TÜRK'Ü SEVEN CANI PAHASINA, SEVMEYEN DE CANI PAHASINADIR!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Aralık 2020, 21:55:24


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK'Ü SEVEN CANI PAHASINA, SEVMEYEN DE CANI PAHASINADIR!  (Okunma Sayısı 2302 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 23 Temmuz 2011, 22:01:27 »

Dünya üzerinde ki, yapılanmaya yön veren etkenlerin başında gelen unsur milli güç, güçlü ırktır, Var olan yapılanmalara yön veren bu güç tarihin her safhasında öne çıkmıştır,  doğal olarak ta bu gücün karşısında kendiliğinden oluşan düşman kuvvetler  vardır. Dünya tarihine yön veren ırkların başında geleni de Türklüktür, tam üç kez acuna hükmetmiş imparatorluk kurmuş bir ırktır Türk.

Türklük kendi hakimiyetinde geçen zamanlarda gittiği, ulaşabildiği her yere dostluğu, görgüyü ve medeniyeti götürmüştür, Türk milleti her zaman mazlumdan yana tavır koymuş onların yanında yer almıştır, İmparatorlukları zamanında gitiği yerlere barışı götürmüş oralarda o güne kadar oluşan iç savaş veya diğer olumsuzluklara son vererek kendi egemenliğin de  gerçek adaleti sağlamıştır. Örneğin var olan tarihleri boyunca her zaman savaş ve dirliksiz günler geçiren soysuz Araplar bizim hakimiyetimiz altında geçirdikleri yaklaşık altı yüzyıl boyunca huzura kavuşmuşlar ne zaman ki bizim hakimiyetimiz altından çıkmışlar gene aynı duruma düşmüşlerdir.

Türklük her zaman diğer ırkların gıpta ile baktığı bir ırk olmuştur, Türklere barbar demeleri veya Türklere sonsuz bir hınç beslemelerinin de nedeni bu hayranlıklarından gelir. Atalarımızın güzel bir sözü vardır hani derler ya ‘’kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş’’ işte bu söz tamda bize barbar diyenlere göredir. Daha düne kadar çocuklarını Türkler geliyor diye korkutan düşman, bu gün evine gittiğimizde bize Türlü çileler çektiriyorsa işte bu o bizim boyunduruğumuz altında geçirdikleri günlerin hıncıdır,


Türk milleti savaşçı ruhunun etkisi ile çalışmaktan hoşlanmayan bir yapıya sahip olduğunu sanıyorum, ya hep, ya hiç onun yapısının tam anlatımı olabilir. Atalarımızın  çin baskınlarını hatırlarsanız bana hak vereceksiniz. Türk milletinin her hali ile varlığı dünyaya ışık olmuştur bundan sonrada bu devam edecektir. Türklük kudrettir.

Kan bakımından Türk olanların son günlerde ki aymaz tutumları Türklüklerinden uzaklaşmış olmalarındandır, gene atalarımızın bir sözü vardır buna göre ‘’Türkün ayranı kabarmaya görsün’’ işte tembelliğimizden  hep son günü bekleriz, yumurtanın kapıya dayandığı günü,. Günümüzde Türklüğe o kadar hucum ediliyor ki buna can dayanmaz lakin millet hala derin bir uykuda, bu uyku tam da dediğimiz gibi Türklüğün gereklerinden, ayranın kabarmasını bekliyoruz.

Birde öyle Türkler vardır ki bunların tam tersi, ayranın kabarmasını beklemek değil ayran daha süt iken Türklüğün derdine çare arayanlar, ayaranın kabarmasını bekleyenlerin fedakarları, onların yaşaması için kendi canlarını hiçe sayan Türkler Kim mi bunlar ‘’ATSIZCI TÜRKÇÜLER’’ Türklüğün sigortaları, Türklüğün güven merkezi Atsızcılar.

Türk sözcüğü aslında kutsaliyeti çok fazla önemli olan bir terimdir, tarihin her safhasında yer yüzünde kendisinden bahsettirmiş, dostundan çok düşmana sahip olmuş bir kelimedir Türk, Türkü seven canı pahasına, sevmeyende canı pahasınadır. Ne mutluki Türk anadan Türk babadan doğmuşuz ya böyle olmasaydı?
TANRI TÜRKÜ KORUSUN
NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Yürekli-kam 23 Temmuz 2011   Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 23 Temmuz 2011, 22:16:36 »            Bana esenlik veren bir yazı oldu. Son dönemde buna gerek vardı. Bu yazıyı okuyanlardan düşünmelerini ve gücü içlerinde hissetmelerini dilerim. Umarım içimizdeki Türklük bilinci bizleri geleceğe taşıyacak ve tinimize yön verecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #2 : 23 Temmuz 2011, 22:34:16 »

Arapların  Türk egemenliği altında hiç bir sorun olmadan altı asır yaşadıktan sonra , İmparatorluğun  zayıflamasını fırsat bilerek, diğer azınlıklar gibi ,üstelik halifelik makamı da Osmanlı'dayken , bizi arkadan vurmaları bence asla unutulmamalıdır. Üstelik bir müslüman devleti hristiyan devlete satmak pahasına.Buradan şunu anlıyoruz ki , din hiç bir zaman birleştirici olamaz. Asıl üst kimlik Türklük'tür.

Araplar şimdi ise şamar oğlanı oldular. Gelen vuruyor giden vuruyor.

Ne gariptir ki, sanki  tarih hiç yaşanmamış gibi, son zamanlarda  RTE'nin de  verdiği destek sayesinde , Araplar  eski günlere dönmek, Türk şemsiyesi altına sığınmak istiyorlar.  Ama  kırılan cam yeniden birleşir mi? Yaptıkları kalleşliğin  yüreğimize saldığı öfke  azalır mı hiç ?

Bu arada aynı RTE, Uygur Turklerine yıllardır yapılan düzenli soy kırımı bir kez olsun kınadı mı ? Karısının arap oluşu , Türk milletini aynı arapların bekçisi yapma hakkını verir mi ? VS. VS
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2011, 00:27:38 »

Sevmek karşılıklıdır,sevgilerine ihtiyacımız yoktur.Türk olmayanın topunun belasını versin.Türk'ün sevgisi Türk olanadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.219 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.