Türk denilenler neyse de Türklüğe yazık!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Kasım 2020, 20:51:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk denilenler neyse de Türklüğe yazık!  (Okunma Sayısı 2313 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 28 Haziran 2012, 12:31:49 »

Türk denilenler neyse de Türklüğe yazık!

Öylesine bir çağı atlatmaya çalışıyoruz ki  geçmişi bin yılları aşan bir ırk sanki sıradan bir toplummuş gibi davranmakta tarihini unutup geleceğinde kazanabileceği birkaç kuruşun hayali ile kendisini avutmaktadır. Bu Kazanımları uğrunada ne töresini, ne namusunu, ne geleneklerini, nede Atalarından gelen kan kudretini düşünmekte ; atalarının kanları pahasına Arapların ellerinden alarak Türk dini ettikleri islamda dahil önlerine ne geliyorsa kullanmaktan hicap duymamaktalar.

Türk milleti öylesine bir girdabın içerisinde dönmekte ki yaklaşık olarak son 50 yılda içlerindeki etnik guruplar ile çiftleşerek kanlarını piçleştirmektede bir sakınca görmemektedirler. Kendilerine normal gelen bu durum birkaç nesil sonrasını düşündüğümüzde içinden çıkılamayacak bir durum olarak karşımıza çıkacaktır. Maalesef doğu illerimizde bulunan bir çok Türk ailesi bu gerçekle karşı karşıyadır. Türk milletinin en başta din mevhumu olmak kaydı ile bu piçleşmeyi kendilerince haklı ve zararsızmiş gibi görmelerini sağlamalarıda biz Türkçülerin dine iyi gözle bakmamamızın nedenidir.

Türkler arasındaki futursuzca dağınıklık maalesef kendi aralarında bölünmelere sebebtir, Türkün Türkten gayrısına dost olamayacağı günlerin idrakini yaşayamayan bunu göremeyen Mankurtlaşmış Türk, Türklüğe vurduğu zararında bilincinde değildir.Kendi yaşayacağı en fazla 30 yılı ve kendinden sonra gelecek olan tohumunun geleceğini garantilemek amacı ile yapılan ihanetin faturasını maalesef Türklük ödemek zorunda kalacaktır.

Bunların bu yanlış hareketlerin önünün kesilmesi için tek çare Türkçü iktidardır.

Zamanımızı gözetlediğimizde bir Türkçü iktidar ufukta görülmemekte ve dahada garip olan şeyin Türkçülerin yazlaşmakta olduğu gerçeği gözümüze batmaktadır. Bu demektir ki Türklük birkaç nesilin ardından yok olma tehlikesi ile baş başa kalacaktır, Türklüğün tek silahı olan Kan bozulması bunun önünü açmakta Türk denilen garabetlerinde çoğalması buna yardımcı olmaktadır. Türk milletinin kendisine dönmesini sağlamak gerekmektedir ki buda normal şartlar altında olmayacak gibi görülüyor, peki ne yapmak nelerin olmasını beklemek zorundayız?

a)   Bir savaş çıkması
b)   Bir iç savaş çıkması (etniklerin isyanı)
c)   Olmayacak bir durum ama Allahın Oğuz Kağan benzeri bir Türk peygamber göndermesi.

a) Savaş çıkması

Önümüzde bir Suriye gerçeği durmaktadır, diyelim ki Suriye ile bir sıcak çatışmaya girdik, Askerlerimiz haricinde gerçek Türklerin kanlarının tutuşacağına eminiz, bu durum tüm ülkeyi etkileyecek şimdiye kadar sadece kendi çıkarlarının peşinde koşan Türk’de bu etki altına girerek en azından kendisinden gelen çocuklarını önünde milli birkaç kelimeden bahsederek onların hayatları boyunca unutmayacakları anlara sahip olacaklarını düşünüyorum. Suriye ile yapılacak olan bir savaş esnasında tabii olarak arap denen kevaşelerin düşman oldukları hatırlanacaktır, şimdiye kadar din ekseninde Arapların ümmet kardeşi olduğunu zanneden Türk, arabın bir başka ırk olduğunu anımsayacaktır.

Biz Türkler Araplar ile girdiğimiz çatışma esnasında her savaş anımızda olduğu gibi içimizdeki piç unsurlarında bizi vurmaya çalışacaklarını biliyoruz, bu demektir ki Kürtler ve diğer etniklerden bizi içerden vurmaya çalışanlarında kardeşleri olmadığının bilincine varacaktır Türk. Bu durum Türklüğe zaman kazandıracaktır en azından  Türklerin içerden yozlaşmaları yavaşlayacaktır.


b) Bir iç savaş çıkması (etniklerin isyanı)

Türklüğün kurtuluşunun ilacı olan şıkkımız bu, hareretle bekliyoruz. Bu piçlerin demokrasi adı altında Türk milletini kandırarak onların güvenlik timlerini kahpece vurmaları insan hakları falan filan  denilerek es geçilmekte ama bu etnisitelerden her hangi birisinin Türkiyeye karşı ciddi bir  gerçek anlamda isyanı Türk milletinin kendisine dönmesini hızlandıracaktır.
c) Olmayacak bir durum ama Allahın Oğuz Kağan benzeri bir Türk peygamber göndermesi.

Bu şık bir Hayal

Yürekli-kam 28/6 2012
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2012, 13:10:57 »

Makaleniz çok güzel olmuş Kameçem. Her satırına katılıyorum. Ancak Suriye konusunda sizin gibi düşünmüyorum. Elbette Araplar bizim tarihi düşmanlarımızdan. Ancak bu savaş Türk'ün asla çıkarları için değil ,direkt olarak ABD'nin çıkarları için  olacak. Başımızda Türklüğü bitirmeye yemin etmiş işbirlikçi bir iktidar ve bu iktidara el altından sürekli destek veren muhalefetin oluşturduğu Türk'ün olmayan bir meclisle ve bu meclisin kendine göre yeniden dizayn ettiği bir Genel Kurmay komuta kademesile ile girişeceğimiz savaş asla Türk'ün yararına olmayacak kanısındayım. Suriyede bugün muhalif güçler denilen grup, bizdeki PKK nın diğer bir versiyonudur. Ve bu TERÖR Örgütüne bizim asla destek vermemiz gerekir ve Suriyenin iç işlerine ABD nin emri ile karışmamak gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta o savaşta bir hiç uğruna yine olan Mehmetçiğimize olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bergütey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 476


Türkiye Türklerindir!


« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2012, 13:12:07 »

Makaleniz çok güzel olmuş Kameçem. Her satırına katılıyorum. Ancak Suriye konusunda sizin gibi düşünmüyorum. Elbette Araplar bizim tarihi düşmanlarımızdan. Ancak bu savaş Türk'ün asla çıkarları için ,direkt olarak ABD'nin çıkarları için  olacak. Başımızda Türklüğü bitirmeye yemin etmiş işbirlikçi bir iktidar ve bu iktidara el altından sürekli destek veren muhalefetin oluşturduğu Türk'ün olmayan bir meclisle ve bu meclisin kendine göre yeniden dizayn ettiği bir Genel Kurmay komuta kademesile ilie girişeceğimiz savaş asla Türk'ün yayarına olmayacak kanısındayım. Suriyede bugün muhalif güçler denilen grup, bizdeki PKK nın diğer bir versiyonudur. Ve bu TERÖR Örgütüne bizim asla destek vermemiz gerekir ve Suriyenin iç işlerine ABD nin emri ile karışmamak gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta o savaşta bir hiç uğruna yine olan Mehmetçiğimize olacaktır.

Katılıyorum. Ben sadece ilhak etmek için yapılacaksa saldırı savaşı yapmaktan yanayım, girdiğim yeri alamıyorsam zaten bir önemi yok.

Yazı ise güzel olmuş, ellerine sağlık ağabey.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Irkçılığın sebebi yoktur, sebep arayan varsa da ırkçı değildir.
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2012, 13:27:55 »

Bibim farkettiysen ben suriye yi bir örnek olarak gösterdim her hangi bir ülke farketmez amaç savaş olsun. yazıdaki anlatmak istediğim tema bir savaş esnasında Türk denen garabetin belki kendisine dönebileceği ihtimalidir. Her hangi bir savaşın Türklüğe olacak etkisinden dem vurmak istedim.
Sizin anlatmak istediğiniz ayrı bir başlıkta incelenir ve haklısınızda ama savaş olsunda kimin karına olursa olsun bu karlılardan birisi Türklük olacaktır.
Türkiye demiyorum, TÜRKLÜK!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2012, 13:36:43 »

            Bir savaşa girecek isek, bu Türklüğün yararına olmalıdır. Bu savaşın sonunda, Karabağ, Kerkük, G. Azerbaycan kurtulmalıdır. Bu savaşın sonucunda Kandil yerle bir olmalıdır. İşte ozaman bu bizim savaşımız olur. İşte ozaman Türkler tek yumruk olur. Oysa bu savaş Tayyibin peşinden gidenlerin Tayyibi kahraman ilan edip onu pohpohlamalrına neden olacak bir savaştır. Evet katılıyorum çıkacak bir savaş uyuyan Türkleri uyandıracak, ama o savaş bu savaş değil. Tıpkı Kıbrıs herakatında olduğu gibi bir savaş bizi kendimize getirir ve tek yumruk olmamızı sağlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Algu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 62« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2012, 13:53:46 »

Suriye ile çıkabilecek bir çatışma sadece tek yönlü olmayacaktır. Diğer aktörlerde mutlulukla bu karışıklıkta yerlerini alacaktır. Gürcü tayyipin soydaşları ile yaptığı anlaşmalardan sonra Batum reelde olmasa da bir bakıma şu an ekonomik olarak elimizde. Her türlü sosyo-kültürel unsurla iç içeyiz. Şimdi sıra geldi güney sınırlarımızı tekrar çizmeye. Bu savaş Türklük bilincinin tekrar uyanmasına ve büyük bir ayaklanışa sebep olacaktır. On yıllardır unuttuğumuz değerlerimize hızlı bir geri dönüş tam da bizim istediğimizdir, dilediğimizdir. Kendi milli ve ulusal çıkarlarımıza en uygun şekilde bu süreci iyi değerlendirirsek pers sıçmıklarını da uzun bir süre susturacak kadar müteffiğe sahibiz. Türk'ün ve Türkçülüğün kazanacağı günler yakındır..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Apçın
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 46« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2012, 15:25:54 »

Ben katılıyorum abi, savaşlar her zaman iç temizlik için bir fırsattır. Bu fırsattan istifade etmek gerekir. Öncelikle dış dünya ile irtibatı kesmek, içeriyi dış medyaya kapatmak gerekir. Sonra da içerde ne kadar Türk'ün düşmanı varsa hepsini kademeli olarak yok edeceksin; kalanını da sürgüne gönderip defedeceksin. Zaten bu saatten sonra bu etnik pisliklerden kurtulmanın başka yolu da yok gibi..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2012, 15:28:18 »

Bu iktidarla mı bu denilenler yapılacak? Sizler sanırım başımızda Türkçü bir iktidar var sanıyorsunuz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.259 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.