TÜRK DÜŞMANLARININ BAŞI GÖRÜLDÜĞÜ YERDE EZİLMELİDİR!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 00:52:05


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK DÜŞMANLARININ BAŞI GÖRÜLDÜĞÜ YERDE EZİLMELİDİR!  (Okunma Sayısı 1247 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.312


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 12 Ocak 2017, 09:54:03 »

TÜRK DÜŞMANLARININ BAŞI GÖRÜLDÜĞÜ YERDE EZİLMELİDİR!

Ülke yangın yeri falan değil, olması gereken günleri yaşıyoruz bu günlerde. Çünkü!
TÜRK MİLLETİ RAHATA  ALIŞMAMALI.

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğanın 7 haziran seçimlerinden sonra iç ve dış düşman mihraklara karşı olan tutumu Türklüğün ebedi olması konusunda olumlu gelişmedir.

İnsaniyet perverliğin köpeklik olduğu hususunda hem fikirsek Türkiyenin Erdoğan sayesinde sınırlarımız içinde ve dışında yaptığı atraksiyonları desteklemek zorundayız.

GÖK BİLGE ATSIZ'ın izinden yürümeye çalışan bir Türk ırkçıları inanıyoruz ki Türk milleti savaşmadığı an yok olmaya mahkumdur.
Ülkemizin savaşa girmemesi için çırpınan kesim kimdir, ağzından demokrasiyi, barışı düşürmeyen kişiler kimlerdir bunu iyi bilmeliyiz ki tavrımız, duruşumuz onlara karşı belirli olsun.

Şimdilerde Şanlı TSK kime karşı savaşıyor, araplarla kürtlere değil mi?

De ki bunların hiç suçu yok biz savaş açtık.

Bunlar bizim tarihi düşmanlarımız değil mi? başlarını her an ezmek gerekmiyor mu.
Bunlarla barış içinde yaşanılır mı, yaşasak ne olur, yaşamasak ne olur diyebilirmiyiz.
Ülke yönetimini ellerinde bulunduranlar bu şerefsizlere, şerefsizliklerine karşı savaş açtılarsa kale gibi arkasında durmalıyız.

Aşağıdki şeytan üçgeni son iki yüz yılda büyük Türk milletinin gelişimini etkilemiştir.
İngiliz, Arap
İngiliz, kürt
İngiliz, Arap, kürt
İçimizde yer alan diğer etnik ihanet gurupları dışında bunlara karşı savaşmak Türkün önceliği olmuştur.

Türklere karşı Koçgiri kürt isyanı, Osmanlı imparatorluğunun dağılmasından sonra Mart 1918- Haziran 1921 yılları arasında Sivas'ın Zara, İmralı, Suşehri, Hafik, Kangal, Gürün ve Erzincan'ın Kuruçay, Kemah,Refahiye ilçesi, Tunceli'nin bazı ilçe ve köylerinde Alevi inançlı Kürt asıllı topluluğun bağımsızlık için başlattığı bir ayaklanmadır. İstanbul da bulunan Kürt Teali Cemiyeti'nin aldığı karar doğrultusunda,
bağımsız bir Kürdistan kurulması için çalışmaya başlanmıştı. Alınan karara uyan ve uygulayan Koçgiri bölgesine rağmen diğer Kürt illeri bu kararı uygulamamıştı. Koçgiri aşireti reisi Alişan Bey ile kardeşi Haydar Bey ve Gülağaoğullarından Mehmed İzzet, Naki, Hasan Askeri, Kazım ve Alişir Efendi yönetmiştir.

Türklere karşı şıh saİT isyanı.(Dönemin adıyla: Genç Hâdisesi, Şubat - Nisan 1925), Güneydoğu Anadolu'da merkezi yönetime karşı girişilen geniş çaplı Zaza-Kürt aşiretlerin destek verdiği Hilafet taraftarı ayaklanma.

Türklere karşı Dersim isyanı, 1937-38 yıllarında Türk milletine karşı Tunceli ilimizde ki zazalar ile kürtlerin ayaklanması.

Ve pkk, yüce Türk milletine karşı kürt isyanı.

Şanlı Türk ordusunun her nasıl olursa olsun bu düşman güruha karşı olan savaşımını desteklememek vatana ihanettir, Asla barış, asla dostluk, asla kardeşlik. Böylesi güruhun görüldüğü yerde başları ezilmelidir!


Biz Türkçüyüz, Türkçülük nedir? Türklüğü yükseltmek onun fedaisi olmak değilmidir. Türkçülük şu an sanal aleme sıkıştırılmış orada kim olduğu belli olmyan asosyal karekterler tarafından kesinlikle yozlaştırılmaktadır.
Türkçülük kısaca Atsızın izinden gitmek, Atsızcı Atsızın kılıcı olabilmek, bunun için uğraş vermektir.

Reelde bütün siyasiler, kendisine  milliyetçiliğin lideri diyen Devlet Bahçeli de dahil bütünü Atsız atanın adını ağzına almaktan tırsarlarken hiç sevmediğimiz Tayyip Erdoğan onun şiirini milyonlarca kişinin önünde okuyorsa en azından saygı duymak gerektir buna, sessizce izlemek gerek karşımıza alarak hakaret etmek değil.
Kendisine Türkçü diyen avanakların particilik yapmaları nedeniye (chp yada mhp ) Atsız şiiri okudu diye Tayyibe saldırmaları kısaca bok yemektir.
Atsızı Türkçülerden başkası (İnanın bana her Türkçü de değil) tanımazken Tayyibin bu şiiri okuması nedeniyle şimdi milyonlarca kişi Atsızı araştırmaktalar.

Recep Tayyip Erdoğan'ın Fettullah piçi ile savaşı eğer doğruysa bu Türklüğe çok büyük hizmettir ve bunu asla bir Türkçü gerçekleştirebilecek durumda da değildi şu an.
Recep Tayyip Erdoğan'ın kürt piçleri ile savaşını da görüyoruz, dünü unutmayın bu günü yaşayın!
Recep Tayyip Erdoğan'ın arap piçlerine karşı açtğı savaşı da görüyoruz, desteklememiz lazım onu bu savaşda, o yapmasa bunu kim yapabilirdi ki İNSANİYET PERVERCİLER mi?
Recep Tayyip Erdoğan'ın yüz yanlışı bir doğrusunu götürmemeli...O doğruya destek vermeliyiz çünkü biz Türkçülerin kaybedeceği bir şey yok!!

Kominizm tehlikesine karşı Alparslan Türkeş denen zat Türk'ü Türk'e kıydırtırken o bir hedef peşindeydi de kürt piçleri Türkleri kıyarken Bahçeli denen zevat ne peşinde acaba şu anlarda?
Türk milliyetçiliğinin semada süzülmesi gerekirken ayaklar altında sürünmesinin nedeni ne ki?
Tabi ki sensin BAHÇELİ!! suçlu.
Türklüğün ahını kimse kaldıramaz heleki arkasına üç beş çapulcuyu alan harami asla.
Senin ne kişiliğini ne de politikada ki siyasetini hiç sevmedim, seni her zaman Türk şuuruna aykırı buldum.


Şehit olmak göz gelişi bir terim değildir, vatanı milleti uğruna olunan bir şahadet geride kalan binlerce vatan evladının garantisidir.
Ne kadar çok şehit o kadar bekadır,  sahipsiz toprakların vatan olduğu nerede görülmüştür. Biz Türk milleti olarak devlet uğruna (vatan, Bayrak) ölümü göze almaktan asla imtina etmeyiz.

Hiç sevmediğim Osmanlıların en hoşuma giden yönlerinden ilki bütün savaşlarında Türkleri kullanmaları olmuştur, böyle ki Türkler islamın kabulünden sonra yozlaşmaya başlamışsa da 600 yıllık Osmanlı iktidarı zamanında savaşçı yönlerini kaybetmemişlerdir.
Şimdilerde ülkemize hain, kahpe pusularda şehitler veriyoruz, bu aslen olması gerekenmidir yoksa olmaması gereken bir şey mi?
Bence öncelikle iç düşmanların böylesi kahpe vuruşları karşısında dökülen kanlarımız heba oluyor, bunun tam tersi olsa Recep Tayyibin yaptığı gibi inlerini başlarına yıkarken vereceğimiz şehitler daha mantıklı olurdu. Tayyip Erdoğanın kürt açılımı esnasında verdiğimiz şehitlere yanmamak elde değil. Cumhur Başkanının 7 haziran seçimlerinin ardından yapmış olduğu kürt temizliği, kürtlerin yerleşim birimlerini başlarına yıkma eylemin de verdiğimiz o kadar şehite rağmen Türkçüler tarafından desteklenmeli, gördüğüm o ki bir kaç bedbaht hariç Bütün Türkçüler JÖH ve PÖH ile bu taaruzda gurur duyuyor. İşte şahadet böyle yerlerde olmalı, gerekenin gerektiğinde yapılacağı zamanlarda.

Türk için ara renk yok, yanlış yanlıştır, doğru doğru.
Biz dün Recep Tayyip Erdoğan ile mahkeme kapılarında canhıraş boğuşurken de doğrularını söylemekten kendimizi alı koymuyorduk bu günde yanlışlarını söylemekten çekinmeyeceğiz.

İç siyasi dengelerin dış duruşu engellemesi Türklük için faciadır, sırf Tayyipten gıcık alıyoruz diyerek ermeniyi savunacak kadar ermenileşmiş olan piçleri karşımıza almaktan da korkmayız., sırf particilik yapacağım diyerek Tayyip Erdoğanın Türklük hayrına atacağı adımın karşısında olacaklarla da davamız olur. Atatürk'ün izinden Tavizimiz olmaz, Laf da Atatürk'ün askeri değiliz, onun reel anlamda savaşçısıyız biline. Her kim olursa olsun Başbuğumuza hakaret edecek kişinin imkan dahilinde başını ezeriz,
Yüce Atatürk'ün kurmuş olduğu Cumhuriyetin o gün ki ruhunu benimsiyor şimdi ki cumhuriyet den hoşlanmıyor, antidemokrat olarak demokrasinin de Türk milletinin hayrına olmadığı için karşısındayım., Benim gibi düşünmeyenlere elbet de saygı duymuyorum.

-Ülke uçurumdan yuvarlandı aşağı doğru son sürat iniyor.
-Kaptan RTE
-Bunu kim taşıdı buraya? Göt kılı kömürcüler ile avantacılar. Bunların sayısal oranı %50.
-Diğer %50 kim peki, Vatan severler mi? ASLA.. Bunların pek çoğu Atatürk'ü kendisine paravan yapmış lünpenlerdir, geneli CHP içerisinde yer alır,  bir kısmı etnik piçlerdir, birazı da biziz. Biz bütün partiler içerisinde aslında varız, onlarla ruh olarak biriz de onlar bizimle bir değil. bilinçsiz tüketicler  Sırıt
-İlahi bir güç çıktı RTE yi o çok sevdiği koltuğundan indirdi diyelim (Tanrı hiç bir milleti bir cahilin yönetimi altına almasın, bundan dünya etkilenir) Bu uçurumdan ülkemizi Bahçeli mi çıkartacak, buna kargalar bile kıçlarıyla güler. Kılıçdaroğlu mu pehhhh...
-Ülke demokrasi ile yönetildiğine göre başka seçenek de kalmadı ki, çünkü başka parti yok ortalarda, RTE hepsini halletti, en son MHP içerisinde ki kaynamayı da sona erdirerek Bahçelinin koltuğunu kurtaran da oydu. YANİ?
-Görülen o ki bakınız AKP demiyorum RTE bayağı bir zaman daha bizim gündemimizi oluşturacak.
-İçeride ve dışarıda düşmanlarımız, TÜRK DÜŞMANLARI ortada, kim oldukları biliniyor ki RTE bu düşmanlarımıza düşman dediği sürece onun bu sözüne muhalefet etmeyeceğiz. FETTOŞ ile olan savaşında RTE nin yanında saf tutacağız. kürt piçleri ilke olan uğraşında tam destek sağlayacağız, anlayana DEVRAN dönmek için vardır.

yürekli-kam  Veysel TOP 12/1/2017
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.312


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2017, 14:36:28 »

İnsaniyet perverliğin köpeklik olduğu hususunda Otağ olarak hem fikiriz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.212 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.