TÜRK ÇOCUĞUNU, ATSIZCI TÜRKÇÜ YAPABİLMEK
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 06:14:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK ÇOCUĞUNU, ATSIZCI TÜRKÇÜ YAPABİLMEK  (Okunma Sayısı 2726 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« : 10 Ekim 2011, 21:26:18 »

TÜRK ÇOCUĞUNU,ATSIZCI TÜRKÇÜ YAPABİLMEK

       Büyük Atamız, Oğuz Kaan  ( Mete Han)  destanını hepimiz biliriz.

Metehan, Çin Hükümdarının; atını ,en sevdiği kadınını istemesi karşılığında ,kurultayın aldığı karara rağmen Çin’e verir. Sebep olarak da, bunlar bana aitlerdir bunun için halkımı savaşa sokamam der. Bundan daha da cesaretleenen Çin, Metehan’dan kıraç bir toprak parçası ister, Kurultayın verelim demesine rağmen Metehan ”şimdiye kadar istedikleri şahsi olarak benim sahip olduklarım dı  ama istedikleri toprak halkıma ait, Bu savaş demektir.” der  derhal hazırlık yapılır. Günümüzde ki düzenli ordunun da temelleri atılmış olur. (vatanını bir zırhlı arabaya satanlara duyurulur.)


         Ey Türk Oğuz Beyleri! Bu sözümü iyi işitin! Üstten gök çökmedikçe, alttan yer delinmedikçe biliniz ki, Türk milleti, Türk yurdu, Türk devleti, Türk töresi bozulmaz. Ey ölümsüz Türk milleti! Kendine dön! Milletin adı sanı yok olmasın diye, Türk milleti için, gece gündüz uyumadım, gündüzleri oturmadım. Kardeşim Kül Tigin ile ölesiye çalıştım. Birleşen milleti dağıtmadım. Çinlilerin değerli hediyelerine kapılmadım. Buna kapılan ne kadar Türk’ün öldüğünü, Çin boyunduruğuna girdiğini unutmadım. Tanrı yardım etti, Türk kağanı oldum. Dağılmış milletimi topladım. Fakir milletimi zengin ettim. Azalmış milletimi çoğalttım. Atalarıma layık bir evlat olmağa çalıştım. (BİLGE KAĞAN)

   Oğuz Kağanı, Bilge Kağanı öğrenmeden, öğretmeden çıkılan yol, yol değildir.Bunu okuyan Türk çocuğu, tarihin, Türk tarihini Türk bilgeliğini görecek ve kanında hissedecektir. Dünyada ki bütün ırklar hatalar yapmışlardır. Bu hatalarının bedelini az veya çok ödemişlerdir. Ama  Türkler hata yaptığı zaman, bedeli çok ağır olmuştur.


   Kür şad ve kırk çerisini bilmeyen bir çocuk, Türkçü olabilir mi? Bu destanı da damarlarında ki kan kadar hissetmelidir,  hissetmeli ki korkusuz bir Türk olabilsin, Vatanı  ve budunu için gözünü hiç kırpmadan kendini feda edebilsin.

    Bir Türk çocuğunun alması gereken birinci derstir bu Destanlar, Bir Türk için, vatan toprağının kutsallığı ilk vazgeçilmezdir.

     Türk milleti ne çekmiş se hep geçmişini unuttuğu için çekmiştir. Tarih, özellikle de Türk tarihi doğru öğretilmelidir. Tarihimizi,  sadece Osmanlı İmparatorluğu ile sınırlayanların amacı, Osmanlı öncesini unutturup, sonrasında ki, Çanakkale ve Kurtuluş savaşımızın önemini azaltmaktır.  Hedef de, Türk bilincini ve Türkçülüğü yok etmek yatmaktadır. Bu kırma, sözde yazarların bu iki varoluş savaşımızı nasıl kirlettklerini hep birlikte görmekteyiz. Başbuğumuzu yok saymaya ya da sıradanlaştırmaya çalışmaları yıllardır sürmektedir.

    Türk evladının bu hainlere karşı durabilmesi için tarihini iyi bilmesi gerekir. Bu tarih merakı oluşan Türk evladı bir gün gelecek ve sorular sormaya başlayacak. Kür Şad’ı soracak, iç düşmanları, dış düşmanları, gelecekte ki düşmanları soracak. Tam zamanı gelmiştir artık. O artık Atsızcı ve Irkçı olmak istemektedir. İçinde ki eksikliği hissetmiş ve tamamlamak istemiştir.

  Atsız Atamızın” Bozkurtların Ölümü ve Bozkurtların Dirilişi” Kitaplarını okuma zamanı gelmiştir. Bu kitapları, Atsız atamızın makalelerini okuyup da  Atsızcı  Irkçı olmayacak bir Türk evladı yoktur. O bir Bozkurttur artık,  O bir Atsızcı Irkçı Türkçüdür artık. O BİR KÜR ŞAD DIR ARTIK.
  
          Sonuç olarak;  Bir Türk çocuğu, ister doktor, ister zanaatkâr,  ne olursa olsun, ama tarihini iyi bellesin.Tarih bilinci bizim en değerli silahımızdır. Yol göstericimizdir.

      GÖK TANRI HER TÜRK GENCİNE,  ATSIZCI OLMA YOLUNDA KUT VERSİN

Altemur
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
börtug
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 37« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2011, 01:56:20 »

Öncelikle herkese selam olsun
Çocuğumuzun eğitimi zamana bırakılacak kadar basit değildir. Çocuk denilen kabınızı siz anne - baba olarak doldurmazsanız, zamanla istediği gibi doldurmak isteyenler olacaktır. O zaman bu gerçeğin farkına varmak için çok geç olabilir. Neslinizin devamı olan çocuklarınızı kaybetmiş olursunuz.
Gazalinin bir sözü vardır:
"çocuk bulundugu kabın şeklini alan bir sıvıdır"diye.
Ben burada yeniyim eger bir mahsuru yoksa bu konu hakkında yazılar yazacağım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2011, 02:01:24 »

 Börtug, otağımıza hoşgeldiniz ve esenlikler getirdiniz. Geleceğimizin garantisi çocuklarımız tabikide Türkçü oluşum için çok değerli. Sizinde bu konudaki değerli katkılarınız bizi mutlu edecektir. Umarım otağımızda kalıcı ve katılımcı olursunuz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2011, 02:01:38 »

Öncelikle Hoşgeldiniz kardeşim otagımıza. Çeri kardeşimiz bahsetmişti, biliyoruz. Zamanla daha verimli ve isabetli paylaşımlar yapacagınızdan eminiz. Tekrar Hoş geldiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.222 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.