SIZ-BÖL-YOK ET
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Ağustos 2020, 14:38:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: SIZ-BÖL-YOK ET  (Okunma Sayısı 3318 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SeLy
Ziyaretçi
« : 26 Haziran 2009, 19:32:15 »

             Esen olsun Yüce Türk Soylularım,

   Türkçüler, Türk Uruğunun üzerinde oynanan oyunların farkında olan kişilerdir. Dönen dolapların kimler tarafından ve ne amaçla yapıldığını bilirler. Bu da Türkçülerin bilinçli insanlar olduğunu kanıtlar. Türkçülerin ne kadar az olduğunu görünce, diğer Türkdaşlarımızın bilinçsizliği çok üzücü. Durum böyleyken, bu kadar az sayıdaki Türkçülerin de kendi aralarında bölünmüş olmaları daha da üzücüdür. Türkçüler bilinçlenirken düşman uyur mu? Elbette hayır. O da daha şeytani fikirlerle Türkçüleri nasıl bölerim, nasıl yok ederim diye hesaplar yapar.

   Benim tesbitlerim şunlardır; Bölünmelerin bir sebebi, siyasi partilerdir. Günümüzde Türkçülere uygun bir siyasi parti yok. Türkçüler, piyasadaki siyasi partilerin içinden birine kendini yakın hissedebilir. Türkçülerin birbirlerini siyasi partiler veya liderleri yüzünden kırıcı şekilde eleştirmeleri, kendi içinde bölünmeleri hızlandırır. Bu durumda, Türkçülere uygun bir siyasi parti ve lider yokken, siyasetçilerden daha kıymetli olan Türkçü kardeşini bir başka Türkçünün kırmaya veya onu bu davadan soğutmaya hakkı var mıdır? Örneğin; Bahçeli veya Baykal ile Türkçü bir kardeşim arasında seçim yapsam Türkçü kardeşimi seçerim. Çünkü Bahçeli veya Baykal Türkçü değildir. Siyasi çıkarlarına ters düşeceği için Türk'ün üstünlüğünü kabul etmezler. Zaten bu liderler Türkçülere hitap etse, Türkçüler tartışacak bir konu bulamazlar. Görülüyor ki, siyaset kaypak bir zemin olduğundan bize de zarar veriyor. Bu yüzden herkes siyasi fikrini içinde yaşamalıdır. Kişilerin bakış açıları birbirinden farklı olduğuna göre siyasi partileri de herkes farklı değerlendirebilir. Siyaset bizleri hırpalar ve kirletir. Bu bakış açısıyla olaylara bakarsak bölünmeler az olur diye düşünüyorum.

   Bu bölünmelerin bir başka sebebi de inanç ve din konularıdır. Tıpkı siyaset gibi din ve inanç konusunda aramızdaki farklar bizi böler ve güçsüzleştirir. İnanç ve din Tanrı ile kul arasında yaşanması gereken bir duygu olduğuna göre, başkalarının inançları veya dinleri bizi ilgilendirmemeli ve bölmemelidir. Bu kadar azken, bölünecek, Türkdaşlarımızı küstürecek lükse sahip değiliz. Aksine daha da çoğalmamız için biraz hoş görülü olmamız gerekir. Ufak tefek pürüzler ve hatalar zamanla kendi aramızda düzeltilir. Doğa gereğini yapar ve her şeyi uyumlulaştırır. Dini kullanarak kendilerine maddi ve manevi çıkar sağlama gayretinde olan dinciler ile elbette mücadele edeceğiz. Benim bahsettiğim Türkçüler arasında din ve inanç konusunda bölünme olmamasıdır. “Mevz-u bahis vatan ise gerisi teferruattır” Mustafa Kemal Paşamız’ın bu sözünü her zaman hatırlamalıyız.

   Diğer bölünme sebebi de, internetteki sitelerdir. Hepimiz aynı amaç için uğraşıyorsak bu bölünmeler neden? Belli başlı sitelerde bütün Türkçülerin toplanması, güçlerini birleştirmesi ve bilgilerini paylaşması daha doğru olmaz mı? Biri başka bir siteye gidiyor diye öbür siteden dışlanıyor. Berikine gelse diğer site topa tutuyor. Türkçüler çevrede olan bitenden haberdar olmalı. Bu yüzden de her sitede bilgi toplamalıdır ve gözlemlemelidir. Sitelerin kurucularının adları önemli olmamalı. Türkçü bir site yapıldı ise o site artık kurucunun şahsi malı olmaktan çıkmış Türk Uruğunun malı olmuştur. Çünkü Türk Ülküsü milli bir ülküdür. Bunu düşünerek kararlar verilmelidir. Önemli olan Türk Ülküsüne hizmettir. Kür Şad Atamızın kağanlıkta gözü olmadığı gibi bizler de uruğumuza hizmet etmeliyiz. Etiket veya ünvan meraklısı olmamalıyız.

   Bu kadar düşmanımız varken, enerjimizi asıl düşmanlarımızla mücadeleye  harcamalıyız. Türkdaşlarımızla mücadeleye değil. Bunu asla usumuzdan çıkarmamalıyız.

   Bir başka bölünmemizi hızlandıran sebep de aramıza sızan çaşıtlardır. Türkçü maskesi adı altında, aramızda dedi-kodu çıkartarak, birbirimize düşman etmeye çalışırlar. Hatta, düşmanlarımız oldukları halde Türkçü siteler bile kuranların varlığından bahsediliyor. Amaçları; Türkçülerin sayısını, fikrini bilmek ve Türk Soyuna düşman olanlara duyduğu öfkesini kontrol altında tutmak. Yani bizleri fişlemek. Hatta sanal ortamda öfkemizi kusmamıza imkan vererek tatmin olmamızı sağlamak ve böylece gerçek hayatta damarlarımızdaki asil kanın verdiği enerjimizi söndürmüş olmak ki, böylece Türk düşmanları için engel olmayalım. Büyümeyelim, bölünelim ve yok olalım.

   Özetle; Ortak paydamız olan Türk Soyumuzun üstünlüğünde ve hizmetine kendimizi adamakta buluşmalıyız. Kişisel tercihler bizi bölmemeli. Birbirimize saygılı ve sevgi dolu olursak bizi hiç bir güç bölemez.


Hun Kızı
İzmir
24.06.2009
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2009, 10:21:41 »

Yürekten Türkçü bir Türk kızı, Hun kızı! oda dayanamadı Türkçüler içerisindeki sınırsız oyunlara.

Ant'ım olsun! bu oyunlar çok kısa bir zaman zarfında Otağımız turkcuturanci.com tarafından bir daha gün yüzüne çıkmamak üzere Toprağa gömülecektir.

Türkçüler arasında fitne ve fesatlık yapanlara Lanet olsun,Tamu yerleri olsun.Tanrı Türkü Korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.218 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.