Türk'ün kardeşi sadece Türk'tür
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Kasım 2020, 09:58:07


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Türk'ün kardeşi sadece Türk'tür  (Okunma Sayısı 593 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.278


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 20 Ağustos 2017, 16:31:59 »

TÜRK’ÜN KARDEŞİ SADECE TÜRK’TÜR.!!

ARAPLA KÜRTLE VEYA BAŞKA MİLLETLERLE KARDEŞLİK ŞARKILARI VEYA KARDEŞLİK İLAHİLERİ (Arapça müzik) SÖYLEYENLER YA HAİNDİR YADA SOYU BOZUK PİÇTİR.

Eğer din kardeşliği veya Halkların kardeşliği diye bir şey olsaydı, 1. Dünya savaşında Müslüman Araplar, Halife Sultan Reşadın 11 kasım 1914 teki tüm Müslümanları İngilize karşı savaşın çağrısının (Cihadı ekber) tam aksine İngilizlerle (Haçlılarla) birlik olup Türklere saldırmazdı, Müslüman Araplar, Hilefetin sahibi Osmanlı'yı Mısır'da Arap yarımadasında Ortadoğu'da Filistinde Suriyede Mekke ve Medine'de Kuzey Afrika'da sırtından vurmaz, Yemen'de Sana'da Osmanlı askerlerinin diri diri karınlarını yarmaz koğuşlarda koyun boğazlar gibi uykusunda kesmezdi.

Filistin'de Osmanlı askerlerinin karavanalarına su kuyularına zehir atmaz Suriyede Arap Kürt ortaklaşa katliam yapmaz İngilizle iş birliği yapıp hilafetin sancağını yere düşürmez halifeliğin bitmesine sebep olmaz bu kadar Arap devletide olmaz hep beraber yaşardık İslamiyette Osmanlı devletide çok güçlü olurdu.

Nuri Said, Faysal ve Şerif Hüseyin gibi din kardeşimiz olan bu piçler Türk askerlerini Türklere vahşice kahpece saldırıp katletmez İngilizlere itlik yapmazlar Haçlıya çalışmazlardı. Din kardeşliği olsaydı Kürtler 1. Dünya savaşında Ruslarla  Kurtuluş savaşında İşgalci Haçlılarla din kardeşlerini sırtından vurmazdı. Yine bir kürt Şeyh said piçi Babanda olsa Türk'ü öldür bir Türk askerini öldürmek 70 düşman askerini öldürmekten daha sevaptır ne kadar Türk askeri öldürürseniz o kadar çok sevaba girersiniz demezdi. Suriyede bu din kardeşimiz Araplar ve Kürtler Türk askerlerine insanlık dışı vahşet katliam yapmazlardı.

Kürtler 1. dünya savaşında Kurtuluş savaşında İngilizle Rusla iş birliği yapıp Sivas'a kadar İngiliz Rus askerleri ile gitmez Osmanlıya kurşun sıkmaz 1806 dan beri her savaşa girdiğimizde zayıf anımızda ayaklanma yapmaz Türkiye'yi bölüp ''Kürdistanı kurmak'' istemezdi.

Her gün insanlar katlediliyor diye üzlüp ağladığınız! Filistin'in Başkanı BDP'ye Özgür olmanızı ve Devletinizi kurmanızı istiyoruz'' demezdi.
Suriye İran Filistin ve daha düne kadar sahip çıkıp koruduğumuz Irak Kürtleri Barzani ve Talabani Pkk ya destek vermez Pkkyı koruyup kollamaz Suriye'deki ve Irak’taki Türkmen kandaşlarımızın topraklarını ellerinden alıp Türkmen kandaşlarımızı katletmez ve milli bir Kürdistan için Türkmen'leri kaçırtmak için her türlü baskı ve zulmüde yapmazlardı.

Ayrıca bu gün bu ülkede yaşayan Türk olmayan diğer bazı Müslüman etni siteler şehitle terörist aynı kefeye konmazlar İslamiyeti yok olmaktan kurtaran yüce medeniyetive yüce ahlakı ile yücelten dünyaya yayan Türklerden ve Türk adından rahatsız olup Türk'lük kaldırılmalı demezlerdi.

Türk’lüğü yok etmek için din deyip mezhep deyip tarikat deyip kullanıyorlar ama biz İslam dini kimin kurduğunu  mezhepçiliğin nasıl ortaya çıktığını yine bu dine ait tarikatleri kimin kurdurduğunu kimlerin kurduğunu Türklüğü bitirmek için İslam ve ümmet adı altında yapılan tüm puştluk ve kahpelikleri biliyoruz.

Bize Din kardeşliği ve Halkların kardeşliği söylem ve kahpeliği ile etkisiz kılmak isteyen piçlerin, milli bilincimizi erozyona uğrata uğrata milli bilinçten koparmak isteyen bu kahpelerin oyunlarını başlarına geçireceğimiz günler çok uzak olmasa gerek.
Biz Türklük şuur ve b,ilincinde olduğumuz için mankurtlardan olmadığımız için Türkçüyüz Turancıyız ve Türkün kardeşi sadece Türktür diye şiddetle bunun için haykırıyoruz.
Zaten Türk olunmaz Türk doğulur. Zaten  Türkün kardeşide sadece Türktür, gerisi bizi keriz yerine koymaya kalkışmaktır ve  yüktür.  Ne mutlu Türk olana, Ne mutlu Türkçüyüm diyen Türklük şuur ve bilincindeki mankurtlaşmamış zeki ve bilgili Türklere.

İsmail Kalay.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.