Türk güçlü olmak zorunda
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Ekim 2020, 08:28:08


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk güçlü olmak zorunda  (Okunma Sayısı 1432 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« : 02 Temmuz 2014, 14:11:03 »

Her şeyin aynı kalacağını sanmak ne büyük saçmalık. Her şey değişiyor. Hiçbir şey aynı kalmaz. Bir şey ya ileriye gider, ya geriye gider. Geriye giden kaybeder. İleriye gittiğini sanan ise başkalarına göre daha ileriye gidememişse yine kaybeder. Zayıflamaya başladığımız anda, bizden güçlü olanlar bizi av olarak görecektir.
Dünya böyledir, ya güçlüsün başkasını yersin ya güçsüzsün av olursun. Dost bildiklerimiz sırtımızı dayadıklarımız biz güçlüyken yanımızdaysa, gücümüzü yitirdiğimiz anda bizi sırtımızdan vuran ilk kişi olacaktır. Dünyada av-avcı vardır. Dost yoktur. Herkes birbirinin avına göre ya çatışır ya uslu durur.

Dostluk kan bağında saklıdır. Kendi kan bağın olmayan biri, başka bir soy biz güçsüzleşmeye başladığımızda bize içlerindeki kin ile saldırır. Hep içlerinde sakladıkları oynamak istedikleri oyun vardır. Onu biz zayıflamaya başladığımız zaman uygularlar. Mesela ermenilere sadık millet demişler. Başka bir soya güvenmişler, büyük hata etmişler. Sonra açığa çıkar işte o gerçek. Kendilerine yakın olan soy olan ruslarla işbirliği yaptılar. inlerce silah aldılar, Türk ordusundan kaçtılar rus ordusuna katıldılar. Çeteler kurdular Türkleri katlettiler. Türk ise bir şaşkınlık içindeydi. Sadık dedikleri onları sırtından hançerlemişti. Olayı anlamamıştı, hala kardeşlik masalına inanıyordu.
O yüzden ilk saldırıyı ermeniler yapmış olmasına rağmen padişaha suikast girişimine rağmen padişah kardeşlik masalının peşine gitmiş onları affetmişti. Sonrasında binlerce Türk katledildi.

Bundan ders çıkarmayı bilmek gerek. Başkası bize gücümüz azalana kadar dost olur. Sahte dostluk. Çünkü soydan başka bir kardeşlik dostluk olamaz. Osmanlı bu yüzden yıkılmıştır. Cepheye giderek düşmanı sadece cephede aramışlardı. Halbuki hak verdikleri, imtiyaz verdikleri, düşmanın büyüğü arkada içlerindeydi. Emanet ettikleriydi. Bilinmeyen düşmanlarıydı, en büyük düşman arkalarındakiydi.

Her avcının çıkarı bir yerlerde kesişir. Herkesin menfaati bir gün bir yerlerde kesişir. Sadece aynı soydan olanlar birbiri hakkında kötü düşünmez. Gerisi yalandır. Bu yüzden düşmanların fırsat kolladığını, uygun zamanı beklediğini bilmek gerekiyor. Onlar bizi yok etmek, Türk' ü yeryüzünden silmek istiyor. Bunu görmemezlikten gelenler mankurtlaşmış olanlardır ve uykudadırlar. Ama bir Türkçü öyle değildir. Türkçü düşmanlarının varolduğunun bilincindedir.

Osmanlı bu hatalara çok düştü, rumlara iş verdiler kendi aralarında yer verdiler. Ne oldu, rumlar çeteler kurmadı mı?

Geçmişte Kıbrıs' ta ortak yönetim dediler, onların ortak yönetimi katledilen Türkler olmadı mı? O zaman güçsüzleştik kaybettik. Düşmanlık yapacakları akıllara gelmedi, güçlüyken bir şey demeyenler zayıfladığımız anda bize saldırdı.

Milliyetçi dediklerimiz Çin' de katil çinlilerle oynamadı, iş yapmadı mı? Çinliler Doğu Türkistanlı kandaşlarımıza işkenceler etmedi mi? Türkiye güçlü, çin dost oluyor ama Doğu Türkistanlı kandaşlarımız savunmasız. Çinliler onları katlediyor. İşte bunlar hiç mi bir şey düşündürmüyor.


Herkes Türk' e düşmanlık etmekte. Herkes fırsatını bekliyor. Kandaşlarım güçsüz olursak kaybederiz. İşte bu yüzden güçlü olmak zorundayız, başka çare de seçenek de yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.279 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.