimler rahatsız olur?

1. Türk düşmanları rahatsız olur.
2. Beyni yıkanmış  değişik ideolojilerin etkisinden kurtulamayan sersemler rahatsız olur.
3. Yabancılarla yatan, haşır neşir olan ya da bunları yapmayı hayal eden mankurtlar rahatsız olur.
4. Ezik ruhlular rahatsız olur.
5. Kanında yabancılık olanlar rahatsız olur.
6. Korkaklar rahatsız olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bütün TÜRKLER bütün engellere rağmen bir gün mutlaka birleşecektir. Bunu başarmak için milli çıkarları şahsi çıkarlarlarımızdan, zevklerimizden üstün tutmalıyız. Ancak bunu yapabilen milliyetçidir.
Önemli Olan Türk Kanı Taşımak.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Genç Börü
Genç Börü
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 505


TANRI TÜRK'Ü KORUSUN


« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2012, 22:37:10 »

Harika bir yazı Açina Abla. Altında imzan olduğu halde bu yazıyı arkadaşlarıma dağıtabilir miyim iznin olursa?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.224 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.